Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 27 kwi 2012

    Ostatnio spotkałem się z bardzo niemiłą obsługą w pkt. sprzedaży chleba Pana Sidora w Janie. Panie, które tam pracują są bardzo niemiłe dla klientów i wszystko robią z łaską. Pieczywo jest super ale ekspedientki..... zgroza!

    10 14 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    papandeo to pewnie ty jesteś niemiły!!! ja zawsze tam kupuje chleb i jakoś nie zauważyłam by był ktoś niemiły!!!!! 1 -prosze o chleb np słowiański, 5 bułeczek i to ciasto
    -proszę bardzo ... 13,60
    -dziękuje
    -dziękuje
    i tyle!!!! panie choćby chciały to nie mogą być nie miłe bo kiedy
    chyba że ty wybrzydzasz nie wiem jak!! że można cierpliwość stracić to się nie dziwie!@!!
    wytłumacz mi co to znaczy niemiłe??? pobiły Cię poprzeklinały czy sie porostu uśmiechały tylko raz a nie trzy??? Boże ludzie jesteście niemożliwi

    18 4 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    [quote=gość: papandeo] Ostatnio spotkałem się z bardzo niemiłą obsługą w pkt. sprzedaży chleba Pana Sidora w Janie. Panie, które tam pracują są bardzo niemiłe dla klientów i wszystko robią z łaską. Pieczywo jest super ale ekspedientki..... zgroza! [/quote]
    Niestety ale to prawda, z łaską wychodzi do ludzi, kiedyś czekałem bardzo długo zanim skonczy sobie rozmawiac przez komorke, pani Sidor prosze zwrocić uwagę, bo miła ta baba jest tylko wtedy jak pani tam jest.

    7 4 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    Prawda, prawda chleb u Sidora super, ale obsługa w sklepach robi wielką łaskę, że obsługuje!

    7 3 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    W ZORZY jest około 300m2 do wynajęcia. Zarząd Spółdzielni zbytnio tego nie głosi (poza ogłoszeniem 5x5cm w Myślenickiej). Mały sklep w ZORZY potrzebuje powierzchni 15m2 za około 1000zł/mc. Prawda, że wieje komuną ale normalnie w centrum za niewielką powierzchnię trzeba dać 3000zł.mc + ogrzewanie. Może ktoś z sensownym biznesem rozkręci ten lokal? Tylko proszę nie piszcie o samym lokalu, że brzydki i nikomu nie chce się wychodzić na górę. Napiszcie co powinno pojawić się w ZORZY.

    5 3 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    [quote=okazje-24_pl] W ZORZY jest około 300m2 do wynajęcia. Zarząd Spółdzielni zbytnio tego nie głosi (poza ogłoszeniem 5x5cm w Myślenickiej). Mały sklep w ZORZY potrzebuje powierzchni 15m2 za około 1000zł/mc. Prawda, że wieje komuną ale normalnie w centrum za niewielką powierzchnię trzeba dać 3000zł.mc + ogrzewanie. Może ktoś z sensownym biznesem rozkręci ten lokal? Tylko proszę nie piszcie o samym lokalu, że brzydki i nikomu nie chce się wychodzić na górę. Napiszcie co powinno pojawić się w ZORZY. [/quote]
    Ale taka prawda - ludzie nie chcą chodzić do sklepów na piętrze, przykładem jest największy chyba sklep dziecięcy w Myślenicach, który przeniósł się do Dekady. Tam może dobrym pomysłem byłaby siłownia? Tzn nie wiem czy w tej chwili ale lokal jest do tego dobry. Może sklep sportowy z dużą ilością towaru bo powierzchnia też jest niczego sobie.

    4 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    Szczerze mówiąc mnie zastanawia jak sklepy w zorzy się utrzymują, bo tam chyba nikt nie zagląda

    4 1 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    gdzie jest jeszcze sklep ogrodniczy oprócz tego na reja . chodzi mi o mate wiklinowa , bambusowa na balkon.

    Cytuj
  • 30 kwi 2012

    No właśnie pytałem, co zrobić żeby zaglądali. My mamy sklep z wyprzedażowym agd, rtv. Rok temu było OK, ale od stycznia jest gorzej. Dobrze, że prowadzimy jeszcze hurtownię na dolnym i sprzedajemy przez internet. Szukamy osób, które mają trochę czasu i potrafią sprzedawać przez Allegro.

    4 1 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Nie wiem co się w tym roku dzieje ale jest koszmar jeśli chodzi o sprzedaż, od stycznia praktycznie nic się nie dzieje ruch znikomy ledwo zarabia się na czynsz i podstawowe opłaty, jak tak dalej będzie firmy zaczną się zamykać ludzie dołączą do grona bezrobotnych i tym samym braknie konsumentów.

    7 1 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    ale co wy opowiadacie.......... dzis byłam w myślenicach i masakra ... dość ze nie ma gdzie zaparkowac to ludzi tyle wszedzie ze coś nieprawdopodobnego.

    6 1 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    [quote=okazje-24_pl] W ZORZY jest około 300m2 do wynajęcia. Zarząd Spółdzielni zbytnio tego nie głosi (poza ogłoszeniem 5x5cm w Myślenickiej). Mały sklep w ZORZY potrzebuje powierzchni 15m2 za około 1000zł/mc. Prawda, że wieje komuną ale normalnie w centrum za niewielką powierzchnię trzeba dać 3000zł.mc + ogrzewanie. Może ktoś z sensownym biznesem rozkręci ten lokal? Tylko proszę nie piszcie o samym lokalu, że brzydki i nikomu nie chce się wychodzić na górę. Napiszcie co powinno pojawić się w ZORZY. [/quote]

    a powiedz macie laptopy, netbooki i aparaty fotograficzne?

    2 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    nie ma. można śmiało wchodzić z tym tematem do Zorzy

    Cytuj
  • 30 kwi 2012

    [quote=gość: wuj] ale co wy opowiadacie.......... dzis byłam w myślenicach i masakra ... dość ze nie ma gdzie zaparkowac to ludzi tyle wszedzie ze coś nieprawdopodobnego. [/quote]
    ale ci ludzie tylko sobie jeżdżą, chodzą, parkują, i tyle, z zakupów to tylko spożywka no i w Biedronce

    3 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    dokładnie Biedronka, Jan i tylko spożywcze......

    7 Cytuj
  • 4 maj 2012

    ja lubię chodzić do sklepu zielarskiego na reja miła pani zawsze doradzi poleci konkretny preparat !! już od nie jednego antybiotyku mnie uratowała !!

    3 1 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Kupiłam w ubiegłym tygodniu w Myślenicach w portfel skórzany z wysokiej jakości skóry- tak pisało na metce i co????? po trzech dniach zaczął się rozklejać, , puszczają szwy.....to smutne że taką tandetą zalewają nas nasi handlowcy. Musze jak już wspominałam wielokrotnie wybrać się na zakupy jednak do Krakowa :)

    4 12 Cytuj
  • 4 maj 2012

    a jedz nkogo to nie interesuje

    13 4 Cytuj
  • 4 maj 2012

    w Krakowie na pewno będzie skórzany, za cenę tę samą co w Myślenicach niby skórzany. W Krakowie mogą pozwolić sobie na niższe marże na lepszym towarze, bo mają niższe czynsze.

    ....żenada

    7 7 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Nie chodzi o cenę chodzi o jakość, ten kupiony w Myślenicach kosztował odpowiednio dużo ale nie była to cena adekwatna do jakości

    5 8 Cytuj
  • 4 maj 2012

    racja. w końcu wiadomo, że rzeczy kupione w Krakowie, to ręczna robota dokładnego z dziada pradziada - pana Müllera z zachodnich Niemiec, a te w Myślenicach robił jakiś żółtek, za miskę ryżu.

    12 7 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Masz paragon? idz reklamuj...

    15 Cytuj
  • 5 maj 2012

    [quote=gość: Ted Bundy] racja. w końcu wiadomo, że rzeczy kupione w Krakowie, to ręczna robota dokładnego z dziada pradziada - pana Müllera z zachodnich Niemiec, a te w Myślenicach robił jakiś żółtek, za miskę ryżu. [/quote]
    bardzo śmieszne, tyle że u nas nie mam dostępu do markowych wyrobów, to co proponują myślenickie sklepy ( z nielicznymi wyjątkami) na odległość "pachnie" tanią tą najtańszą chińszczyzną, dałam się nabrać i nic nie zmieni posiadanie paragonu i jakaś tam reklamacja.

    6 9 Cytuj
  • 5 maj 2012

    [quote=muza] gość: Ted Bundy napisał/a: racja. w końcu wiadomo, że rzeczy kupione w Krakowie, to ręczna robota dokładnego z dziada pradziada - pana Müllera z zachodnich Niemiec, a te w Myślenicach robił jakiś żółtek, za miskę ryżu.
    bardzo śmieszne, tyle że u nas nie mam dostępu do markowych wyrobów, to co proponują myślenickie sklepy ( z nielicznymi wyjątkami) na odległość "pachnie" tanią tą najtańszą chińszczyzną, dałam się nabrać i nic nie zmieni posiadanie paragonu i jakaś tam reklamacja. [/quote]

    Jak Ci tutaj tak źle to:
    NAJLEPIEJ PRZEPROWADŹ SIĘ DO KRAKOWA BO I TY PRZEŚMIERDNIESZ MYŚLENICKĄ CHIŃSZCZYZNĄ i nie wypisuj już tych żałosnych postów!

    5 3 Cytuj
  • 5 maj 2012

    [quote=muza] gość: Ted Bundy napisał/a: racja. w końcu wiadomo, że rzeczy kupione w Krakowie, to ręczna robota dokładnego z dziada pradziada - pana Müllera z zachodnich Niemiec, a te w Myślenicach robił jakiś żółtek, za miskę ryżu.

    Weź nie spamuj na forum. Zajmij się jakąś robotą - ugotuj mi obiad :)

    4 8 Cytuj

Odpowiedz