Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 26 cze 2011

    ja mam pomysła zrobić przy okazji dni Myślenic show i niechaj się zaprezentują na zarabiu
    PIZZERIE ,pod patronatem miasto info i będzie zabawa , ciekawie i dowiemy się who is who w pizzernaszymmieście de beściak i dyplom i uznanie i za rok znowu na zarabie w szronki..................

    1 4 Cytuj
  • 26 cze 2011

    jak sie czyta ten wasz błkot to można dostać niestrawności ...i odbiera ochote na jakakolwiek pizze...a firanki ..niech maja jakie chca , nawet w rózowe muchomorki jesli własciciel ma taka fantazje , a wy ewentualnie możecie nie wchodzić ...coby z powodu różu apetytu nie stracic
    tak sie zastanawiam dlaczego moderator nie kasuje wątków które sa durne i nic konstruktywnego nie wnosi na forum.
    Każdy ma prawo do SUBIEKTYWNEJ oceny , ale jest to jego ocena.Kazdy z nas lubi inne kolory , smaki i na szczęście sie różnimy ...i na szczeście mamy wybór ...mozemy zjeść co i gdzie chcemy

    6 1 Cytuj
  • 26 cze 2011

    [quote=gość: matka polka] jak sie czyta ten wasz błkot to można dostać niestrawności ...i odbiera ochote na jakakolwiek pizze...a firanki ..niech maja jakie chca , nawet w rózowe muchomorki jesli własciciel ma taka fantazje , a wy ewentualnie możecie nie wchodzić ...coby z powodu różu apetytu nie stracic tak sie zastanawiam dlaczego moderator nie kasuje wątków które sa durne i nic konstruktywnego nie wnosi na forum.Każdy ma prawo do SUBIEKTYWNEJ oceny , ale jest to jego ocena.Kazdy z nas lubi inne kolory , smaki i na szczęście sie różnimy ...i na szczeście mamy wybór ...mozemy zjeść co i gdzie chcemy [/quote]

    NO DOBRA ALE NIE RÓŻOWE-LOKAL SKAZANY NA NIEPOWODZENIE

    1 6 Cytuj
  • 26 cze 2011

    z powodu tego że różowe ...ponoć chodzi o to jak smakuje i jak wyglada to co robią ...

    4 Cytuj
  • 27 cze 2011

    [quote=gość: matka polka] z powodu tego że różowe ...ponoć chodzi o to jak smakuje i jak wyglada to co robią ... [/quote]

    jedzenie też mają bez wyobraźni i bez smaku-ale to już ich problem my już tam więcej nie pójdziemy!!!

    1 6 Cytuj
  • 27 cze 2011

    Kasaj ...no właśnie jest tyle lokali w Myślenicach i właściwie kazdy pisze coś innego jeden że dobre inny że wręcz przeciwnie ...może dopuśćcie że każdy z was ma opinie subiektywną i wieszanie psów i wypisywanie bredni niczego nie zmieni.
    No chyba ze moderator zamknie ten wątek i pieniacze zamienią bicie piany w cos konstruktywnego ...czego wam i sobie życze w ten piękny dzien
    i właścicielom pizzerni równiez

    1 1 Cytuj
  • 27 cze 2011

    [quote=gość: matka polka] Kasaj ...no właśnie jest tyle lokali w Myślenicach i właściwie kazdy pisze coś innego jeden że dobre inny że wręcz przeciwnie ...może dopuśćcie że każdy z was ma opinie subiektywną i wieszanie psów i wypisywanie bredni niczego nie zmieni.No chyba ze moderator zamknie ten wątek i pieniacze zamienią bicie piany w cos konstruktywnego ...czego wam i sobie życze w ten piękny dzieni właścicielom pizzerni równiez [/quote]

    NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK PIZZERNIA :-) JEST PIZZERIA

    3 3 Cytuj
  • 27 cze 2011

    no taaak ...i "literówki " sie trafiaja ...na szczeście są nieomylni jak kasaj :)

    3 1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    najlepsza camorra pod wzgledem pizzerii jak i obsługi, najgorsza armado pizza srednia obsługa okropna, dziewczyna ktora tam obsługuje strasznie nie miła :/

    2 1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    Nowa Pizzeria / Restauracja obok Galalitu przetestowana. Pizze robią tam poprawna i całkiem smaczną. Ciasto nie za cienkie, nie za grube. Składniki w dobrych ilościach [widać ze nie oszczędzają]. Sos mógłby być smaczniejszy. Zatem ocena końcowa to 4/5.
    dodatkowo obsługa grzeczna i miła co częste w Myślenicach nie jest niestety. Lokal odnowiony, schludny, lecz ten róż niestety nie jest dobrym pomysłem i obawiam się, że jeszcze często na tym forum będzie im to wypominane...
    PS Jest nieźle, życzę im powodzenia i mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej.

    7 3 Cytuj
  • 28 cze 2011

    [quote=gość: gerard] najlepsza camorra pod wzgledem pizzerii jak i obsługi, najgorsza armado pizza srednia obsługa okropna, dziewczyna ktora tam obsługuje strasznie nie miła :/ [/qu
    zgadzam sie z toba , zachowuje sie jakby pozdjadala rozumy:/ ale obslugi niestety my nie mozemy wybierac:/

    Cytuj
  • 28 cze 2011

    Czy nowa pizzeria obok Galalitu ma już swoją stronę z menu? I czy dowożą pizzę do klienta? Ewentualnie, proszę o numer telefonu.

    Powodzenia!

    5 Cytuj
  • 29 cze 2011

    A ja w sprawie zlej obslugi radze zwracac sie do wlasciciela loklau , sadze ze jemu bedzie zalezalo zeby pracownicy nie odstraszali ...tylko zastanowcie sie najpierw czy "niemila" to naprawde niemila czy to nie jest wasze subiektywne odczucie

    1 2 Cytuj
  • 29 cze 2011

    droga MATKO POLKO NIE WIEM JAK POWYZEJ ALE JA ROZUMIEM CO OZNACZA SLOWO NIEMILA! PRZEJDZ SIE KIEDYS A JAK NA TA DZIEWCZYNE TRAFISZ TO POGADAMY ZACHOWUJE SIE JAKBY WSZYSTKIE ROZUMY POZJADALA, NIE WIEM CZY KOLEDZE WYZEJ CHODZILO O TA BLONDYNKE Z DLUGIMI WLOSAMI BO TAM DUZO DZIEWCZYN SIE PRZEWIJALO ODKAD PAMIETQAM MI CHODZI O BLONDYNKE W OKULARACH TERAZ ZMIENILA CHYBA WLOSY Z TEGO CO KOJARZE, NIE POWIEM PONIEWAZ KOLEDZY Z PIZZERI TZN TAKI MALY I TAKI GRUBSZY BARDZO MILE OBSLUGUJA "BEZ LASKI" ZE TAK POWIEM, A TEJ TO JUZ SIE CHYBA W GLOWIE POPRZEWRACALO:/

    1 5 Cytuj
  • 29 cze 2011

    Jeśli chodzi o armado to moim zdaniem dziewczyna jest sympatyczna,przynajmniej ja nic złego nie zauwarzyłem w jej zachowaniu.

    1 Cytuj
  • 1 lip 2011

    Jestem tego samego zdania co Polo, dziewczyna bardzo uprzejma i zawsze uśmiechnięta, natomiast ten kurdupel, który robi pizzę, ma się za okolicznego bossa i chyba za bardzo w piórka obrósł... Ten gruby też jest sympatyczny.

    2 1 Cytuj
  • 14 lip 2011

    Ja natomiast przyszedłem sobie z dziewczyną do ines coś zjeść kulturalnie, bo tam akurat mi smakuje. Ale nie dziś. Bo oto do lokalu wchodzi jakaś baba z... psem. Gdyby go jeszcze zostawiła na zewnątrz, tego kurdupla, to było spoko i luz. Natomiast ta baba puściła jamnika samopas i ten gania po ławkach i wszędzie... Próbujemy sobie z dziewczyną jeść burgery, a to małe gówna lata w te i we wte. Zwróciłby może ktoś na to uwagę, ale nie! Musieliśmy wyjść na zewnątrz, bo nie dało się wytrzymać w środku. Nóż się w kieszeni k@$#* otwiera! W pizzeri! XIX wiek to jest chyba, żeby jakaś służbistka mogła sobie wejść spokojnie ze śmierdzącym kundlem do miejsca, w którym się chce ZJEŚĆ. Przecież to chyba do sanepidu się nadaje... Nie wiem jak wy, ale następnym razem chyba gdzie indziej pójdę :/ Żenada, proszę państwa.

    Przepraszam za mocne słowa (poniosło mnie, przyznaję), ale naprawdę... czy to jest wieś na końcu świata, żeby ludzie wespół ze zwierzyną jeść musieli?

    5 3 Cytuj
  • 14 lip 2011

    Odwiedź kiedyś prawdziwą trattorię we Wloszech, lub inną knajpkę na poludniu Europy. Tam się jada w towarzystwie psów, kotów i innej gadziny. Jakoś nikomu to nie przeszkadza. Ale to jest Polska wlaśnie, kraina frustratów ziejących jadem.

    3 7 Cytuj
  • 14 lip 2011

    pies przy łańcuchy, jedzenie jak się włascielowi bedzie chciało dać, woda w misce to od święta i kop w zad każdego ranka.
    Takie podjescie do zwierząt [według niektórych to są"gówna"]ma połowa polaczków

    4 5 Cytuj
  • 20 lip 2011

    Byłem dzisiaj w Rosacanina
    jedzenie 4+
    wnetrze 2 ten różowy kolor dramtyczny
    obsłóga 5 szczególnie Ta Czarna Kasia

    4 3 Cytuj
  • 20 lip 2011

    A ja też byłem w Rosacanina jakiś czas temu. Wpadłem w zasadzie z ciekawości i po jakąś ulotkę z menu. Ulotek niestety nie mieli. Miłe dziewczę mi powiedziało "my dopiero od tygodnia mamy otwarte i jeszcze nie mamy ulotek". Pamiętam jak otwierali Da Grasso to już miesiąc przed otwarciem całe miasto było wytapetowane ulotkami. Szkoda gadać pewnie wydrukują ulotki gdy już będą bankrutowali tak jak ich poprzednicy InVito ale ci przynajmniej mieli dobrą pizzę z szynką parmeńską a w Rosacaninie mają pizzę o nazwie "Parma" (czy jakoś tak) ale Dziewcze zeznało, że szynka na tej pizzy jest "zwykła". Czyli po swojej pierwszej i ostatniej wizycie w Rosacaninie dochodzę do wniosku, że jednyny w naszej wiosce lokal sieciowy ma w prawdzie pizzę przeciętną jak wszędzie ale przynajmniej są doskonale zorganizowani.

    3 4 Cytuj
  • 20 lip 2011

    [quote=gość: cyngiel] A ja też byłem w Rosacanina jakiś czas temu. Wpadłem w zasadzie z ciekawości i po jakąś ulotkę z menu. Ulotek niestety nie mieli. Miłe dziewczę mi powiedziało "my dopiero od tygodnia mamy otwarte i jeszcze nie mamy ulotek". Pamiętam jak otwierali Da Grasso to już miesiąc przed otwarciem całe miasto było wytapetowane ulotkami. Szkoda gadać pewnie wydrukują ulotki gdy już będą bankrutowali tak jak ich poprzednicy InVito ale ci przynajmniej mieli dobrą pizzę z szynką parmeńską a w Rosacaninie mają pizzę o nazwie "Parma" (czy jakoś tak) ale Dziewcze zeznało, że szynka na tej pizzy jest "zwykła". Czyli po swojej pierwszej i ostatniej wizycie w Rosacaninie dochodzę do wniosku, że jednyny w naszej wiosce lokal sieciowy ma w prawdzie pizzę przeciętną jak wszędzie ale przynajmniej są doskonale zorganizowani. [/quote]

    jeżeli masz na myśle dagrasso to się z tobą nie zgodzę-bo pizze mają kosmicznie smaczną-ale to moje zdanie!

    1 4 Cytuj
  • 21 lip 2011

    Czytaj uważnie, pisał o Rosacaninie

    1 Cytuj
  • 29 lip 2011

    ROSACANINA A GDZIE TO JEST?

    1 Cytuj
  • 10 sie 2011

    Dla mnie najlepszą pizzerią jest Da Grasso :) Polecam pizze numer 67. Moja ulubiona :)

    2 4 Cytuj

Odpowiedz