Forum » Sport

Barwy biało - czerwone.

  • adzygmunt 29 mar 2011

    Stoję w rozkroku! Jedna stopa jest w Grecji, druga w "M jak miłość". Co wybrać?

    Cytuj
  • 29 mar 2011

    [quote=adzygmunt] Stoję w rozkroku! Jedna stopa jest w Grecji, druga w "M jak miłość". Co wybrać? [/quote]

    Jeśli nie chcesz się stresować polecam Mostowiaków :)

    Cytuj
  • adzygmunt 29 mar 2011

    Wybrałem...stres. Niestety Smuda zabrał chłopaków na pieszą wycieczkę do Grecji.
    Gdybym na siłę miał kogoś wskazać, że grać próbował to Sandomierski za obronioną bramkę interweniując jak bramkarz piłki ręcznej.
    Ciemność widzę!

    Cytuj
  • 30 mar 2011

    Ja mam wrazenie, ze Smuda się juz w tym wszystkim nie moze połapac...zagubił sie, i widac to gołym okiem, ale z drugiej strony jak patrzę na tych "grojków", to zastanawiam się czy by tu Mourinho razem z Guardiola coś lepszego stworzyli?!

    1 Cytuj
  • 30 mar 2011

    Powiedzcie proszę czemu ta nasza narodowa nie gra sparingów w Polsce? wstyd? presja? pzpn boi się narodowych kiboli? Jak to wczoraj powiedział Tomaszewski w tvn24 "burda na Litwie to był sprzeciw przeciwko pzpn!?;-? o co chodzi????? zamiast grać u siebie to jeżdżą pajace po europie na wycieczki!! mamy fajne stadiony,jest coraz cieplej, ludzie napewno by przyszli popatrzeć chociaż z nudów lub dzieciom pokazać jak się kopie u nas!!! jak to śpiewają w JEŻ JERZY" już za 4 lata polska będzie mistrzem polski!!!"

    1 Cytuj
  • adzygmunt 4 kwi 2011

    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/osmy-dzien-tygodnia-nasi-kadrowicze-maja-ludzi-za-,1,4230841,wiadomosc.html

    Można i trzeba robić ludziom wodę z mózgu!
    Niby wszystko co ludzkie..., ale czy tego oczekujemy po reprezentacji Polski?

    Cytuj
  • 4 kwi 2011

    Artykuł oddaje całą prawdę o naszych kopaczach ups. powinienem napisać "piłkarzach"

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/piszczek-nie-wiem-czy-chce-dalej-grac-w-kadrze,1,4243038,wiadomosc.html już nie wiem co mam myśleć o polskiej piłce!! zawiesić reprezentacje, ligę utworzyć nową, pzpn budować od podstaw, może to coś da żeby to się skończyło?

    1 Cytuj
  • adzygmunt 15 kwi 2011

    Lato Cie juz wyprzedził. Zaczął od zmiany logo PZPN.
    Nie sympatyzuję z człowiekiem co zatrzymał Anglię, nie lubię jego dosadnych określeń.
    Ale w tym, które wygłosił jest dużo racji.
    Jan Tomaszewski, "Jak w burdelu się źle dzieje i nie ma klientów, to trzeba zmieniać panienki, a nie meble."

    Cytuj
  • 15 kwi 2011

    [quote=ksgrzes] http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/piszczek-nie-wiem-czy-chce-dalej-grac-w-kadrze,1,4243038,wiadomosc.html już nie wiem co mam myśleć o polskiej piłce!! zawiesić reprezentacje, ligę utworzyć nową, pzpn budować od podstaw, może to coś da żeby to się skończyło? [/quote]

    Myślę, że już pora poszukać dobrego terapeutę.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 22 maj 2011

    Nieodmiennie mam zdanie że Pudzian jako strongmen był zjawiskiem /zaczynał źle/.
    Jak zawodnik bijatyk jest cienki. Nie piszę walki sportowej celowo.
    Wczoraj starczyło mu "sztormu w skali Beauforta jeden" na trzy minuty z zapowiadanej dziesiątki!
    Przegrał w śmiesznym stylu, /czy tam był styl/?
    Trójka w skali Beauforta zrywa białą grzywkę z fali. Mnie nie porwało, raczej wcisnęło w fotel.
    Panowie Gołota i Pudzian stali się sobie równi, lubią szmal!

    Cytuj
  • 5 cze 2011

    Dzięki tysiącom Orlików i popieraniu piłki nożnej przez Rząd PO mamy kolejny sukces po autostradach i budowach stadionów w drodze do EURO 2012,nasi wygrali z Argentyną:) :) :)

    Cytuj
  • adzygmunt 5 cze 2011

    Po bardzo bladym meczu, bez obrony, dzięki błędom obrońcy Argentyny.
    Drużyny jak nie było tak nie ma.
    Tracę wiarę w Smudę!
    Czy jest potrzebna zmiana? Teraz chyba już nie.
    A kogóż by nowy trener powołał? Obserwacja nauczyła mię że ....tych samych. Zbyt wielkiego manewru nie mamy!

    Cytuj
  • 5 cze 2011

    Telewizja pokazała w czasie transmisji Piechniczka ,może on?
    Polskiej piłki w tym stadium choroby nic nie jest w stanie uratować,wszelkie dotychczasowe działania to face lifting w hospicjum jak nie już w kostnicy.
    "Leśne dziadki" nie dopuszczą do jakichkolwiek zmian bo to byłby ich koniec.
    Jakikolwiek trener w tym bagnie nic nie zdziała,od razu zostanie zaatakowany przez byłych którzy nadal mocni są w mediach(słynne rysunki i komentarze przypominające starą definicję kto to jest krytyk.Krytyk literacki,teatralny itp to osoba która wie jak się powinno coś robić tylko nie potrafi)
    W przeciwieństwie do nich nie wiem co można zrobić ale wiem że tak dalej być nie może.
    Na razie mamy sukces i o to chodziło:) :)

    Cytuj
  • 5 cze 2011

    SMUDA WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    1 Cytuj
  • 5 cze 2011

    Mnie się wydaje, że na EURO 2012 zagramy trzy mecze:
    1) mecz otwarcia
    2) mecz o wszystko
    3) mecz o honor

    obym był złym prorokiem ...

    Cytuj
  • adzygmunt 5 cze 2011

    Piszesz aby to był jeden mecz w trzech odsłonach. Może masz rację?

    Cytuj
  • adzygmunt 9 cze 2011

    Za półtorej godziny mecz biało-czerwonych.W lodówce schładzam karmi a co takie lubię!
    Jeszcze nie wiem czy wypiję go ze złością, czy z przyjemnością. A wy?

    Cytuj
  • 9 cze 2011

    Adzygmunt - taki stary i jeszcze w cuda wierzysz???
    Wiesz jak kibice śpiewają? Smuda gdzie te cuda?

    Byłem dzisiaj przed południem na stadionie Dalinu, gdzie zmierzyły się reprezentacje Polski i Słowacji do lat 15. Były hymny, bardzo dużo młodzieży, był super doping i co najważniejsze - nasi wygrali 2:0 :)
    I wiesz co? Tym naszym młodym chciało się grać, widać było u nich radość z grania w piłkę, i to jest to, co mnie staremu pozwala wierzyć, że kiedyś nasza "dorosła" reprezentacja będzie taka jak za czasów śp. Kazimierza Górskiego.

    2 Cytuj
  • adzygmunt 9 cze 2011

    Stary ale ..jary.
    Dobrze, że karmi wypiłem do pierwszej połowy, mimo samobója.
    W drugiej 10 min to za mało.
    Smuda to widać jest konserwą piłki nożnej z ubiegłego wieku!!
    Ale zmiany nie zalecam!

    Cytuj
  • 25 cze 2011

    siatkówki już nie oglądacie? a wimbledon? no nasz Łukasz dziś (wczoraj) pokazał fantastyczny tennis!!!!

    1 3 Cytuj
  • adzygmunt 7 lip 2011

    Dzisiejszy mecz siatkarzy kosztował mnie wizytę w konfesjonale.
    Zagrywka przedszkolne, bloku nie ma, rozgrywającego także.
    Feniks powstał z popiołów, może i mocno odmłodzonej reprezentacji się powiedzie?
    A sporo kwalifikacji przed nami, do olimpiady, do mistrzostw, to te najważniejsze. Damy radę?

    1 Cytuj
  • adzygmunt 22 lip 2011

    Ciekawi mię do kiedy spółka Tajner Kruczek będą trzymali się kadry skoczków.
    Austriacy i... Inni już skaczą, my jeszcze zimą szlifujemy formę, by ewentualnie błysnąć naftowym światełkiem pod koniec sezonu "kiedy jest po ptokach"!

    2 Cytuj
  • adzygmunt 26 lip 2011

    "A KIEDY PYTAJĄ MNIE" dlaczego reprezentacja Polski w nogę jest słaba odpowiem:
    Zobaczcie ilu Polaków gra w mistrzu Polski "Wiśle"!

    1 Cytuj

Odpowiedz