Forum » Sport

DALIN MYŚLENICE 2010

  • 14 lut 2011

    nie leniwy tylko po prostu nie ma takiej dynamiki jak np goreccy. sa pilkarze ktorzy sa sprinterami inni maja technike. wlasnie ona jest jego atutem. zreszta bez szybkosci widac jakie ma statystyki. to fakt zostaje. czy to dobry wybor czas pokaze (i zarzad dalinu)

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    Po co Myślenicom dwudziestodziewięcio letni zawodnik z Krakowa .Słowa uznania dla poprzedniego zarządu za oparcie składu na zawodnikach z naszego rejonu.

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    POPRZEDNI ZARZĄD TO PORASZKA

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    do fanatyk-nigdzie nie napisałem że Kałat to zły zawodnik ,lecz krytykuję Go za lenistwo na boisku ,do kibica 2011 czy brak asekuracji jak i powrotów po stracie piłki to wg. Ciebie sprawa dynamiki ? bo dla większości to lenistwo .
    Kanar 1000% racji, Prezes sekcji piłkarskiej pomimo że po raz kolejny otrzymał od piłkarzy i społeczeństwa kredyt zaufania to wraca do swojej polityki i obawiam się że z tego nic nie będzie.
    A obecny Zarząd powinien nie zapominać o tym że są w klubie właśnie dzięki piłkarzom którzy w tym składzie wywalczyli 4 lokatę w tabeli III ligi.Jak widać pamięć mają krótką co może wróżyć im krótkie rządy.

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    Podobno w klubie zabrakło kasy dla piłkarzy. Czy któryś z zawodników to potwierdzi?

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    Drogi Witku zgadam sie z Toba majac 2 ale: po 1 nie jest jedynym ktory zaniedbuje ta sprawe bo cala gra defensywna Dalinu kuleje a po 2 skad wiesz jakie zadania ma przydzielone przez t. Nowaka?
    Czy wiadomo cos o Goreckich? zostaja czy ida?

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    Co za zawistni ludzie, dramat. Niech bliźniacy idą grać gdzieś wyżej, bo raz mają ku temu predyspozycje, a dwa zasługują na to! Tak samo jak Kałat! Cała trójka odstaje od reszty zespołu, co potwierdzą nawet ich koledzy z drużyny (a sam słyszałem już takie opinie !). A jeśli nie daj Boże im nie wyjdzie, to jestem pewien, że to Wy - "kibice" Dalinu będziecie im pierwsi bić brawo i przyjmować z otwartymi ramionami niż oni przyjdą tutaj ze spuszczoną głową. Chociaż mam nadzieję, że jeśli odejdą z Dalinu to już tu nie wrócą!
    A fakt, że Biel i Mizia będą ich następcami - to nie ulega wątpliwościom żadnym :) , czekam tylko aż Wojtan się obudzi bo to jest gość, który potencjał ma chyba większy niż Oni wszyscy. Tylko za mało szans dostaje :/

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    Panowie. Nie ma funduszy na awans choc uważam że druzyna ta spokojnie powinna wygrać lige. I chwała naszym chłopakom, ale wzmocnienia są potrzebne. Marzec na pewno będzie dobrym wzmocnieniem, a pragne zauwazyc ze w przypadku gdy goreccy odejda marzec jest dla jednego z nich alternatywą. Znowu pretensje do zarządu. Wam cały czas nic nie pasuje;) a kto przed sezonem zatrzymał pól druzyny przed odejsciem?zarząd. Kto teraz zatrzymał kałata choć jedną noga już był w 2 lidze?zarząd. Więc zastanówcie się, a potem piszcie.

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    Do fanatyk.Uważasz że Marzec jest alternatywą , ja z kolei uważam że taką alternatywą winni być młodzi juniorzy sukcesywnie ogrywani w sparingach i emocjonalnie związani z naszym środowiskiem.Piszesz że dobrze się stało że zarząd zatrzymał Dawida Kałata , ja z kolei myślę że jeśli miałbym okazję się rozwijać sportowo,zyskać finansowo a ktoś by mi to uniemożliwił to czułbym się jak niewolnik.Jeśli prezesi nie pozwolą przejść Kałatowi,Góreckim do lepszych klubów to strzelą sobie bramkę samobójczą i niech się nie ośmieszają się ekwiwalentem za ,,wyszkolenie''.

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    tak tak;) Bracia góreccy wiedzieli przed testami na jakich warunkach mogą przejsc i przystali na to. A że radzionków to biedny klub to już nie wina ani bliźniakow a tym bardziej dalinu. Kałat mógł odejść bo miał tak skonstruowaną umowe. A jednak został:)więc uważam, że jest to zasługa zarządu. Mówisz o juniorach. powiedz dokładnie kogo masz na myśli????

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    fanatyk-ty jesteś fanatycznie zapatrzony w mizernego Kałata ,on nigdzie się nie wybierał bo żadna druga liga o niego się nie zwracała do zarządu dalinu, tylko podbijał sobie sztucznie swoją kasę ,jeśli ją dostał to po raz kolejny wykiwał zarząd .Z resztą piszę o nim ostatni raz,po dzisiejszym meczu poprostu nie ma o kim .

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    masz racje fanatyku.ale kwestia odejscia Goreckich jest jeszcze otwarta.moga sie jeszcze dogadac. prawde mowiac z nimi, kalatem, marcem i innymi dalin jest przed runda rewanzowa tak silny kadrowo jak nigdy.

    Cytuj
  • 16 lut 2011

    jesli nie wiesz jakie sa fakty Witku to prosze nie wypowiadaj sie. oferta byla jak najbardziej realna. jesli nie wierzysz to przeczytaj sobie artykuły na www.echodnia.eu. Stal stalowa wola chciala go wziasc bez testow. czasem warto dowiedziec sie nim opinie sie wrobi.

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    do kibic 2001-tak się składa że znam fakty,a pisać to sobie w gazetach mogli wszystko ,tylko do klubu nie wpłynęło żadne pismo odnośnie Kałata ,na "gębę" to sobie można klepać różne farmazony.

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    Widac znasz sie na przepisach jak malo kto. Kałat ma "karte na reku" wiec w przypadku zgloszenia sie klubu wystarczy ze powie ze odchodzi i juz. zadne pismo nie jest konieczne. a Ty chyba jestes ta sekretarką w Dalinie ze wiesz jakie pisma przychodza hihi PS nie bede dyskutowal z kims kto ma jakies obiekcje do tego zawodnika (moze grasz na jego pozycji?:P), forum jest po to zeby wymieniac poglady a nie "jechac" po kims.

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    kałat jest słaby jak guwno w przerembli.

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    kałat miał w umówie napisane, że jak się zglosi po niego klub z wyższej ligi to może odejść. A stalówka chciala go bez testów i nigdzie o tym nie pisali ponieważ zaczęla sie pytac o niego resovia. Więc sprawa Kałata naprawde była na rzeczy. Co do góreckich to wydaje mi sie ze na pewno zostana w dalinie bo radzionków jest totalnie bez kasy;)Pozdro

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    Wczoraj grali z okocimskim brzesko sparing przegrali 2;1 po bardzo przeciętnej grze , bramke strzelił Biel

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    No kibic lepiej się nie kompromituj ,pomimo że zawodnik ma kartę na ręku przed odejściem do innego klubu musi się z poprzednim rozliczyć ,jeśli tego nie zrobi dalej jest zawodnikiem w tym przypadku Dalinu .Nie nie jestem sekretarką w Dalinie ale o tym mówi się w lokalnym środowisku piłkarskim i dyskutuje z tymi co mają coś wspólnego z piłką .I jeszcze raz napiszę ja po żadnym zawodniku z Dalinu nie "jeżdżę" ,tylko stwierdzamy fakty a ja to przenoszę na forum.Z resztą zapytaj zawodników jaka jest Ich opinia w sprawie Kałata ,a dowiesz się prawdy ..............tyle.

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    witek z myslenic.
    jak nie sekretarka to może zawodnikiem, że masz tak dobre wiadomości??

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    No może ,bystrzakiem to Ty nie jesteś.

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    Witku ja patrze z perspektywy kibica. nie interesuje mnie opinia kogos kto nie lapie sie do skladu. fakty sa takie ze kalat i goreccy sa najmocniejszymi punktami tej druzyny ostatnia runda to pokazala choc oczywiscie cala druzyna jest bardzo zdolna i perspektywiczna.

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    to juz nie nasza wina, że sie nie łapiesz. widocznie na to nie zaslugujesz i jestes za słaby.

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    JASNE TO NIECH KAŁAT I GÓRECCY SAMI GRAJĄ JAK SĄ TACY IDEALNI. TYLKO PRZYPOMNE. NIE BYŁO KAŁATA I BIŻNIAKÓW. A CHŁOPAKI SUPER GRAŁY W LIDZE MECZE Z CIĘŻKIMI RYWALAMI. JEST PŁONY MUNY BIELU . ALE ZAWSZE SIĘ CHWALI GWIAZDY A PRACUSIÓW NIKT NIE DOSTRZEGA TAKA ICH ROLA. ZOBACZYMY W LIDZE .

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    Skoro "gwiazdy" zasługują na to żeby je chwalić to czemu tego nie robić?

    Cytuj

Odpowiedz