Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 5 sty 2011

    [quote=rondelek_19_] Therion napisał/a:Nie spotkałem sie szczerze mówiac z jakakolwiek nawet w wersji polskij LAZANIą, nie mówiac juz o takiej z prawdziwego zdarzeniaktoś zamieścił dziwny post że w Myślenicach nie ma gdzie zjeść lasagne .W Da grasso masz dwa rodzaje coś dla ludzi którzy chcą zjeść prawdziwą z mięchem i coś dla wegetarian :)Polecam, pychaaaaaa! [/quote]

    Tak to prawda! lasagne mają rewelacyjne.nawet w domu takiej nie zrobisz!
    Powodzenia dla całej załogi!trzymajcie się!

    Cytuj
  • 5 sty 2011

    Camorra i ich calzone to jest mistrzostwo świata:)

    Cytuj
  • 5 sty 2011

    nie jest suche i tyle

    Cytuj
  • 5 sty 2011

    byłem dzisiaj w dagrasso na pizzy była bardzo dobra ale moja dziewczyna wzieła sobie tortille-troche spróbowałem boska lepsza niż w neo taka z pieza przypieczona.tak trzymać

    Cytuj
  • 5 sty 2011

    marcin odejdź od komputera :-)

    Cytuj
  • 5 sty 2011

    Rany co za beka ten teks o pizzy i tortilli ile razy się powtórzył? :P Weź ktoś się pieprznij młotkiem w czerep .

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    "pizza musi byc troche mokra i to jest przesada z ta guma "

    zartujesz sobie????pizza ma byc mokra???ma leżeć na talerzu zalanym wodą z warzyw???bardzo ciekawe...skoro uwazacie ze taka powinna byc pizza to juz rozumiem te zachwyty...:(
    Ja jednak preferuje prawdziwą pizzę a ta z da grasso na pewno taka nie jest. Szczerze mowiac przyrównałabym ją do pizzy z Waldiego....

    Do da grasso jesli pojde ponownie to tylko na herbatę ale pizzy już tam nie zamówię.
    I zeby była jasność zadną konkurencją nie jestem a poszłam do da grasso pod wpływem opini na tym forum bo chcialam sprawdzić czy rzeczywiscie ta pizza bedzie zagrożeniem dla tutejszych pizzeri. Według niektorych z was jest zagrozeniem a według mnie absolutnie nie....

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    a ja wam powiem tak. Gdy przychodze do lokalu ( da grasso) to zawsze mi smakuje. Ale na dowóz zamówiłem raz i już więcej tego nie zrobie bo robi sie gumowata. I powiem wam szczerze, że miałem możliwosć iść do lokalu, ale chciałem sprawdzić wiarygodność wpisów tutaj na forum odnośnie tej "gumowatej" pizzy i tj w 100% prawda! Dlatego da grasso polecam ale tylko jesli macie możliwosc isc do lokalu. Pozdrawiam!

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    Każda jedna pizza robi się gumowata w dostawie. Jadłem chyba wszystkie możliwe w Myślenicach i z każdą jest to samo. Najsmaczniejsza pizza zawsze jest odrazu z pieca. A z tą gumowatością to lekko przesadzacie, inne są bardziej gumowate po dostawie.
    Apropos są jakieś pizzerie dziś otwarte ?

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    dla jasności...pizzę w da grasso jadłam w lokalu także tak jak pisałam była zamoczona od soku warzywnego...

    pizzafan,

    nieprawda zamawiam pizze z legendario, itali, commorry i nigdy mi się cos takiego nie zdarzylo. Zawsze ciasto jest chrupiące.

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    [quote=gość: pizzafan] Każda jedna pizza robi się gumowata w dostawie. Jadłem chyba wszystkie możliwe w Myślenicach i z każdą jest to samo. Najsmaczniejsza pizza zawsze jest odrazu z pieca. A z tą gumowatością to lekko przesadzacie, inne są bardziej gumowate po dostawie.Apropos są jakieś pizzerie dziś otwarte ? [/quote]

    DaGrasso jest otwarte idziemy z kumplami na skoki bo mają plazmę

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    Otwieram nowy wątek na tym wątku:-)
    Gdzie jest Waszym zdaniem nagorsza pizza w mieście?
    Moim:
    1.Waldi
    2.Legendario

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    1. Waldi
    2.Alibi (nie raz, nie dwa dostałem niedopieczoną pizzę)

    Cytuj
  • Ryszard Zaleski 6 sty 2011

    powiem wam ze jesli o mnie chodzi mam dosc dziwnych wyrobow pizzopodobnych po kroych mam zgazde albo spory niesmak. ostatnio sorobowalem pizzy u lisa i byla dokladnie tak jak jej wszpomnienie z dziecinstwa, byla cudowna, byla inna, smaczna, łechatała moje kubki smakowe niczym ....

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    U lisa THE BEST.
    IHMO

    Cytuj
  • 6 sty 2011

    [quote=ryhu] powiem wam ze jesli o mnie chodzi mam dosc dziwnych wyrobow pizzopodobnych po kroych mam zgazde albo spory niesmak. ostatnio sorobowalem pizzy u lisa i byla dokladnie tak jak jej wszpomnienie z dziecinstwa, byla cudowna, byla inna, smaczna, łechatała moje kubki smakowe niczym .... [/quote]

    piszesz może coś na temat łechtania ???? Kto kogo ?????

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    Ja w Da Grasso jem od otwarcia bardzo często i uważam, że pizza jest pyszna, a po dodaniu sosu czosnkowego to już w ogóle palce lizać:)) Polecam każdemu:)) lokal jest czysty zadbany i widać, że dba się o jak najlepszą jakość. składniki jak zdązyłam zauważyć tez nie sa kupowane po najtanszych canach ale sa z wyższej półki, co wpływa na smak pizzy polecam każdemu!!!!!!

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    w itali jest dobra pizza tylko ze lokal lekko starawy

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    Co do klimatu w lokalu dagrasso powiem tak siedziałem tam kilka minut. Dokładnie 15 czekając na pizze i przez ten cały czas słyszałem tylko śmiech personelu z zaplecza ( hiiihii haaaaa hiiiii haaaaaa hiiiiii haaaaa itd. przez 15min) A o brudnych paznokciach pani blondynki za kasą nie wspomnę. Smacznego wszystkim smakoszom dagrasso.

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    tak ja dzis jestem w pracy i zadna pizza nie była zwrócona a kidy ten personel atk sie smiał jesli mozna wiedziec prosze o odpisanie

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    [quote=gość: pepitto] Co do klimatu w lokalu dagrasso powiem tak siedziałem tam kilka minut. Dokładnie 15 czekając na pizze i przez ten cały czas słyszałem tylko śmiech personelu z zaplecza ( hiiihii haaaaa hiiiii haaaaaa hiiiiii haaaaa itd. przez 15min) A o brudnych paznokciach pani blondynki za kasą nie wspomnę. Smacznego wszystkim smakoszom dagrasso. [/quote]

    To są delikatne sprawy więc się zastanówcie co piszecie bo tym DaGrasso nie zrobicie krzywdy ani nie zabierzecie klientów tylko pracownicy mogą być zwolnieni ale z drugiej strony jeżeli to prawda to piszcie ale sie dwa razy zastanówcie komu chcecie zrobić krzywdę bo jak to dojdzie do DaGrasso to będzie ciepło ....

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    [quote=gość: Adwokat] gość: pepitto napisał/a: Co do klimatu w lokalu dagrasso powiem tak siedziałem tam kilka minut. Dokładnie 15 czekając na pizze i przez ten cały czas słyszałem tylko śmiech personelu z zaplecza ( hiiihii haaaaa hiiiii haaaaaa hiiiiii haaaaa itd. przez 15min) A o brudnych paznokciach pani blondynki za kasą nie wspomnę. Smacznego wszystkim smakoszom dagrasso.

    To są delikatne sprawy więc się zastanówcie co piszecie bo tym DaGrasso nie zrobicie krzywdy ani nie zabierzecie klientów tylko pracownicy mogą być zwolnieni ale z drugiej strony jeżeli to prawda to piszcie ale sie dwa razy zastanówcie komu chcecie zrobić krzywdę bo jak to dojdzie do DaGrasso to będzie ciepło .... [/quote]

    Tak są delikatne, ale takie sytuacje jak w/w nie miały i nie mają miejsca. Brudne paznokcie? Nie wiem jak tak można pisać. Pomalowane na czerwono to raczej nie brud.

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    adwokat masz racje bardzo dziekujemy w imieniu całej ekipy da grasso pozdrawiamy i zapraszamy a najwazniejsza jest jakośc a nie smieszne posty wiec niech niektórz sie zastanowia i przyjda i sprawdza prawdziwy smak pizzy i naszych smakołyków

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    Wczoraj zamówiłam pizze u Waldiego, była pyszna. I zawsze taka jest. Raz w życiu byłam w Legendario-to co dostałam było nie do zjedzenia..

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    [quote=gość: bubu] Wczoraj zamówiłam pizze u Waldiego, była pyszna. I zawsze taka jest. Raz w życiu byłam w Legendario-to co dostałam było nie do zjedzenia.. [/quote]

    Nie zawsze :P

    Cytuj

Odpowiedz