Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 4 lis 2010

    Pani smolar a co pana obchodzi ile kielan ma długów? Czy coś stoi na przeszkodzie by mieć długi jak się ma firmę i startować w wyborach nawet prezydenckich? Chyba nie.

    Co widać to tylko Gowin coś reprezentuje, to dobry facet który chce coś zrobić bo jest rodowitym myśleniczaninem a nie jak kielan z Krakowa.
    Ostrowski uważam że jest OK, ale może czas na zmiany?

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    [quote=Greta J.]Jako znana zwolenniczka Wiktora Kielana powiem tak:

    1. Nie ma fizycznej możliwości stworzenia bardziej skorumpowanego układu niż
    jest obecnie w Myślenicach. To niemal mafia. Wpdanięcie z deszczu pod rynnę
    jest najnormalniej w świecie niemożliwe.

    [/quote]

    W tym zdaniu mamy zaprzeczenia jak to że NIE MA fizycznej możliwości skoro to NIEMAL mafia, więc jest fizyczna możliwość i jest nią mafia.

    Gowin - to najlepszy wybór.

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    [quote=:[hr][quote]Greta J. napisał]Jako znana zwolenniczka Wiktora Kielana powiem tak:

    1. Nie ma fizycznej możliwości stworzenia bardziej skorumpowanego układu niż
    jest obecnie w Myślenicach. To niemal mafia. Wpdanięcie z deszczu pod rynnę
    jest najnormalniej w świecie niemożliwe.

    [/quote]

    W tym zdaniu mamy zaprzeczenia jak to że NIE MA fizycznej możliwości skoro to NIEMAL mafia, więc jest fizyczna możliwość i jest nią mafia.
    Gowin - to najlepszy wybór.
    [/quote]

    To tylko niewinne potyczki słowne, więc pozwolę sobie wtrącić, stając, tym razem, w obronie logiki wypowiedzi Pani Grety. Otóż napisała, że mamy "niemal mafię" i nic gorszego stworzyć się nie da. Ja tu nie widzę żadnej sprzeczności...

    Inną sprawą jest, czy faktycznie się nie da... I za czyich rządów... skoro teraz jest to "fizycznie niemożliwe"...

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    Widocznie z tych rządów się nie da, ale za innych jest to możliwe.

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    [quote]Pani smolar a co pana obchodzi ile kielan ma długów? Czy coś stoi na przeszkodzie by mieć długi jak się ma firmę i startować w wyborach nawet prezydenckich? Chyba nie.

    Co widać to tylko Gowin coś reprezentuje, to dobry facet który chce coś zrobić bo jest rodowitym myśleniczaninem a nie jak kielan z Krakowa.
    Ostrowski uważam że jest OK, ale może czas na zmiany?[/quote]

    Panowie, troszkę powagi:)

    Kielan jest z Myślenic, ma firmę w Krakowie. Przecież jego matka była tu nauczycielką.

    Gowin nie jest niestety rodowitym myśleniczaninem, to element napływowy.

    Ostrowskiemu bliżej do Stróży niż do naszego miasta.

    A POZA TYM JAKIE TO W OGÓLE MA ZNACZENIE?

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    MAJKA to wyraz bezsilności.
    Poparcie Kielana dzisiaj nie przekracza 30%.
    Dziś ten facet obieca wszystko, bo wie że fotel burmistrza zaczyna mu uciekać, więc to jest jedyna możliwość żeby jeszcze ugrać trochę głosów.
    Najgorsze jest to że Greta do jego mafii się nie załapie. I co ona teraz będzie robić? Może spłacać długi?

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Witam!
    Po długiej nieobecności wróciłem na jakiś czas do Myślenic i.... O zgrozo! Widzę pokaz siły ( na wzór przywódców Chińskich czy Koreańskich)- wielki marsz ze zdjęciami przyszłego przywódcy Pana Kielana. Szkoda, że jest to bardziej pokaz kasy osób sponsorujących jednego z kandydatów. Za pieniążki można wszystko nawet władzę przejąć. Gorszym zjawiskiem jest jednak fakt, iż jedna z "gazet" ewidentnie dopuszcza ... Otóż wczoraj ok. godz.17 sprawdziłem ( robię własne badania z tym związane) wyniki prawyborów prowadzonych w dzienniku polskim. Pan Kielan miał 2244 głosy, a Pan Ostrowski 2746 głosów. Budzę się, a tu Pan Kielan ma ponad 3600 głosów. Teraz jestem przekonany, że nareszcie natknąłem się na fenomenalne zjawisko socjologiczne. Myślę, ze wystarczy na pracę doktorancką. W MYŚLENICACH 1400 osób nocą poświęciło się dla swego idola i zagłosowało.Co minutę Panu Kielanowi przybywało 2-3 głosów. Bardzo śmieszne!!!!!! Aż strach się bać co będzie się działo 21 listopada. Skwituję to pięknym sloganem " JAKA GAZETA TAKIE PRAWYBORY".

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Też z zawodu jestem socjologiem i zawsze uważałem że to potężna nauka i zajmują się nią "łebscy" goście. Podobnie jak Ciebie zbiera mnie pusty śmiech na to co wyrabiają "Kielanowcy". Pozdrawiam

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    A może ktos z Panówiwe ile przybyło Ostrowskiemu przedwczoraj i wczoraj?
    Oczekuje na odpowiedź.

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Śmiać mi się chce, jak kielanowcy wypisują czego to nie trzeba zmieniać w gminie, jak to jest źle i jak będzie dobrze jak P.Kielan zostanie Burmistrzem. dla mnie jako mieszkańca tego miasta nic sie nie zmieni, ani nie bedzie mi z tego tytułu lepiej, ani gorzej no chyba, że mi Kielan przerzuci śmietnik z Borzęty pod moje okna. nie zmieni sie nic, jak nie zmienilo się po przyjsciu Ostrowskiego na Urząd Burmistrza. Zaraz stronnicy Ostrowskiego rzucą we mnie listą inwestycji, jakimi się obecny Burmistrz chwali. Ale ja się odrazu zapytam, czy były by te inwestycje, gdyby gmina nie miała środków i czy budowa strzelnicy, hali, skejtparków itp. pierdół i rewitalizacji była ważniejsza niż np. uzbrojenie w drogi dojazdowe i media nowych terenów pod budownictwo jednorodzinne?
    PS.
    Czytam forum i w co drugim wpisie mowa o klikach, mafiach itp. w urzędzie. Szanowni Państwo, jeśli dysponujecie wiedzą o nieprawidłowościach w urzędzie podzielcie się nią z ABW, CBŚ, policją lub prokuraturą a nie wpisujcie niczym nieopisanych stwierdzeń.

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Koledzy socjolodzy, czy to oznacza że w Dzienniku Polskim fałszują sondaże nabijając punkty Kielanowi? To się dopiero nazywa niezależna gazeta, ha,ha,ha............., a jaki wiarygodny sondaż. Kielan to jest gość! Liczy ludzi!

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Witam!

    Jakby sie ktos wybieral dzisiaj do UMiG cos zalatwic, to lepiej niech odpusci... Podobno maja jakas awarie sieci komputerowej, przeciazenie lacza czy cos podobnego :)))))))

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Tak mnie tez chce się śmiać, socjolodzy hahaha. I śmiać mi się chce też z tego jak bardzo elektorat Ostrowskiego boi się Kielana.

    Ja wiem jedno, po wyborach nadal będe się śmiał.

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Cugnus, nie żartuj sobie. Jak elektorat Macieja Ostrowskiego może sie bać kogokolwiek? Przecież oni są pewni że będzie reelekcja. PEWNI, Cygnus. ;)

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Cygnus będziesz się śmiał!..............., tyle tylko że z rozpaczy nad wynikiem Kielana.

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Sztab Pana Macieja przegrywa w sondażu.
    Nawet tego nie potrafią zrobić "skutecznie".

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Jeżeli wygra Kielana będe sie śmiał, że mój głos nie poszedł na marne, jeżeli wygra Ostrowski bede się śmiał, że to nie ja przyłożyłem do tego ręke.

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    CYRK jednak z twojego opisu http://wiktorkielan.pl/komitet-wyborczy.html zniknal akapit o tym ze myslenice sa fajne i bedzie fajnie jak wygrasz i ze w ogole fajnie ze startujesz :) czyli jednak przyznales mi racje? nie wprost, ale jednak - to fajnie :)

    Cytuj
  • wiktor kielan 5 lis 2010

    Szanowni Państwo,

    Kampania wyborcza ma swoje prawa. Chciałbym jednak serdecznie prosić wszystkich, w tym także moich oponentów o rzetelność.
    Ilość rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji na temat mojej skromnej osoby, mojej żony, mojej rodziny - w tym mojej matki, mojego domu i mojej firmy jest zadziwiająca.
    Nie będę komentował rzeczy absurdalnych.
    Mam jednak obowiązek odnieść się do niektórych, tym bardziej że wcześniej deklarowałem upublicznienie pewnych informacji.
    Postaram się aby w przyszłym tygodniu na stronie internetowej WWW.wiktorkielan.pl znalazły się również dokumenty potwierdzające mój status materialny oraz dokumenty dotyczące mojego domu w Borzęcie.
    Nie muszę tego robić, posiadam bierne i czynne prawo wyborcze, nie zostałem skazany prawomocnym wyrokiem sądu, fakty o których za chwilę, publikuje dobrowolnie. Chcę aby wyborcy mieli stosowną wiedzę, zanim podejmą decyzję 21 listopada.

    Prowadzę firmę od 1995 r. Jestem również 50% udziałowcem w spółce jawnej od listopada 2007. Zawsze, od samego początku, działalność gospodarcza, którą prowadziłem była jedynym źródłem utrzymania dla mnie i mojej rodziny. Zapewniam też Państwa, że jeśli przegram wybory, to działalność gospodarczą polegającą na prowadzeniu biura projektów będę kontynuował.
    W trudnym dla mnie 2009 r. z działalności gospodarczej uzyskałem następujące dochody:
    Przychód - 311 917,61 zł
    Koszty uzyskania przychodu - 190 812,22 zł
    Dochód - 121 105,39 zł
    Strata - 0,00 zł
    W przyszłym tygodniu na stronie internetowej kopia PIT-u za rok 2009,

    Nie znam jeszcze do końca bilansu za rok 2010, mam nadzieję że nie będzie gorszy od poprzedniego. Oświadczam, że w roku 2010 odprowadziłem do US blisko 50 000 podatku VAT, oraz kilkanaście tysięcy podatku dochodowego. Firmy, które prowadzę mają też kolejne zamówienia, przynajmniej do maja 2011r.
    O ile zdrowie dopisze, o swoją przyszłość, przyszłość swojej rodziny jestem spokojny.

    Posiadam wraz z żoną dom o powierzchni 326 m² na 26 arowej działce w Borzęcie.
    Wartość rynkowa domu (według rzeczoznawcy) to 800 000 - 1 000 000 zł.
    Wszystkie dokumenty związane z budową domu w przyszłym tygodniu na stronie internetowej.
    Posiadam również 1/3 udziałów w domu rodzinnym w Myślenicach - wartość moich udziałów (według rzeczoznawcy) to ok. 150 000 zł.
    Wraz z żoną posiadamy dwa samochody:
    9 letnią skodę Octavia,
    6 letniego Peugeota 307(umowa kupna zostanie podpisana w grudniu 2010),
    Wraz z żoną spłacamy kredyt hipoteczny zaciągnięty na dokończenie budowy domu - pozostało do spłaty ok. 220 000 zł.

    Gość Smolar w swoim poście zawarł szereg insynuacji dotyczących mojej firmy, przyszłości jej funkcjonowania, mojej roli jako cichego wspólnika itd. Stanowczo odcinam się od takich metod prowadzenia kampanii. Publikowanie tego rodzaju nieprawdziwych przypuszczeń ma na celu zdyskredytowanie mojej osoby jako kandydata na stanowisko burmistrza.

    Gość Majka! Uprzejmie proszę o rzetelne cytowanie moich wypowiedzi. Prawdą jest że deklarowałem utrzymanie szkoły na Chełmie. Powinna ona pełnić nie tylko rolę edukacyjną, ale również być miejscem spotkań dla mieszkańców Chełmu, w tym dzieci i młodzieży w godzinach popołudniowych i wieczornych czyli pełnić rolę świetlicy. Będę po wyborach zabiegał aby takim miejscem szkoła była.
    Na spotkaniu na Chełmie ale też na innych spotkaniach nie straszyłem nikogo zwolnieniami. Uważam jedynie że pieniądze przeznaczone na etaty, pensje urzędników, w tym burmistrza, pracowników jednostek utrzymywanych ze środków publicznych za które odpowiada burmistrz mogą i muszą być racjonalniej wydawane. Chciałbym zapewnić Państwa że kandyduję między innymi dlatego żeby skończyć z nepotyzmem i wprowadzić przejrzyste i merytoryczne zasady zatrudnienia w sferze publicznej. Przykładów, że obecnie jest inaczej jest mnóstwo.

    Kończąc proszę wszystkich o zachowanie kultury i rzetelności w formułowaniu wypowiedzi.
    Pozory anonimowości na forum internetowym nie uprawniają nikogo do łamania dóbr osobistych innych ludzi.

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Kandydacie Kielan, nie insynuuj o marnotrawieniu pieniędzy przez obecnego burmistrza tylko podaj przykłady. Na razie tylko oskarżasz, mam nadzieje że już niedługo, mówisz ogólnikowo i żadnych konkretów.
    Mieszkam w Trzemeśni i mam też do Ciebie pytanie. Prawdą jest że obiecujesz wykonanie przez gminę jak zostaniesz burmistrzem za darmo przyłącza kanalizacyjne? Bo nie wiem czy włanczać się teraz czy po wyborach.

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Szanowny Panie Kielanie niestety to co się obecnie tu dzieje w dużej mierze wynika z negatywnej kampanii prowadzonej przez pana zwolenników. Jak to mówią "kto sieje wiatr zbiera burzę"

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Strażaku, daleko posuniete uproszczenie, innymi słowy obracanie kota ogonem.
    Nie wmówisz nikomu trzeźwo myślącemu że napasatliwe wpisy gości sa tylko i wyłącznie sprowokowane przez ludzi którzy nie bedą głosować na MO.

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Nie chodzi o ludzi, którzy nie będą głosować na MO, ale o ciągłe napastliwe wpisy przeciwników. Piszecie o przekrętach (czy któryś udowodniono?), nadużyciach, błędach, oszustwach itp. Tylko co z tego??? Greta tyle się naprodukowała, a tu nic! Żadnego postępowania prokuratorskiego, afery itp. No to co się dziwicie, że strona przeciwna robi to samo ! Żeby nie było nieporozumień ja uważam, że wzajemne obrzucanie się błotem jest żenujące i do niczego dobrego nie prowadzi, a po 21.11 też trzeba będzie jakoś ciągnąć ten interes, bo pewnie koniec świata i gminy nie nastąpi niezależnie od tego kto wygra.

    Cytuj
  • 5 lis 2010

    Oj brakuje Zdzicha na tym forum, on by trochę rozluźnił atmosferę :-)

    Cytuj

Odpowiedz