Forum » Społeczeństwo

Kaczyńscy na Wawelu

  • 10 maj 2010

    właśnie 007 !! tylko dlaczego królem ma zostać brat "wielkiego" Lecha ??? należy mu się czy jak?? a może już wprowadzili zasadę dziedziczenia władzy?? to potem będzie Alik czy jak ???

    Cytuj
  • adzygmunt 10 maj 2010

    W rzeczy samej!
    Nie spodziewałem się, że pokazując odmienionego politycznie Jarosława Kaczyńskiego otworzę puszkę pandory,wypuszczę z lampy Aladyna i wylecą wszystkie demony, a my będziemy sobie urywać łby (fe, brzydkie słowo).
    Trochę definicje 007 zmienię na mój użytek. Zaprzątać głowy, na które i tak żadnego wpływu mieć nie będę, nie mam zamiaru. Ale wiedzieć jak i co w trawie piszczy nie zaszkodzi.
    A te elaboraty z trudem przeczytałem. Czy ktoś jeszcze w całości i uwadze to zrobił?

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Wieśniaku, a kto powiedział że MUSI? Już z góry zakłdasz że wygra wybory. Wybaczcie ale uważam dla mnie ten temat za zamkniety. Przepraszam za zamieszanie, nie zrozumcie mnie źle ale interesują mnie bardziej przyziemne, lokalne wybory. Tu mam wpływ na to jak będzie wyglądała moja gmina. Myślę globalnie działam lokalnie. Taki już jestem. ;)

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    TYLKO JAROSŁAW KACZYŃSKI NA PREZYDENTA!!!

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Poczytajcie o rudym oszuście i złodzieju z jego Teczki Personalnej:

    http://www.kciuk.pl/Teczka-Personalna-Donalda-Tuska-Prawda-o-Platformie-Obywatelskiej-r12035

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    [quote]TYLKO JAROSŁAW KACZYŃSKI NA PREZYDENTA!!![/quote]
    ale chyba w Pcimiu Dolnym

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Wieśniaku może zapoznaj się najpierw z artykułem link powyżej, to czego można się dowiedzieć jest WSZTRZĄSAJĄCE!!! Polacy proszę otwórzcie oczy, żeby nam wszystkim żyło się lepiej! A za rządów PO, to będzie niemożliwe! W tym artykule jest pełne uzasadnienie i fakty mówią same za siebie. Tego nie dowiecie się z TV. Nie idealizuję Kaczyńskiego, ale uważam, że na pewno jest o wiele lepszym kandydatem na Prezydenta niż Komorowski i rządy PO! Nie chcę zostać oskarżony za nieuzasadnione poglądy, dlatego proszę przeczytajcie ten artykuł:

    www.kciuk.pl/Teczka-Personalna-Donalda-Tuska-Prawda-o-Platformie-Obywatelskiej-r12035

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Przerażające jest to, że nie potraficie sforumułować swoich opinie, tylko wklejacie jakieś linki i artykuły.. Śmieszy mnie to w jak łatwy sposób można manipulować ludem..
    Powtórze po raz kolejny, Kaczyński był słabym prezydentem i żadne artykuły, linki, filmy Pospieszalkiego i innych nawiedzonych osób, nie zmienią obrazu prezydentury jednego z braci.
    Najgorsze co mogło by nas spotkać to zwyciestwo w wyborach Jarosława..
    Zastanawia mnie jak mam odebrać wczorajsze nagranie prezesa pisu do narodu rosyjskiego?
    A kim on do jasnej choery jest, że wygłasza przesłania do Rosjan?
    Nie jest ani premiere, ani prezydentem, jest tylko i wyłącznie prezesem swojej pertii, więc na jakiej podstawie wygłasza coś takiego..
    Mam nadzieję że wszyscy młodzi pójdą do wyborów, bo jak widać elektorat pisowski już zaczyna wytaczać armaty, pewnie niedługo włączy sie Rydzyk z armią moherów przesiąkniętych nienawiscią..
    Boże, widzisz i nie grzmisz...

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Wiecie tak widzę wklejacie te artykuły anty-PO i aż mi się przypomniał dziadek w wermachcie. Wtedy też ktoś puścił plotę i ciemny lud uwierzył. Ja zagłosuje na PO, wiem że nie jest idealne, ale na pewno jest mniejszym złem niż Kaczyński.

    apropo "Odezwy do narodu Rosyjskiego" prezesa Kaczyńskiego, śmiać mi się chciało jak znowu zobaczyłem te rączki ułożone tak samo jak u jego braciszka. Znowu jakiś Piarowiec musiał mu pokazać jak trzymać ręce, żeby czasem ktoś tego nie odczytał na opak. Swoja drogą w tych okularkach wyglądał prawie na inteligenta. Ludzie od marketingu się postarali nie ma co.

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Piotr właśnie dołączyłeś do zacnej LOŻY OSZOŁOMÓW. Gratuluję!

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Corleone ja tylko proszę o przeczytanie artykułu W CAŁOŚCI i dopiero później oceniaj wypowiedzi innych bo bez tego Twoje zdanie jest bez sensu i z całym szacunkiem, ale świadczy o ograniczeniu i tępocie. Jak można się wypowiadć bez zapoznania z argumentami drugiej strony???

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Mysleniczanin007
    14.04.2010, 14:24 Jestem przeciw takim płytkim dyskusjom.
    A dalej się podnieca typowy PISi.... (nie dokończę bo mi usuną:)

    a co do kandydatów to wybory nie kończą się na Kaczyńskim i Komorowskim

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Corleone, wiesz co ? Możesz i Ty wygłosić przesłanie do Rosjan, do Niemców, do kogo chcesz, tyle... że Ciebie nie będzie nikt słuchał, dobrze, że umiesz klepać na forum bo nie miałbyś nigdy żadnego słuchacza przed sobą.

    A jeśli mowa o tym kim jest Jarosław ?
    To powiem Ci tak - jeszcze NIKT nie ogłosił, że Lech zginął, nikt nie wiedział gdzie On jest i co się z nim dzieje, a komórkowski nie dość, że ogłosił się już p.o. prezydencika to nawet 2 godz. po katastrofie zaczął czyszczenie akt WSI. Do tego się jakoś nie potrafisz odnieść ??

    quantz, uważasz, że wieść o wermachcie była plotką ? Była gorzką prawdą ale jak widać i Ty nie masz i nie chcesz mieć nic z prawdą wspólnego.
    Jeśli nie chcesz "prawdy" to będziesz czytał "PRAWDĘ" - już Ci o to się twój idol Donek postara !

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Marla sądząc po Twoich wypowiedziach należych do grona Yntelygencji polskiej. A to miejsce lepsze dla Ciebie: żal.pl

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    Wybierzcie Komorowskiego i razem z nim Donalda Kluska a zobaczycie jak będziecie piszczeć inwigilowani przez własny rząd!

    Cytuj
  • 10 maj 2010

    wiesz co kolegi Piotr?miałem nikogo nie obrażać ale niestety w twoim przyopadku się nie da.... Wiesz co Ci napisze?
    ograniczony i tępy to jestes ty i to konretnie, ponieważ nie potrafisz wypowiedzieć własnego zdania tylko poszługujesz się artykułami jakichś nawiedzeńców, którzy wszędzie wietrzą spisek, którzy napewno stali "tu a nie tam gdzie zomo" i którzy na siłe szukają układu...kaczyńskich nigdy nie bede pozytywnie oceniał, bo nie dali mi do tego powodów..
    o jakim testamencie Lecha Kaczynskiego moeia zwolennicy pisu?
    bo oile powszechnie wiadomo, takowego nie ma..
    jescze jedna kwestia, idąc językiem niejakiego"Piotra", to wy jesteście ograniczeni, twierdzicie że skoro ktoś nie popiera pisu to musi popierać po. Jak to mawiają- kto nie znami, ten przeciwko nam...
    Nie potraficie zrozumieć że można mieć poglądy inne od waszych czyli pisowskich i "ich" czyli poowskich...
    Więc kolego piotr jesli nazywasz kogoś ograniczonym i tępakiem bo nie przeczytał jakiegos bełkotliwego artykułu który pokazuje to w czym pis jest dobry(chaki, szukanie spików, i obrażanie) to jesteś dla mnie naprawde MEGA KOZAKIEM!!
    Oby więcej takich ludzi jak ty, to o to że kaczyński wyborów nie wygra jestem PEWIEN!!!

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    a wiecie że Kaczyński nie ma żony i ciągle skubie kotka :)

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    Bardzo mnie bawią posty takich Bolków, bzomi, Piotrów, analizatorów... bo mam obraz tego jak słabe zaplecze ma kandydat na prezydenta jedynej polskiej partii pan, że tak powiem Jarosław brat jedynego prawdziwego najjaśniej nam już nie panującego prezydenta Lecha z testamentem. Niestety cieniutko widzę zwycięstwo w wyborach, a jeśli Jarosławowi uda się dotrzeć po trupach do celu, będzie sobie rządził tymi, których mózgi już sobie wyprał bo reszta moi drodzy wyemigruje. Pokarze wam gdzie wasze miejsce. I będziecie się kotłować między sobą, szukać wrogów między sobą, narodowe pieśni piać ze łzą w oku bo patriotyzmu nigdy za wiele, i na pielgrzymki chadzać na jasną co by matka boska od wszelakiego robactwa was ochroniła i tak do zerzygania. Szybko zatęsknicie za normalnością.

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    "Jeszcze Wolska nie zginęła, puki My(Ja) żyjemy..."

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    [quote=Marla]Szybko zatęsknicie za normalnością.[/quote]

    Czyli za Rychem, Mirem, Zbychem ?
    To jest normalność ? Gratuluję !

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    A OTO KŁAMSTWA TOWARZYSZA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

    "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do
    zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."
    J.K. 10.2005
    "Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także." powiedział Jarosław Kaczyński.
    "Życie Warszawy", 10 lipca 2006
    "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki."
    Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka
    W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on:
    "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa,
    dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To
    formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie
    korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do
    kopania rowów".
    W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził:
    "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim
    momencie je przedstawię".
    Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3:
    "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę
    zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do
    czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."
    Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl
    "Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w
    samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie -
    Samoobrona i SLD."
    Marzec 2005 rok / antena RMF FM
    RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
    Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy
    nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".
    RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
    Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper
    udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest
    nierealne."
    Sejm IV RP, expose premiera Kaczyńskiego:
    "Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"
    "budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna. Można to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do
    przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań."

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    Masz tu kontrkandydata w całej okazałości:
    http://www.raport-wsi.info/komorowski.html

    Ten mówi prawdę i tylko prawdę (podobnie jak i całe PełO), począwszy od wyborów do parlamentu aż po dzień dzisiejszy...

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    i dlatego zagłosuję na Napieralskiego :)

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    też wieśniak, Donek celowo nie startuje, żeby mu nie wytknęli jego:

    73 OBIETNICE DONALDA TUSKA ZAWARTE W EXPOSE:

    1. Obrona praw pracowników.
    2. Wspieranie przedsiębiorczości i zmiana prawa na korzystniejsze dla pracowników i pracodawców.
    3. Obniżenie podatków i “danin publicznych”.
    4. Wzrost płac pracowników sektora publicznego.
    5. Pomoc ze strony państwa dla “najsłabszych”.
    6. Ograniczenie deficytu.
    7. Bezpieczne wprowadzenie Euro.
    8. Zahamowanie wzrostu inflacji.
    9. Większe środki na rozwój i edukacje.
    10. Radykalne uproszczenie prawa podatkowego, gospodarczego i trybu poboru ZUSu
    11. Uproszczenie procedur zakładania firm.
    12. Prywatyzacja kluczowych firm polskiej gospodarki.
    13. W przypadku firm należących do Skarbu Państwa - rzetelne wybierania zarządów i rad nadzorczych.
    14. Zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego.
    15. Wsparcie projektów infrastrukturalnych UE dot. bezpieczeństwa energetycznego.
    16. Przyśpieszenie budowy obwodnic i autostrad.
    17. Wyeliminowanie barier prawnych blokujących szybki rozwój infrastruktury.
    18. Modernizacja PKP
    19. Powszechny dostęp do szerokopasmowego Internetu.
    20. Wprowadzenie możliwości załatwiania spraw państwowych (podatki itp.) przez Internet.
    21. Gospodarczy “powrót Polski nad morze”.
    22. Mądre wykorzystywanie funduszy europejskich.
    23. Decentralizacja władzy.
    24. Wsparcie rozwoju regionalnego.
    25. Modernizacja wsi i rolnictwa
    26. Usprawnienie procesu składania wniosków o dotacje unijne.
    27. Reforma instytucji publicznych obsługujących rolnictwo.
    28. Ekologiczna produkcja żywności.
    29. Wytwarzanie biopaliw i biogazów.
    30. Reforma systemu ubezpieczeniowego rolników.
    31. Rozwój rybołówstwa.
    32. Ochrona środowiska.
    33. Wdrożenie programu Natura2000
    34. Wprowadzenie polityki solidarnego państwa.
    35. Ułatwienie młodym startu zawodowego.
    36. Obniżenie bezrobocia.
    37. Długoterminowe uniknięcie zagrożeń demograficznych.
    38. Rozwój edukacji przedszkolnej na terenach wiejskich.
    39. Oddanie sprawy edukacji dzieci rodzicom.
    40. Podniesienie pensji nauczycielom.
    41. Zmiana mechanizmów finansowania edukacji.
    42. Zwiększenie miejsc pracy dla ludzi powyżej 50 roku życia.
    43. Reforma emerytalna.
    44. Poprawa jakości służby zdrowia.
    45. Zwiększenie powszechnego dostępu do służby zdrowia.
    46. Podwyższenie pensji pracownikom służby zdrowia.
    47. Podział NFZ na kilka konkurencyjnych zakładów ubezpieczeniowych.
    48. Reformacja polityki refundacji leków.
    49. Ułatwienie zdobywania specjalizacji lekarzom.
    50. Ułatwienie osobom niepełnosprawnym zdobycie wykształcenia i pracy.
    51. Rozwój społeczeństwa obywatelskiego.
    52. Zmiana ustawy o organizacjach pożytku publicznego i wolontariacie.
    53. Stabilizacja finansowa sektora kultury.
    54. Organizacja Euro 2012
    55. Program “Boisko w każdej gminie”
    56. Wsparcie sportu wyczynowego.
    57. Odbudowa zaufania obywateli do władzy
    58. Ograniczenie przywilejów władzy
    59. Likwidacja zagrożeń korupcyjnych.
    60. Zmiany w “prokuraturze (min. rozłączenie funkcji Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego).
    61. Reforma prawa karnego.
    62. Zmiana systemu odbywania kar.
    63. Prowadzenie walki z przestępczością.
    64. Zapewnienie bezpieczeństwa i praworządności w Polsce.
    65. Budowa systemu ochrony i ratownictwa ludności.
    66. Dokończenie reformy administracji publicznej.
    67. Wprowadzenie e-dowodu osobistego.
    68. Zmiana sposobu prowadzenie polityki zagranicznej.
    69. Dbanie o interesy Polski w UE
    70. Udział Polski w dbaniu o bezpieczeństwo światowe.
    71. Realizacja polityki historycznej.
    72. Uzawodowienie Wojska.
    73. Zakończenie misji w Iraku w 2008 r.

    Wystawił tego Komorowskiego ale i tak karty będzie on rozdawał podobnie jak i Putin Niedźwiedziowi.

    I proszę:
    http://www.slideshare.net/pretm/narodowy-program-wielkiej-budowy-po

    myślenicki krakusie, wiedz - myślenie nie boli, ale możesz również poobserwować co stało się na Ukrainie - tam - gdzie dwóch się biło wygrał trzeci i co teraz się dzieje ????

    I na dokładkę cytat ze znanej wszystkim TVN24:

    Wojciech Jaruzelski jest przekonany, ze wybory wygra w Bronisław Komorowski. Choć w pierwszej turze popiera Grzegorza Napieralskiego nie kryje się z sympatią dla kandydata PO. – W drugiej turze ma mój głos – zapewniał w “Faktach po Faktach”.

    Jaruzelski jeszcze w zeszłym tygodniu wyraził swoje poparcie dla kandydata Lewicy, szefa SLD Grzegorza Napieralskiego. Generał nie wierzy jednak w jego szanse w wyścigu po prezydenturę.

    - Zagłosuję najpierw na Grzegorza Napieralskiego, aczkolwiek uważam, że ma ograniczone szanse, żeby nie powiedzieć inaczej – powiedział. Z równym dystansem podchodzi do własnego poparcia dla szefa SLD. - Nie sądzę żeby miało to jakieś większe znaczenie. Pozostaje jednak człowiekiem lewicy i w ten sposób daje temu wyraz – deklaruje.

    W drugiej turze autor stanu wojennego poprze jednak kandydata PO. - Jestem przekonany, że Bronisław Komorowski wygra te wybory. Mówię to nie tylko dlatego, że jest on mi bliższy niż Jarosław Kaczyński, ale też dlatego mogłem mu się bliżej przyjrzeć podczas wizyty w Moskwie. Stwierdzam, że wykazał jej czasie takie cechy jak mądrość, godność, dostojeństwo, ale także bezpośredniość i zdolność dotarcia do ludzi. W mojej ocenie jest to charyzma. Ludzie będą głosowali na Komorowskiego w przekonaniu, ze on będzie najlepiej reprezentował interesy państwa - podsumował. (tvn24.pl)

    Jeszcze kilka podobnych informacji i Komorowski może pooglądać te żyrandole tylko w telewizji. Najlepiej w TVN.

    Mamy jasność kto za kim stoi ????!

    Cytuj
  • 11 maj 2010

    Troszeczkę literaturki proszę, ponieważ znana noblistka Wisława Szymborska popiera Komorowskiego.

    Dwa wierszyki...

    Wisława Szymborska o Stalinie:
    Ten dzień
    o śmierci Józefa Stalina
    Jaki rozkaz przekazuje nam
    na sztandarach rewolucji profil czwarty?
    - Pod sztandarem rewolucji wzmacniać warty!
    Wzmocnić warty u wszystkich bram!
    Oto Partia - ludzkości wzrok.
    Oto Partia: siła ludów i sumienie.
    Nic nie pójdzie z jego życia w zapomnienie.
    Jego Partia rozgarnia mrok.
    Niewzruszony drukarski znak
    drżenia ręki mej piszącej nie przekaże,
    nie wykrzywi go ból, łza nie zmaże.
    A to słusznie. A to nawet lepiej tak.

    O Leninie
    ..że w bój poprowadził krzywdzonych
    ..nowego człowieczeństwa Adam...
    Wstępującemu do Partii
    Pytania brzmią ostro
    Ale tak właśnie trzeba
    Bo wybrałeś życie komunisty
    I przyszłość czeka
    Twoich zwycięstw
    Jeśli jak kamień w wodzie
    Będzie twe czuwanie
    Gdy oczy zamiast widzieć
    Będą tylko patrzeć
    Gdy wrząca miłość
    W chłodne zamieni się sprzyjanie
    Jeśli stopa przywyknie do drogi najgładszej
    Partia. Należeć do niej
    Z nią działać z nią marzyć
    Z nią w planach nieulękłych
    Z nią w trosce bezsennej
    Wiesz mi to najpiękniejsze
    Co się może zdarzyć
    W czasie naszej młodości
    Gwiazdy dwuramiennej

    Jest się czym chwalić ?

    Cytuj

Odpowiedz