Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 12 lip 2012

    temat sklepu on-line znowu zszedł na inny temat.....a ja zauważyłem ostatnio sporo zmian na stronie na plus....

    2 2 Cytuj
  • 13 lip 2012

    Jak w temacie .

    1 8 Cytuj
  • 13 lip 2012

    Co myślicie o Gracji ?? Zauważyłam że kradzieże są. Wchodze do przebieralni a tam mnóstwo metek oderwanych.

    1 3 Cytuj
  • 14 lip 2012

    Czy w Cegielni jest ksero??

    1 1 Cytuj
  • 14 lip 2012

    Nie, nie ma

    1 Cytuj
  • 17 lip 2012

    Czy w Myślenicach jest jakiś duży sklep z art. dla niemowląt? Proszę o radę.

    2 1 Cytuj
  • 17 lip 2012

    W dekadzie przeniesiony z ul. Gałczyńskiego .

    3 3 Cytuj
  • 18 lip 2012

    Które centrum najlepsze w myślenicach i okolicach? chodzi o ceny i obsługe

    8 Cytuj
  • 18 lip 2012

    paleo

    1 4 Cytuj
  • 19 lip 2012

    No to tak w dekadzie......wszystko ok. prócz obsługi brrrrr.........

    3 Cytuj
  • 19 lip 2012

    ja polecam sklep KURDESZ mają najlepsze towary spozywcze w najnizszych cenach

    2 12 Cytuj
  • 19 lip 2012

    ja polecam sklep JAN mają najlepsze towary spozywcze w najnizszych cenach

    2 9 Cytuj
  • 19 lip 2012

    usunięto mi wpis pffff powtórzę jeszcze raz...
    Coś Ty się tak uparł na ten KURDESZ? Płacą Ci za reklamę czy co???

    3 1 Cytuj
  • 19 lip 2012

    Taak, wiem o kim mowa. Jest na prawdę sympatyczna.

    a co do całego sklepu KURDESZ . Nie kupujcie tam mięsa ani owoców- są NIEŚWIEŻE. ! A co do innych zapakowanych żywności nie mam sprzeciwu, zawsze można przecież zobaczyć na datę ważności.

    sklep ROSSMAN - ochroniarze patrzą na każdego jak na bandytę. Masakra

    9 3 Cytuj
  • 20 lip 2012

    W kurdeszu jest najdrożej.

    5 2 Cytuj
  • 20 lip 2012

    Fajny sklep kolo Reja nad Chemikiem ubrania,buty artykuły szkolne w niskich cenach.

    1 6 Cytuj
  • 20 lip 2012

    Anna Grodzka czy jakos tak...

    1 2 Cytuj
  • 20 lip 2012

    W Kurdeszu jest drogo w Janie tez. Jedna rzecz jest tansza ale trzy nastepne juz przepłacisz. Marketing!!
    Ja tam wole małe sklepiki , sprawdzone , wiem ile co kosztuje i nie jestem potem zaskoczona

    5 4 Cytuj
  • 20 lip 2012

    w kurdeszu jest tanio w porównaniu ze zdziercami osiedlowymi oni sa najdrozsi

    3 9 Cytuj
  • 20 lip 2012

    [quote=gość: karolinak]Fajny sklep kolo Reja nad Chemikiem ubrania,buty artykuły szkolne w niskich cenach.[/quote]
    To jest sklep przeniesiony, najpierw był koło targu. Ogólnie spoko, tanie rzeczy dla dzieci.

    1 7 Cytuj
  • 23 lip 2012

    na pewno nie stracicie dużo kasy w zorzy na górze nad kurdeszem jest jakby to powiedzieć muzealnie znaczy nie za wiele eksponatów chyba że spółdzielnia wprowadzi bilety wstępu do tego MUZEUM PRL-u :)))) to będzie już drogo

    4 1 Cytuj
  • Basia 23 lip 2012

    [quote=gość: koneser antyków] na pewno nie stracicie dużo kasy w zorzy na górze nad kurdeszem jest jakby to powiedzieć muzealnie znaczy nie za wiele eksponatów chyba że spółdzielnia wprowadzi bilety wstępu do tego MUZEUM PRL-u :)))) to będzie już drogo [/quote]
    dobrze to ujałeś

    3 Cytuj
  • 24 lip 2012

    Witam gdzie można kupić firmowe buty ?

    2 4 Cytuj
  • 24 lip 2012

    W sklepie firmowym

    7 1 Cytuj

Odpowiedz