Forum » Sport

Dalin - siatkówka

  • adzygmunt 13 gru 2009

    Nie zgadzam się z Twoją opinią o komentatorze, a już napewno z taką determinacją napisaną.
    Każdy może i ma swoje zdanie. Ja zostanę przy swoim.

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    joj te organy masakra czemu nie bylo tego co puszcze muzyke ?? ewidetnie dalo sie zauważyć jego brak

    Cytuj
  • 13 gru 2009

    DJ muzykę puszcza nawet spoko ale macie rację muzyka organowa jak z pogrzebu i na dodatek te wpadki oprawa muzyczna w sobotę była do bani .ale idzie nowy rok i na pewno w nowym roku się to zmieni . a co do kibicowania sam trąbkę kibica zakupię nawet podwójną pozdrawiam

    Cytuj
  • 14 gru 2009

    No to tylko sie cieszyc i licze że dołonczysz do nowych kibiców jak i ja:)
    Ludzie zbierzmy dobrą ekipe i wspomagajmy nasze dziewczyny:)

    Cytuj
  • 14 gru 2009

    Kurcze faktycznie czytając te komentarze to ja też nie moge zrozumieć czemu sie rozpadła grupka kiboli co tak swietny doping robili na pierwszych meczach.Mogłby ktoryś z nich mi to wytłumaczyć?????
    Teraz niech wszyscy sie dołanczają do nowych kibiców,będzie nas wiecej tym lepiej.Nie wstydzić sie tylko podejść i zacząć ze wszystkimi:)!!
    Pozdro^^

    Cytuj
  • 14 gru 2009

    najbliższy mecz u siebie dopiero 16.01.chyba że się skrzykniemy na akademię ekonomiczną 9.01. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    Smutna wiadomość...przegrały 3:0

    Cytuj
  • 19 gru 2009

    3:0 (-23, -21, -22) :( chyba w najgorszym możliwym momencie :(

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    no to pokazały klase , nasze gwiazdeczki

    Cytuj
  • 20 gru 2009

    Przegrały?? Niezbyt fajnie;(... niestety chyba nie będzie play off w Myślenicach, wszystko zmierza w tym kierunku:(... ale dziewczyny, walczcie do końca.

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    ile ludzi przychodzi na mecz siatkarek ? w jakiej cenie bilety ? gdzie są sprzedawane bilety, w jakiej cenie ? dostanę jeszcze bilety przed samym wejściem ?? /z góry dzięki

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    ok 200 , 15zl , w kasie na hali , 15zl , TAK

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    Gościu nie słuchaj tego powyżej , średnia widzów 600 ,bilety 10 zł ,w hali ale musisz się pospieszyć bo wszystkie wyprzedane są na 3 dni przed meczem, czasem u "koników" da się kupić przed meczem po 20 zł ,raczej nie będa dostępne w kasie bilety przed meczem //nie ma problemu

    Cytuj
  • adzygmunt 5 sty 2010

    A kiedy najbliższy mecz w hali?

    Cytuj
  • 5 sty 2010

    16 stycznia z Karpaty Krosno

    Cytuj
  • adzygmunt 5 sty 2010

    Dziękuje :)

    Cytuj
  • 8 sty 2010

    W dzisiejszym DP można przeczytać jak wypowiada się trener Bicz i tłumaczy porażki naszych "gwiazd".

    Panie trrrrrrenerze, jeśli obecność 300-400 kibiców na hali działa na zawodniczki DEPRYMUJĄCO to trzeba było na początku sezonu o tym powiedzieć :D

    Po co te nawoływania do kibicowania, deseczki i inne bajery ?!
    Trzeba wrócić do hali w SP3 - tam takie "kameralne" warunki i wygrywać można było...

    Cytuj
  • 8 sty 2010

    Zawsze twierdziłem że Bicz jest prosty a jego wypowiedzi dla mediów płytkie (a YT można znaleźć nieliczne wywiady z nim).

    To że udało mu się wejść z Dalinem do ekstraklasy o niczym nie świadczy. Miał profesjonalną drużynę więc wszedł do ekstraklasy. A teraz co? On nie jest nawet śmieszny-on jest żałosny.

    Taki człowiek nie nadaje się do niczego więcej jak do trenowania 2-3 ligi.

    Cytuj
  • 8 sty 2010

    Planowany jakis doping kibiców?? Moze Młokoksy z Orła sie zjawią bo dawno ich nie widac na meczach i dlatego taka cisza;/ (oprócz ostatniego meczu bo wsumie to jakis doping był)

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    niestety w kiepskim stylu 3:0 "w plecy"

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    Niestety smutne wiadomości z Krakowa... Faza play-off się oddala nawet baardzo :(

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    playoff daleko za horyzontem:(

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    Czyli zgodnie z zasadą: "co tanio to drogo"... nie było kasy na zasilenie zawodniczkami z krwi i kości i bazuje się na swoich to i są efekty.

    Jam, z natury sceptyk, przewidział, więc nie dziwią mnie te wyniki i klasyfikacja. Ale jak głośno na forum trąbiłem, krytykowałem poczynania i trenerów i "gwiazd" (budująco) to mnie okrzyczeliście :(

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    Czyli zgodnie z zasadą: "co tanio to drogo"... nie było kasy na zasilenie zawodniczkami z krwi i kości i bazuje się na swoich to i są efekty.

    Jam, z natury sceptyk, przewidział, więc nie dziwią mnie te wyniki i klasyfikacja. Ale jak głośno na forum trąbiłem, krytykowałem poczynania i trenerów i "gwiazd" (budująco) to mnie okrzyczeliście :(

    Cytuj
  • 9 sty 2010

    Proszę nie wypowiadaj się pod nikiem "kibic"... Nie masz prawa oceniać zawodniczek i trenerów nie będąc na meczu.. Ja w przeciwieństwie byłem i dziewczyny dały z siebie wszystko niestety nie wyszło, ale jesteśmy z NIMI NA DOBRE I NA ZŁE, bo tacy są prawdziwi KIBICE!

    Cytuj

Odpowiedz