Forum » Myślenice

Nie dla samorządowej prasy???

  • 18 mar 2009

    Odświeżę twoją pamięć...

    Dnia: 16.03.2009, 16:03

    [quote=cyrk]
    Nie miałbym nic przeciwko temu, żeby kolega Pcimiok dołączył do składu redakcyjnego SEDNA. Może nie mógłby od razu być naczelnym, ale jakiś ciekawy kącik - kto wie?
    Masz jakiś pomysł Pcimiok?
    [/quote]

    i dalej...

    Dnia: 16.03.2009, 16:14

    [quote=cyrk]To dla nas wielka strata. Nie odmawiaj jednak zbyt pochopnie.
    Zastanów się. Masz wielki dar.
    pozdrawiam[/quote]

    Teraz próbujesz wmówić całemu światu, że to ja Ci coś proponowałem. Sam sobie krętacze świadectwo wystawiasz. Próbujesz mnie ośmieszyć a ośmieszasz sam siebie.

    Na dodatek co rusz korzystasz z możliwości edycji swoich wpisów dopuszczając się manipulacji. Za grosz w Tobie odpowiedzialności cywilnej...

    Jesteś bezradny jak pisklę które wypadło z gniazda...

    Cytuj
  • 18 mar 2009

    Aleś Ty bystry Pcimiok!

    Cytuj
  • 18 mar 2009

    cyrk. Ciekawe co jeszcze wymyślisz i jakie zabiegi zastosujesz żeby ratować swoją reputację...

    Cytuj
  • 18 mar 2009

    [quote=cyrk] Wybacz Pcimiok, ale nie można tak z ulicy zostać redaktorem naczelnym.quote]

    I kto to mówi prosty artysta (śmiech na sali)

    Cytuj
  • 18 mar 2009

    Pcimiok!

    Ty nie czujesz chłopie, że jesteś wkręcony po kutasik na beretce?

    Cytuj
  • 18 mar 2009

    Chciałbym Ci coś zadedykować Pcimiok. Może bez z wiązku z tematem, ale nie mogę się oprzeć.
    KOńczy się taką wyliczanką. Wstaw swój nick na jej końcu.

    http://www.youtube.com/watch?v=q8SZUT9Bi4s

    trzymaj sie chłopie,
    pozdro

    Cytuj
  • 18 mar 2009

    załamany 3. Rozumiem, że artykuły Pana cyrka w Sednie też są jednym wielkim wkrętem. A poza tym mistrzu dedukcji, gdybym był wkręcony to chyba już dawno bym się ślinił na propozycje, czyż nie? Żałosna prowokacja :o)

    cyrk. Nie lubię Kazika ani tego typu dźwięków, więc... nie oglądnę :o)

    Cytuj
  • 18 mar 2009

    pcimiok błagam! skończ to wierzganie i nie kompromituj nas pcimioków bo powiem ciotce i zrobi z Tobą porządek!

    Cytuj
  • 18 mar 2009

    Możesz powiedzieć nawet babci, dziadkowi, kościelnemu i proboszczowi...

    Mam taki bałagan w piwnicy, że nie wiem czy sama biedna ciotka zrobi z nim... porządek :o)

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    nie wiem czy znacie ten kawał ale konczy sie tak.. "to jest cyrk to jest burdel a nie cyrk jak ja miałem burdel to był cyrk" :)

    Cytuj
  • 19 mar 2009

    Ciekawa wymiana poglądów (w pewnym sęsie), szkoda tylko że poza opiniami o Sednie nie było tu nic więcej o prasie lokalnej.

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Przeczytałem cały wątek i jakoś bardziej mnie Pcimiok przekonuje, niż Cyrk :(

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Miło, że mogłem ulec tak znakomitemu przeciwnikowi.

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Problem w tym, nie kto komu uległ, ale że wątek zupełnie się rozpłynął. Jakoś nikogo nie interesowało co z tą prasą samorządowa.

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Próbowałem kilkakrotnie pomóc koledze wrócić do wątku, ale on wolał się poświęcić inkwizycji nade mną. Podejrzewam, że od samego początku wyczuwał, że odrzucimy jego prośbę o możliwość zaistnienia w SEDNIE i uprzedzając fakty, w znęcaniu się nad biednym Cyrkiem znalazł sobie sposób jakiejś perwersyjnej kompensacji.

    witroz
    Żeby dłużej nie podglebiać narcystycznych demonstracji Pcimioka, proponuję żebyś coś rzucił od siebie w temacie. Bo wygląda to tak, jakby poza strzelanką z procy do SEDNA i samorealizacją domorosłego filozofochemika, nie dało się w ogóle odnieść do samego faktu, czy jest potrzebna albo czy w ogóle możliwa jest prasa wydawana przy wsparciu środków publicznych, która nie realizuje partykularnych interesów prowincjonalnego politykierstwa? Nasza gazeta nie jest przedmiotem tej dyskusji, ponieważ w żaden sposób nie jest subsydiowana z kieszeni podatnika. I dopóki z podatku Pcimioka jeden grosz nie pokryje kosztów wydania SEDNA, swoje polowanie na czarownice może sobie o pupunię rozbić.

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    cyrk. Błazen jesteś...

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Pcimiok,
    jak zwykle przekonująco i błyskotliwie. Wypowiedź naszpikowana argumentacją.

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    A po co mam się rozpisywać? I tak masz zaburzenia pamięci...

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Wiesz co muszę Ci przyznać posiadanie pewnego talentu. Do jakiegoś momentu, dyskutując z Tobą w tym wątku miałem wrażenie, że dyskutuję z osobą inteligentną. (ponieważ Pcimiok nie widzi w nawiasach mogę tu pisać swobodnie do innych. Zaraz pewnie napisze, że żałuje że mnie zawiódł czy coś takiego :) )

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Tak mi przykro, że zawiodłem twoje... subiektywne wrażenie :o)

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Znowu wykorzystałeś możliwość edycji własnego wpisu!

    Żałosny jesteś...

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    (Grasz nie fair! Ktoś Ci czyta nawiasy!)

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Dobrze, ze Ty grasz fair. W nagrodę kup sobie batonika...

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Jak samorząd, czy władza samorządowa w Myślenicach, ma informować mieszkańców o swoich zamierzeniach jak nie poprzez gazetę lokalną. Wystarczy się tylko pogodzić z faktem, że gazeta samorządowa jest samorządowa i jak mawiają po bólu.

    Cytuj
  • 20 mar 2009

    Ja tam wolę widzieć jak się pewne rzeczy realizują (drogi, szkoły, inwestycje itd) a nie czytać kolejne zapowiedzi, kolejne co się dopiero zamierza realizować...

    I tak się planuje realizować chociażby obwodnicę Augustowa od prawie 30 lat. Społeczeństwo nadal przez samorządowców jest mamione w prasie samorządowej... samymi dobrymi chęciami.

    Cytuj

Odpowiedz