Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 4 paź 2012

    [cytat=Heart]Dzisiaj widziałam nowy otwierający się sklep, którego u nas chyba? jeszcze nie ma : akcesoria fryzjerskie hhmmm[ !!??? Faktycznie jest malutki sklepik fryzjerski , wybor bardzo skromny a ceny nie niskie kojaze ten nowy sklep reklama zewnetrzna robi wrazenie i napewno tam zajze jak dla mnie mysle super ze otworzyl sie taki profesjonalny sklep bo sama musze jezdzic do krakowa jak chce dobra farbe czy szampon. A miejmy na uwadze ze salonow fryzjerskich w Myslenicach nie brakuje wrecz bym powiedziala ze na kazdej ulicy sie znajduje wiec beda mieli super fajny sklep na miejscu,bo z tego co wiem to wiekszosc tych salonow jezdzi do krakowa po towar albo przedstawiciel przyjezdza.Ja im zycze duzo klijetow !!!!!!

    6 6 Cytuj
  • mirek@ 6 paź 2012
    andii napisał/a:

    [cytat=Heart]Dzisiaj widziałam nowy otwierający się sklep, którego u nas chyba? jeszcze nie ma : akcesoria fryzjerskie hhmmm[ !!??? Faktycznie jest malutki sklepik fryzjerski , wybor bardzo skromny a ceny nie niskie kojaze ten nowy sklep reklama zewnetrzna robi wrazenie i napewno tam zajze jak dla mnie mysle super ze otworzyl sie taki profesjonalny sklep bo sama musze jezdzic do krakowa jak chce dobra farbe czy szampon. A miejmy na uwadze ze salonow fryzjerskich w Myslenicach nie brakuje wrecz bym powiedziala ze na kazdej ulicy sie znajduje wiec beda mieli super fajny sklep na miejscu,bo z tego co wiem to wiekszosc tych salonow jezdzi do krakowa po towar albo przedstawiciel przyjezdza.Ja im zycze duzo klijetow !!!!!!

    tez mi sie wydaje ze fryzjerzy maja swoich przedsawicieli duzych firm. wlasciciele beda sie musieli sporo postrac. sam post na forum ze otworzyli sklep nie wystarczy. do tego musi isc kampania reklamowa z banerem - przynajmniej 1 o wielkim otwarciu i informujacym ze taki sklep jest, potem praca dla przedstawiciela sklep[u ktory w jakis sposob przekona fryzjerow ze warto robic interesy wlasnie z nim a nie z zewnetrznymi firmami. zycze powodzenia, uda wam sie ale podejdzcie do tego z glowa

    3 1 Cytuj
  • 8 paź 2012

    Dziś byłam w CCC w Dekadzie. Powiedzcie mi, czy to tylko moje wrażenie, czy naprawdę kierowniczką tego sklepu (młoda, drobna kobieta, ciemne włosy) jest osoba zupełnie niekompetentna i przede wszystkim NIEUPRZEJMA? Co myślicie? Po stycznościach z nią postanowiłam już tam nie chodzić.

    3 13 Cytuj
  • mirek@ 9 paź 2012
    elnegrogato napisał/a:

    Dziś byłam w CCC w Dekadzie. Powiedzcie mi, czy to tylko moje wrażenie, czy naprawdę kierowniczką tego sklepu (młoda, drobna kobieta, ciemne włosy) jest osoba zupełnie niekompetentna i przede wszystkim NIEUPRZEJMA? Co myślicie? Po stycznościach z nią postanowiłam już tam nie chodzić.

    to ze ktos jest nieuprzejmy nie znaczy ze brakuje mu kompetencji... to na pewno twoje wrazenie i zupełnie nie rozumiem po co piszesz to na forum? Żeby ocenić zawsze trzeba wysłuchać dwóch stron - ty opisujesz zachowanie pani ale swojego wcale... wydaje mi sie ze jestes osoba dla ktorej niemozliwe jest byc uprzejmym i pani mogly puscic nerwy. mysle ze na drobre wyjdzie i tobie i tej pani jesli tak jak piszesz przestaniesz tam chodzic... :) a sieci ccc na pewno przez ciebie nie spadna znaczaco obroty

    12 4 Cytuj
  • 9 paź 2012

    zdziwiłam sie będac w sklepie JAN kobiety mieląc mięso nie myja go dla mnie to był szok ........jak tak mozna wszedzie myja tylko nie tam:(

    13 3 Cytuj
  • ania 9 paź 2012
    celineczka napisał/a:

    zdziwiłam sie będac w sklepie JAN kobiety mieląc mięso nie myja go dla mnie to był szok ........jak tak mozna wszedzie myja tylko nie tam:(

    już gdzieś o tym pisałam, nie kupuję mielonego w janie,

    6 2 Cytuj
  • 9 paź 2012
    celineczka napisał/a:

    zdziwiłam sie będac w sklepie JAN kobiety mieląc mięso nie myja go dla mnie to był szok ........jak tak mozna wszedzie myja tylko nie tam:(

    Trzeba poprosić , to umyją.Same od siebie po co maja się wychylać? Przecież to dodatkowa praca dla nich. Nie bądź w szoku. :)

    Anula, Calineczka pisze o mięsie do mielenia a nie już zmielonym.

    4 3 Cytuj
  • 10 paź 2012

    no przepraszam ja mam mówić co maja robić?

    6 3 Cytuj
  • 10 paź 2012

    No raczej w tej kwestii tak. Myślę ,że mycie mięsa nie należy do ich obowiązków a jego mielenie to tylko dodatkowa usługa. Poproszenie o umycie to nie taka straszna rzecz :)

    7 2 Cytuj
  • 10 paź 2012

    płakac sie chce jak sie idzie przez miasto i widzi sie tyle padajacych sklepów , a merostwo tylko podnosi podatki.dramat

    17 Cytuj
  • ania 10 paź 2012
    renaw napisał/a:

    celineczka napisał/a:zdziwiłam sie będac w sklepie JAN kobiety mieląc mięso nie myja go dla mnie to był szok ........jak tak mozna wszedzie myja tylko nie tam:(Trzeba poprosić , to umyją.Same od siebie po co maja się wychylać? Przecież to dodatkowa praca dla nich. Nie bądź w szoku. :)Anula, Calineczka pisze o mięsie do mielenia a nie już zmielonym.

    a myślisz, że to już zmielone jest umyte? :)

    7 4 Cytuj
  • sobota 10 paź 2012

    do rzeźników : MYJCIE ŚWINIE

    8 1 Cytuj
  • 14 paź 2012
    andii napisał/a:

    [cytat=Heart]Dzisiaj widziałam nowy otwierający się sklep, którego u nas chyba? jeszcze nie ma : akcesoria fryzjerskie hhmmm[ !!??? Faktycznie jest malutki sklepik fryzjerski , wybor bardzo skromny a ceny nie niskie kojaze ten nowy sklep reklama zewnetrzna robi wrazenie i napewno tam zajze jak dla mnie mysle super ze otworzyl sie taki profesjonalny sklep bo sama musze jezdzic do krakowa jak chce dobra farbe czy szampon. A miejmy na uwadze ze salonow fryzjerskich w Myslenicach nie brakuje wrecz bym powiedziala ze na kazdej ulicy sie znajduje wiec beda mieli super fajny sklep na miejscu,bo z tego co wiem to wiekszosc tych salonow jezdzi do krakowa po towar albo przedstawiciel przyjezdza.Ja im zycze duzo klijetow !!!!!!

    Widzę że konkurencja OSTRO RUSZYŁA , jakie to wygodne schować się za klawiaturą, poudawać klientki, konkurencję obsobaczyć, ponarzekać że drogo, że nic nie ma, że w tym starym sklepie wszystko beznadziejne, no ale w tym nowym to będzie ho ho ho prawie wszystko co sobie klientka zamarzy, a ceny no te to będą minimalne, prawie darmo towar będzie rozdawany. No cóż chyba klientki nie bardzo boją się drożyzny w sklepie MARY04 przy ul. Rzemieślniczej 30 skoro działam już 3 lata . Dziękuje stałym klientkom i zapraszam nowe aby sprawdziły ceny, bo nie taki diabeł straszny jak straszy konkurencja.
    Aha miła pani, pisze się klientów a nie klijentów. Maria Wójcik

    12 3 Cytuj
  • 14 paź 2012
    mary04 napisał/a:

    andii napisał/a:[cytat=Heart]Dzisiaj widziałam nowy otwierający się sklep, którego u nas chyba? jeszcze nie ma : akcesoria fryzjerskie hhmmm[ !!??? Faktycznie jest malutki sklepik fryzjerski , wybor bardzo skromny a ceny nie niskie kojaze ten nowy sklep reklama zewnetrzna robi wrazenie i napewno tam zajze jak dla mnie mysle super ze otworzyl sie taki profesjonalny sklep bo sama musze jezdzic do krakowa jak chce dobra farbe czy szampon. A miejmy na uwadze ze salonow fryzjerskich w Myslenicach nie brakuje wrecz bym powiedziala ze na kazdej ulicy sie znajduje wiec beda mieli super fajny sklep na miejscu,bo z tego co wiem to wiekszosc tych salonow jezdzi do krakowa po towar albo przedstawiciel przyjezdza.Ja im zycze duzo klijetow !!!!!!Widzę że konkurencja OSTRO RUSZYŁA , jakie to wygodne schować się za klawiaturą, poudawać klientki, konkurencję obsobaczyć, ponarzekać że drogo, że nic nie ma, że w tym starym sklepie wszystko beznadziejne, no ale w tym nowym to będzie ho ho ho prawie wszystko co sobie klientka zamarzy, a ceny no te to będą minimalne, prawie darmo towar będzie rozdawany. No cóż chyba klientki nie bardzo boją się drożyzny w sklepie MARY04 przy ul. Rzemieślniczej 30 skoro działam już 3 lata . Dziękuje stałym klientkom i zapraszam nowe aby sprawdziły ceny, bo nie taki diabeł straszny jak straszy konkurencja.
    Aha miła pani, pisze się klientów a nie klijentów. Maria Wójcik

    Ja osobiście POLECAM sklep Pani Marysi !!!zawsze chętna do udzielenia porad , miła, sympatyczna. Duży wybór farb i produktów do pielegnacji włosów , ozdób do włosów i paznokci !!!! a asortyment wcale nie skromny :)

    11 1 Cytuj
  • 14 paź 2012

    Ja też polecam :) sklep pani Marysi. Raz na jakiś czas tam zaglądam :)

    6 2 Cytuj
  • 15 paź 2012

    Również polecam sklep pani Marysi. Byłam w tym nowym sklepie ale o wiele lepiej czuję się w sklepie pani Marysi, jest tam taka domowa swojska atmosfera, a pani Marysia fajna na luzie babeczka.Czasami to wystarczy aby wracać regularnie do danego sklepu...
    Rozumiem wszytsko ale takie perfidne obsmarowywanie konkurencji na forum to już naprawdę przesada.

    9 3 Cytuj
  • 15 paź 2012
    celineczka napisał/a:

    no przepraszam ja mam mówić co maja robić?

    Ok 2 lata temu prosiłam o dokładne umycie mięsa przed zmieleniem w JANIE. Pani nienagannie uczesana, czyściutka z tipsami popatrzyła na mnie dziwnie, pokroiła mięso i bach do maszyny. Krzyknęłam "co pani robi, przecież nie umyła go pani". Ufryzowana kobieta zapytała mnie słowami, które do dziś dzwięczą w uszach: "ALE PO CO"?
    Od tego czasu jestem szczęśliwą posiadaczką, wcale nie drogiej, maszynki do mielenia. Kupuję piękny kawałek, mielę, porcjuję, zamrażam. Czego i Wam życzę.

    8 5 Cytuj
  • 18 paź 2012

    Polecam obejrzeć. Po pierwsze po to, żeby docenić pracę kasjerek.
    Po drugie - watro wiedzieć, czego unikać w sklepach.

    http://vod.pl/zawody-kasjerki,80024,w.html#play

    2 2 Cytuj
  • 26 paź 2012

    duzo sklepow sie zamyka

    5 5 Cytuj
  • 1 lis 2012

    A ja nienawidzę robić zakupów w DELIKATESACH obok pizzeri LISIEJ ŁAPKI no to jest po prostu przegięcie !!! poszłam tam ostatnio po coś (już nie pamiętam dokładnie po co ale mniejsza z tym) . nie miałam drobnych pieniędzy tylko 100 zł i nie miała mi jak wydać i kazała mi iść rozmienić .Chwilka tylko dlaczego to ja mam chodzić rozmieniać te pieniądze a nie ta KSIĘŻNICZKA no to przechodzi ludzkie pojęcie jak oni się tam zachowują . a właściciel sklepu nic nie robi tylko jak jakiś szpieg za klientem łazi . nienawidzę tam chodzić i nikomu nie polecam . Jeszcze jedno byłam ostatnio ze znajomymi w pizzeri DA GRASSO zamówiłyśmy sobie pizze a oni nam za 2 minuty przynoszą pizza była odgrzana w mikrofali i nie smaczna i nikt mi nie wmówi że PIZZA BYŁA PIECZONA bo bardzo wątpie żeby w 3 MINUTY OD ZAMÓWIENIA ZROBIĆ PIZZĘ NIE POLECAM !!!!!!!

    12 9 Cytuj
  • mirek@ 1 lis 2012
    gość123456 napisał/a:

    Jeszcze jedno byłam ostatnio ze znajomymi w pizzeri DA GRASSO zamówiłyśmy sobie pizze a oni nam za 2 minuty przynoszą pizza była odgrzana w mikrofali i nie smaczna i nikt mi nie wmówi że PIZZA BYŁA PIECZONA bo bardzo wątpie żeby w 3 MINUTY OD ZAMÓWIENIA ZROBIĆ PIZZĘ NIE POLECAM !!!!!!!

    twoje ostatnio jest chyba raz w miesiacu po wyplacie bo od dobrych 3 tygodni nie dziala ta pizzeria :) ale do nadawania i narzekania na wszytkich jestes pierwsza. nie pasuje ci sklep to chodz do innego w myslenicach jest ich odpowiedni duzo

    13 4 Cytuj
  • 1 lis 2012

    Hahah Da Grasso zamknięte od 1 października jest wiec ciekawe jak tam byłaś ostatnio:d
    Poza tym ciekawe jak niby pizza 30 lub 40 cm zmieściła się w mikrofali bo to raczej nie realne:P

    13 1 Cytuj
  • 2 lis 2012
    annajan napisał/a:

    celineczka napisał/a:no przepraszam ja mam mówić co maja robić?Ok 2 lata temu prosiłam o dokładne umycie mięsa przed zmieleniem w JANIE. Pani nienagannie uczesana, czyściutka z tipsami popatrzyła na mnie dziwnie, pokroiła mięso i bach do maszyny. Krzyknęłam "co pani robi, przecież nie umyła go pani". Ufryzowana kobieta zapytała mnie słowami, które do dziś dzwięczą w uszach: "ALE PO CO"?
    Od tego czasu jestem szczęśliwą posiadaczką, wcale nie drogiej, maszynki do mielenia. Kupuję piękny kawałek, mielę, porcjuję, zamrażam. Czego i Wam życzę.

    Mielę porcjuję zamrażam A gdzie mycie?

    7 6 Cytuj
  • 5 lis 2012

    witam czy w Myślenicach można kupić body lub śpioszki dziecięce ze śmiesznymi napisami???
    jak tak to gdzie?

    3 Cytuj
  • kasia 6 lis 2012

    Witam :)* tak czytam wasze posty , nie rozumiem czemu tyle samych negatywnych postow nawet jak ktos wyrazi swoje zdanie i napisze pozytywny jeden post jest atakowany 10 zlymi .tyle zazdrosci,msciwosci w tym miescie !!! przykre!!! mam login na portalu wizaz pl. i kazdy tam sie raczej wspiera doradza a nie obsmarowuje dupe!! otworzyl sie nowy sklep fryzjerski to super !! ale czemu z tego odrazu robic szopke odrazu atak ze robi konkurencje niech sie otwiera nawet takich jeszcze dziesiec a my cieszmy sie ze mamy takie sklepy na miejscu.

    3 4 Cytuj

Odpowiedz