Forum » Wolne Myśli

Ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś.

  • adzygmunt 20 mar 2011

    Nie widziałem jeszcze czerwonej żaby! A żuraw to po co sięga do wody?

    Cytuj
  • 20 mar 2011

    Może tak jak bracia K. chce wyłowić z niej księżyc... ;)

    Cytuj
  • 20 mar 2011

    Wniosek jest więc taki, że wcale tych gwiazd aż tyle nie ma. Całą naukę o wszechświecie można sprowadzić do porównania nieba, do czekolady z orzechami. Orzechów jest niby dużo, ale czekolada i tak jest brązowa. Zawlokłem rozmowę na manowce nauki;)

    Luna, pozostańmy jednak ludźmi. Bycie drzewem jest niebezpieczne, piorun, ktoś z nożem ryjący serca, ogłoszenia, pilarze, korniki, dzięcioły, wściekłe wiewiórki......;)

    Cytuj
  • 20 mar 2011

    Tak Cygnus, ale Ty patrzysz na tą czekoladę którą masz w rękach, nie zapominaj o pozostałych tabliczkach czekolady których nie widzisz w tym samym czasie chociaż są gdzieś tam w czyichś innych rękach. ;) Wszechświat ma jeszcze jedną właściwość, ogrom gwiazd które oglądamy teraz już fizycznie nie istnieje - widzimy tylko ich fantom- światło które dociera do nas dopiero teraz mimo że gwiazda wygasła przed milionem lat. Czyli taka czekolada na zdjęciach z imienin u cioci z przed 20 lat - jest ale jej nie ma...

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    Cygnusie, mówiąc krótko: nie pożądaj czekolady bliźniego swego, bo dziś ona może już być fantomem;)

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    [quote=Luna] (...) drogie Panie, jeśli jeszcze nie umiecie odpowiednio reagować na otrzymany od mężczyzny bukiet kwiatów, to najwyższa pora, żeby się podszkolić... Filmik instruktażowy;)))
    http://www.youtube.com/watch?v=e2ppUhj8-Tg&feature=related [/quote]
    Jak widać, kobieca reakcja na kwiat nieprzewidywalną okazać się może :-D

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    Trekku, kobieca reakcja w scence idealnej jest rewelacyjna ale reakcja mężczyzny na nią jest jeszcze lepsza!!!:-D

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    Luna, w tej sytuacji metoda psiego patyka przyniosła obopólne korzyści, hihihi. Tylko... z kobietą jest jak z wczesną wiosną: podstawowy dylemat - którą "scenkę" w danym momencie wybierze?;-)

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Aha, wać państwo sobie śpicie, a jaaa goreee.........

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Film już niedostępny. TVP się przyssała.

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    jest ktoś kto nie śpi?

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    młoda godzina, napisz o 2 w nocy to wtedy sie dowiesz czy ktoś nie spi :P

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    ja nie spie ;D

    Cytuj
  • adzygmunt 24 mar 2011

    Mam nadzieje trochę popisać. Najlepiej o żabie co spotkała na drodze słonia!
    Zejdź mi z drogi wstrętna oślizła żabo.
    Znalazł się przystojniak, nogi jak słupy a głowy ci penis wyrasta!

    Odszedł Wam sen? Będą kamyki?

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Nic z tego nie rozumiem, a jak żaba spotkała słonice?

    Cytuj
  • adzygmunt 24 mar 2011

    Jakby spotkała słonicę? Myślę, ze damy zeszłyby sobie z drogi bez słownych utarczek! E tam, może parę kudełek z ogona by poleciało. Tylko skąd je wziąć u żaby?

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Zaczeło się od pcheł;
    Szły pchły koło wody. Pchła pchłę pchła do wody. I ta pchła płakała że ją pchła popchała ;)

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Nie wiem czy panie są aż tak grzeczne, pomijając kwestie kudełek, udka by pewnie latały. Tylko o czym my tu Adz piszemy:)

    Cytuj
  • adzygmunt 24 mar 2011

    Rozumiem,że te pchły były w ogonie i by nie zostać z kudłami wydrapane same wyskoczyły na ścieżkę, a że była koło wody...

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Z dwojga złego lepiej być pchniętą do wody niż znaleźć sie w ogonie słonia pędzącym na spotkanie jego pleców ;)

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    a ja widziałam dzisaj gąsienicę;)

    Cytuj
  • adzygmunt 25 mar 2011

    To bardzo realna groźba Lecący ogon. On wiele może zrobić "bulu", nie tylko plecom!

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    Czołgową czy od koparki? :D

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    to chyba stonoga była....dokładnie nie wiem bo oklularów nie miałam;)

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    Te wspomniane przeze mnie powyżej można rozróżnić nawet bez okularów. (nie polecam jednak przyglądania się z bliska, zwłaszcza gdy wspomniane urządzenia są w ruchu):)

    Cytuj

Odpowiedz