Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • ZaslonOkno.pl 8 mar 2012

    to jak żaden inny sklep tylko VESTO - jak stoi pusty :D
    może podpytam : z czym ma być ?

    4 2 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Bedzie dobrze jak mawiaja w naszym rządzie w naszym miescie takiej jazdy nie BYŁO a jak mawiaja w HAMERYCE comming soon summer 2012

    1 4 Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 8 mar 2012

    pewnie kantor, bo jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze.

    5 1 Cytuj
  • 9 mar 2012

    najlepszy sklep z obuwiem sportowym to reni-sport w rudniku nie tylko obuwie wiele innych firmowych sportowych ubiorow

    6 3 Cytuj
  • ZaslonOkno.pl 9 mar 2012

    sportowe ubrania firmowe, są w Zorzy na pierwszym piętrze, cenowo - rewelacja.

    4 6 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: mira] Witam, a co myślicie na temat sklepu z ciuchami i butami na Reja na przeciwko Kurdesza ? był ktoś może na zakupach jakie odczucia? [/quote]
    Byłam i więcej tam nie zagladne, beznadzieja tam jest i drogo, na dodatek bardzo mało asortymentu niestety:(

    4 4 Cytuj
  • 9 mar 2012

    Zgadzam się ...może osoba pod pseudonimem wera też to przeanalizuje i tyle w tym temacie mam do napisania.

    2 3 Cytuj
  • 9 mar 2012

    popieram w pelni panie marianie dno,totalne dno z pani wyzej wymienionej

    3 Cytuj
  • 10 mar 2012

    Witam , niedawno przeprowadziłam się do Myślenic i nie mogę się mimo wszystko tu odnaleźć z zakupami .....:/ Potrzebuję kupić jakieś spodnie jeansowe, zależy mi na fachowej pomocy :)

    Błagam o pomoc !!!

    1 1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Jeans World, na K.Wielkiego, polecam;)

    2 2 Cytuj
  • 11 mar 2012

    dziękuję :) a jak z cenami w Jeans World ?

    1 1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Nie no to tesco to jedna wielka porażka. Jestem tam już 3 raz i kolejny raz brakuje bułek!! Ale nie ma sie co dziwic skoro jest tam jedna babeczka od serów, wędliny i pieczenia pieczywa:(

    2 1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Witam serdecznie.
    Zastanawiam się nad otwarciem w Myślenicach Mydlarni sklepu z naturalnymi ,leczniczymi i relaksacyjnymi kosmetykami do ciała, włosów,twarzy.

    Będzie można w nim znaleść różnorakie mydła ,sole do kąpieli ,olejki ,a także świetnie zapakowane zestawy na prezent,w elegankich jak i śpiesznych opakowaniach!;)

    Co myślicie jako mieszkańcy?

    1 4 Cytuj
  • 11 mar 2012

    To będzie niewypał .Osobiście mi się podoba pomysł,ale Myślenice to myślenice

    1 1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Co miałaś na myśli pisząc "myślenice to myślenice"?:)

    1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    jedna mydlarnia juz jest

    1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    a możesz napisać gdzie dokładnie?

    1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    vis a vis starego pewexu tzn sklepu konik , skok stefczyka , wiem ze byla ale czy istnieje jeszcze trzeba by było spr.

    Cytuj
  • 11 mar 2012

    czyli uwazacie ,ze nawet super zaopatrzony sklep nie wchodzi w gre... szkoda ,bo wydawalo mi sie,ze fajne miejsce-duzo ludzi;)

    dzieki ;)na pewno sobie sprawdze;)

    Cytuj
  • 11 mar 2012

    Paullciaa spróbować zawsze można , to że jest już taki sklep to nie znaczy ze nie może powstać drugi zwłaszcza jak beda fajne rzeczy w nim

    2 1 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Dzięki gruBass za link! heh ale tak swoją drogą dość zawyżone ceny ma ta pani w mydlarni u Was ...

    Leon22 masz rację ...
    Poza tym najważniejsze jest otwarcie... jak się zaprezentujesz tak będziesz miał... Jak wygórujesz sobie ceny z kosmosu to nikt nie przyjdzie...
    Nie sztuką jest otworzyć sklep...sztuką jest zachęcić klienta tak,aby do Ciebie wrócił;)

    2 2 Cytuj
  • 11 mar 2012

    dokładnie, więc czekamy na mydlarnię

    2 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Chodziło mi o to,że tutaj ludzie mało kupują takich wyrafinowanych rzeczy:)
    A gdzie miałaby powstać?
    TA poprzednia już padła?

    1 1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    w tym mieście co kolwiek nie otworzysz to padnie zobaczysz...

    6 1 Cytuj
  • 12 mar 2012

    To może zamiast narzekać i krytykowac sprzedawców i sklepy napiszmy na forum co byśmy chcieli a czego nie ma dla naszych rodzin,domów czy dzieci.

    2 Cytuj

Odpowiedz