Forum » Sport

GRANICA PRZYCZEPNOŚCI - 21 lutego 2010

  • Przemek 15 lut 2010

    [quote]Obajt To jest argument ale, przy dużych prędkościach a na takiej nawierzchni nie ma sensu się zbytnio rozpędzać. [/quote]
    moze to wynik "ostrego" weekendu ale nie rozumiem do konca co chciales napisac. Kaski musza miec zapiecie. Co do wymogu kasku to nie jest nasz wymysl. nie widzialem nigdy zawodow bez nich. To jest odgornie juz ustalone! naiwerzchnia nie ma nic do tego ani pogoda.

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Zgadzam się z Organizatorami iż kaski powinny być. Na ich miejscu nie chciał bym mieć problemów TYLKO przez to że ktoś z uczestników nie założył kasku.

    Przy okazji chciałem przywitać się z innymi Userami ponieważ jestem tu nowy :)

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Michał K niestety nie zdajesz sobie sprawy o czym piszesz. Widocznie nigdy nie uczestniczyłeś nawet w małej stłuczce. Do przyłożenia o boczny słupek/szybę w zupełności nie potrzeba rolki przez dach. to nie jest przerost formy, to jest BHP. O ile ostatnia impreza była w gronie znajomych o tyle teraz nie wiemy ilu będzie narowistych rumaków. W przypadku (oby nie) uderzenia łam sobie co chcesz ale głowa to głowa. Kaski nawet skuterowe czy narciarskie (z potylicą) lepiej żeby były.

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    kaski zostaną, tak decydujemy. Nie chcę mieć potem zarzutów, że nie zachowałem podstawowych wymogów bezpieczeństwa. Sporty samochodowe = kask na głowie! Witamy Cię "Z Myślenic", zapraszamy w niedzielę :)

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    To kaski będą !!!
    Będzie bardziej zawodowo !!!

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    [quote]Powiem tak będzie to co najmniej śmiesznie wyglądało[/quote] nie z tego powodu wprowadzono w rajdach bieliznę o podwyższonej klasie wytrzymałości termicznej zamiast stringów od Gucciego ;) aby dobrze wyglądać. Minimum musi być zachowane , a wszyscy w niedziele muszą opuścić parking przytomni :)

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Wiesz innej opcji nie bierze się pod uwagę.

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    i naprawdę, nie robimy tego ze złośliwości, ale jak to Valdi napisał "minimum musi być zachowane". I oby każdy wrócił tak jak dojechał :)

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    istnieje opcja zapisania się do startu około godziny przed zapoznaniem? byłem wczoraj na tym parkingu i faktycznie jest duzy, fajny i ok ale zalega na nim dużoo śniegu i jest strasznie nie równo ( łopaty nie pomoga;/ ) ja chętnie bym wystarował ale przy moim zawiasie to na chwile obecną cięzko bym miał;/

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Maro, czytaj parę postów wyżej, jest napisane :) Listę zamykamy na ok pół godziny przed pierwszy startującym. Powinieneś się wyrobić :)

    [quote=Civic]spokojnie panowie! Do czasu naszej imprezy śnieg zostanie uprzątnięty z parkingu. Już nasza w tym głowa, żeby Wam jeździło się jak należy. Jeśli tylko pogoda nie sprawi nam jakiś cudów, my ze swojej strony zadbamy o całą resztę :) [/quote]

    Cytuj
  • lalala 17 lut 2010

    Civic
    jak dasz rade wklepał byś listę :) albo przesłał na gg ok pozdro

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    fajna organizacja super pomysł wszystko ok tylko jedno jest nie zrozumiale czy organizowane są te imprezy po to by później na forum wyśmiewać uczestników? wydawało by się że przesłanie jest inne?!przez takie głupie komentarze wiele osób które by chciało spróbować rezygnuje(przyjade-zakopie się-wyśmieją mnie)

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    daj spokój, śmieją się zazwyczaj Ci którzy są na niższym poziomie także co do prowadzenia auta. Zapewniam Cię, że w tym przypadku powiedzenie sprawdza się doskonale : "krowa która dużo ryczy mało mleka daje" . Olej takich którzy są mocni w gębie za barem po 4ch piwach i przybywaj.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    z tym wyśmiewaniem to jest tak, że wyśmiewają ci, którzy nic poza tym nie potrafią. Bo najłatwiej jest krytykować i wytykać błędy a samemu stać zboku. Każdy może zalogować się na forum i powypisywać co chce. Takich się wtedy pomija. A jak ktoś się z kogoś śmieje, to niech sam pokaże co potrafi. Uśmiech na twarzach organizatorów i uczestników powinien być z czystej sympatii i wynikiem dobrej zabawy, do której zapraszamy. :) A jak ktoś przyjedzie i się zakopie, to go odkopiemy :) "z uśmiechem na twarzy"

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Z tym zakopywaniem to wcale nie jest śmieszne. Byłem wczoraj na tym prakingu i się właśnie zakopałem bo wyłaczyłem ESP, bo się chciałem pobawić.

    Wracająć jeszce co do odśnieżania.Faktycznie nie jest tam za równo i jest mało odśnieżone ale na szczęśćie dzisiaj świeci słońce i nie ma dużego mrozu więc może trochę stopnieje.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    pług będzie w sobotę po południu (i nie wcześniej !) , niech izolacja zostanie do soboty . Po odśnieżeniu parking zostanie zamknięty a lepiej byłoby gdybyście nie jeździli do soboty po nim bo się zrobi jak po ornym polu. To ostatnie podrygi zimy (w niedziele rano ma być -5) więc przyszanujcie tam nawierzchnię, bo przeciwnie w niedzielę będzie jazda ale off road.

    Cytuj
  • Przemek 18 lut 2010

    myśleniczanin czym ty sie wogule przejmujesz? po to sa organizowane takie imprezy zeby sie nauczyc, podgladnac, sprawdzic co jest lepsze dla jakis kryteriow. jeszcze sie taki nie narodizl co wsiadl i odrazu umial. a jeszcze gorzej jak cos umiesz bo wtedy to dopiero moga sie smiac:) KAzdy moze podejsc i zapytac co robil zle i jak moze zrobic lepiej. nikt nikogo nie bedzie wysmiewal. zobaczysz sam ze po startach w takich amatorkach odrazu bedziesz sie lepiej i pewniej czul za kierownica.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Żebyście czasem się nie nauczyli jeździć na śliskim :D

    Przyjdzie sytuacja, w której się znajdziecie i zapomnicie jak się nazywacie a co dopiero jak wyprowadzić z niej furę :D
    Bijecie pianę przez kilkanaście dni, podniecacie się imprezą a to i tak psu na buty...

    Cytuj
  • Przemek 18 lut 2010

    eeee kierowca bombowca. Pozdro! zapraszamy bo i sam mam wiele pytan odnosnie prowadzenia auta wiec oczekuje od ciebie wyczerpujacych odpowiedzi:)

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    ja też się czegoś chętnie dowiem :)

    kierowca bombowca skoro wszystko psu na buty to usiądź na krawężniku i biadol dalej.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Kierowco bombowca! Czyli według ciebie najlepiej nic nie robić, bo i tak się nie uda?? A jak przyjdzie niebezpieczna sytuacja to puścić kierownicę, pedały i zasłonić oczy, bo nawet nie wiem jak się nazywam, to jak mogę coś poradzić? A ja ci powiem, że ćwiczenie czyni mistrza i trzeba ćwiczyć, żeby w zaskakującej sytuacji jednak wiedzieć jak się nazywa. Człowiek wyćwiczony będzie miał świadomość jak niebezpieczne jest doprowadzenie auta do poślizgu (o czym niektórzy zdają się nie wiedzieć), lepiej zareaguje w danej sytuacji i jeżeli będzie znał zasady zachowania się auta na śliskiej nawierzchni to może uda mu się uniknąć tragedii (nie dopuści do takiej sytuacji, bo będzie znał granicę przyczepności, czyli na ile może sobie pozwolić, a jeśli już to może i wyleci z drogi, ale ominie pieszych lub samochód z naprzeciwka). A, że nie ma dużych możliwości ćwiczenia jazdy po śliskim (parkingi są często nierówne, zajęte i trzeba się obawiać policji, a nie każdego stać na wycieczkę na tor w Kielcach lub Poznaniu) uważam, że jest to bardzo dobra inicjatywa. A jeżeli nie podoba ci się taki pomysł to po po prostu nie przyjeżdżaj, a nie wyśmiewaj się z ludzi, którzy chcą coś zrobić! Albo jak napisał kolega wyżej przyjedź i naucz nas czegoś!

    Cytuj
  • Przemek 18 lut 2010

    raxon przeciez to tylko taki troll internetowy, kompletnie nie umiejacy dobrze jezdzic, nawet nie majacy podstaw do tego. Tu chce tylko zwrocic uwage na siebie posmiac sie z tego jak sie my powkurzamy i jak bedizemy jechac po nim. OLAC TROLA:)

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Widze że towarzystwo z golfów i maluchów wyposarzonych w głośne wydechy oraz sportowe kierownice + ekipa z pod znaku tato kup mi audi postanowiło się sformalizować przynajmniej na forum, teraz mistrzowie prostej oraz pasjonaci samochodowego tunningu made in jawornik postanowili okazywac swoją ekscytajcę publicznie przekrzywkując się wzajemnie przy użyciu rajdowej nowomowy, cóż śledze te wasze dywagacje już od 1 imprezy i coś tu czuję z dużej chmury mały deszcz, ale specjalnie skrócę sobię sobotni wieczór aby móc przyjść was obejżeć w akcji, może zmienie zdanie, kto wie kto wie...

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    superleggera proszę nie skracaj wieczoru, baw się dobrze. Zupełnie nie ma potrzeby abyś zmuszał się do czegokolwiek.
    A przy okazji : Dlaczego zazdrościsz komuś komu tata kupił auto lub lepiej lub gorzej pracują nad swoim autem, ucząc się cały czas nowych rzeczy? Nie ubliżaj także ludziom którym tata nie kupił samochodu, nie robili tuningów a przyjeżdżają i wspólnie ZA DARMO pracują aby wspólnie pojeździć. Jeżeli nie potrafisz uszanować czyjejś inicjatywy która nie przynosi grosza zysku a nawet generuje koszty naszego hobby to nie nadajesz się aby być wśród nas w niedziele na parkingu. Moim zdaniem nie będziesz mile widziany ale wątpię, że w niedziele się ujawnisz. Podobni mędrcy nie mają dośc odwagi aby przyjść, pomóc, porozmawiać. Szczyt osiągnięcia to post tutaj lub stanie incognito z boku szydząc, ponieważ takie zasady wynieśli z domu: braku szacunku. W sumie to nie twoja wina podobnie jak to, że uczyć Ci się nie chce (wyposażenie piszemy przez "ż" a obejrzeć przez "rz"). Czym więc możesz się pochwalić w niedzielę? Opowieściami, że masz kaca bo (znów) naj*****łeś się w sobotę?

    Cytuj

Odpowiedz