Forum » Społeczeństwo

IV RP

  • 5 gru 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Tak, tak a świstak siedzi i zawije je w te sreberka ... :-D

    Byłeś przy tym jak to mówił mam rozumieć ? Czy masz nagrane ? :-)

    Jakiś komuszek sobie wymyślił tą historyjkę dla zdyskredytowania go i powielasz jego kłamstwa ?

    Ładnie to tak plotkować i rozsiewać bajki o zmarłych ?

    Zastanów się lepiej nad sobą bo takie głupoty piszesz, że głowa boli ...

    Św.pamięci R.Kaczyński napisał pamiętniki i miałem przyjemność je przeczytać i Tobie też proponuje :-D co do lat 90tych i roku 2006!!!!wystarczą chęci z Twojej strony i google,tam masz wszystko podane na tacy :-D Jestem pewien że jak będziesz chciał to sprawdzisz, ale znając Twoje ostatnie posty pewnie i tak nie usłysze przepraszam.

    5 1 Cytuj
  • 5 gru 2015

    Dzięki za propozycję, ale nie mam czasu na pierdoły :-)

    Szczególnie te które mnie nie interesują i są do tego zmyślone.

    4 6 Cytuj
  • 5 gru 2015
    głos Myślenic napisał/a:

    Dzięki za propozycję, ale nie mam czasu na pierdoły :-)

    Szczególnie te które mnie nie interesują i są do tego zmyślone.

    Imponuje mi twoja postawa życiową i filozofia życia.

    To co ty uważasz za ważne jest ważnym, interesujące interesującym, prawdziwe prawdziwym, kłamliwe klamliwym, oryginalne oryginalnym, słuszne słusznym, właściwe właściwym. ..

    Ze świętym, czy nawiedzony nie pogada, zostań w swoim mrtylogicznym przekonaniu o winie innych o zloczyncach,o zdrajca narodu, a o sobie jako zbawicielu Polski.
    Tego się nie leczy, z tym się trzeba przewrócić aby się nauczyć. Musisz zostać doświadczonym przez los żeby wypadową te demony z głowy. Inaczej mówiąc musisz dostać w dupę.

    5 2 Cytuj
  • 5 gru 2015
    bono napisał/a:

    Musisz zostać doświadczonym przez los żeby wypadową te demony z głowy. Inaczej mówiąc musisz dostać w dupę.

    Bono, zaczynasz brzmieć jak niejeden ksiądz proboszcz. ;) Popytaj lokalnych ministrantów ;)

    4 4 Cytuj
  • 5 gru 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Bono, zaczynasz brzmieć jak niejeden ksiądz proboszcz. ;) Popytaj lokalnych ministrantów ;)

    To jest akurat dla mnie po po pocieszające, proboszczowie mają posluch i są autorytetem.

    PS. Ten sędzia pis Piotrowski, to kopia Jaskierni z SLD, który w taki sam sposób udowadnial, że Kwaśniewski to magister.

    3 8 Cytuj
  • 6 gru 2015

    zdjecie

    8 8 Cytuj
  • 6 gru 2015

    Zaś Mariusz Trynkiewicz wręcz odwrotnie, przyjął z radością decyzję Prezydenta, w sprawie nieodbierana ślubowania od trzech sędziów.

    8 10 Cytuj
  • Andrzej 6 gru 2015

    @bono, +1.

    5 10 Cytuj
  • 8 gru 2015

    Maciej Jankowski nazywany był Himilsbachem polityki – samoukiem, niestroniącym od kieliszka, jak i od bijatyki z ZOMO-wcami. W tym ostatnim pomagały mu warunki fizyczne – silny, rosły – były mistrz Polski judo. Odwrotnie było jednak z nauką. Szkoła nie była mocnym punktem późniejszego posła – ukończył tylko podstawówkę. Już w wieku 15 lat zaczął pracę na budowie.

    Gdy w Gdańsku podpisano porozumienia sierpniowe był jednym z pierwszych związkowców na UW. Wstąpił do "Solidarności" jeszcze przed podjęciem decyzji przez wielu wybitnych profesorów, którzy się wahali. Po latach w związku pełnił funkcję przewodniczącego regionu Mazowsze, jak i członka komisji krajowej.

    Niedawno wystąpił u Moniki Olejnik i wokół Jankowskiego znowu jest głośno.
    Oddał order otrzymany w 2009 roku od prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

    Krzysztof Wyszkowski, zarzucił Jankowskiemu alkoholizm i stwierdził... że to dzięki niemu Jankowski był odważny.

    Kto normalny oddawał by order Lecha Kaczyńskiego, Prezydenta?
    Tylko alkoholik, wredny i głupi może to zrobić.

    3 4 Cytuj
  • Andrzej 9 gru 2015

    Tak się zastanawiam, co tam PiS kombinuje, że aż taki temat zastępczy, jak TK rzucił na pierwszy plan. Wszyscy się podniecają trybunałem, a na rączki nikt nie patrzy!

    4 5 Cytuj
  • 9 gru 2015

    Jaka szkoda Edmund Janiger stracił już posadę w MON a tyle było pokładane w nim nadziei , tak dla przypomnienia polecam : http://audycje.rockradio.tuba.pl/odcinek/490

    4 3 Cytuj
  • 9 gru 2015
    Endrju napisał/a:

    Tak się zastanawiam, co tam PiS kombinuje, że aż taki temat zastępczy, jak TK rzucił na pierwszy plan. Wszyscy się podniecają trybunałem, a na rączki nikt nie patrzy!

    Obyśmy się nie dowiedzieli bo może być nie fajnie. Tez się nad tym zastanawiałem.

    4 Cytuj
  • 9 gru 2015

    nie ma co szat drzeć, w "demokracji" rację ma tzw. większość a nie kto ma rację, więc było iść na wybory, a nie siedzieć w domu i pozwolić na budowę PiSo-talibanu.

    4 2 Cytuj
  • Andrzej 9 gru 2015

    Ależ byłem na wyborach. I głosowałem. Na PiS.

    4 Cytuj
  • 9 gru 2015
    Endrju napisał/a:

    Czy .nowoczesna obecnie nie ma nic lepszego do roboty?
    Aż żal patrzeć na takie memy. Punktujcie ich merytorycznie, a nie jakimiś paszkwilami, na to przyjdzie czas. Ja PiSu nie lubię, ale bez przesady, poważni ludzie (a za takich uważam tych, którzy chcą nas reprezentować w parlamencie) powinni byc... no właśnie - poważni.

    Tutaj też wiele argumentów zwolenników PiSu jest do odbicia - tutaj dyskutuj - chociażby ten z niekonstytucyjnoscią poprzedniej ustawy emerytalnej. Bo skoro wszyscy jesteśmy równi, to dlaczego kobiety mają wcześniej prawo przejść na emeryturę. Co wiecej, to kobiety żyją dłużej. Gdzie tutaj sprawiedliwość i równość?

    ??????? to jakieś sprzeczne komentarze ci się trafiają

    3 1 Cytuj
  • 10 gru 2015

    "Zgodnie z decyzją ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, począwszy od 10 grudnia 2015 roku, w organizowanych w Warszawie comiesięcznych uroczystościach upamiętniających ofiary katastrofy smoleńskiej uczestniczyć będzie wojskowa asysta honorowa".

    To chyba już bez komentarza :)

    4 4 Cytuj
  • Andrzej 10 gru 2015

    Będzie pompa.

    t-34 napisał/a:

    ??????? to jakieś sprzeczne komentarze ci się trafiają

    Dlaczego sprzeczne? Jestem jak dziecko, które na złość mamie odmroziło sobie uszy.

    1 Cytuj
  • 10 gru 2015

    No i co fajnie z tymi odmrożonymi uszami ?

    1 1 Cytuj
  • 11 gru 2015

    http://wyborcza.pl/1,75478,19328584,rzad-skasowal-wyrok-trybunalu-konstytucyjnego.html - to już jest przegięcie !! totalna samowola i anarchia władzy. PiS to jest totalne samowładztwo !

    4 6 Cytuj
  • 11 gru 2015
    SredniPiotr napisał/a:

    http://wyborcza.pl/1,75478,19328584,rzad-skasowal-wyrok-trybunalu-konstytucyjnego.html - to już jest przegięcie !! totalna samowola i anarchia władzy. PiS to jest totalne samowładztwo !

    To jest Twoja opinia, ale wyrażając ją niekoniecznie musisz WRZESZCZEĆ.
    P.S.
    Twoje korytko też jest zagrożone?

    5 7 Cytuj
  • 11 gru 2015

    Należy krzyczeć i to nie tylko w internecie. A Twoje chamstwo PiSowskie (Twoje i rządu) należy pokazywać. O mnie się nie martw, martw się o siebie.

    4 7 Cytuj
  • 11 gru 2015

    PIS tak fajnie trwoni kredyt zaufania jaki dostał od społeczeństwa.

    Ich dotychczasowe działania to:
    Zadowolić lud przez rozdawnictwo kosztem zwiększenia deficytu, zdobyć więcej władzy, zniszczyć przeciwników politycznych, opodatkować co się da banki, sklepy.

    Żadnych kroków w celu zmniejszenia podatków, biurokracji, stworzenia bodźców wzrostu gospodarczego.
    Uzdrowienia podatków i sądownictwa.

    Niech zwiększają dług publiczny, na końcu to ich właśni wyborcy wywiozą na taczkach.
    W najlepszym wypadku daję im rządy do końca kadencji, na pewno nie dłużej.

    4 7 Cytuj
  • 11 gru 2015

    Nikt ale to jeszcze nikt w tak szybkim tempie nie skłócił Polaków, nie olał prawa , sądu itd. Jeszcze nigdy nie było tak partyjnego prezydenta.

    Prawo w naszym kraju przestało istnieć .

    m_markos napisał/a:

    Niech zwiększają dług publiczny, na końcu to ich właśni wyborcy wywiozą na taczkach.
    W najlepszym wypadku daję im rządy do końca kadencji, na pewno nie dłużej.

    Zaczynam się obawiać że będzie to jedna baaaardzo dłuuuga kadencja.

    7 9 Cytuj
  • 11 gru 2015

    Kolego Średni... jeśli chodzi o skłócanie społeczeństwa to od 2007 roku doskonale i z powodzeniem realizuje to PO, teraz dochodzi jeszcze do tego obozu Swetru.
    PiS będąc przez 8 lat w opozycji nigdy takiej nagonki na obóz rządzący nie przeprowadzał a wiemy, że w baaaardzo wielu kwestiach byli niezgodni. Przypominasz sobie takie "najazdy" na rząd (poprzedni) ze strony opozycji?????
    Prezydenci - przypomnij sobie np. 'bezstronność' Komorowskiego. No comments...

    9 4 Cytuj
  • Andrzej 11 gru 2015

    No przepraszam, ale to zawsze PiS wiodło prym w skłócaniu społeczeństwa, a PO był taki podział na rękę, więc wtórowali Kaczyńskim.

    SredniPiotr napisał/a:

    http://wyborcza.pl/1,75478,19328584,rzad-skasowal-wyrok-trybunalu-konstytucyjnego.html - to już jest przegięcie !! totalna samowola i anarchia władzy. PiS to jest totalne samowładztwo !

    Tak wygląda koniec z arogancją władzy wg. Szydło. A klakierzy z PiSu tylko klaszczą, zupełnie jak profesor Pawłowicz, gdy Kaczyński wygłaszał poparcie dla niej w jej okręgu przed wyborami.

    1 7 Cytuj

Odpowiedz