Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • adzygmunt 26 lip 2010

    PROSZĘ WSZYSTKICH O UWAGĘ. KAŻDY POST PODPISANY PRZEZ GOŚCIA "adzygmunt" NIE JEST MOIM POSTEM!

    Cytuj
  • adzygmunt 26 lip 2010

    Bardzo dziękuję redakcji za szybką reakcję zwłaszcza, że tego typu wpisów macie dużo!

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    ogladalem druga polowe meczu z zakliczynem i sklad o ile dobrze pamietam wygladal mniej wiecej tak: firek- moskal tokarz cygal rojek- gorecki plonka kalat wojtan- gorecki biel. sadze ze zawodnicy ktorzy pozostali, wzmocnieni bylimi juniorami spokojnie poradza sobie w 3 lidze. w drugiej polowie jordan w przodzie praktycznie nie zrobil sztycha a co do akcji bramkowych dalinu to jak na poczatek przygotowan i to jeszcze bez trenera wygladaly bardzo dobrze. jedyne co pozostaje to trzymac kciuki za tych chlopakow. fajnie ze jest garstka zawodnikow ktora stara sie cos robic mimo to iz nie ma trenera. widac ze zalezy im na tym zeby grac i zeby utrzymac klub na szczeblu 3-liogwym. pzdr

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Masz racje Adzygmuncie nie powinienem. Faktem jest że lubie wypić a dodatkowo ten upał w zeszłym tygodniu i nieco bredziłem.
    Proszę to rówierz wymazać bo ja tego nie pisałem

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    napisał:"fajnie ze jest garstka zawodnikow ktora stara sie cos robic mimo to iz nie ma trenera widac ze zalezy im na tym zeby grac i zeby utrzymac klub na szczeblu 3-liogwym" - no nie jesteśmy taką garstką mamy 11-tkę i nawet ławkę a Szymek pełniący obowiązki trenera ma dużo ciekawsze treningi od Bańkosza ,my łatwo skóry nie sprzedamy i oczekujemy w czwartek że ktoś nam w tym pomoże

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Najpierw zastanówcie się czy chcecie grać w klubie amatorskim - wtedy potrzeban będzie wam pomoc pasjonatów sportu, którzy zorganizują to wszystko. I jestem pewny że tacy ludzie się znajdą.
    Chyba, że szukacie klubu dla zawodowców tzn. takiego który płaci wynagrodzenia - jeśli tak szukajcie juz dziś innego klubu.
    Dla nikogo nie jest tajemnicą, że ten klub przezywa takie trudności przez wymagania finansowe zawodników. Dodam, że nieuzasadnione wymagania.

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    to samo tu-nie podpisuj sie orzeł i nie dolewaj oliwy do ognia!chyba ze tylko na tym ci zalezy tak jak wiekszosci na tych forach.pozdrawiam

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Dla mnie najśmieszniejsze w tym tamacie jest to iż tworzy się atmosferę agrasji między Dalinem i Orłem. Nie ma co porównywać jednego klubu do drugiego. Atmosferę taką podjudzają ludzie, którzy prawdopodobnie nie mają nic wspólnego ani z jednym ani drugm klubem. Zawodnicy i inni ludzie związani z Dalinem i Orłem dobrze się znają szanują nawet na piwo chodzą razem. Dalin dopinguje Orła, Orzeł Dalin na meczach. Faktem jest brak współpracy między klubami.
    Obu drużynom na nadchodzący sezon życzę powodzenia.

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Gość orzeł:Dla nikogo nie jest tajemnicą, że ten klub przezywa takie trudności przez wymagania finansowe zawodników. Dodam, że nieuzasadnione wymagania- jak mi pokażesz w naszej grupie III-co ligową drużynę w której zawodnicy grają za darmo to odszczekam to co o tobie napiszę JESTEŚ A KLASOWY DUPEK.
    A w Dalinie są problemy finansowe nie tylko w sekcji piłkarskiej.

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Wczoraj na sztucznym boisku Dalinek znowu rozwalił rywala tym razem Mogilany 5:0.
    Po meczu usłyszałem jak jeden gosciu rozmawiał z trenerem Mogilan który powiedział że jest pod wrażeniem gry naszych chłopaków i chciałby mieć taką drużynę.
    Tylko "nasi" nie umieją tego docenić.

    Cytuj
  • 29 lip 2010
    Cytuj
  • 29 lip 2010
    Cytuj
  • 29 lip 2010

    W moim tekście jest pytanie o III ligę w naszej grupie a TY mi pokazujesz dwa przypadki w kraju (zapewne jest ich więcej) i to gości którzy się na piłce dorobili będąc zawodnikami I-wszo ligowymi czy też grajacymi w EK a nawet byli reprezantami Polski.
    Ale dobrze czy w ŁKS oprócz Wyparły grał ktoś za darmo ? podobnie jak w Gryfie bo wydaje mi się że tylko Kryszałowicz który z piłki miał kasy jak lodu i grę na starość traktuje wypełnienie wolnego czasu i ew.prestiż .Co za porównanie ,nie mam zamiaru narazie nic odszczekiwać

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    29 lipca 2010, 13:14:32 - MichalMKS INFORMACJA z 90minut
    Raków otrzyma pieniądze od miasta
    Dzisiaj odbyło się uroczyste podpisanie umowy pomiędzy Rakowem Częstochowa a miastem. Miasto przekaże klubowi około 200 tys. zł.

    Są to fundusze, które pochodzą z budżetu przeznaczonego na promocję miasta poprzez sport, te pieniądze zostaną przelane w transzach -- CO DA SIĘ ?

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Ja jako podatnik MiGM nie zgadzam się aby dodatkowo wspierać Dalin finansowo z moich podatków. I tak dostają grubo ponad 200k PLN co roku. Ile by im dac to i tak bedzie mało. patrząc na aktualną sytaucję lepiej to więcej "promocji miasta" mamy w TV z racji powodzi niż zespołu pożal się boże jeśli dobrze liczyć to w IV lidze.

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Dalin na sekcję piłki nożnej otrzymuje dotację z gminy około 150.000 zł w tym roku i jest to kwota całkowicie pokrywająca wydatki klubu na działalność tej sekcji (wszystkich grup wiekowych) oczywiście bez wynagrodzeń dla piłkarzy. I tu jest jedyny problem.
    Czy gmina ma płacić wynagrodzenie piłkarzom, a jeśli tak to ile?
    Dlaczego piłkarze w III lidze (czyli IV) myślą, że są w lidze zawodowej gdzie za grę płaci się wynagrodzenie?
    Dlaczego na mecze przychodzi tylko około 100 - 150 kibiców?
    Dlaczego klub z takimi tradycjami nie ma sponsorów?
    To są pytania na które będzie musiał szybko odpowiedzieć nowy zarząd, oby go dziś wybrano.

    Cytuj
  • Marek Stoszek 29 lip 2010

    "Czy gmina ma płacić wynagrodzenie piłkarzom, a jeśli tak to ile?
    Dlaczego piłkarze w III lidze (czyli IV) myślą, że są w lidze zawodowej gdzie za grę płaci się wynagrodzenie?
    Dlaczego na mecze przychodzi tylko około 100 - 150 kibiców?
    Dlaczego klub z takimi tradycjami nie ma sponsorów?
    To są pytania na które będzie musiał szybko odpowiedzieć nowy zarząd, oby go dziś wybrano."
    Tak to istotnie ważne pytania,czy zarząd,nowy zarząd na nie odpowie? Myślę że nie bo tak naprawdę może będą to inni ale tak naprawdę ci sami ludzie. Trzeba kogoś zupełnie nowego kogoś komu po prostu będzie się chciało. Nie ma innej rady.

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    kogoś nowego??- wybrano starych.tych co byli juz w zarządzie albo 5 lat temu albo ostatnio.dziwne ze wtedy zawodnicy nie chcieli tych ludzi "wyrzucając ich" a teraz na nich głosują.oby było lepiej...

    Cytuj
  • adzygmunt 29 lip 2010

    Nie wiem jak jest w "DALINIE". W NORMALNYCH STOWARZYSZENIACH, ludzie, którzy nie otrzymali absolutorium, nie mogą być ponownie wybierani.
    "Dalin" ma ekstra statut? Czy sos podał niesprawdzoną informację?

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    sos'owi chodzilo o kogos kto byl w zarzadzie kilka lat temu np pan jopek lub lijewski

    Cytuj
  • adzygmunt 29 lip 2010

    To nie ma znaczenia. Jeśli ktoś kiedykolwiek nie dostał absolutorium nie może być wybierany.
    To funkcjonuje w innych stowarzyszeniach.
    Abyśmy się dobrze zrozumieli. Ja nie piszę o personach, piszę o prawie stowarzyszeń!

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    wie ktos moze kogo wybrano?
    kto prezesem i kto w zarzadzie?

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Byłem na Walnym dziś i z tego co zapamiętałem wybrano do Zarządu.
    1. Kmiecik Krzysztof
    2. Jopek Aleksander
    3. Murzyn Krzysztof
    4. Lijewski Zbigniew
    5. Bicz Jerzy
    6. Pani Wojtan
    7. Pan Suder
    8. chyba Wincenciak Kazimierz
    9. chyba Pan Szpakiewicz
    10. ........
    11. ........
    Było gorąco, bo dużo ludzi odmawiało pracy w Zarządzie i z tego co usłyszałem groził Kurator.

    Cytuj
  • 30 lip 2010

    Było to zebranie na którym Pan Burmistrz uświadamiał resztę że całym złem jest pierwsza drużyna i jej sukcesy .Pasowało by teraz wynagradzać III ligowców za przegrane mecze bo czym niżej tym taniej i lepiej.Starosta zaś udawadniał że trzeba mieżyć siły na zamiary to pytam po co komu strzelnica i czy na niej będą trenować jak wogóle będą "strzelcy trampkarze" .Nie wiem jak sobie poradzi z tym wszystkim nowy zarząd ale odniosłam wrażenie że taki wybór nie jest po myśli ani Panu Maciejowi ani Panu senatorowi.Ileż można się zasłaniać sytuacją gospodarczą w kraju ,to może przestańmy wszyscy pracować dla miasta ,wychowywać sportowo młodych ,a z kogo ci młodzi bedą brać przykład jak nie ze swoich III ligowych kolegów czy będą chcieli odnosić sukcesy, a może jak się teraz na to dziadowstwo napatrzą to stwierdzą że lepiej iśc na piwo.Tak że szanowni Panowie kasa jest ważna ale jest coś ważniejszego .

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 30 lip 2010

    Na wczorajszy zebranie gdzie wybierano zarzomd klóbu Dalin, przybył sam Pan Burmiszcz, któren pokazał ty opozycji jako to dobroć zrobiono wew klóbie, ile siem środków zaprzeznaczyło i jak dziemki temu sie dobrze funkjonywa!
    Całe to zło wzieno siem z "niebieski gazety" gdzie siem manipuluje nierzetelmnościo o czym powiedziane publiczmnie rzeby mieskańcy wiedzieli ale poprzez roztropność nie dodano nazwy.
    Takosz zaprzyszed Pan Senator, błogosławiony człek i przystojnościo dorywywnuwujomcy Panu Burmiszczu a przewyższajomcy w wieku, któren opowiedzioł jako to siem zawsze było zez klóbem Dalin jak to siem troszczono, jak zalerzy na dobru onego klóbu, jak to siem bemdzie zez klóbem dali i do końca siem poprze i bemdzie siem wewspierać, oczko wew głowie.
    Spaniałe wypowiedzenie, którem nathniono całe ałdytorjum słuchajomce.
    Dziemki obecności tyh światłyh personuw popaczono jurz inaczy na przyszłoś wew klóbie: z nadziejo, z optymizmem, z radościo.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj

Odpowiedz