Forum » Sport

Wisła Kraków

  • 5 lis 2011

    Różnice dwóch klas to zobaczysz już w niedzielę :)

    3 Cytuj
  • 5 lis 2011

    W ocenie Apolinarskiego, oprócz świec dymnych i incydentu z policjantem można mówić o spokojnym przebiegu meczu, wręcz o "polskim piłkarskim cudzie nad Tamizą", zwłaszcza przy tak dużej grupie ludzi. Liczbę kibiców Wisły, którzy przyjechali do Londynu, ocenia się na około sześć tysięcy

    Co ty piszesz adz. ? Wiek bije ci na głowę ?

    4 Cytuj
  • 5 lis 2011

    brawoooo jesteście słabi w polsce a ciency w europie

    4 Cytuj
  • adzygmunt 5 lis 2011

    komik - od dawna, ale nie jestem niegrzeczny! Tyle mi zostało, a Tobie?

    1 4 Cytuj
  • 6 lis 2011

    WISŁA PANY !

    4 1 Cytuj
  • 6 lis 2011

    brawo Wisla! czy teraz juz mozna powiedziec ze WIsla jest na dnie? Derby przegrane... juz nie mowie o pucharach...

    3 1 Cytuj
  • 6 lis 2011

    Nic złego się nie stało.

    Raz na 28 lat u siebie mogą wygrać.
    Gorzej dla nich wygląda statystyka gry pasów na Reymonta. Tam wygrywają średnio raz na ok 50 lat.

    3 2 Cytuj
  • 6 lis 2011

    a po co tak pisac? nie lepiej uderzyc sie w piers i przyznac ze Wisla daje ciala ostatnio? statystyki meczow nie wygrywaja...

    4 2 Cytuj
  • 6 lis 2011

    Nikt nie ma patentu na ciągłe wygrywanie.

    2 Cytuj
  • 6 lis 2011

    ostatnio największym sukcesem to była wygrana z dalinem

    4 1 Cytuj
  • adzygmunt 6 lis 2011

    62hoh mylisz się, zapomniałeś o wygranej z "LIMANOWIĄ".

    1 2 Cytuj
  • 6 lis 2011

    Pasiaki zobaczcie na tabele :-)
    Dawno nie widziałem tale pajacowania w wykonania piłkarzy na bosiku, jeśli się grać nie potrafi to się udaje faule jak robili to psełdo zawodnicy ksc.

    Bezdyskusyjnie powinien być karny i kilka kartek za symulowanie fauli. To jak się przewracali grajkowie pasów to mistrzostwo w pajacowaniu.

    4 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Taaaa..bramka tez nie powinna być uznana, Bizen tak atakował Chaveza, że ten biedny musiął go rękami objąć aby się przed nim bronic;)

    CRACOVIA PANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    1 4 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Zobacz koleś na tabelę ! :-) pasy na czele hahahahaha

    2 Cytuj
  • 7 lis 2011

    [quote=gość: Ziemia] Zobacz koleś na tabelę ! :-) pasy na czele hahahahaha [/quote]
    To się nazywa fachowo "śmiech sardoniczny" występuje on głównie w ostatnim stadium desperacji co w przypadku Wisły ma miejsce. LM , LE ale razem z Podbeskidziem i Cracovią - błazny. To że Cracovia wyleci jest pewne ale najbardziej cieszy fakt że Wisła nie będzie mistrzem i nie ośmieszy nas kibiców za granicą. Ostatni sukces Wisły ? 7 : 0 z Dalinem. Żenada!!!

    1 2 Cytuj
  • 7 lis 2011

    [quote=gość: Ziemia] Zobacz koleś na tabelę ! :-) pasy na czele hahahahaha [/quote]

    to tym bardziej zle swiadczy o Wisle, ze przegrala z taka druzyna:)

    2 1 Cytuj
  • 7 lis 2011

    [quote=Isaac KSC] Taaaa..bramka tez nie powinna być uznana, Bizen tak atakował Chaveza, że ten biedny musiął go rękami objąć aby się przed nim bronic;)

    CRACOVIA PANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]

    Gosciu ja mowie o naglym skoku frekwencji w związku z derbami. Mówiłes ze my mamy kibiców sukcesu a tu prosze... nagle u was ludzie przyszli w większej ilości bo graliscie z WIELKĄ WISŁĄ.

    Co do meczu:wiadomo, derby przegrane ale mówiąc obiektywnie to Wisła miała dużo więcej sytuacji niż Cracovia:Główka Bitona z 5 m, wolej Bitona, Wolej Genkova z 5 metra, Wolej Wilka z 5 metra, fantastyczna sytuacja Ilieva. Cracovia strzeliła bramke i anstawiła sie tylko na kontrę, oprócz bramki miała tylko dwie sytuacje, jedną miał Ntibazonkiza, drugą miał Visniakows pod koniec meczu. ALe jak sie nie wykorzystuje sytuacji to sie przegrywa. Ważne ze na ulicy poraz kolejny uciekaliscie co nijak ma sie do waszej dzisiejszej oprawy. Gdzie? a no po parku jordana, wasi koledzy z Tych oddawali bez walki szaliki nie mówiąc już o waszych kibicach. Szaliki pochowane pod kurtka 10 m od stadionu. OT cała Cracovia.

    3 Cytuj
  • 7 lis 2011

    Z wielka wisła;)haha to było dobre;) Przyszlo ich więcej o całe 4 tyś , bo to świeta wojna była. Myślę zu was mozę spokojnie przyjść z 8 tys więcej. I pewnie przyjdzie, i co wtedy powiesz?(zresztą ostatnie mecze derbowe na Reymonta to pokazywały, te skoki frekwencji.)

    Co do meczu... Jak tu kiedyś wasz kolega z forum Piotruś powiedział( notabene, którego pozdrawiam;), mecz wygrywa ta drużyna, która strzeli o jedną bramkę więcej aniżeli przeciwnik:)

    Co do parku, hmm...no masz się czym chwalić, ja też widzialem wczoraj waszych wielkich hoolsów, okolice Jagielonskiego i Kazimierzowskiego, powiem Ci że bardzo szybko potrafią biegać:)Zapytaj kogoś kumatego od was to CI to potwierdzi.
    Ale szczerze mało mnie to teraz interesuje, teraz jest wazne tylko to:

    CRACOVIA PANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    zapamiętajcie to sobie!

    1 4 Cytuj
  • 7 lis 2011
    3 Cytuj
  • adzygmunt 7 lis 2011

    POP, Małopolanin, PiterS wg Was Boniek to paskudny szowinista, nacjonalista, i rasista!
    A ja w Bońku znalazłem tak samo zatroskanego losem polskiej piłki, podobnie myślącego sprzymierzeńca.
    Tylko panowie /może panie?/ trzeba czytać wszystko z chęcią szukania rozwiązań poprawy gry tzn wyszkolenia taktycznego, technicznego nie tylko dla konkretnego klubu, a dla reprezentacji.
    Dla mnie to cel nadrzędny!
    Oczywiście przykre to, że Wisła przegrywa jakby na życzenie własne /polityka kadrowa/, przykre, że Cracovia jest na ostatnim miejscu w tabeli.
    Najbardziej radowałoby mnie mistrzostwo Lechii, niestety, to marzenie na dzisiejsze czasy nie do zrealizowania!
    Z nade wszystko wyjście z grupy na EURO.

    1 3 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Każdy to powie CRACOVIA rządzi w Krakowie !!!!

    3 3 Cytuj
  • 9 lis 2011

    [quote=gość: PASY KSC] Każdy to powie CRACOVIA rządzi w Krakowie !!!! [/quote]

    No tak, i ostatnie miejce w lidze.

    3 Cytuj

Odpowiedz