Forum » Wolne Myśli

Ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś.

  • 27 lip 2010

    pada i pada i pada....
    beznadzieja, nie lubię takiej pogody...

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Czyżby znowu powódź się zapowiadała?? W telewizji zapowiadają takie deszcze aż do piątku.

    Cytuj
  • adzygmunt 27 lip 2010

    A czy Zarabie jest gotowe na czwarta powódź? Jeśli nie, to nie będzie.
    Popłynąć po starym, żadna atrakcja!!!

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    I ten deszcz przypomniał mi pewną historie, którą chętnie Wam opisze w tą deszczową noc. Rozsiądźcie się wygodnie zaczynam, aha, mała uwaga to historia z dreszczykiem.

    Pewnej jesiennej i deszczowej nocy wracałem samochodem z Nowego Targu, w pewnym momencie odpadła mi wycieraczka po stronie pasażera, już nigdy więcej jej nie zobaczyłem;(

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Bardzo smutna ta historia aż mi łezka poleciała z oczka.

    Cytuj
  • adzygmunt 27 lip 2010

    I to retro /bardzo smutna/.
    Ja kończę bo im dłużej ślęczę nad klawiatura tym większe bzdury wypisuję.
    Dobranoc, obudźcie się rankiem ze słonkiem, trochę później od niego, kiedy mgły rozwieje rześki powiew!

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Podaje najnowsze nie sprawdzone wiadomości, jutro też będzie padać. Dobrze że do Bysinki mam daleko, a do Raby jeszcze bliżej.

    Ad, pisanie bzdur pomaga, uwierz mi, ja to robię cały czas;)

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Ten wieczór zaczął się jak zwykle, od ciemności.

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    I zimna...

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Na pewno, u mnie jest ciepło, może masz okno otwarte;)

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Ktoś tu coś wczoraj o wodzie a ja mam Bysinke z trzech stron to dopiero extrim....

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    To współczuję. Niesamowite są te zmiany klimatyczne jakie u nas nastały...
    Niedawno zamknęłam okna ale nadal jest zimno. Idę po piecyk, choć sztuczne dogrzewanie pomieszczeń w drugiej połowie lipca jest czymś niecodziennym:(

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Luna piecykiem, tak nie romantycznie, a przecież są lepsze sposoby na ogrzanie.

    Nie wiem czy mogę napisać, ale skoro nalegasz, to napisze. Rozsiądź się wygodnie zaczynam.

    Kiedy w ciemny i deszczowy wieczór będzie Ci zimno, zrób sobie herbatę z sokiem i okryj się kocem. To pomaga, chociaż są lepsze sposoby....

    Cytuj
  • a a 28 lip 2010

    Sztuczne dogrzewanie w lipcu, kryzys meteorologiczny :)

    Cytuj
  • adzygmunt 28 lip 2010

    Cygnus dopowiem nieskromnie za Ciebie: grzaniec!

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Dobry pomysł, tylko nie na noc, bo rano wstanę nietrzeźwa... Lepiej gorące mleko z miodem;)

    Cytuj
  • a a 28 lip 2010

    Luna, zawsze można tym grzańcem stopy natrzeć.;)

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Ps. Cygnusie tak wogóle te lepsze sposoby zawsze są obarczone jakimś ryzykiem, ale co ja Ci będę tłumaczyć;)

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    O tak, nacieranie jest dobrym sposobem ma rozgrzanie;)

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Ja bym chętnie posłuchał jak mi tłumaczysz, ale zostawimy to sobie na wycieczkę;)

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Dla mnie na wszelakie "chłody" najlepsze jest skwierczące drewno w kominku. Czy to w zimowe wieczory czy też chłodne lipcowe noce. Chociaż spoglądając na powyższą konwersację nie wydaje się być aż tak "chłodno".;)

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    Niestety nie mam jeszcze kominka ale zamierzam budować dom (raczej domek), w którym ten kominek będzie zajmować centralne miejsce, poza tym będzie przytulna łazienka z dużą wanną, nad którą koniecznie musi być okno, by w czasie wieczorno-nocnej kąpieli przy świecach można było oglądać gwieździste niebo i księżyc.
    Poza tym otoczony pnącymi roślinami ganek, gdzie w ciepłe wieczory i noce można siedzieć pod baldachimem gwiazd. Oby te marzenia mogły się szybko spełnić:)

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    350000 pln i już stoi;) Są gwiazdy, rośliny, kominek i łazienka pełna świec, jednak ze świecami uważaj;)

    Cytuj
  • adzygmunt 29 lip 2010

    Dopiszę do marzeń Luny prawem "kaduka". Kiedyś tego kaduka sprawdzę skąd taki zwrot?
    Ad rem ...wanna i duże okno aby można było oglądać gwiazdy. Szyby będą lustrzane
    /weneckie/
    Ganek otoczony pnącymi roślinami. Ok dodaję: otoczone również szczelną moskitierą z podgrzewaną podłogą - na wszelki wypadek!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 29 lip 2010

    I kończę dzisiaj pracowity dzień od 6/30 rano życząc wszystkim nocnym markom miłej pogawędki!

    Cytuj

Odpowiedz