Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 28 maj 2011

    [quote=gość: Alex]
    Akurat to, że zawsze wszystko wyłączone, to dobrze.
    Kupiłbyś np. telewizor, który chodzi w sklepie 9 godzin non stop przez cały tydzień? [/quote]

    wogole bym nie kupil tv z ekspozycji, nie wiem kto i gdzie ci taki sprzet oferuje ale wtedy jest przynajmniej polowe tanszy

    1 Cytuj
  • 30 maj 2011

    NEGRA SPORT
    Czy był ktoś w tym sklepie? Jaki wybór, jakie marki i oczywiście ceny. Warto tam zajrzeć ? Proszę o opinie.

    2 1 Cytuj
  • 30 maj 2011

    Byłem, nawet zrobiłem zakupy. Myślę że warto zajrzeć.

    2 1 Cytuj
  • 30 maj 2011

    a gdzie można dostać wózek dla dziecka taki z opcją montowania do auta ?? i której firmy warto kupić

    Cytuj
  • 30 maj 2011

    [quote=gość: Bartolini] gość: nowy napisał/a: Media Expert najlepszy
    Do ceny bardzo wysokie chyba ze promocji bez promocji każdy lepszy !! [/quote]

    co do M.E. to ceny w promocji ciekawe ale jak nie ma promocji to o wiele taniej kupisz w innych sklepach , dają w gazetce 1 hit aby przyciągnąć ludzi a reszta jest o wyższych cenach aby zarobić

    1 1 Cytuj
  • 30 maj 2011

    w Negra Sport też byłam jak otworzyli z ciekawości i upolowałam kieckę na promocji i butki, ogólnie ceny b. zróżnicowane, i droższe marki i tańsze.

    1 Cytuj
  • 30 maj 2011

    Uerman i Kryycha -pytałam gdyż myślałam że Negra jest słabo zaopatrzona. W sklepie internetowym to marniutko jest ,ale być może stawiają na stacjonarną sprzedaż. Skoro jednak mówicie że warto to zostaje mi tylko zajrzeć tam osobiście ,ale to po wypłacie :) W każdym bądź razie dzięki za odpowiedzi. :)

    Cytuj
  • 30 maj 2011

    jak dla mnie w negra sport nie ma nic :P byc moze w jakiejs innej dycyplinie niz ja szukałem cos by sie znalazło ale do snowboardu bardzo mało sprzetu ;)

    Cytuj
  • 31 maj 2011

    Spory wybór wózków jest w galerii dziecięcej.Nie polecam tego sklepu na rynku , bodajże Świat dziecka się nazywa. Obsługa jest bardzo nieprzyjemna, zwłaszcza jedna Pani.. Jak zapytałam o wózki X-Lander to Pani zrobiła oczy i walnęła tekstem "chyba Pani sobie nie zdaje sprawy ile to kosztuje". Sprzedawca nie powinien zaglądać do kieszeni sprzedającego i takimi tekstami mówić. Później zaczęła się tłumaczyć, że Myślenice to nie rynek, nie ma zbytu itd. Nieprofesjonalne zachowanie.

    3 3 Cytuj
  • 31 maj 2011

    Witajcie,czy sklep akwarystyczny w Myślenicach istnieje jakiś z prawdziwego zdarzenia>???

    Cytuj
  • 1 cze 2011

    a ja chciałam polecić sklep LOOK na ulicy Konopnickiej jest to sklep odzieżowy Pani jest przesympatyczna nie wciska ciuchów na siłę ceny przyswajalne :) i jeszcze dostaje się karnet na zniżki ;)

    1 2 Cytuj
  • 3 cze 2011

    tak pani sympatyczna ladnie sie reklamujesz

    2 1 Cytuj
  • 4 cze 2011

    Co sądzicie o sklepie z artykułami dla dzieci "junior" nad rynkiem? Warto iść?

    1 Cytuj
  • 5 cze 2011

    a nie lepiej samemu sprawdzić ?

    1 Cytuj
  • 5 cze 2011

    Big mama hehehheeeh

    1 1 Cytuj
  • 6 cze 2011

    [quote=hugo] tak pani sympatyczna ladnie sie reklamujesz [/quote] CO TY DO MNIE PISZESZ CZŁOWIECZKU ???? !!! to jest temat o sklepach jakie się poleca więc ja polecam ten sklep byłam widziałam i w rzeczy samej nie spotkałam się z nachalnością sprzedającej doradziła nawet popatrzyła mi na dziecko gdy ja przymierzałam ubrania , jak nie wiesz to się nie wypowiadaj bo przez takich jak ty i ten powyżej to forum traci sens nic tylko agresja wypowiedzi najważniejsze żeby kogoś wyśmiać i zmieszać z błotem !! ŻENADA !! ale czego się spodziewać jaki prezydent takie państwo .....................

    5 9 Cytuj
  • 6 cze 2011

    ej no BIGMAMA teraz to pojechałas
    co ty masz do naszego prezydenta?????????????

    8 1 Cytuj
  • 6 cze 2011

    [quote=gość: obywatelka RP] ej no BIGMAMA teraz to pojechałas
    co ty masz do naszego prezydenta????????????? [/quote] to co ja mam do prezydenta to jest moja sprawa a to jest temat o Myślenickich sklepach ;)

    2 16 Cytuj
  • 8 cze 2011

    co sądzicie o sklepie na JAGIELLOŃSKIEJ 10A/1 OUTLET FOR YOU ???

    2 7 Cytuj
  • 8 cze 2011

    tak mi się nasunęło z tym AVANSEM - bardzo w porządku sklep a właściwie to jego właściciel (chyba to jest właściciel) taki troche kulejący gość. Da się dogadać co do ceny i dobra obsługa. Również oferuje dowóz, ja tam kupiłem lodókę i tv i ceny lepsze niż w expercie.

    2 3 Cytuj
  • 11 cze 2011

    Nie polecam Textil Marketu z starej cegielni. Strasznie niemiła obsługa, a jakość niektórych rzeczy nie zadowala.

    2 2 Cytuj
  • 11 cze 2011

    [quote=gość: :))] Nie polecam Textil Marketu z starej cegielni. Strasznie niemiła obsługa, a jakość niektórych rzeczy nie zadowala. [/quote]

    JAKA CENA TAKA JAKOŚĆ ;0

    3 2 Cytuj
  • 12 cze 2011

    ile zawiści ! przecież nikt ci nie każe kupować w ciuchlandzie nad lisem czy w jakimkolwiek innym ... Boże co za ludzie !!!

    5 3 Cytuj
  • 12 cze 2011

    Big mama rządzi :)

    3 2 Cytuj
  • 12 cze 2011

    witam. gdzie w Myślenicach można kupić rolety wewnętrzne z dobrym materiałem?

    2 1 Cytuj

Odpowiedz