Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 27 sie 2012

    [quote=gość: leń] Robienie komuś laski, a robienie komuś łaski, to zdecydowana różnica :-DDDD [/quote]

    Oj zdecydowanie...ale mnie rozbawiła bladynka

    3 2 Cytuj
  • 28 sie 2012

    do ZGADUJ ZGADULA
    WIDZISZ JA UWAŻAM ,ŻE POWINNAŚ NAPISAĆ W KOŃCU TO W NASZYM INTERESIE
    WEZ PoD UWAGE FAKT ŻE WŁAŚCICIEL ZATRUDNIŁ EKSPEDIENTKE PO TO BY SKLEP BYŁ OTWARTY DO 18 WIĘC MOJE PYTANIE DLACZEGO PANI ZAMYKA PRZED 18????
    JEŻELI NIE CHCE JEJ SIE PRACOWĆ TO NIECH ZWOLNI MIEJSCE PRACY DLA KOGOŚ INNEGO, JA CHETNIE PÓJDĘ

    2 13 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Ale to właściciel ma pilnować pracownika a nie klienci donosić na pracownika, bo część może być nie prawdą. Pisze tutaj ogólnie , nie tylko o sklepach.

    12 1 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Widać,że nie chodzisz po sklepach w Myślenicach bo akurat w kwestii ubrań dziecięcych w każdym jest coś innego-każdy prowadzi inną firmę...Wójcik,Mariquita, tup=tup,mayoral a i bielizna w kazdym jest od innego producenta.. przy 3 maluchów mam to oblatane:):)

    2 Cytuj
  • 29 sie 2012

    [quote=gość: elu%u015B] Ale to właściciel ma pilnować pracownika a nie klienci donosić na pracownika, bo część może być nie prawdą. Pisze tutaj ogólnie , nie tylko o sklepach. [/quote]
    ja to rozumiem ale miejmy tez odwagę powiedzieć gdzie i co mi nie pasuje
    jak sie powiedziało A to trzeba powiedzieć i B

    1 2 Cytuj
  • 29 sie 2012

    A w których sieciówkach zarabia się nawet 2500 zł? chętnie się tam zatrudnię. Bo ja ledwo ten tysiak wyciągam. Człowiek haruję na tych nierobów z góry, a ci i tak leją na nas. Siedzą na stołkach i liczą ile my zarobiliśmy ciężką pracą... na nich. A w zamian co...? Dziwne umowy i dziwne wynagrodzenia :-) Ale nastały rządy!

    11 Cytuj
  • 30 sie 2012

    Czy wie ktoś może czy sklep JUTA został gdzieś przeniesiony, czy może zlikwidowany?

    1 Cytuj
  • 30 sie 2012

    [quote=gość: ewax] Czy wie ktoś może czy sklep JUTA został gdzieś przeniesiony, czy może zlikwidowany? [/quote]
    Zlikwidowany! brak ruchu!!

    2 Cytuj
  • 30 sie 2012

    z gracją będzie to samo dawniej kupowałam dla dziecka pełne kosze towaru a teraz to sama chińszczyzna już dawno tam nic nie kupiłam takie dziadostwo a obsługa masakra

    8 1 Cytuj
  • 30 sie 2012

    Z takich dyskontów to fajny jest ten nad Chemikiem co się przeniósł ( był obok targu)-chyba GREG czy jakoś tak się nazywa dużo butów mają i innych różnych pierdółek ;-)

    1 5 Cytuj
  • 31 sie 2012

    Szukam skelpów z orginalnym obuwiem nike adidas w Myslenicach jaki polecacie bo szkoda jechac po jedna rzecz do KrK . Tez chaicalbym widziec czy maja porblemy z gwarancjami . Z góry THX

    1 2 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    Kupiłem garnitur w garnitexie w Stróży, w koniku byłem ,ale mniejszy wybór.Jestem zadowolony z ceny i z obsługi (rudej nie było) polecam!

    3 2 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    A ja nie polecam sklepu mięsnego w Polance "Janas". Robię tam zakupy od kilku lat i kilka dni temu po raz kolejny byłam świadkiem, gdy Pani sprzedająca znanym sobie osobom czy koleżankom wynosi produkty z zaplecza bo te w witrynie wyglądają staro czyli Pani pogrzebie, poprzerzuca w chłodni a potem przynosi super mięcho z zaplecza. Wychodzi na to, że na sklepie mają nieświeże produkty. Ponieważ to nie było pierwszy raz przy najbliższej okazji jak spotkam tą blondynkę chyba córkę właścicieli, a spotkam, bo ona i biega i jeździ na rowerze to poinformuję ją jak fanie obsługują pracownicy w ich sklepie.

    4 2 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    [quote=maui] A ja nie polecam sklepu mięsnego w Polance "Janas". Robię tam zakupy od kilku lat i kilka dni temu po raz kolejny byłam świadkiem, gdy Pani sprzedająca znanym sobie osobom czy koleżankom wynosi produkty z zaplecza bo te w witrynie wyglądają staro czyli Pani pogrzebie, poprzerzuca w chłodni a potem przynosi super mięcho z zaplecza. Wychodzi na to, że na sklepie mają nieświeże produkty. Ponieważ to nie było pierwszy raz przy najbliższej okazji jak spotkam tą blondynkę chyba córkę właścicieli, a spotkam, bo ona i biega i jeździ na rowerze to poinformuję ją jak fanie obsługują pracownicy w ich sklepie. [/quote]

    Ale sie uśmiałem! Dobre , dobre! Córka Janasa w Polance!

    3 Cytuj
  • 5 wrz 2012

    Jak zdążyliście zauważyć w Myślenicach mamy wiele sklepów, sklepikó prywatnych ze sprzętem elektronicznym RTV oraz AGD, chciałbym by wiekszość społeczeństwa na tym forum wypowiedziało się , który sklep waszym zdaniem szczyci się najlepszą obsługą oraz dobrym doradctwem, ceną oraz najlepszym wyborem.

    Pozdrawiam ;)

    1 4 Cytuj
  • 5 wrz 2012

    media expekt i sprzedawca Kamil

    3 9 Cytuj
  • 5 wrz 2012

    MEDIA EXPERT :P hahahaha

    4 4 Cytuj
  • 6 wrz 2012

    [quote=gość: O.N.A][quote=renaw]Chciałam dodać jeszcze , że lubię robić zakupy w Janie ale...do pasji doprowadza mnie notoryczny brak koszyków i brak cen na produktach lub ogólnie na półkach . Panie które tam pracują zalecają latanie ze wszystkim do czytników , w których nie zawsze można te ceny odczytać.Kierownictwo ,które tam pracuje to chyba nie ma pojęcia jak powinno to wszystko wyglądać a pan Jan paradujący po sklepie powinien czasem zapytać klientów co by polecali ulepszyć w jego sklepie. I zamiast wywieszać wielkie plazmy na ścianach mógłby wywiesić książkę skarg i wniosków ... i uwzględniać te wnioski...ha ha ha.[/quote]

    Co racja, to racja! Jan przechodzi się tylko między półkami i zachwyca sklepem, ale nie zauważa, że nie wszystko jest idealne.. Czytniki popsute i trzeba gonić za nimi po całym sklepie, a koszyki trzeba zabierać ludziom przy kasie, bo inaczej Panie na sklepie zwracają uwagę, że należy wziąść ze sobą koszyk.... Śmiech na sali!
    [/quote]

    Zgadzam się. BRAK CEN na towarach w tym sklepie doprowadza mnie do szału.

    9 2 Cytuj
  • 8 wrz 2012

    [quote=piotrek][quote=gość: m..] Mam takie pytanie, gdzie i w jakim sklepie/salonie/etc. można tanio naprawić zepsuty laptop? Bardzo pilne, co polecacie i gdzie znajduje (koło czego) się ten sklep. [/quote]

    na słonecznej, naprzeciw DEKADY[/quote]

    szukałem, ale nigdzie nie znalazłem tam serwisu napraw komputerów i laptopów.
    Możecie napisać gdzie DOKŁADNIE, bądź polecić inny serwis?

    3 Cytuj
  • 9 wrz 2012

    Na ul. Kazimierza Wielkiego, idąc od Rynku po lewej stronie( za tzn ośrodkiem zdrowia) jest punkt gdzie można kupić i naprawić laptopy

    3 2 Cytuj
  • 9 wrz 2012
    Pan M napisał/a:

    piotrek napisał/a:[quote=gość: m..] Mam takie pytanie, gdzie i w jakim sklepie/salonie/etc. można tanio naprawić zepsuty laptop? Bardzo pilne, co polecacie i gdzie znajduje (koło czego) się ten sklep. na słonecznej, naprzeciw DEKADY[/quote]szukałem, ale nigdzie nie znalazłem tam serwisu napraw komputerów i laptopów.
    Możecie napisać gdzie DOKŁADNIE, bądź polecić inny serwis?

    DOKŁADNIE - róg Armii Krajowej i Słonecznej, obok lumpiarni Podkowy, są reklamy serwisu, vis a vis wjazdu na parking pod Dekadą. Nie da się przeoczyć

    1 2 Cytuj
  • 25 wrz 2012

    Czy w Myślenicach da się kupić boczniaki?

    1 Cytuj
  • 25 wrz 2012

    w "Janie" swego czasu były boczniaki ;) można po jarzyniakach popytać :) może się coś znajdzie :)

    2 Cytuj
  • 25 wrz 2012

    boczniaki dostaniesz w sklepie ogrodniczym na placu targowym:)

    2 Cytuj
  • 26 wrz 2012

    UWAGA NA ZŁODZIEJKI!!!!!! Chodzą po sklepach odzieżowych i kradną rzeczy wraz z wieszakami!! Są trzy, Najpierw wchodzi jedna, później dochodzą dwie i niby sie nie znają z tą pierwszą, wiek od około 35 do 45, Perfidnie umieją to robić, nie dajcie sie nabrać na to że są miłe i eleganckie, bo mnie właśnie to zbiło z tropu na początku, dzwońcie odrazu na policje lub zamykać sklep i niech wyciągają co nakradły!!!!

    25 Cytuj

Odpowiedz