Forum » Społeczeństwo

KATOLICYZM W ZYCIU CODZIENNYM

  • 24 cze 2019

    Nabijanie się z Matki Boskiej na marszu w Gdańsku - idiotyzm, głupota, debilizm.

    Odprawianie "mszy" przez Szymona Niemca, biskupa jakiegoś kościoła ekumenicznego - jak dla mnie prowokacja. Chociaż trzeba zaznaczyć, że wśród osób LGBT są organizacje dla osób wierzacych, jak np. Wiara i Tęcza. Tak, niektóre osoby LGBT wierzą w Boga.

    I zgodzę się, że to może obrażać uczucia religijne innych ludzi.

    Natomiast co mnie śmieszy, bawi i żenuje, to to, jak bardzo to jest temat zastępczy.

    a). W KK jest problem z pedofilią, film Sekielskich zabolał Kościół, to powinna być największa obraza dla ludzi wierzacych

    b). W KK jest problem z homoseksualizmem, i dlatego też część środowiska LGBT "atakuje", ponieważ ma już dość tej zbiorowej hipokryzji. Dacie wiare, że są księża, którzy z ambony wam powiedza, że LGBT to zagrożenie dla waszych dzieci, po czym wieczorem ubiorą się i pojadą do "kolegi" na zabawę i nie będą mieli oporów do odbycia homoseksualnego stosunku seksualnego?

    Pisałem kiedtyś o tym do Vivaldiego na PW - to JEST problem, bez "wejścia" w to środowisko jednak, trudno go odkryć, bo wymaga on zdemaskowania też tej drugiej strony, a na to mało kto się decyduje.

    Oczywiście można udawać, że tematu nie ma, że problem nie istnieje i można nawet nie dopuszczać do siebie głosów takich ludzi jak ksiądz Isakowicz-Zalewski - czasem niewiedza to zbawiennie.

    Pozdrawiam serdecznie!

    6 Cytuj
  • 24 cze 2019

    No i obydwoje teraz mądrze gadacie. Jedynie tu

    Strozaninek napisał/a:

    Natomiast co mnie śmieszy, bawi i żenuje, to to, jak bardzo to jest temat zastępczy.

    w mojej ocenie nie jest to temat zastępczy bowiem Sekielski wiele dobrego (wbrew pozorom) swoim reportażem dla kościoła zrobił. W mojej ocenie to temat równoległy a nie zastępczy a przynajmniej takie winny być. Przynajmniej ja tak odbieram.

    1 2 Cytuj
  • 24 cze 2019
    Vivaldi napisał/a:

    No i obydwoje teraz mądrze gadacie. Jedynie tu w mojej ocenie nie jest to temat zastępczy bowiem Sekielski wiele dobrego (wbrew pozorom) swoim reportażem dla kościoła zrobił. W mojej ocenie to temat równoległy a nie zastępczy a przynajmniej takie winny być. Przynajmniej ja tak odbieram.

    Chyba muszę doprecyzować. Dla mnie tematem zastępczym jest larum na te dwie rzeczy wymienione na marszach równości, jaki jest odpalony przez KK, byleby tylko ludzie nie zwracali uwagi na pedofilię i homoseksualizm. W zasadzie posłużę się określeniem homolobby w Kościele - które używa np. Isakowicz-Zalewski, czy Terlikowski.

    Rozumiem, że kogoś może obrażać, jakaś głupia prowokatorka na marszu, ale jednak problem pedofili i homoseksualizmu w KK jest większy. No, ale dzisiaj dla KK liczy się idiotka na marszu lub mały chłopiec, który sypie kwiatki z dziewczynkami na procesji Bożego Ciała.

    2 1 Cytuj
  • 25 cze 2019

    większy/mniejszy dla mnie to nie tak, postrzegam to przez temat równoległy a nie zastępczy kończący czy zasłaniający o pedofilii i gejach w KK, ten temat w mojej ocenie jest na początku a nie na końcu do wyciszenia.
    Dlatego przykładowo do Ciebie nie zwracam się "pedał" ponieważ uważasz to za obraźliwe, mnie obrażają profanacje na marszach gdzie celem jest aby teraz "zdobyć" np. Częstochowę i tym razem się miało udać. Nie widzisz, że to do otwartej wojny zmierza? Oczywiście obraz i Częstochowa oraz profanacja mszy kompletnie są przypadkowe i ze sobą nie powiązane, tak? Kościół musiał na dobry początek przeprosić, m.in.Sekielski ich zmusił. Myślisz, że doczekam(y) się tego od Twoich - może nie przeprosin ale choć refleksji? Generalnie równia pochyła, będzie dym na bogato, tak mi się wydaje.

    Czy aby tematem zastępczym do imigrantów nie jest środowisko LGBT i odwrotnie? Można się pokusić o taki wniosek. Nie wpuściliśmy jednych aby wewnętrznie nas rozwalili to może próba leży w zagraniu na wierze od wewnątrz, bo o ile KK jest winien swojej obecnej pozycji wśród wiernych o tyle profanacje to nie kierunek obrzydzenia mi/nam KK ale uderzenie bezpośrednio w moją wiarę i jej symbole. Czaisz różnicę?
    Dla mnie mogą chodzić na marszach w sutannach, bo KK jest sobie sam winien ale od obrazu m.in. mojej Matki Bożej wara. I tak to widzę.

    2 2 Cytuj
  • 25 cze 2019
    Vivaldi napisał/a:

    większy/mniejszy dla mnie to nie tak, postrzegam to przez temat równoległy a nie zastępczy kończący czy zasłaniający o pedofilii i gejach w KK, ten temat w mojej ocenie jest na początku a nie na końcu do wyciszenia.
    Dlatego przykładowo do Ciebie nie zwracam się "pedał" ponieważ uważasz to za obraźliwe, mnie obrażają profanacje na marszach gdzie celem jest aby teraz "zdobyć" np. Częstochowę i tym razem się miało udać. Nie widzisz, że to do otwartej wojny zmierza? Oczywiście obraz i Częstochowa oraz profanacja mszy kompletnie są przypadkowe i ze sobą nie powiązane, tak? Kościół musiał na dobry początek przeprosić, m.in.Sekielski ich zmusił. Myślisz, że doczekam(y) się tego od Twoich - może nie przeprosin ale choć refleksji? Generalnie równia pochyła, będzie dym na bogato, tak mi się wydaje.

    Czy aby tematem zastępczym do imigrantów nie jest środowisko LGBT i odwrotnie? Można się pokusić o taki wniosek. Nie wpuściliśmy jednych aby wewnętrznie nas rozwalili to może próba leży w zagraniu na wierze od wewnątrz, bo o ile KK jest winien swojej obecnej pozycji wśród wiernych o tyle profanacje to nie kierunek obrzydzenia mi/nam KK ale uderzenie bezpośrednio w moją wiarę i jej symbole. Czaisz różnicę?
    Dla mnie mogą chodzić na marszach w sutannach, bo KK jest sobie sam winien ale od obrazu m.in. mojej Matki Bożej wara. I tak to widzę.

    Zgadzam się, że politycy używają nas jako gówna, jedni gdy potrzebują pokazać, że są postępowi, drudzy, gdy usiłują przed nami „chronić”.

    Co nie zmienia faktu, że KK dalej nic nie robi z wcześniej wymienionymi zjawiskami, chociaż to Wy jako wierzący powinniście się przejmować tym.

    Co do zwarcia - przecież cała polska polityka tak wyglada My/Wy, sam tez niejednokrotnie tak się zachowujesz, krytykując każdego i każda, która napisze coś niepochlebnego o PiS, nawet jeśli ma 10000000000% racji. Dobre obserwacje, zacznij wiec od siebie.

    3 2 Cytuj
  • 26 cze 2019
    Strozaninek napisał/a:

    przecież cała polska polityka tak wyglada My/Wy, sam tez niejednokrotnie tak się zachowujesz, krytykując każdego i każda, która napisze coś niepochlebnego o PiS, nawet jeśli ma 10000000000% racji. Dobre obserwacje, zacznij wiec od siebie.

    Dokonałeś wyboru. Byłeś tak podniecony (dobre słowo) kiedy miała w zimie nadejść Wiosna, kiedy Wiosna nadchodziła, kiedy Wiosna była tym o co Ci chodzi, kiedy Wiosna zbliżyła się do dwucyfrowego wyniku i .......nagle kompromitacja, profanacja, spadek. To jak to jest z tymi kryteriami? Zastosowałeś swoje w swoich wartościach pozwól mi stosować moje. Na razie się sprawdza. Pomyliłem się w ocenie tak jak Ty? Być może ale na tą chwilę moje kryteria oceny wartości działają.
    Będziesz potrafił wiedzę wdrożyć bez wtopy zaufania odpowiednim ludziom to nie będziesz musiał oceniać później racji i wyników.
    ......i takie to moje obserwacje :-)

    1 Cytuj
  • 26 cze 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Dokonałeś wyboru. Byłeś tak podniecony (dobre słowo) kiedy miała w zimie nadejść Wiosna, kiedy Wiosna nadchodziła, kiedy Wiosna była tym o co Ci chodzi, kiedy Wiosna zbliżyła się do dwucyfrowego wyniku i .......nagle kompromitacja, profanacja, spadek. To jak to jest z tymi kryteriami? Zastosowałeś swoje w swoich wartościach pozwól mi stosować moje. Na razie się sprawdza. Pomyliłem się w ocenie tak jak Ty? Być może ale na tą chwilę moje kryteria oceny wartości działają.
    Będziesz potrafił wiedzę wdrożyć bez wtopy zaufania odpowiednim ludziom to nie będziesz musiał oceniać później racji i wyników.
    ......i takie to moje obserwacje :-)

    Byłem podniecony, Ty znowu jesteś non stop podniecony PiSem. Uważaj, bo nadmierna erekcja szkodzi.

    http://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,priapizm--ciagotka---nieustajaca-erekcja,artykul,1665424.html

    Cytuj
  • 10 sie 2019

    Vivaldi!
    Dzisiaj o 15.00 pod oknem papieskim na Franciszkańskiej,
    będziemy bronić Jędraszewskiego. Jedź wcześniej bo nie ma gdzie zaparkować i trzeba iść któryś kilometr pod Pałac Biskupa. Zabierz odpowiednie flagi i ten transparent co ostatnio.

    2 Cytuj
  • 10 sie 2019
    Strozaninek napisał/a:

    Byłem podniecony, Ty znowu jesteś non stop podniecony PiSem. Uważaj, bo nadmierna erekcja szkodzi.

    Nie dostaję erekcji o podkładzie politycznym a ty jak tam wolisz. Byłeś podniecony cóż nie moja wina, że byle co cie podnieca XD wiesz jak mówią, prawdziwego faceta poznajesz nie po tym jak zaczyna ale jak kończy :-))) a jakie tam filmy oglądasz żeby się podniecić to nie mnie oceniać ja na TVP1 usypiam, ale skoro chodziłeś podekscytowany z pąsami na policzkach po 7% wyniku Wiosny .....no cóż różne doznania różnie działają na różnych ludziach.

    bono napisał/a:

    Vivaldi!
    Dzisiaj o 15.00 pod oknem papieskim na Franciszkańskiej,
    będziemy bronić Jędraszewskiego. Jedź wcześniej bo nie ma gdzie zaparkować i trzeba iść któryś kilometr pod Pałac Biskupa. Zabierz odpowiednie flagi i ten transparent co ostatnio.

    a co to za kolejny gównowpis? Nie wiem gdzie ty stałeś i z jakim sztandarem ale jak mnie mogłeś ostatnio widzieć skoro mnie nie było? Co to zaczynasz stosować? Bawimy się w urojenia? Chce podważyć pewne relacje bzdurami jakie wmawiasz? Próbuj tylko obyś się nie pomylił w pewnym momencie.
    Ale mam prośbę, nie jedź tam bronić kogoś kogo hejtujesz, zacznij od siebie, może jest co ratować, zawsze warto spróbować.

    2 1 Cytuj
  • 10 sie 2019
    bono napisał/a:

    Vivaldi!
    Dzisiaj o 15.00 pod oknem papieskim na Franciszkańskiej,
    będziemy bronić Jędraszewskiego. Jedź wcześniej bo nie ma gdzie zaparkować i trzeba iść któryś kilometr pod Pałac Biskupa. Zabierz odpowiednie flagi i ten transparent co ostatnio.

    lubisz wrzuty z interii? To weź tęczową flagę i jedź i toleruj
    https://www.pomponik.pl/plotki/news-ricky-martin-i-jego-maz-w-koncu-pokazali-corke-urocze-zdjeci,nId,3141716
    jak nie oprzemy rodziny na zdrowych chrześcijańskich zasadach to się będą na kanapie obściskiwać tatuś z tatusiem w obecności córeczki czy synka wpajając im to za normatywne zachowanie. Tylko jak kiedyś zapyta a kto był moją mamusią to ciężko będzie wytłumaczyć, że tatuś to mamusia tylko z urodzeniem był kłopot bo natura zadecydowała inaczej.
    A jak nie jesteś tak wyrozumiały i nie pojedziesz to cię z roboty wyp****lą w imię niewolnictwa własnych myśli i słowa.

    2 2 Cytuj
  • 10 sie 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Nie dostaję erekcji o podkładzie politycznym a ty jak tam wolisz. Byłeś podniecony cóż nie moja wina, że byle co cie podnieca XD wiesz jak mówią, prawdziwego faceta poznajesz nie po tym jak zaczyna ale jak kończy :-))) a jakie tam filmy oglądasz żeby się podniecić to nie mnie oceniać ja na TVP1 usypiam, ale skoro chodziłeś podekscytowany z pąsami na policzkach po 7% wyniku Wiosny .....no cóż różne doznania różnie działają na różnych ludziach.

    a co to za kolejny gównowpis? Nie wiem gdzie ty stałeś i z jakim sztandarem ale jak mnie mogłeś ostatnio widzieć skoro mnie nie było? Co to zaczynasz stosować? Bawimy się w urojenia? Chce podważyć pewne relacje bzdurami jakie wmawiasz? Próbuj tylko obyś się nie pomylił w pewnym momencie.
    Ale mam prośbę, nie jedź tam bronić kogoś kogo hejtujesz, zacznij od siebie, może jest co ratować, zawsze warto spróbować.

    Odpowiadanie na komentarz sprzed 1.5 miesiąca - musisz mieć, tempo :). Lepiej sprawdz fryzurkę swojego bombelka, bo ostatnio jak go widziałem, to przypominał mi bardziej "przystojnych factetów z Ciemni" ewentualnie "sexy dupeczki z Coconu", niż mężnego Myśleniczanina od kół - tak tylko mówię zaczepiony ... :)

    2 Cytuj
  • 11 sie 2019
    Vivaldi napisał/a:

    lubisz wrzuty z interii? To weź tęczową flagę i jedź i toleruj
    https://www.pomponik.pl/plotki/news-ricky-martin-i-jego-maz-w-koncu-pokazali-corke-urocze-zdjeci,nId,3141716
    jak nie oprzemy rodziny na zdrowych chrześcijańskich zasadach to się będą na kanapie obściskiwać tatuś z tatusiem w obecności córeczki czy synka wpajając im to za normatywne zachowanie. Tylko jak kiedyś zapyta a kto był moją mamusią to ciężko będzie wytłumaczyć, że tatuś to mamusia tylko z urodzeniem był kłopot bo natura zadecydowała inaczej.
    A jak nie jesteś tak wyrozumiały i nie pojedziesz to cię z roboty wyp****lą w imię niewolnictwa własnych myśli i słowa.

    Obawiam się, że masz problem ze swoją seksualnością, boisz się że bez kościoła mógłbyś nie wytrwać w swojej orientacji i stąd twój lęk przed innymi płciami. Boisz się facetów homo a nic nie piszesz o kobietach homo, to by świadczyło, że takie kobiety cię nie nie napawają lękiem o własną seksualność a faceci - tak.
    Zastanów się czy problem LGTB nie jest twoim wewnętrznym problemem, podobnie jak części kleru.?

    2 Cytuj
  • 11 sie 2019

    ale pierdoły XD fajna kobita fajnie i pociągająco wygląda a dwie takie to nawet x2 fajności :-))) a jak lubią tylko razem to cóż strata ale do przeżycia. Dwóch gości obściskających się .....cóż dla mnie obrzydzenie, a szczyt to jak dziecko na to patrzy i układa się mu w głowie od małego, że to normalność. Później wychodzi na ulicę i szok, o to nie tak jak tatuś i tatusią pokazywali. Wmawiasz mi jakieś swoje lęki przy okazji trzęsąc się, żeby z roboty cie nie wyrzucili.
    Zobacz foty z Płocka.......widziałeś jak oni wyglądają? Chyba, że ciebie pociągają ludzie wymalowani na wzór zombi. Jedno co mi najbardziej przeszkadza to, że cała utajniona a zarazem spokojniejsza ich społeczność traci, co więcej tych nie radykalnych tam nie ma.

    Ergo : nawet zastanawiam się czy to nasilenie 2-3 lata temu i obecnie eskalacja nie było pokerowym zagraniem. Stworzyć (przy okazji skłócić na ostro) sztucznego wroga aby reszta miała zajęcie. Wróg malutki, do połknięcia byle czym i byle jak tylko go lepiej kontrolować i podsycać....dać "zajęcie" do walki. Przecież taka polityka była od zawsze stosowana i na tym polega, nawet międzynarodowa (wmówić, że wrogami Polski są Żydzi a Żydów Polska). Stwórz wroga, kontroluj go i powiedz, że tylko MY cię przed nim obronimy. A tymczasem na zapleczu......stąd te nasilenia przed każdymi wyborami. Tylko czy aby to nie krety wewnątrz tęczowych. Ustawka wygląda na majstersztyk polityki. Nawet mi Biedronia szkoda, że chłop się nie jorgnął i w Płocku i z tymi wygłupami w listach do F (choć możliwe że to element klocków do Torunia tego to już nie wiemy - za głęboki temat).

    Poradzili sobie z KODem, poradzili sobie ostatnio z opozycją rozbijając na drobne i rozkładając na czynniki, bo łatwiej jest kontrolować 4x10% niż 1x40% (granica za blisko), opozycja bez programu i pomysłu na siebie, a tęczę kontroluje się super łatwo, to tylko 1x10% (aż się rozpędziłem ale niech będzie). Jak za spokojnie przed wyborami to kretem rozrusza się marsz, i "liczy" na kiboli. Zadyma gotowa. Ludzie wymalowani na zombi wierzą w to co robią, profanują, plują, drą się jak kiedyś KOD z podskokami.....a poparcie przed jesienią rośnie. Dla mnie trzeba być ślepym, żeby ustawki nie zauważyć. Dziwie się, że LGBT nie bierze przykładu z KODu. Robią te same błędy, pajacują podobnie i nie widzą jak skończą? Biedroń nie kradł jak Kijowski więc po prostu dogadał się za mandat europosła którego to mandatu nie odda (jego słowa) bo sugestia mogła być, że jak wraca to ma kłopot. Bardziej prosto się tego nie da przedstawić. Z tym pajacowaniem, malowaniem, podskakiwaniem, zadymami przy każdym temacie LGBT nie widzi zbieżności do KODziarzy? Nie zmienią taktyki to już po nich, skończą jak KOD. Nawet grubsza ikona jak Wałęsa KODu nie utrzymał więc Biedroń jak się nie odetnie od profanacji to płynie.

    Ale bono dziczek łykając żołędzie poukładał sobie w głowie, że Spyra boi się gejów XD ......ot bono który wmawia własne odczucia i wizerunek :-) bo myśli, że wszyscy jak on pozorują i koloryzują rzeczywistość.

    1 2 Cytuj
  • 11 sie 2019
    Vivaldi napisał/a:

    ale pierdoły

    Stworzyć (przy okazji skłócić na ostro) sztucznego wroga aby reszta miała zajęcie. Wróg malutki, do połknięcia byle czym i byle jak tylko go lepiej kontrolować i podsycać....dać "zajęcie" do walki.

    Poradzili sobie z KODem, poradzili sobie ostatnio z opozycją rozbijając na drobne i rozkładając na czynniki, bo łatwiej jest kontrolować 4x10% niż 1x40% .

    I jak widać tacy jak Ty, kupili ten temat.

    Po co mają sobie radzić z kimkolwiek, przecież i tak wygrają to po co te lęki?.
    Niech goście z pis wykażą się klasą i pozwolą słabszym od siebie istnieć i się wypowiadać, a trzęsą się na każdą inność i walczą jak piszesz z każdym, kto nie myśli jak oni.
    To o to chodzi w pis demokracji?

    1 1 Cytuj
  • 11 sie 2019

    I wracamy do definicji demokracji sprzed 2 i 3ch lat. Wróć i se poczytaj bo z tobą to w kółko jak "klepanie gówna młotkiem, a gówno jak to gówno klepało się nie równo". Demokracja to rządy większości a nie anarchia. Niech się bzykają z kim chcą byleby nie zmuszali do patrzenia na to a do tego zmierzają. Ty też bzykaj się z kim i jak chcesz lub patrz na co chcesz ale nie dostałeś ode mnie mojej zgody na kolorowanie tęczowym kolorem symboli mojej wiary.
    I......to jest demokracja. Większość mniejszości daje zgodę lub nie daje. Jeśli mnie coś irytuje zgody nie ma, jeśli mi nie przeszkadza róbta co chceta w ramach przynajmniej dobrego smaku. A ty na siłę chcesz udowodnić wypaczenie słowa TOLERANCJA. Toleruj na początek moje prawo do nie wyrażenia zgody. Nie śliń się tutaj tylko zbierz większość, przegłosuj, wygraj wybory i wtedy dasz zgodę. Jak na razie w kółko się krecisz i w kółko ciemnota, ciemnogród, a bo na zachodzie, a bo się śmieją, a wyśmiać.....tematy wracają w kółko, retoryka w kółko ta sama tylko linki z interii inne. Nawet tu w temacie katolicyzmu i znów wypowiada się ten który jest tylko pozorantem katolika. Jak zwykle gadasz w tematach w których można wywołać gównoburzę a nie które ciebie dotyczą.

    2 1 Cytuj
  • 11 sie 2019

    Fajne co piszesz, te teksty z przed 2 i 3 tyś lat, mają wartość intelektualną
    wspaniałą, dla inteligencji która zamknęła oczy w tych wiekach. Zakaz otwierania oczu po tych wiekach powinien obowiązywać w Polsce do końca świata. Chyba o to ci chodzi?

    2 Cytuj
  • 14 sie 2019

    W parku w Warszawie pod drzewem na ławce usiadła mama z półrocznym dzieckiem. Nagle na nich spadł konar , zabił dziecko a mama walczy o życie.
    Wniesiono skargę na urzędników parku ze nie zadbali o stan drzewa.
    Zastanawiam się jak ta tragedie przyjmować, jako wole boża, czy oskarżać urzędników.
    Religijny człowiek powinien to przyjąć - Bóg tak chciał, a a małej wiary szuka winnych.
    To jak to jest? Może jakiś kaznodzieja się wypowie.

    3 Cytuj
  • 14 sie 2019

    iźdże trollu jeden......zastanawiam się czy Bóg stawia na naszej drodze celowo takich pajaców czy przyklejają się sami jak do buta gówno w które wdepnęliśmy przez przypadek nie planując wdepnięcie w nie, bo nawet jak człowiek chce je tylko odsunąć to się pobrudzi i śmierdzi nim
    https://www.youtube.com/watch?v=CcfGefU4eMc

    Ja się też zastanawiam jak tragedię spotkania ciebie tutaj przyjmować.....winnych nie ma co szukać, bo ubliżyłbym myślą twoim rodzicom więc przyjmę jako wolę Bożą jako kontrast wolnej woli wyboru.

    3 2 Cytuj
  • 15 sie 2019

    Dziwne, że to ty poczułeś się wywołany do odpowiedzi, uniwersalny znawco wszystkich tematów.
    A sprawa nie jest prosta, zginął człowiek, a w w wypadku czynnik ludzki nie brał udziału.
    Nie była to katastrofa budowlana jak w Genui. Tutaj natura i przyroda sprawiła, że w danym momencie gdy matka z dzieckiem siadła na ławce pod drzewem, złamał się konar drzewa i spadł na obydwojga. Przypadek, przeznaczenie? To jest treść mojego pytania.

    Ty nie wywołany do odpowiedzi, obrażasz i przypisujesz Bogu stworzenie celowe pajaców którym przykleja się gówno do buta i w które tacy jak ty powinni w depnąć , bo nawet przy próbie odsunięcia, tacy jak ty się nim brudzą a później tym gównem śmierdzisz.
    Odnoszę wrażenie, że to nie jest pierwsze gówno w które wdepnąłeś i jego zapach snuje się wciąż za tobą.

    Wracam do pytania, jak interpretować takie zdarzenia. Ostatnio byłem na pogrzebie w podobnym przypadku i ksiądz zakończył kazanie Bóg dał Bóg wziął.
    A w wątku który ja poruszam, występują urzędnicy warszawskiego ratusza, którzy mogli naturze przeszkodzić a tej reakcji z ich strony nie było i ten ich udział (albo jego brak)
    w tym nieszczęściu, był tematem mojego pytania.

    2 2 Cytuj
  • 15 sie 2019
    bono napisał/a:

    Dziwne, że to ty poczułeś się wywołany do odpowiedzi, uniwersalny znawco wszystkich tematów.

    Tak się składa, że nie potrzebuje twojego skinienia kapustą aby móc lub nie móc się wypowiadać w kwestii wiary i jej braku. Dynda mi i powiewa twoje wywoływanie i zgoda na wypowiedź.

    bono napisał/a:

    Odnoszę wrażenie, że to nie jest pierwsze gówno w które wdepnąłeś i jego zapach snuje się wciąż za tobą.

    I znów nic własnego, pozorowanie własnego pomysłu. Spodobało ci się to określenie więc weź do siebie i sraj wokoło gównianymi tematami.

    bono napisał/a:

    Wracam do pytania, jak interpretować takie zdarzenia. Ostatnio byłem na pogrzebie w podobnym przypadku i ksiądz zakończył kazanie Bóg dał Bóg wziął.
    A w wątku który ja poruszam, występują urzędnicy warszawskiego ratusza, którzy mogli naturze przeszkodzić a tej reakcji z ich strony nie było i ten ich udział (albo jego brak)
    w tym nieszczęściu, był tematem mojego pytania.

    Najczęściej jak się naturze przeszkadza to się dzieją później niezrozumiałe (dla ciebie) rzeczy. Na tyle niezrozumiałe, aby o rozwiązanie pytać tutaj, wpadać opisywać bzdety o gałęziach, o palcu Boga lub nie, o tym że byłeś na pogrzebie katolickim i nawet księdza słuchałeś co mówi.
    Pytasz jak interpretować? Przecież sam już sobie odpowiedziałeś, po co Jana palisz?

    bono napisał/a:

    Tutaj natura i przyroda sprawiła, że w danym momencie...

    tutaj natura i przyroda sprawiła, że pojawia się na forum bono i zadaje durne pytanie. Czyli też powinno się z urzędu naturę poprawić aby durne i śmierdzące pytania nie spadały na głowę czytającym?
    Staram się wyrównać poziom merytoryczny i tłumaczyć twoim sposobem myślenia mając nadzieję, że dotrze ale na razie głuche echo jak w pustym dzbanie.

    Przecież sam pisałeś, że tylko po to aby źle w tradycji nie wyglądać czasem chodzisz do kościoła jak musisz pozorując postrzeganie oczami innych, sąsiadów, rodziny. Później napisałeś (albo to ten drugi bono skoro nie pamiętasz), że nie wierzysz bo nie widzisz. Potem jeszcze kilka razy pobluzgałeś o wierze, o jej przesłaniu miłości itd a teraz chcesz abyśmy tu uwierzyli w twoje pytania o istnienia palca bożego? Weź się puknij......nawet w głowę. Nie podburzaj durnymi pytaniami, nie prowokuj pozorami tematu o spadających gałęziach i poprawkach natury.
    https://www.youtube.com/watch?v=5bALn4bvTNA

    1 2 Cytuj
  • 15 sie 2019

    Gościu. Przecież ja od ciebie nic nie chcę.
    Wtrącasz się nieproszony do każdego tematu. Odpocznij przez dwa tygodnie i nie zaglądaj na miasto info, na pewno nic nie stracisz a forum na tym zyska.

    2 1 Cytuj
  • 15 sie 2019

    ??? XD
    Szukasz odpowiedzi/interpretacji i ją znajdujesz....proste?

    1 Cytuj
  • 15 sie 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Zobacz foty z Płocka.......widziałeś jak oni wyglądają? Chyba, że ciebie pociągają ludzie wymalowani na wzór zombi. Jedno co mi najbardziej przeszkadza to, że cała utajniona a zarazem spokojniejsza ich społeczność traci, co więcej tych nie radykalnych tam nie ma.

    Ergo : nawet zastanawiam się czy to nasilenie 2-3 lata temu i obecnie eskalacja nie było pokerowym zagraniem. Stworzyć (przy okazji skłócić na ostro) sztucznego wroga aby reszta miała zajęcie. Wróg malutki, do połknięcia byle czym i byle jak tylko go lepiej kontrolować i podsycać....dać "zajęcie" do walki. Przecież taka polityka była od zawsze stosowana i na tym polega, nawet międzynarodowa (wmówić, że wrogami Polski są Żydzi a Żydów Polska). Stwórz wroga, kontroluj go i powiedz, że tylko MY cię przed nim obronimy. A tymczasem na zapleczu......stąd te nasilenia przed każdymi wyborami. Tylko czy aby to nie krety wewnątrz tęczowych. Ustawka wygląda na majstersztyk polityki. Nawet mi Biedronia szkoda, że chłop się nie jorgnął i w Płocku i z tymi wygłupami w listach do F (choć możliwe że to element klocków do Torunia tego to już nie wiemy - za głęboki temat).
    (...)
    Z tym pajacowaniem, malowaniem, podskakiwaniem, zadymami przy każdym temacie LGBT nie widzi zbieżności do KODziarzy? Nie zmienią taktyki to już po nich, skończą jak KOD. Nawet grubsza ikona jak Wałęsa KODu nie utrzymał więc Biedroń jak się nie odetnie od profanacji to płynie.

    najpierw naklepałem to po wyżej a teraz natknąłem się na taki art. Widać nie tylko ja zauważyłem, że coś jest nie halo w kolorowych zadymach

    https://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/po-i-lewactwo-poprzez-lgbtq-strzela-sobie-w-stope-a-pis-owi-rosnie-poparcie

    1 Cytuj
  • 15 sie 2019
    Vivaldi napisał/a:

    ??? XD
    Szukasz odpowiedzi/interpretacji i ją znajdujesz....proste?

    Pytałem wyraźnie kaznodziei. Jesteś nim?.

    Vivaldi napisał/a:

    najpierw naklepałem to po wyżej a teraz natknąłem się na taki art. Widać nie tylko ja zauważyłem, że coś jest nie halo w kolorowych zadymach

    https://niepoprawni.pl/blog/krzysztofjaw/po-i-lewactwo-poprzez-lgbtq-strzela-sobie-w-stope-a-pis-owi-rosnie-poparcie

    A to co ma wspólnego z tematem o którym piszemy?
    Lubisz go- ten temat!

    1 1 Cytuj
  • 15 sie 2019

    dowiedz się o dawaniu świadectwa a potem durnowato pytaj o kaznodzieje udając, że nie chodziło o wiarę tylko urzędników z piłami ogrodowymi w temacie o spadających gałęziach. Spadnie ci na pusty łeb kiedyś taki palec boży to się dopiero zdziwisz. Hardość pryśnie, wtedy spotkamy się ..... byle nie w kaplicy szpitalnej.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz