Forum » Sport

Barwy biało - czerwone.

  • adzygmunt 7 paź 2011

    Dwa do dwóch z Koreą Bramki Lewandowski i Błaszczykowski.
    Mecz miał dwa oblicza. Mimo wszystko uważam że remis był dla nas szczęśliwy!

    1 2 Cytuj
  • adzygmunt 11 paź 2011

    Trochę lepsza gra biało-czerwonych. Dwa do zera, przy niezagrożonej bramce. Perkis i Polański zupełnie dobrze. Najniemrawszy na boisku? niestety Brożek!

    1 2 Cytuj
  • adzygmunt 11 lis 2011

    O czym tu dumać?
    O wylanym pocie? nie było!
    O chęci agresywnej gry? nie było!
    O skuteczności? nie było!
    O orzełku na koszulce? nie było!
    O frajerstwie? nie - .... było, było!

    1 2 Cytuj
  • 12 lis 2011

    ja nie kibicuje reprezentacji PZPN-u
    koniec!

    Cytuj
  • 15 lis 2011

    Nie bardzo rozumiem, dlaczego przed meczem reprezentacji PZPNu odgrywano Mazurka Dąbrowskiego !?

    4 Cytuj
  • adzygmunt 15 lis 2011

    PZPN tak ma. Gra Mazurka, piłkoptak udaje orła! Wszystko jest nie do końca.
    Szpakowski piał zachwyty na gra biało-czerwonych, tu się nie dziwię, ale że Lubański go nie zastopował?
    Pierwsza połowa dla PZPN, druga dal Węgier. Dobrze że nam wygrali mecz.
    Liczą się gole a nie okazje tych mieliśmy dużo, powiedział Szpakowski, lecz tylko raz i natychmiast o tym zapomniał.
    Twierdzę, że gra się tak jak przeciwnik pozwala. Węgrzy pozwalali nam w pierwszej połowie, PZPN im w drugiej.

    2 1 Cytuj
  • Marek Stoszek 16 lis 2011

    Gdzie jest orzeł!? Uważam że to największy skandal od momentu "zaśpiewania" hymnu przez E.Górniak w Korei. Jednocześnie dowodzi to faktu istnienia państwa w państwie. Grupa pazernych , nieudolnych pseudo działaczy znanych potocznie jako PZPN uzurpuje sobie prawo do szafowania symbolami narodowymi i to o zgrozo na oczach władz państwowych i Nas kibiców. Skandal niewyobrażalny !!!

    1 2 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Cytat"Grupa pazernych , nieudolnych pseudo działaczy znanych potocznie jako PZPN ...."
    z tym bym sie nie zgodził że nieudolni,Nie ma na nich mocnych w tym kraju,trudniej sprzedawać mecze to sprzedali nawet orzełka:).Czy nie ma siły na tę organizację że nie użyję bardziej dosadnych słów?

    2 Cytuj
  • adzygmunt 16 lis 2011

    Nie jeden minister w rządzie połamał sobie na nich zęby!
    Platini rządzi lepiej niż parlament europejski!
    Skąd u niego taka moc? Tylko w Rosji swego czasu Putin dał mu radę.

    1 1 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Bo Putin z racji wykonywanej wcześniej profesji ogrywa wszystkich.
    Nasz rząd może wysłać wojska za granicę a nie może nic zrobić "leśnym dziadkom".Czy to normalny kraj?

    1 Cytuj
  • Marek Stoszek 16 lis 2011

    [quote=gość: nieoświecony] Cytat"Grupa pazernych , nieudolnych pseudo działaczy znanych potocznie jako PZPN ...."
    z tym bym sie nie zgodził że nieudolni,Nie ma na nich mocnych w tym kraju,trudniej sprzedawać mecze to sprzedali nawet orzełka:).Czy nie ma siły na tę organizację że nie użyję bardziej dosadnych słów? [/quote]
    Tu Masz racje nie przemyślałem tego. To wysokiej klasy specjaliści w branży "przekręt doskonały". Dziwię się tylko do czego człowiek może się posunąć , jak byłem mały i jak graliśmy w piłkę na podwórku to zawsze były kłótnie kto jest "Lato" dziś z perspektywy czasu cieszę się że praktycznie nim nie byłem. resztę dopisałeś Ty co to za kraj ???!!!

    1 1 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Gdy byłem dzieckiem , co ja mówię nawet jeszcze z 3, 4 lata temu - choćby MŚ 2006 mecze reprezentacji to było dla mnie święto - a teraz , co tu dużo mówić - trzech obcokrajowców - którzy nie potrafią mówić podstawowych słów po polsku , zniknięcia godła narodowego bez którego {nawet wtedy gdy niektórzy wychodzili na boisko na solidnym kacu (to jest złote lata lata 80 i 90) } , nikt nie wszedł by na boisko. Dziś ANI JEDEN piłkarz nie powiedział nawet że te koszuli mu się nie podobają .. Gdzie ten zadziorny , słowiański charakter , teraz reklamują żyletki i grają sobie w Dortmundach ... Stadiony jakieś takie nowoczesne , bez charakteru , nawet nie ma gdzie się ubrudzić , za to kamera obserwuje twój każdy ruch powiek.
    W polskich drużynach klubowych coraz mniej Polaków nie mówiąc o osobach z regionu (patrz Wisła , Cracovia) .
    Niestety , powiem to ze smutkiem ale to już nie ten futbol , nieprzewidywalny , pełen ciekawych postaci , teraz jak w każdej dziedzinie kasa , kasa , kasa (dawniej też była ważna ,ale nie tylko ) i wyścig szczurów .

    2 Cytuj
  • adzygmunt 17 lis 2011

    FrankZappa zaraz doczekasz się jak dopadną Cię postmeni z "Brawo Wisła" i okrzykną: szowinistą , nacjonalistą i jeszcze jakimś -istą!
    Witaj w klubie -istów!

    2 1 Cytuj
  • 19 lis 2011

    Jestem konserwatystą , chce powrotu normalności , a to kim mnie nazwie nie obchodzi mnie zbytnio w dobie poprawności politycznej zostać obrażonym telewizyjnymi salonowymi epitetami (używanymi przez establishment i presstytutki zamiast argumentów i logicznej dyskusji) to komplement , to wręcz powód do powiedzenia sobie - "czyli jednak mam więcej racji niż myślałem" .hehe

    2 Cytuj
  • adzygmunt 19 lis 2011

    Zaczęło się ciekawie. Justyna przed inauguracja była najlepsza i niedościgniona.
    Dzisiaj była dziesiąta a osiem Norweżek przed nią.
    To sport, niestety zawodowy i jednak jak to w sporcie, może być się na wozie, lub pod wozem! To normalne.
    Dlaczego piszę z dozą niezadowolenia z miejsca? Wszystko przez pismaków i media. Świeczka jeszcze się nie zapaliła, a media już pogrzebały szansę na sukces Bjoergen, nie dały także szans na przegranie Justynie.
    Piekielne te media Nieważne jak byle zainteresować widza telewizyjnego transmisją i płynącymi profitami z ilości oglądających!
    Oliwy do ognia dolał sam trener, ale to temat na inny post!

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 20 lis 2011

    Rozmawiałem z osobami bardzo zbliżonymi i zainteresowanymi "naprawą" zdrowia Sylwii Jaśkowiec.
    Zawodniczka PZN czołowa w kraju przez rok zmagała się z kontuzją. Cieszę się, że wróciła do biegania, bo powrót do zdrowia i treningu wisiał na przysłowiowym włosku!
    Ręka nie jest jeszcze w pełni sprawna, a ci co znają się na narciarstwie biegowym wiedzą co znaczą zdrowe ręce.
    Przykre to co napiszę. PZN nie wykorzystał wszystkich możliwości by pomóc zawodniczce w rehabilitacji.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 22 lis 2011

    Siatkarze graja!!!
    Trzecie mecz wygrany i to z tuzami tego turnieju, brawo!

    1 1 Cytuj
  • Mariusz Kurzawski 22 lis 2011

    Żałuję, że nie mogę oglądać tego turnieju, gdyż o tej porze zazwyczaj muszę się szykować do szkoły:( Ale i tak całym sercem kibicuje naszym siatkarzom :)

    1 Cytuj
  • adzygmunt 24 lis 2011

    http://sport.wp.pl/kat,33562,title,PS-siatkarzy-2011-terminarz-i-wyniki,wid,13989890,wiadomosc.html
    Będzie niezwykle ciężko zakwalifikować się do turnieju olimpijskiego.
    Mecz z Iranem trochę sprowadził nas na ziemię. Dopóki piłka w grze!

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 26 lis 2011

    Salbutamol magiczny leka na astmę.0d pierwszego stycznia nie będzie zakazanym na liście leków.
    Świat narciarski zwariuje z wynikami.
    Czy Justyna zaryzykuje zdrowiem?
    Dzisiaj przegrała 28 sekund, to dużo, nawet jak na wspomaganie.
    W ubiegłym sezonie była różnica, lecz nie taka!
    104 punkty przewag Marit w generalce to bardzo dużo!

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 27 lis 2011

    Trafić z formą na sezon to jedno.
    Utrzymać ją przez sezon to dwa.
    Jeśli trener Bjoergen to potrafi, to należy zdejmować przed nim z daleka kapelusz, widząc go na ulicy!
    Teraz bardziej szczegółowo. W Norwegii wszyscy biegają po salbutamolu?

    1 1 Cytuj
  • adzygmunt 2 gru 2011

    Oglądając mecz siatki naszych PANÓW, popijałem melisą!
    Jak taj dalej pójdzie gotowi są zakwalifikować do turnieju olimpijskiego!
    Zostało zdobyć jeszcze dwa małe WIELKIE punkciki!!!

    1 Cytuj
  • adzygmunt 3 gru 2011

    Dzisiaj także piłem melisę. Przegrana 3:2 dała ten jeden punkt. Mały a jaki wielki!
    Przepraszam za poprzednie zapotrzebowanie na dwa małe punkciki!

    1 Cytuj

Odpowiedz