Forum » Sport

Barwy biało - czerwone.

  • 26 lip 2011

    [quote=adzygmunt] "A KIEDY PYTAJĄ MNIE" dlaczego reprezentacja Polski w nogę jest słaba odpowiem:Zobaczcie ilu Polaków gra w mistrzu Polski "Wiśle"! [/quote]

    Szowinistyczny nacjonalista !

    5 Cytuj
  • adzygmunt 27 lip 2011

    Maniek, czy Ty wiesz co piszesz?
    Kto ma tworzyć poziom reprezentacji Polski?
    Właściwie ubawiło mnie to:" Szowinistyczny nacjonalista !" zamiast zdenerwować.

    1 4 Cytuj
  • 27 lip 2011

    adzygmunt twoje wywody są conajmniej dziwne... Popatrz na lige angielska.. ile tam gra anglików w każdej drużynie w pierwszej jedenestace ? 2,3 w porywach.. popatrz na Arsenal... Niektórych boli to że Wisła wygrywa mecze w Europie i zawsze znajdą sobie pretekst zeby ponarzekac... Przeciez narzekanie to taka nasza polska dyscyplina... Nie dziw sie ze Wisla buduje druzyne stawiając na obcokrajowców.. Grając polskimi zawodnikami nigdy nie udało sie poważniej zaistniec w Europie ( no może raz pamiętny sezon Kasperczaka) a przeciez dobrze wiesz ze ambicje Wisły sięgaja by pokazywać sie korzystnie w Europie... stąd Cupiał postawił na zagraniczną myśl szkoleniową a także zagranicznych piłkarzy... NARAZIE wychodzi na tym nie najgorzej... zobaczymy co będzie dalej...

    5 1 Cytuj
  • 27 lip 2011

    Takie czasy, kiedy w reprezentacji Polski grają Francuzi, Niemcy, Nigeryjczycy.

    Nie zaniżają oni poziomu gry, tylko go podnoszą.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 27 lip 2011

    "kibol" zauważ nie pisałem tu o "Wiśle".
    Tutaj piszemy o barwach biało-czerwonych.
    PiterS, może kiedyś dojdziemy, zapewne nie we wszystkich kwestiach, do płaszczyzny, na której da się rozmawiać jak podnosić poziom szczególnie piłki nożnej w Polsce.
    Jak na razie przez reprezentację przeleciały gwiazdy, które w ich własnym kraju nie błysnęły trwale.
    Zaczynając od Nigeryjczyka po Gereiro /zapomniałem jak się pisze. Francuz polskiego pochodzenia itd.
    Ile tych ludzi było 10-ciu na przestrzeni dziesięciu lat?
    Reprezentacja to wierzchołek góry lodowej. Podstawa tworzy się w klubach, na dole lig.
    Awanse zawodnika z niższej do wyższej ligi wynikają z jego ambicji, wyszkolenia, a także z możliwości.
    Jeśli extra-klasa i liga dla atrakcyjności, skuteczności już natychmiast!!! sprowadza do swoich szeregów obcokrajowców /tutaj zaglądnę na podwórko "Wisły" w pierwszej drużynie na 25 (tak)? zawodników jest 5-6 przez polskiego trenera wyszkolonych. To tym samym awans do wyższą półkę jest bardzo trudny dla własnego narybku. A to zniechęca!
    Proponuję mocno siedzącym w temacie policzyć, iloma zawodnika z ekstraklasy, może dysponować Smuda?
    I na koniec. Smuda dostaje "gotowy materiał". Tam już nie ćwiczy się techniki, to zawodnik powinien przynieść z klubu, tam na bazie jego umiejętności technicznych buduje i ćwiczy taktykę. Technika jest tylko szlifowana.
    Pozostaje kilka innych kwestii. kto ma budować siłę, wytrzymałość, szybkość, które to cechy motoryczne są podstawą sprawności, wydolności zawodnika. Nie tylko w piłce nożnej. Może za wyłączeniem szachów i brydża sportowego.
    Poruszyłem dwa tematy. Minusy mnie nie zniechęcą by dalej trwać przy swoim zdaniu.

    2 4 Cytuj
  • 27 lip 2011

    jak to nie pisales o Wisle ? wyraznie nawiązałes brak wynikow reprezentacji do małej ilosci Polaków w Wisle.

    ""A KIEDY PYTAJĄ MNIE" dlaczego reprezentacja Polski w nogę jest słaba odpowiem:Zobaczcie ilu Polaków gra w mistrzu Polski "Wiśle"! "

    Prawda jest taka ze na Euro będzie wielki bubel... Smuda jest niekonsekwetny i gubi sie w tym co mówi.. Gdy zaczynał prace z reprezentacją mówił ze nie będzie "naturalizował" cudzoziemców gdyż my jako kraj Polska mamy wystarczająco dużo zawodników zdolnych z których można zrobić dobrą drużyne. Po czym do kadry sciaga:Obraniaków,Boenischów,Perqisów,Polańskich itd.. Dwa to mówi ze ludzi umoczeni w korupcje nie będa mieli wstępu do kadry po czym powołuje Piszczka i Mierzejewskiego. Trzy ze liczy się dyscyplina po czym przywraca do kadry najpierw Boruca, z Żewłakowem by potem ostatecznie z nich zrezygnować a potem Peszke.. Jak widać niekonsekwencja bije w oczy... Obym sie mylił ale dla mnie na Euro będzie wielki bubel... Dobrze prawi Tomaszewski.. pocztajcie jego komentarze dzisiaj był swietny na Orange Sport Info moze gdzies jest w internecie to sobie poszukajcie...

    pozdrawiam i mam nadzieje ze jednak z tej "kupy" ludzi uda sie stworzyć ciekawą drużyne która chociaż nie przyniesie nam wstydu na Euro 2012. Bo prawda jest taka że mając 4 lata powinniśmy mięc dobrą drużyne bo Smuda ma czas na eksperymenty bo nie gramy żadnych oficjalnych meczy... Jeśli nie uda sie stworzyc druzyny do Euro 2012 włącznie to niestety będzie oznaczać że dla naszej kadry nie ma juz chyba ratunku... bo takiego komfortu pracy jaki ma Smuda nie miał chyba żaden selekcjoner...

    3 Cytuj
  • adzygmunt 28 lip 2011

    kibol. Czegoś nie rozumiem. może mam chwilowe zaćmienie a może całkowite - qualis artifex pereo!
    W rzeczy samej powołałem się na "Wisłę", aliści pisałem o reprezentacji.
    Mnie to rozśmieszyło nazwanie mnie "nacjonalistycznym szowinistą".
    Lecz chyba pomyliłeś osoby? Czytając Twój post wyżej (21/30) nie określasz się sam tym mianem?
    Logika to trudna gałąź nauki!
    Pozdrawiam adz z życzeniami większej konsekwencji.
    Ps: Co do Smudy i jego polityki kadrowej mam podobne zdanie, ale to nijak się ma do zarzuconego mi szowinistycznego nacjonalizmu

    1 2 Cytuj
  • 28 lip 2011

    adzygmunt nacjonalistycznego szowiniste zarzucił Ci Maniek, nie ja :)

    3 1 Cytuj
  • adzygmunt 28 lip 2011

    kibol, tak w rzeczy samej zaćmiło mnie Mam pomroczność jasną.
    Gdybyż tak dało się tekst edytować.
    Przepraszam!

    1 2 Cytuj
  • 28 lip 2011

    [quote=adzygmunt] kibol, tak w rzeczy samej zaćmiło mnie Mam pomroczność jasną.Gdybyż tak dało się tekst edytować.Przepraszam! [/quote]

    Jeśli za dużo się pije, to takie są efekty

    4 Cytuj
  • adzygmunt 28 lip 2011

    Pije tylko wtedy gdy jadę!
    Przed klawiaturą nigdy, boję się, że zaleję ustrojstwo!
    Spiryt paruje, iskra elektryczna i pożar gotowy!
    Klawiatura plus alkohol równa się pożar!
    Aby już całkiem nie spamować. Radwańska poległa, tata już nie pomoże!
    szkoda, że po tylu sukcesach spławiono trenera Włoszczowskiej, było dobrze a zrobiło sie polskie piekiełko.
    Co by tu jeszcze spieprzyć panowie http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=3&ved=0CCMQFjAC&url=http%3A%2F%2Fteksty.org%2Fwojciech-mlynarski%2Cco-by-tu-jeszcze%2Ctekst-piosenki&rct=j&q=co%20by%20tu%20jeszcze%20spieprzyc%20pa&ei=6tMxTuyqL4XIsgaOqKzpBg&usg=AFQjCNF0n8NnvASwMd_aAVwISgwQizEKEg&sig2=giqq98idxb7zCauEOp4NgQ

    1 2 Cytuj
  • adzygmunt 10 sie 2011

    Z ekranu wiało nudą.
    Jeśli już mimo to pisać o emocjach, to stworzyli je Gruzini. Gdyby nie Szczęsny byłyby trzy bramki.
    Piękna akcja zakończona golem Błaszczykowskiego.
    Nie wiem co myśleć o grze Polańskiego. Grał chyba bardziej wysuniętego obrońcy niż pomocnika w ataku.
    Może taką rolę przypisał mu Smuda?

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 13 sie 2011

    O czym tu dumać na siatkarskim bruku?
    Źle grające panie, bez bloku, bez kończącego ataku, bez ...
    Koreanki ograły biało-czerwone atakiem, blokiem.
    II set kończący się w jedenastym setbolu, to wynik dziesięciu straconych szans na wygranie i... siedmiu straconych zagrywek przez skośnookie wysokości!

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 31 sie 2011

    Koszykówka męska.
    Skazani /sami się skazali/ w pierwszych dwóch kwartach wszystko robili by przekonać widzów, że mieli rację.
    Dopiero druga połowa a w szczególności czwarta kwarta <ale paskudny zbitek słów> zagrali na poziomie, o który wobec braku kilku zawodników nie podejrzewałbym zespół.
    Czyli wyszli na parkiet nie przygotowani na wygraną, to ciężki grzech zaniechania.
    Hiszpanie jak dla mnie zagrali słabiej niż potrafią!

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 1 wrz 2011

    Cd Koszykówka
    Chłopcy podpalili się niską przegrana z Hiszpanią, szybko przekonali się kto tu rządzi.
    Litwini momentami ośmieszali naszych. Żal było patrzeć.
    Biało-czerwoni zapomnieli, że kosz to gra zespołowa. Do tego doszła b, słaba dyspozycja rzutowa.
    Nie widziałem żadnej taktyki, każdy z zawodników próbował coś sobie ugrać!
    Czy można liczyć na dwie wygrane by zatrzymać, by wskoczyć do expresu pędzącego do finału?

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 2 wrz 2011

    Polska Meksyk 1 ; 1
    Z tej mąki chleba nie będzie.
    40:60 prowadzenie piłki, niedokładne podania, mała szybkość zawodników.
    Jedna piękna akcja, jak jedna jaskółka wiosny nie czyni!

    2 1 Cytuj
  • 6 wrz 2011

    Smuda najgłupszy trener świata (choć trochę może lepszy od "Janosika" Janasa)

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 15 wrz 2011

    Trener siatkarzy zaryzykował grę z gospodarzami turnieju, udało się mimo kilku pomyłek sędziowskich.
    Słowacja z którą onegdaj przegraliśmy 3:0 została przez Polaków postawiona do kąta.
    Czy Włosi znajda się w nim również?

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 18 wrz 2011

    Sport nie podlega rachunkom. Trochę jest przewidywalny.
    Wg nie tylko mojej wizji Polacy polegli specjalnie, by nie spotkać się z Rosja w walce o półfinał.
    A tu masz babo placek!
    Rosja przegrywa półfinał z Serbią i zostaje nam po przegranej z Włochami walczyć z powodzeniem o brąz.
    Można TERAZ gdybać, gdyby nie te kalkulacje, walka byłaby o srebro i może o złoto?!?

    1 1 Cytuj
  • 18 wrz 2011

    Dyspozycja dnia. Gdyby dziś po drugiej stronie stali Włosi to by zostali skarceni na 100%. A w ćwierćfinale Rosja była jeszcze faworytem rozgrywek wiec myślę że ta podkładka to była decyzja na medal...

    1 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/kibice-chca-meliksona-w-reprezentacji-polski,1,48574 co to ma być legia cudzoziemska? ludzie co to za reprezentacja? kolejny pajac który nic nie wniesie do gry reprezentacji!!! już niema PRAWDZIWYCH POLAKÓW w Polsce grających fajną piłke?

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 21 wrz 2011

    PZPN nie dba o szkolenie własnych piłkarzy tzn polskiej młodzieży!
    Polskie kluby - tylko z nazwy nie maja kogo wybrać z polskiego naboru bo nie ma prawidłowego szkolenia.
    Młodzież nie bardzo przykłada się do szkolenia bo nie ma szans przebicia sie do pierwszych zespołów.
    Pierwsze zespoły wspomagane są zawodnikami zagranicznymi bo inaczej kibice wygwizdali zespół.
    Koło się zamyka, żeby to było koło, to jest ośmiokąt z kantami.
    Dopóki PZPN i inne Związki gier zespołowych nie zobaczą tej zależności NIGDY nie będziemy mieć reprezentacji Górskiego.
    Jeszcze się trzyma siatka, i p. ręczna męska. Lecz kiedy polskie kluby zmienią kurs na zawodników z lig obcych do tego ciemnoskórych czekoladek aby przyciągnąć widza atrakcją składu nie poziomem gry, to tak będzie długo albo jeszcze dłużej.
    I to nie ma nic wspólnego z rasizmem, to jest wyraz zaniepokojenia poziomem gry reprezentacji i wskazanie przyczyn tego stanu.

    1 1 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    dopóki lato piechniczek strejlau engel kręcina i reszta leśnych dziadów będzie kierować polską piłką to będziemy świadkami takich naturalizowanych nienaturalnych polaków!!!! do bani z taką reprezentacją!!! jest mi wstyd!! i licze tylko na franza że się nie ugnie i go nie powoła!!!! ten piłkarz z mocnym rywalem grać nie umie co świetni pokazały mecze z cypryjczykami i duńczykami!!!!

    2 Cytuj
  • adzygmunt 25 wrz 2011

    Polskie siatkarki górą.
    Czeszki przegrały 3:O do 20. 26. 20.
    Drugi set w wykonaniu Polek pokazowe lekceważenie przeciwnika.
    W trzecim skończyły grac przy stanie 20:10. Dopiero podwójna powtórna zmiana i dwa czasy ostudziły zapał przedwczesnego wygrywania.
    Grały dobrze szczególnie blokiem, ale psychicznie próbę przegrały.
    W sporcie wygrać ile się da, to SZACUNEK dla przeciwnika!

    1 2 Cytuj
  • adzygmunt 1 paź 2011

    Siatkówka pań
    "Tak dobrze żarło".
    Niestety polskie siatkarki zawsze źle zaczynały grę. Ale jakoś wygrzebywały sie z boiskowego zastoju.
    Tym razem Serbki już im na to nie pozwoliły.
    Zastanawiam się czy nie czas zapomnieć zwrotu: "polskie złotka", lubo zamienić je na kanarkowe polskie złotka.
    Wagner był tylko jeden, i to nas kosztuje, bo nie znaleźli się następcy.

    1 2 Cytuj

Odpowiedz