Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 2 wrz 2009

    Natomiast w kefirku jest ok.Jeszcze nie spotkałam się tam z fatalną obsługą.

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Może jedzą na sali, bo nie mają zaplecza, szefostwo nie dba o prawa pracowników. Ktoś to sprawdza, jakie warunki ma pracownik czy ma przerwe np. na posiłek.

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Jeśli chodzi o drogerię Kamilla to faktycznie obsługa nie bardzo :( koniczynka dobrze zauważyła, że te dziewczyny są jakieś takie mało sympatyczne i kultury to też im trochę brakuje, ale nic nie przebije pana w drogerii Pod Arkadami. Oto sytuacja, która mnie kiedyś spotkała: wchodzę do drogerii trzymając w ręce - na moje nieszczęście - reklamówkę z Rossmana ( akurat wcześniej robiłam zakupy w Rossmanie) i od samego wejścia ten pan mnie "zaatakował", cytuję: " jak pani może niemca wspierać, na pewno pani przepłaciła, a co tam pani kupiła, my na pewno mamy taniej, jak pani mogła tam kupić...." itp, ja zdziwiona nic nie mówiłam bo miałam nadzieję, że to nie do mnie i dalej wybierałam towary z półek, a on szedł cały czas za mną i mi jakieś kazania prawił, gdzie i co powinnam kupować. w końcu powiedziałam mu,że chcę spokojnie zrobić zakupy i nie powinno go to obchodzić gdzie i co kupuję i nie będę mu się z tego tłumaczyć. Ludzie , na miłość boską, co za natrętny i niesympatyczny facet !!!!! Jak można mieć takie podejście do klienta i robić komuś takie wyrzuty !!!! W pale się nie mieści. Szczerze mówiąc chętnie robiłabym tam zakupy, bo jest duży wybór, przystępne ceny i dziewczyny bardzo miłe i pomocne, ale jak widzę tego faceta to odwracam się na pięcie i wychodzę :(

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    [quote=koniczynka]Fatalna obsługa jest na rynku w drogerii Kamilla.Dziewczyny wyżej srają niż dupę mają i patrzą na klienta z pogardą.Plotkują i jedzą na sali.ZERO KULTURY.[/quote]

    Dokładnie tak jest!Dlatego już od dawna tam nie chodzę.Poza tym jest tam zwyczajnie drogo.Rossman może i jest Niemca ale przynajmniej promocji dużo i kasjerki fajne. :p Pozdrawiam serdecznie.

    Cytuj
  • 2 wrz 2009

    Rossmann to tak nie do końca jest Niemca.

    Cytuj
  • 16 paź 2009

    Jesli chodzi o Drogerię jedyna godna uwagi to Drogeria Firlit pod Arkadami..Dziewczyny sympatyczne ,miłe ,zawsze doradzą...w Rossmanie dziewczyny tam pracujace nawet nie widza co maja w sklepie,kiedys jak zapytałam o cos to spojżała na mnie jakbym jej coś zrobiła,nie są w ogóle zorientowane w towarze...!!!Panie w Drogieri pod arkadami zawsze służa pomocna dłonia.polecam:-)

    Cytuj
  • 16 paź 2009

    zgadzam się co do obsługi Firlitu ale ceny niestety są dużo wyższe w porównaniu do Rossmana

    Cytuj
  • 16 paź 2009

    Rossman to duża sieciówka takie firmy mają wypracowane duże rabaty, nie ma sie co dziwić że moga zaproponować niższe ceny, pewnie i tak więcej zarabiają niż reszta.

    Cytuj
  • Marek Stoszek 16 paź 2009

    A czy w Myślenicach ktoś oprócz supermarketu "Jan" prowadzi jeszcze sprzedaż przez internet? Bo u nich to fajnie hula i duża wygoda.

    Cytuj
  • nadane od urodzenia 16 paź 2009

    Tak, Abakus prowadzi..

    Cytuj
  • 16 paź 2009

    tylko że u Jana chyba droga dostawa jak się mało zamówi??

    Cytuj
  • 18 paź 2009

    wiecie gdzie otwierają nowy sklep rtv w myslenicach?i jak sie nazywa??

    Cytuj
  • M G 18 paź 2009

    [quote]wiecie gdzie otwierają nowy sklep rtv w myslenicach?i jak sie nazywa??[/quote]
    "mediaexpert" ul. Słowackiego 96 , wielkie otwarcie 20-21 paźdz.

    Akurat pląta mi sie po mieszkaniu 'reklamówka'

    Coś mi się o uszy obiło że to naprzeciwko stacji BP

    Ale tak patrząc na gazetkę to bez szału i rewelacj ale trzeba bedzie to sprawdzić.

    Cytuj
  • 19 paź 2009

    A czy wiecie kiedy jest otwarcie tej nowej galerii dzieciecej naprzeciwko banku, obok rynku??

    Cytuj
  • 19 paź 2009

    jak dla mnie "najlepsza" obsługa jest w sklepie z bielizną na Osiedlu (po przeciwnej stronie pralni). jak widzę tego gościa to mi się od razu "scyzoryk w kieszeni otwiera" i nawet tam nie wchodze... masakra

    Cytuj
  • 20 paź 2009

    Wystarczyło że otwarto konkurencyjny sklep i jednak dało się obniżyć ceny niektórych towarów do poziomu ciut niższego niż w Mediaexpert.Niestety ale czasy że ta sama pralka czy lodówka była w Krakowie tańsza o kilkaset złotych wreszcie miną.

    Cytuj
  • 20 paź 2009

    Nie zapomną obsługi w "Olimpijczyku" jak jeszcze istniał. Gbury jakieś. Raz poprosiłem o pokazanie piłki, a baba na to: "A kupujesz czy oglądasz?".

    Cytuj
  • 21 paź 2009

    [quote]Wystarczyło że otwarto konkurencyjny sklep i jednak dało się obniżyć ceny niektórych towarów do poziomu ciut niższego niż w Mediaexpert.Niestety ale czasy że ta sama pralka czy lodówka była w Krakowie tańsza o kilkaset złotych wreszcie miną.[/quote]
    NIGDY NIE BYŁO TAKICH CZASÓW

    Cytuj
  • 21 paź 2009

    A już na pewno nie w dużych sklepach typu MM. Nie wiem jakie sa marże na AGD, ale musza być bardzo wysokie, bo sa sklepy które potrafią "dla znajomych " zejść z ceną właśnie o te kilka stów na droższym produkcie.

    Cytuj
  • 21 paź 2009

    moze ktos podac adres strony gdzie mozna robić zakupy przez internet w starej cegielni, podobno cos takiego istnieje. Z góry dziekuje

    Cytuj
  • 21 paź 2009
    Cytuj
  • 21 paź 2009
    Cytuj
  • 23 paź 2009

    A kto zna dobry sklep z alkoholami w Myślenicach? Z dobrze wyszkolonym personelem, który nie poleca tylko dziadowskiego wina Carlo Rossi lub podobnych, albo z whisky to tylko J.Walker bo o innym nie słyszeli. Podobno w Janie coś tam jest, nie byłem więc nie wiem jak tam personel...

    Cytuj
  • 23 paź 2009

    Personel u Jana jak wszedzie, ale wybor jest naprawde duzy i wszystko mozna dokladnie ogladac i samemy wybierac. Poza tym na stronie internetowej tez jest troche alkoholi i sa opisy

    Cytuj
  • 23 paź 2009

    w Myślenickich sklepach to nic nie ma fajnego do kupienia.. nic nie ma ciekawego i ładnego..

    Cytuj

Odpowiedz