Forum » Wolne Myśli

Ktoś nie śpi aby spać mógł ktoś.

  • adzygmunt 23 sie 2011

    Jaki kolor preferujesz?

    1 1 Cytuj
  • 23 sie 2011

    Kolor oczu nie ma dużego znaczenia. Ważniejszy jest ich wyraz, bo komunikują uczucia:)

    5 Cytuj
  • 24 sie 2011

    Oj Luna, Luna... ;)

    2 Cytuj
  • adzygmunt 24 sie 2011

    Luna, kolor jest odbiciem duszy. Pamiętaj tylko błękitne, jak chabry.

    2 1 Cytuj
  • 24 sie 2011

    Miłość, ile to słowo kryje pułapek, ile ukrywa przed oczętami, ile też daje wnętrzu światła, nadziei i marzeń, jak odrywa od świata, wyciska łzy......tak miłość z czasem zmienia charakter i przeobraża swoje znaczenie.

    5 Cytuj
  • 24 sie 2011

    Problem w tym Cygnus, że niektórzy nie mają czasu na miłość...

    Cytuj
  • 24 sie 2011

    Brak czasu to choroba cywilizacyjna, ciekawe czy można z tego powodu przejść na rentę, oczywiście taką żeby starczyło na miłość;-)

    Ja z boku podpisany, uroczyście oświadczam iż wiem co to znaczy brak czasu na życie, ale stopniowo staram sie to zmieniać.

    3 Cytuj
  • adzygmunt 25 sie 2011

    Ja mam inne spostrzeżenia. Miałem sporo czasu nim poszedłem na emeryturę. Teraz nie mam wcale!
    Cygnus wyciągaj wnioski!
    Ale, ale o jakiej miłości piszesz projektując rentę, "zderadź" się!

    1 1 Cytuj
  • 25 sie 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Problem w tym Cygnus, że niektórzy nie mają czasu na miłość... [/quote]

    Oj tam, oj tam Mysleniczaninie007, to nie jest bardziej czasochłonne niż pisanie na forum...
    Tak więc przyczyny mogą leżeć gdzie indziej. Może przy kawie powiem Ci więcej;)

    4 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Ha! Widzisz Luna, ostatnimi czasy nie "wychodzę z forum". Przyczyna? Maraton w pracy. Zanim będę mógł trochę odpocząć, zasuwam od 8 rano do 2 rano ;) Dlatego mam czas na pisanie na forum ;) Sprawozdania kwartalne na jednym monitorze a forum na drugim ;) Multitasking to moje hobby ;) Oczywiście wyłącznie w pracy. Poza pracą pełen relaks. Kusisz tą kawą Luna oj kusisz ;D

    3 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Adz, piszę o miłości takiej jak przed obrączkowaniem, bez balastu obowiązków, z fantazją, bez zegarków, komputera i telefonu.
    To prawie taki niemiecki model przeżywania drugiej młodości. W okresie letnim zakochani niemieccy emeryci-renciści przemierzają Europę, bez wnuków, dzieci. No coś tam na koncie trzeba mieć rzecz jasna;-)

    3 Cytuj
  • 25 sie 2011

    Ostatnio tych emerytów można spotkać pełno w Połudnoiwej Afryce. Najdalej położone na południe miasto Port Elisabeth, godzina lotu z Johannesburga przyciąga turystów niemieckojęzycznych zapierającym dech w piersiach rezerwatem Addo Elephant National Park. Jak znajdę czas to skrobnę relację na moim blogu ;)

    1 Cytuj
  • 26 sie 2011

    O tak Afrykę zwiedziłem wzdłuż i wszerz, ten klimat, dzikie zwierzęta i ludność, te zachody słońca. W pierwszą podróż wybrałem się ze Stasiem i Nel, polowałem też z Kilmerem i Douglasem na lwy ludojady....były też i inne filmy, no zwiedziłem trochę tej Afryki;)

    4 Cytuj
  • adzygmunt 27 sie 2011

    Ja także mam się czym pochwalić. Byłem pięć razy na wojnie ze Szwejkiem i...kusi mnie szósty raz być!

    Tu mam wyrzuty sumienia zapomniałem że uciekłem z twierdzy d'If z Edmundem Dantes

    4 1 Cytuj
  • 31 sie 2011

    [quote=Luna] Kolor oczu nie ma dużego znaczenia. Ważniejszy jest ich wyraz, bo komunikują uczucia:) [/quote]

    Czasem jak ktoś rzuci spojrzenie, to ich wyraz aż przeraża.

    3 Cytuj
  • adzygmunt 21 wrz 2011

    Zauważyłem, a mieszkam na wsi, że koguty nie pieją.
    Jest mi to bardzo nie rękę, bo często prześpię czas wstawania.
    Nie to byłoby najważniejsze tylko, że potem głowa boli!
    Koguty do roboty, wiosną kokoszki, a teraz do piania!

    3 2 Cytuj
  • 22 wrz 2011

    A ja mieszkam w mieście i koguty pieją :)
    Najgorsze jednak, że i budziki dzwonią

    Długo tak musi być... z tymi budzikami ???

    2 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Tak, to tutaj gawędzono wieczorami często o niczym, tak po prostu. Dużo sie zmieniło od tamtego czasu, TWA się rozpadło. Tematów nadal nie brakuje, brak czegoś innego, chęci, a może dawnych sympatii.

    2 Cytuj
  • 9 sty 2012

    [quote=cygnus] TWA się rozpadło [/quote]

    Mam nadzieję, że TWA jeszcze się nie rozpadło, tylko przeszło w stan hibernacji w oczekiwaniu na lepsze czasy;)
    Ostatnio zbyt dużo pracuję ale cóż, własny dom kosztuje. Moje plany pewnie zmaterializują się w tym roku. Najbardziej ekscytuje mnie projektowanie ogrodu. Decydowanie gdzie będą jarzyny, kwiaty, krzewy, a gdzie drzewka owocowe i inne. Jeszcze kurnik i budki dla ptaków.
    Cygnusie czy już mieszkasz na wsi?

    7 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Rzeczywiście wszyscy ostatnio jacyś "zagonieni".
    Ty z tym kurnikiem to tak na poważnie? Jak są kury, to musi być kogut, a jak kogutowi odbije to będzie piał "bądź kiedy", oj nie wyśpisz się;)

    Niestety jeszcze się nie przeprowadze na wieś, pod las, obok strumyka. Drugie półrocze 2011 było ...skomplikowane, a ten rok...wskazana ostrożność;)

    4 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Komplikacje, powiadasz Cygnus? Ostrożności też nigdy nie zadość ale czy nie za późno już na ostrożność?

    3 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Cygnusie nie straszny mi żaden kogut:) Chętnie jakiegoś przygarnę, niech kury mają przyjemność z noszenia jaj;) Poza tym ja i tak wstaję o brzasku więc może sobie piać do woli. Jak będą budki dla ptaków, to i bez koguta będzie niezły rejwach. Zapomniałam dodać, że jeszcze muszę mieć żaby, co by wieczorem koncertowały w akompaniamencie świerszczy:)

    4 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Komuś się tu tęskni za latem.... ;)

    3 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=Mysleniczanin007] Komuś się tu tęskni za latem.... ;) [/quote]

    o, tak... bardzo tęsknię...

    4 Cytuj
  • adzygmunt 10 sty 2012

    Zima jest piękna na obrazku i gdy... jej nie ma w realu!
    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    5 Cytuj

Odpowiedz