Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 10 lis 2013

    Ja polecam pizzerie w Osieczanach. Naprawde mozna dobrze zjesc.

    3 24 Cytuj
  • 17 lip 2014

    Nie wiem gdzie jest najlepsza pizza w mieście, ale za to najlepszą obsługę mają w fabryce smaku ,czasami obsługuje taki chłopak z tatuażem na plecach ,niezłe ciacho ,ciało ma ehhhh ciekawe jak wygląda bez koszulki ... pozdrawiam i pizza też była dobra :-P

    6 25 Cytuj
  • 17 lip 2014

    Według mnie w tym momencie najlepsza pizza jest w Toni-Pepperoni na osiedlu. Na cienkim cieście, duża, w dobrej cenie. W lokalu dodatkowe sosy za darmo. Polecam! :)

    1 16 Cytuj
  • 21 lip 2014

    Polecam pizze w Camorze najlepsza pizza w Myślenicach , w Ali babie pizza ma 50 cm ceny mają dobre a jedzenie smaczne . Zdecydowanie nie polecam pizzy w Waldim , Armado i w Sovie

    16 5 Cytuj
  • 10 sie 2014

    Jak pisałem w innym wątku: Camorra i potem...długo, długo nic...
    Zresztą ta wypowiedź to tylko czyste potwierdzenie:
    "3. Camorra
    magiczne Włoskie nazwy i patenty, ale ceny i standardowa grobosc ciasta powala na kolana :(:(:("
    Jak ktoś chce się "najeść" to faktycznie może ... pizza chata itp. Ale jak zjeść ze smakiem super pizzę to tylko Camorra.

    Nie rozumie tylko jednego...czemu otwarta tylko do 22-giej! Nawet w weekendy, kiedy nie mogą się wyrobić z zamówieniami do samego końca. Dla mnie totalny brak logiki. Jak mi rośnie popyt...to zwiększam sprzedaź. A tu nic... zamykamy i tyle...

    5 3 Cytuj
  • 11 sie 2014

    @marko: a w pizza chata też pizza smakowo jest bardzo dobra. Cena natomiast wyższa, bo i rozmiar większy

    2 2 Cytuj
  • 11 sie 2014

    Camorra nie do pobicia, ale czas oczekiwania na dowóz 1,5 lub 2 h to jakieś nieporozumienie i przez to często rezygnujemy z zamówienia.Tak jak napisał marko, skoro rośnie popyt to powinni zainwestować w rozwój firmy.

    9 Cytuj
  • 11 sie 2014
    nomad napisał/a:

    @marko: a w pizza chata też pizza smakowo jest bardzo dobra. Cena natomiast wyższa, bo i rozmiar większy

    Ale tu nie chodzi o cenę. Camorra wychodzi dużo drożej, ale i tak ją wolę!

    3 1 Cytuj
  • Adrianna 11 sie 2014

    Ja zdecydowanie polecam pizze z Wezuwiusza :)
    Pizza zawsze pyszna, świetnie upieczona , niskie ceny, duży wybór, szybki dowóz do domu (do 30min).

    17 7 Cytuj
  • Adrianna 12 sie 2014

    Aaa.. zapomniałam dopisać, że nie polecam jeść pizzy w SOVIE. Niedawno byłam tam i zamówiłam pizze Capricciose, a dostałam dziwne ciasto a na nim 2 plasterki szynki a wierzch cały obsypany pieczarkami żeby zakryć braki, nie wiem może im brakło szynki a może już tak wykonują pizze, dla mnie to porażka bo tylko na 2 kawałkach była szynka a na reszcie pieczarki. A co do smaku to nie mogę go określić gdyż czułam tylko pieczarki i dziwne ciasto jak by nie do pizzy tylko do jakiegoś placka. Nie polecam!

    10 Cytuj
  • 12 sie 2014
    adziukochanie napisał/a:

    Aaa.. zapomniałam dopisać, że nie polecam jeść pizzy w SOVIE. Niedawno byłam tam i zamówiłam pizze Capricciose, a dostałam dziwne ciasto a na nim 2 plasterki szynki a wierzch cały obsypany pieczarkami żeby zakryć braki, nie wiem może im brakło szynki a może już tak wykonują pizze, dla mnie to porażka bo tylko na 2 kawałkach była szynka a na reszcie pieczarki. A co do smaku to nie mogę go określić gdyż czułam tylko pieczarki i dziwne ciasto jak by nie do pizzy tylko do jakiegoś placka. Nie polecam!

    Dokładnie zgadzam się Z Tobą z tym że ja w tygodniu zamawiałam do domu pizza była bardzo nie smaczna i uboga w składniki a przywiozła ją starsza kobieta która delikatnie mówiąc wyglądała niechlujnie dodatkowo kiedy przekazywałam jej pieniądze czułam nieprzyjemny zapach potu ... . Myślę że taka pizza to wina personelu jaki pracuję w restauracji .

    13 Cytuj
  • 14 sie 2014

    Zna ktoś dobrą pizzerię, która nie powali ceną, będzie otwarta tak od ~12 i z dowozem (płatny oczywiście wchodzi w grę) do Jawornika? Szukam takowej długo, przyzwyczaiłem się do Pizza Halny z rudnika, ale najwcześniej pizza dociera na 15/15:30...

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2014

    Ktoś wie czy ta "nowa" paizzeria o nazwie pizzetrium na strazy smaku, została zamknięta? na fb nie sa już aktywni, telefon wyłączony...

    2 Cytuj
  • 12 wrz 2014

    Na ich facebooku jest informacja :)

    1 2 Cytuj
  • 12 wrz 2014

    Dziękuję ;) nie było informacji od 23.08 a tu proszę, we wtorek dodali i wszystko wiem ;) dzięki!

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2014

    Ja lubilam pizze chate. Od jakiegos czasu jest tam jednak brudno i stolik musze sama przecierac serwetka.Pizza jest smaczna, ale brzydze sie tam juz jesc.

    6 1 Cytuj
  • marek 14 wrz 2014
    RAZIEL_666 napisał/a:

    to ja tak:
    1.Wezuwiusz
    dobre ceny, dobra pizza, jeżeli szuka sie naprawde ostrej to tylko tam. Sos piri piri ma moc. Co prawda dzialaja glownie na wynos ale i tak wole od nich pizze jesc na mrozie i na stojaco niz u Waldiego. Brak natomiast 50cm :( Polecam nr 9 z podwojnym ciastem i sosem piri piri ^^
    2.Mała Fabryka
    dobre ceny, dobra pizza, 50cm być, lokal chyba ok, czasem sie kreca z zamowieniami ale ostrego smaku to tam nie znajdziecie. Ogolnie to wkurza mnie w myslenickich pizzeriach brak wyboru ketchupu (lagodny/pikantny takiej czy innej firmy)
    3. Camorra
    magiczne Włoskie nazwy i patenty, ale ceny i standardowa grobosc ciasta powala na kolana :(:(:(
    4 Chot Chili/Alibi
    szalenstwa nie ma, ceny ujdza, pizza wykonana mało starannie ale w smaku ujdzie jak maja lepszy dzień, lokal ok, takiej naprawde ostrej brak :(
    5.Waldii
    ceny ok, zamawiam od nich pizze jako wariant ekonomiczny, ich kucharz byl 40 lat piekarzem
    i ciasto konkret :D , ketchup maja raczej słaby, czegoś naprawde ostrego brak.
    6.Pizza Chata
    ceny :(:(:(
    7.Legendario
    vice miSZcz pizzy mowi chyba samo za siebie :(:(:(
    8.Ines
    kiedys zamowiłem jak dla mnie nie miała mocy, nigdy wiecej
    9. Lisia Łapka
    ponoc wypas ale nie doworza, musze kiedyś stestować ^^
    10.Da Grasso
    chwile bylo ok, ale upadło :(:(:( Mieli tam całkiem ostre pizze za rozsadne pieniadze.

    1 Cytuj
  • MAJA PSZCZÓŁKA 14 wrz 2014
    GHost napisał/a:

    "Smiechłem absolutnie gromko czytając te wypociny"

    Tak, właśnie to są moje typy pizzeri w Myślenicach :D , cieszę się, że przy okazji smiechłeś sobie, dzisiaj specyficzny humor to zaleta :)

    bądź życiówka bo wielu leczy się u psycha takie zycie

    4 Cytuj
  • Tomasz 16 lut 2015

    niestety ale pizza tsosscania - otrzymałem prawie pustą pizze może 4 pieczarki a szynki prawie nie było , już tam nigdy nie zamówię :((((((((( żenada

    1 4 Cytuj
  • 16 lut 2015

    moje sprawdzone to Camorra i Lisa Łapka

    7 1 Cytuj
  • 17 lut 2015

    Camorra, jedyny minus że nie dowożą poza granice Myślenic:(

    3 2 Cytuj
  • 18 lut 2015

    A w tej Camorra jest miejsce by usiąść czy niezbyt, chciałabym się wybrać z koleżankami do jakiegoś fajnego lokalu, ale właśnie ciężko coś znaleźć.
    I czy to prawda że w miejscu dawnego DaGrasso jest coś?

    4 3 Cytuj
  • Maniuu 18 lut 2015

    albo pizzeria espossito jak sie jedzie na most myślenic

    1 4 Cytuj
  • Tomasz 19 lut 2015

    Camorra jest chyba najlepsza, ale pizzeria toscana (Kazimierza wielkiego) - prawie nie ma składników tylko same ciasto :) tak czy siak już tam nie zamówię:)

    9 4 Cytuj
  • 21 mar 2015

    Pizzeria Toscana- totalna porazka! pizza przypalona bez smaku, ciasto ohydne! W dodatku obsluga nieprofesjonalna i nieuprzejma! takie lokale na dluzsza mete nie maja prawa funkcjonowac!

    14 2 Cytuj

Odpowiedz