Forum » Sport

GRANICA PRZYCZEPNOŚCI - 21 lutego 2010

  • 12 lut 2010

    no mam nadzieje ze wszytstko bedzie dobze tyrzymam kciuki P

    Cytuj
  • Mariusz Sudoł 12 lut 2010

    zgłoszenie poszło z chęcią pomogę znowu przy organizacji

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    Ozi dzięki, pomoc się przyda, bo tym razem będzie znacznie więcej roboty jak ostatnio. Liczymy jeszcze na kilka osób. Udało się nam już zorganizować Policję i Straż Pożarną na czas trwania przejazdów.

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    myśle, że to dobre miejsce [*] mistrz mistrzów także jako człowiek
    http://www.youtube.com/watch?v=GjwrHP6kWWA&feature=player_embedded

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    Ale dlaczego, zginął w taki sposób ? Brał udział w Rajdach samochodowych gdzie każdy start to ryzyko, a zginął w taki sposób.

    Właśnie dziś jest 6 rocznica jego śmierci.
    [*]

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    jedno w tym wszystkim jest pewne, że każdego nas to czeka. Nikt nie wie jednak kiedy i jak. To już 6 lat a jakbym wczoraj ten telexpres oglądał, z którego się o tym wypadku dowiedziałem. W środowisku ludzi sportu samochodowego na zawsze w pamięci!

    Cytuj
  • lalala 13 lut 2010

    13.02.2010-6 Rocznica [*] Na Zawsze W Naszej Pamięci [*]

    Cytuj
  • lalala 13 lut 2010

    panowie dopisuję jeszcze jednego uczestnika do imprezki :)

    Cytuj
  • lalala 13 lut 2010

    Łukasz Kotowicz -Fiat 126p -zgłoszenie poszło

    Cytuj
  • lalala 13 lut 2010

    Zapowiada się niezła obsada w I klasie :)

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    [quote]Ale dlaczego, zginął w taki sposób ? Brał udział w Rajdach samochodowych gdzie każdy start to ryzyko, a zginął w taki sposób.[/quote]
    Mówi się, że "nawet krótkie życie jest wystarczająco długie aby przeżyć je godnie"

    Cytuj
  • Przemek 13 lut 2010

    Łukasz Kotowicz nie moze :P przykro mi:) przekaz tomi-rally ze cos tam nam wisi:)

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    W dniu 13 02.2004 ODSZEDŁ CZŁOWIEK KTÓRY POKAZAŁ MI
    ŻE ZE WSZYSTKIMI MOŻNA WYGRAĆ

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    JAK NIE SPRÓBUJESZ TO SIE NIE DOWIESZ NA CO CIE STAĆ......................

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    CIVIK ma racje nie wiadomo komu i gdzie świeczka zgaśnie cieszmy się z tego co mamy

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    No to złe info że maluszki się wykruszają, chłopaki musi nas być dużo małych ale w kupie raźniej nie.

    Ja cały czas trenuje, pogoda świetna na treningi. Ale fakty są takie, że na wszystkich placach coraz więcej śniegu i robi się kopanina a nie jazda bokiem.

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    Chłopaki a nie mówcie że maluszka nie uleczycie na 21. Co tam jest nie tak, garaż i jazda. Jak brak kanału to 4 chłopa, na bok i już.

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    na przyszłą zimę miasto się zamknie na 5 godzin i może cóś takiego http://www.rage-race.pl/?page=teksty&id=93 ?
    :D

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    Valdi spoko, tylko sam to będziesz obstawiał hehe :) o i jest o nas w kalendarzyku na stronie. Dziękujemy :)

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    Jest mała zmiana co do ostatniej imprezy. Wszyscy startujący po przyjeździe na miejsce są proszeni o podejście do mnie (będzie ustawiony namiot, tam mnie znajdziecie) z kompletem dokumentów oraz oświadczeniem. Tam dowiedzą się kiedy startują i zostaną poproszeni o ustawienie samochodu zgodnie ze wskazaniami obsługi. Lista startowa zostanie zamknięta na kilka minut przed pierwszym startującym.

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    [quote]Chłopaki a nie mówcie że maluszka nie uleczycie na 21. Co tam jest nie tak, garaż i jazda. Jak brak kanału to 4 chłopa, na bok i już.[/quote] Michał , żarty se stroisz??? 4 chłopa do kaszlaka ? Aaaaaa chyba , że trzech do patrzenia czy równo idzie. W waszym wieku sam kładłem na bok :)

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    [quote=Civic]Valdi spoko, tylko sam to będziesz obstawiał hehe [/quote] ale można sobie o takim torze pomarzyć , tak?

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    tu nie ma miejsca na marzenie, są tylko i wyłącznie działania :)

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    jutro idziemy załatwiać rozścielacz asfaltu :)

    Cytuj
  • 14 lut 2010

    Dobra przesadziłem, ale dwóch dobrych, albo trzech przeciętnych musi być.

    Ale z torem to nie jest taki całkiem zły pomysł może jak by odpowiednio za argumentować urzędowi miasta, była by to niezła wizytówka, i ściągało by to ludzi z poza okolic, a jesteśmy w końcu miasteczkiem turystycznym.

    Trochę terenu, ludzi z pomysłem i chętnych do pracy i coś by się urodziło.

    Chłopaki z Face2face działają prężnie a tez na początku mieli tylko pomysł.

    Cytuj

Odpowiedz