Forum » Myślenice

Straże Pożarne

  • 7 gru 2011

    zapomnialem dodac www i nie wyswietla sie jako link
    poprawiony adres www.porebaksrg.osp.org.pl

    3 Cytuj
  • 7 gru 2011

    witam, jestem nowy, niedawno przeprowadzilem sie do myslenic, i chcialbym przynalezec do jakiejs jednostki, mieszkalem wczesniej na slasku i tam bylem w osp , jaka mam mozliwosc zapisu ? ogladajac strony zauwazylem ze osp raczej nie dba o swoja przezentacjje w sieci, strony osp z myslenic to katastrofa, podoba mi sie strona psp ale tu za wysoki pulap, z innych miejscowosci to poreba ma bardzo ladna strone i tu skladam gratulacje, trzemesnia tez niczego sobie ladny wyglad ale raczej mi nie podchodzi chociaz tez spoko, wiecej stron nie widzialem , chcialbym sie dowiedziec czy jako mieszkaniec myslenic dokladnie osiedla 1000 lecia mam wybor tylko 1 jednostki czy mam rozne warinaty ? rozumiem ze przyaleznosc do jednostek z pobliskich miejscowosci jest raczej nie mozliwe z powodu odleglosci(bieg na akcje itp)

    2 2 Cytuj
  • 7 gru 2011

    górne przedmieście albo śrudmiescie

    1 1 Cytuj
  • 7 gru 2011

    Zależy w której części osiedla mieszkasz

    1 1 Cytuj
  • 7 gru 2011

    https://www.osp.org.pl/hosting/katalog.php?id_w=7&id_p=138&id_g

    Tutaj macie strony internetowe jednostek z Powiatu Myślenickiego.

    1 1 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Krzyś
    - mieszkasz na osiedlu
    - chcesz należeć do osp
    - wybór prosty śródmieście albo górne
    Jak lubisz gotować wstąp do OSP Górne Przedmieście jak chcesz nieś ludziom pomoc wstąp do Śródmieścia.

    2 3 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Wie ktoś coś o dzisiejszych ćwiczeniach w Stadnikach ?

    1 Cytuj
  • 14 gru 2011

    Ja wiem mogę coś powiedzieć

    1 2 Cytuj
  • 15 gru 2011

    z tydzien temu stalam na przystanku w osieczanach w godinach wieczornych niewiem moze byla 6-7 i jechal jakis nowy woz strazacki chyba nowy moze ktoras jednostka poprostu byla w myjni, niepamietam marki ale bardzo mi sie spodobal, jak dla mnie wygladal na nowy ...
    moje pytanie czy w ostatnim czasie jakas jednostka dostala nowy samochod ?? jezeli pisze glupoty to przepraszam ale to cacko mi sie spodobalo:P szkoda ze jestem dziewczyna bo w takich furach to moglabym jezdzic na akcje ...:D

    3 4 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Poręba miała dostać ale czy dostała?

    2 Cytuj
  • 15 gru 2011

    jednak sie nie mylilam :D to ja sie chyba przenosze do poreby:p a jest u nas jakas jednostka gdzie do akcji biora kobiety ?? .... albo czy jest mozliwosc ogladniecia wyposazenia poszczegolnych jednostek ? kurde zakochalam sie w tym aucie :P

    2 3 Cytuj
  • 15 gru 2011

    [quote=khaike] Ja wiem mogę coś powiedzieć [/quote]
    to powiesz coś khaike ?

    1 2 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Poręba dostała nowy samochód.

    2 Cytuj
  • 15 gru 2011

    [quote=gość: malalady] z tydzien temu stalam na przystanku w osieczanach w godinach wieczornych niewiem moze byla 6-7 i jechal jakis nowy woz strazacki chyba nowy moze ktoras jednostka poprostu byla w myjni, niepamietam marki ale bardzo mi sie spodobal, jak dla mnie wygladal na nowy ...
    moje pytanie czy w ostatnim czasie jakas jednostka dostala nowy samochod ?? jezeli pisze glupoty to przepraszam ale to cacko mi sie spodobalo:P szkoda ze jestem dziewczyna bo w takich furach to moglabym jezdzic na akcje ...:D [/quote]

    Do akcji mogą jezdzić zarówno Mężczyźni jak i Kobiety. Wymagania to przynależnośc do OSP, Ukończone 18 lat, badania lekarskie i podstawowe szkolenie Strażaka- ratownika.

    1 1 Cytuj
  • 15 gru 2011

    Poręba ma nowego merca -bajka

    1 2 Cytuj
  • 15 gru 2011

    szukalam i znalazlam sa zdjecia na stronie ktora ktos wyzej podal :P tylko 3 zdjecia mogliby wiecej dodac ale nawet spoko-ladny ;p oczywiscie + za strone bo tez mi sie podoba ale mercedes bardziej :D

    2 3 Cytuj
  • 15 gru 2011

    nierozumiem czemu ktos minusuje moje posty przeciez nic zlego chyba nie napisalam ?? przykladowo post ze stalam na przystanku dostal 3 minusy :/ dziwne to forum

    1 5 Cytuj
  • 15 gru 2011

    No dostali bardzo fajny samochodzik. Widziałem na stronie mototrucka http://www.mototruck.pl/?pl_mercedes-1329-af-atego,34 . Mototruck jest teraz bardzo dobra firma. Trzeba to przyznać

    3 1 Cytuj
  • 15 gru 2011

    A więc co do ćwiczeń to odbyły się w ostatnią środę. Zaczęło się od ewakuacji dzieci następnie przyjazd zastępów OSP i przystąpienie do działań-sprawdzenie pomieszczeń, ugaszenie symulowanego pożaru, udzielenie pomocy poszkodowanym.Z tego co widziałem to w ćwiczeniach nie brały udziału tylko dwie OSP z gminy Dobczyce i nie było też PSP (jedynie jeden strażak oceniający ćwiczenie) ale mimo wszystko było ciekawie choć dla gapia zawsze jest ciekawie kiedy coś się dzieje

    1 Cytuj
  • 16 gru 2011

    [quote=gość: OSP MCCITY] No dostali bardzo fajny samochodzik. Widziałem na stronie mototrucka http://www.mototruck.pl/?pl_mercedes-1329-af-atego,34 . Mototruck jest teraz bardzo dobra firma. Trzeba to przyznać [/quote]

    To Jest auto bojowe, terenowe, w las i zresztą bardzo ładne autko. Ale jednak za dużo tego laminatu na nim, byle jaka gałąź w lesie i już popęka albo porysuje, to jest auto na pokaz nie do porządnych akcji.

    4 1 Cytuj
  • 16 gru 2011

    Ok 17.45, widziałem dwa samochody JRG: ratownictwo techniczne - Fiata Ducato i GBA Renault Midlum oraz dwie karetki: "S" Myślenice i "P" - podstacja Dobczyce pędzące na sygnale w stronę Dobczyc. Nie orientuje się ktoś co się wydarzyło?

    3 1 Cytuj
  • 16 gru 2011

    może silne wiatry coś uszkodziły.

    1 2 Cytuj
  • 16 gru 2011

    [quote=strazak] może silne wiatry coś uszkodziły. [/quote]

    Czołowe zderzenie Audi i Nissana, 2 osoby poszkodowane, stan stabilny. W działaniach brało również OSP Dobczyce.

    5 Cytuj
  • 16 gru 2011

    a teraz ciągle wyjeżdzają gdzieś z JRG.

    3 1 Cytuj

Odpowiedz