Forum » Sport

Cracovia

  • 21 kwi 2012

    [quote=gość: Zarzeczny] Isaac KSC napisał/a:A 4O milicyjnych lat to takie małe nic :) ps. mam paru znajomych na Śląsku, zwykli kibice, Ruchu i Górnika...i jedni i drudzy, na słowo wisła...odpowiadają jak można kibicować milicji?! Widocznie mozna :) TYLKO PASY! A jak można żydom KIBICOWAĆ nie wiem,Mam kilku znajomych w Warszawie, Białymstoku, na Pomorzu i jak słyszą słowo pASY to mówią,to mówią " Przerzuty" i Pierwszy Polski Klub żYDOWSKI [/quote]

    Chyba perwszy, Izraelski klub w Polsce

    4 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Z człopnkiem pzpr towazyczem Janusz F. na czele.
    Kto jak nie PZPR sterowało Milicją Obywatelską ?

    W 1972 wstąpił do PZPR !!!!

    http://www.wikipasy.pl/Janusz_Filipiak

    2 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    [quote=gość: pytacz] gość: Zarzeczny napisał/a: Isaac KSC napisał/a:A 4O milicyjnych lat to takie małe nic :) ps. mam paru znajomych na Śląsku, zwykli kibice, Ruchu i Górnika...i jedni i drudzy, na słowo wisła...odpowiadają jak można kibicować milicji?! Widocznie mozna :) TYLKO PASY! A jak można żydom KIBICOWAĆ nie wiem,Mam kilku znajomych w Warszawie, Białymstoku, na Pomorzu i jak słyszą słowo pASY to mówią,to mówią " Przerzuty" i Pierwszy Polski Klub żYDOWSKI

    Chyba perwszy, Izraelski klub w Polsce [/quote]

    NIE zmnienia to faktu że W KRAKOWIE !!!
    TYLKO WISŁA !!!

    6 4 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    [quote=Isaac KSC] A 4O milicyjnych lat to takie małe nic :)

    ps. mam paru znajomych na Śląsku, zwykli kibice, Ruchu i Górnika...i jedni i drudzy, na słowo wisła...odpowiadają jak można kibicować milicji?! Widocznie mozna :)

    TYLKO PASY! [/quote]

    40 to więcej niż 65 :). co więcej Wisła powstała jako gts :D

    koledzy przy okazji wytłumaczyli dlaczego mieli zgode z milicją? czy nie zapytałeś?

    przy okazji zapytaj ich również o niejakiego Ziernickiego. może kolega z zabrza wytłumaczy ci dlaczego "zatrudniali" milicjantów do pracy w kopalni ;) moze będzie miał też odwage opowiedzieć o więźniach politycznych odrabiających wyroki pod ziemią? ciekawe czy powie na co szła kasa za ich robote? może na milicje? :) a może dla piłkarzy-"górników"? :D

    daj znać jak coś ustalisz, chetnie poznam jego/ich odpowiedzi.

    5 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    Polski Gang...naprawde szacunek dla Ciebie, bo widzę ze w koncu rozmawiam z kims, który bądz co bądz jakimis argumentami próbuje bronić swój klub..... i w istocie rzeczy jestes jedynym człowiekiem na tym forum, który ma coś sensownego do powiedzenia tj obrazu z innej perspektywy....co do Twoich zarzutów odnosnie śląskich klubów, to muszę się zgodzic, jesli chodzi o piłkarzy górników.... a Ziernickiego sprawę znam bardzo dobrze....

    W większości kwestii i tak nigdy nie dojdziemy do konsensusu, ale w końcu ktos, w miarę sensownie prowadził ze mną duskusję, chociaż bylismy po innych biegunach, to doceniam Twój upór i stanie przy swoim.....ale tak to juz jest, że My nigdy! sie nie dogadamy, i zawsze kazdy z nas bedzie bronił swojego... póki co to : CRACOVIA PANY!!!!!!!!!!!!!!! ps. po świętęj wojnie się odezwę i mam nadzieję, że nic się w tej kwesti nie zmieni...

    4 4 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    [quote=Isaac KSC] Polski Gang...naprawde szacunek dla Ciebie, bo widzę ze w koncu rozmawiam z kims, który bądz co bądz jakimis argumentami próbuje bronić swój klub..... i w istocie rzeczy jestes jedynym człowiekiem na tym forum, który ma coś sensownego do powiedzenia tj obrazu z innej perspektywy....co do Twoich zarzutów odnosnie śląskich klubów, to muszę się zgodzic, jesli chodzi o piłkarzy górników.... a Ziernickiego sprawę znam bardzo dobrze....

    W większości kwestii i tak nigdy nie dojdziemy do konsensusu, ale w końcu ktos, w miarę sensownie prowadził ze mną duskusję, chociaż bylismy po innych biegunach, to doceniam Twój upór i stanie przy swoim.....ale tak to juz jest, że My nigdy! sie nie dogadamy, i zawsze kazdy z nas bedzie bronił swojego... póki co to : CRACOVIA PANY!!!!!!!!!!!!!!! ps. po świętęj wojnie się odezwę i mam nadzieję, że nic się w tej kwesti nie zmieni... [/quote]

    W GETTA MACIE INTERNET?

    8 2 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Koledzy z Ruchu nie wiedzą jak można kibicować milicjantom? :-)
    A to dobre - za czasów gdy Wisła była jeszcze GTSem byliśmy jedną z lepszych zgód Ruchu.
    Wogóle ciekawe zestawienie moznaby zrobić idąc powyższym tokiem, spore pokłady hipokryzji możnaby wskazać u wielu wielu ekip, które za czasów "milicyjności" Wisły się z nami trzymały a teraz są zdziwieni.

    2 2 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    dam ci +

    2 1 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    [quote=gość: Misza] No i Wisła spuściła ssracovie

    http://sport.interia.pl/klub-wisla-krakow/news-wisla-wygrywa-derby-i-spuszcza-cracovie-do-1-ligi,nId,602913 [/quote] - owszem tak, ale na jak długo? Coś słuchy chodzą, że ... tylko na dwa miesiące. Ciekawe się bowiem pogłoski pojawiają o drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza i cracovi. Ciekawe co to z tymi drużynami będzie.

    PS. Widziałem ten mecz i to co grała cracovia to się nawet na I ligę nie nadaje. Dno totalne. Bezmyślne faule i w konsekwencji DWIE czerwone kartki co tylko ich pogrążyło. Zamiast próbować cokolwiek zrobić sensownego tylko bezmyślność. Z taką grą to ich nie chcę widzieć w ekstraklasie.

    3 2 Cytuj
  • 1 maj 2012

    Izraelski klub z jednym z większych budzetów (6) nie potrafi się utrzymać przez tyle lat wśród najlepszych zespołów w Polsce.

    No, zostaje jak co roku zielony stolik .., ale ile razy można ....

    2 1 Cytuj
  • 1 maj 2012

    Wisła <3

    frywolny przerzucasz sie na hutnika ???

    hahaha dziady spadły

    4 2 Cytuj
  • 1 maj 2012

    Teraz pżeżócę się na wihra strurza.

    1 3 Cytuj
  • 1 maj 2012

    No i stało się to co było wiadomo od dawna.

    Najstarszy Polski Klub Sportowy, Pierwszy Mistrz Polski po przegranych derbach z wciąż aktywnym członkiem gwardyjskiego towarzystwa, po golu strzelonym przez Żyda, przy okrzykach antysemickich (nie wierzę w to co piszę co za parodia :D ) nie ma już szans na utrzymanie ekstraklasy.

    Nie jeden spadek przeżyliśmy, młodzi milicjanci mogą tego nie pamiętać : CRACOVIA PANY

    3 4 Cytuj
  • 1 maj 2012

    [quote=gość: Frywolny] Teraz pżeżócę się na wihra strurza. [/quote]
    naucz się pisać i nie podszywaj się

    1 2 Cytuj
  • 1 maj 2012

    mam nadzieje że kupią licencje od niecieczy i zostaniemy!!! ktoś napisze że znowu zielony stolik i takie tam!!! a ja na to przypomnij sobie "fuzje" groclinu z polonią!!!

    1 5 Cytuj
  • 1 maj 2012

    [quote=Warmer84] gość: Misza napisał/a: No i Wisła spuściła ssracovie

    http://sport.interia.pl/klub-wisla-krakow/news-wisla-wygrywa-derby-i-spuszcza-cracovie-do-1-ligi,nId,602913 - owszem tak, ale na jak długo? Coś słuchy chodzą, że ... tylko na dwa miesiące. Ciekawe się bowiem pogłoski pojawiają o drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza i cracovi. Ciekawe co to z tymi drużynami będzie.

    PS. Widziałem ten mecz i to co grała cracovia to się nawet na I ligę nie nadaje. Dno totalne. Bezmyślne faule i w konsekwencji DWIE czerwone kartki co tylko ich pogrążyło. Zamiast próbować cokolwiek zrobić sensownego tylko bezmyślność. Z taką grą to ich nie chcę widzieć w ekstraklasie. [/quote]
    a kto ci każe ich oglądać?

    1 1 Cytuj
  • 1 maj 2012

    warmer84.. na pewno oglądałeś ten mecz?? chyba nie, bo wspominasz tylko o tym, że Cracovia grała słabo.. zarzeczny Ty tam już daj sobie spokój z tymi komentarzami poniżej "0".. I nie ważne, w której lidze będzie grać CRACOVIA... Bo ZAWSZE będę z NIĄ! pzdr dla kibiców CRACOVII!!!

    2 3 Cytuj
  • 1 maj 2012

    [quote=gość: KSC] No i stało się to co było wiadomo od dawna. Najstarszy Polski Klub Sportowy, Pierwszy Mistrz Polski po przegranych derbach z wciąż aktywnym członkiem gwardyjskiego towarzystwa, po golu strzelonym przez Żyda, przy okrzykach antysemickich (nie wierzę w to co piszę co za parodia :D ) nie ma już szans na utrzymanie ekstraklasy. Nie jeden spadek przeżyliśmy, młodzi milicjanci mogą tego nie pamiętać : CRACOVIA PANY [/quote]

    Odkąd kravocia to klub Polski ?

    2 1 Cytuj
  • 1 maj 2012

    [quote=Isaac KSC] Polski Gang...naprawde szacunek dla Ciebie, bo widzę ze w koncu rozmawiam z kims, który bądz co bądz jakimis argumentami próbuje bronić swój klub..... i w istocie rzeczy jestes jedynym człowiekiem na tym forum, który ma coś sensownego do powiedzenia tj obrazu z innej perspektywy....co do Twoich zarzutów odnosnie śląskich klubów, to muszę się zgodzic, jesli chodzi o piłkarzy górników.... a Ziernickiego sprawę znam bardzo dobrze....

    W większości kwestii i tak nigdy nie dojdziemy do konsensusu, ale w końcu ktos, w miarę sensownie prowadził ze mną duskusję, chociaż bylismy po innych biegunach, to doceniam Twój upór i stanie przy swoim.....ale tak to juz jest, że My nigdy! sie nie dogadamy, i zawsze kazdy z nas bedzie bronił swojego... póki co to : CRACOVIA PANY!!!!!!!!!!!!!!! ps. po świętęj wojnie się odezwę i mam nadzieję, że nic się w tej kwesti nie zmieni... [/quote]

    ja natomiast szacunku do ciebie nie mam, z dwóch bardzo prostych przyczyn:
    manipulujesz faktami (co udowodniłeś nie tylko tutaj, ale i w wątku wiślackim).
    bagatelizujesz czarne karty cracovii.

    a generalnie to znam "paru" ży.ów i mam szacunek tylko do dwóch. reszta to frajery bez zasad. nawet mój b. dobry kolega z dzieciństwa z osiedla, który zbłądził i przerzucił sie swego czasu na lewą stronę błoń nie ma u mnie żadnego szacunku. mimo, ze kupe znaczył/znaczy na kałuży to jednak nie pomógł mi kiedy banda jego nowych kolegów oprawiała mnie swego czasu.

    w kwestii dogadania, dogadamy się wcześniej czy później. to nastąpi wtedy kiedy wszyscy kibice cracovii poznaja swoją faktyczną historię, nie będą bagatelizować czarnych kart i u derzą się w pierś. jeśli nastąpi pewnego rodzaju równowaga, w tym w kwestii scietych głów (do której już powoli dochodzi). ktoś wcześniej czy później zapragnie porozmawiać. za dużo już tragedii młodych chłopaków. jedni idą do piachu inni idą do pudła, a na tym wszystkim najgorzej wychodzą ich rodziny. stawiam na max 10 lat i doczekamy się na szczęscie powaznych zmian.

    CRACOVIA DZIADY!!!!!!!!!!!!! :D

    2 3 Cytuj
  • 1 maj 2012

    [quote=gość: KSC] No i stało się to co było wiadomo od dawna.

    Najstarszy Polski Klub Sportowy, Pierwszy Mistrz Polski po przegranych derbach z wciąż aktywnym członkiem gwardyjskiego towarzystwa, po golu strzelonym przez Żyda, przy okrzykach antysemickich (nie wierzę w to co piszę co za parodia :D ) nie ma już szans na utrzymanie ekstraklasy.

    Nie jeden spadek przeżyliśmy, młodzi milicjanci mogą tego nie pamiętać : CRACOVIA PANY [/quote]
    dwa kłamstwa w jednym zdaniu (nie zdziwił bym się gdybyś to podszył sie ty isaaac).
    otóż cracovia nie jest najstarszym polskim klubem, to tylko ich długowieczna propaganda. i bramki nie strzelił żyd, ale izraelczyk. jeśli ktoś nie widzi różnicy to ja gratuluje znajomości historii.

    i jeszcze jedno mnie zastanawia: co znaczy "aktywny członek gwardyjskiego towarzystwa"?
    bo jeśli jakiś układ czy zgode, tak jak to jest na linii arka-cracovia, która ta pierwsza ma dodatkowo zgode z milicyjną gwardią koszalin, to ja nie mam wiecej pytań :)

    3 1 Cytuj
  • 2 maj 2012

    A więc jestem, bo mówiłem że napisze po Świętej Wojnie.

    Polski Gang, niestety ale Ty jestes zwykłym hipokrytom. A dlaczego: bo ta hipokryzja aż bije z twoich postów. Cracovia nie jest najstarszym Polskim klubem? Tak, wy jestescie nim:):D :P Melikson nie jest zydem , tylko izralelczykiem :) :D nie mam pytan?!!

    Co do głów...hmm...troszke wy na tym tracicie...bedac na waszym no powiedzmy stadionie , i widząc napinajacę sie dzieci, na sektorze obok nas, zastanawialem sie gdzie jest wasza banda...jedni mi mowli ze na waszym młynie , drudzy, ze jednak obok nas , a trzeci ze byli rozrzuceni po stadionie...
    Mi sie zas cos zdaje ze jest ona bardzo bidna, a wlasnie te akcje w tym pomogły...ale moze mi sie zdaje :)
    Co do tego ze niby remis jest bliski...hmm...nie mam zamiaru sie kłocic...ale wydaje mi sie ze jeszcze troche do niego brakuje...a napinka na śp. Tomka jest juz troche nie na miejscu,(to juz bylo jakis czas temu, a i od tego czasu sie dzialo...a dzialo sie troche... ), tak jak by niektórzy zapomnieli co sie z waszym nr. dwa stało... i to jakis miesiac temu...przysłowiowej piątki raczej z nim nikt nie przybije, no chyba ze znajomy chirurg waszego kolegi R. przeprowadzi mu zabieg.. , bo ma juz w tym doswiadczenie, ale to tyle na ten temat.
    Czy bedzie spokojnie i nikt nie bedzie ginął? Oby tak było, ale ja w to niewierze....

    A i jeszcze jedno, bo to jest ewenement w skali kraju: na derbach widzialem waszego zamaskowanego hooligana który palil nasza......smyczke!!!!!! a ile przy tym bylo napinki :D :P

    Acha i po tych derbach, spiewach, napinkach, moge stwierdzic napewno ze "wcale nie" jestesci anty :P to zawsze Cracovia była bardziej anty, a tu widze ze uczen przerósł mistrza :)

    Powodzenia w pucharach !!!! :D

    TYLKO PASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ps.kiedys sie tu jeszcze odezwe..:)

    2 5 Cytuj
  • 2 maj 2012

    A ty isaac myślisz że wasze trafienie B to jest jedyne o czym można by pospiewać na przestrzenii ostatnich miesięcy?
    Chyba że u was się takie sprawy kryje i ewentuelnie tylko jak wyjdzie przy okazji materiałów w mediach to sie dowiadujecie ze ktoś z waszej czołówki dostał?
    No i jesli Ty uwazasz że top bandy powinien na takim meczu świecić i się wyróżniac to widzę że mentalnie trochę stoisz z tyłu.
    W kwestii anty to oczywiście że tacy jestesmy, i staramy się być coraz bardziej i zarażać tym coraz większą liczbę ludzi, bo przez zmiany pokoleniowo/jakościowe na trybunach niektórym się priorytety zaczęły rozmazywac i jako największych wrogów zaczęli uważać jakies Legie itd

    1 Cytuj
  • 2 maj 2012

    [quote=Isaac KSC] A więc jestem, bo mówiłem że napisze po Świętej Wojnie.

    Polski Gang, niestety ale Ty jestes zwykłym hipokrytom. A dlaczego: bo ta hipokryzja aż bije z twoich postów. Cracovia nie jest najstarszym Polskim klubem? Tak, wy jestescie nim:):D :P Melikson nie jest zydem , tylko izralelczykiem :) :D nie mam pytan?!!

    Co do głów...hmm...troszke wy na tym tracicie...bedac na waszym no powiedzmy stadionie , i widząc napinajacę sie dzieci, na sektorze obok nas, zastanawialem sie gdzie jest wasza banda...jedni mi mowli ze na waszym młynie , drudzy, ze jednak obok nas , a trzeci ze byli rozrzuceni po stadionie...
    Mi sie zas cos zdaje ze jest ona bardzo bidna, a wlasnie te akcje w tym pomogły...ale moze mi sie zdaje :)
    Co do tego ze niby remis jest bliski...hmm...nie mam zamiaru sie kłocic...ale wydaje mi sie ze jeszcze troche do niego brakuje...a napinka na śp. Tomka jest juz troche nie na miejscu,(to juz bylo jakis czas temu, a i od tego czasu sie dzialo...a dzialo sie troche... ), tak jak by niektórzy zapomnieli co sie z waszym nr. dwa stało... i to jakis miesiac temu...przysłowiowej piątki raczej z nim nikt nie przybije, no chyba ze znajomy chirurg waszego kolegi R. przeprowadzi mu zabieg.. , bo ma juz w tym doswiadczenie, ale to tyle na ten temat.
    Czy bedzie spokojnie i nikt nie bedzie ginął? Oby tak było, ale ja w to niewierze....

    A i jeszcze jedno, bo to jest ewenement w skali kraju: na derbach widzialem waszego zamaskowanego hooligana który palil nasza......smyczke!!!!!! a ile przy tym bylo napinki :D :P

    Acha i po tych derbach, spiewach, napinkach, moge stwierdzic napewno ze "wcale nie" jestesci anty :P to zawsze Cracovia była bardziej anty, a tu widze ze uczen przerósł mistrza :)

    Powodzenia w pucharach !!!! :D

    TYLKO PASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ps.kiedys sie tu jeszcze odezwe..:) [/quote]

    Twoje wypowiedzi są tak idiotyczne jak suchary STRASBURGERA !!!

    WISŁA PANY !!!

    cRACOVIA barany

    3 1 Cytuj
  • 2 maj 2012

    [quote=gość: PiotrQ] gość: KSC napisał/a: No i stało się to co było wiadomo od dawna. Najstarszy Polski Klub Sportowy, Pierwszy Mistrz Polski po przegranych derbach z wciąż aktywnym członkiem gwardyjskiego towarzystwa, po golu strzelonym przez Żyda, przy okrzykach antysemickich (nie wierzę w to co piszę co za parodia :D ) nie ma już szans na utrzymanie ekstraklasy. Nie jeden spadek przeżyliśmy, młodzi milicjanci mogą tego nie pamiętać : CRACOVIA PANY

    Odkąd kravocia to klub Polski ? [/quote]
    naucz się pisać

    1 Cytuj

Odpowiedz