Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 15 maj 2013

    Rodziła może któraś z Was w Krakowie na ujastu?

    1 Cytuj
  • 15 maj 2013
    paulinanaw napisał/a:

    Rodziła może któraś z Was w Krakowie na ujastu?

    ja rodziłam przez CC zewzględu na miednicowe położenie dziecka i małą ilośc wód płodowych

    Cytuj
  • 15 maj 2013

    Witam serdecznie. Ja obecnie prowadzę ciążę u dr Chęcińskiego i jestem bardzo zadowolona. Cena za wizytę niska, godziny ustalane tak aby jak najkrócej czekać w kolejce, usg najnowsze przy okazji zawsze można podpatrzeć 3D i 4D. Jeżeli coś się dzieje to pan doktor otwiera po godzinach gabinet i nigdy nie odmawia. Co mnie pozytywnie zdziwiło gdy dzwonisz i pan dr nie odbierze to na pewno jak tylko będzie mógł to do Ciebie oddzwoni. Ogólnie dla mnie prowadzenie i traktowanie pacjenta super - niejeden lekarz mógłby się wiele nauczyć :)

    5 8 Cytuj
  • 15 maj 2013
    Ania napisał/a:

    Witam serdecznie. Ja obecnie prowadzę ciążę u dr Chęcińskiego i jestem bardzo zadowolona. Cena za wizytę niska, godziny ustalane tak aby jak najkrócej czekać w kolejce, usg najnowsze przy okazji zawsze można podpatrzeć 3D i 4D. Jeżeli coś się dzieje to pan doktor otwiera po godzinach gabinet i nigdy nie odmawia. Co mnie pozytywnie zdziwiło gdy dzwonisz i pan dr nie odbierze to na pewno jak tylko będzie mógł to do Ciebie oddzwoni. Ogólnie dla mnie prowadzenie i traktowanie pacjenta super - niejeden lekarz mógłby się wiele nauczyć :)

    Dziekuję bardzo za opinie szukam dobrego lekarza ze świezym podejsciem do pacjęta

    1 1 Cytuj
  • 15 maj 2013
    Mini napisał/a:

    Dziewczyny proszę Was o opinie , o doktorze Kowalskim i Chęcińskim dziękuję ;)

    ja polecam dr kowalskiego, żaden lekarz u którego byłam nie zrobił na mnie tak pozytywnego wrażenia, jest sympatyczny delikatny w tym co robi, zawsze odpowie na każde pytanie i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne nigdy się nie śpieszy .
    Ceny za wizyty też ma bardzo przystępne i z czystym sumieniem mogę go polecić każdej kobiecie

    3 6 Cytuj
  • 16 maj 2013

    Witam, ja Dr. Chęcińskiego nie polecam. Byłam na wizycie u niego i jakoś mi nie spasował. Wszystko tak szybko. Polecam za to Dr. Kowalskiego i Dr. Kocota. Bardzo dobrzy lekarze, mili i zawsze chętnie służą pomocą.

    8 11 Cytuj
  • 16 maj 2013

    Nie wiem jakoś nigdy na wizycie nie było szybko, nie mówiąc już że na USG genetycznym byliśmy godzinę, bo na każde pytanie spokojnie odpowiadał. Ale każdy ma prawo wybrać swojego lekarza i mieć opinie na jego temat :)

    7 1 Cytuj
  • 17 maj 2013

    dziewczyny jakie ubranka dla noworodka są praktyczne?body ?a co na body w lecie się ubiera?

    1 Cytuj
  • Natalia KKK 17 maj 2013

    Witam dla noworodka w czasie lata wystarcza body z długim rękawkiem cienkie najlepiej z bawełny przewiewne bez nóżek + skarpetki lub tzw. pajacyk ! \\ Nie przegrzewamy dziecka ponieważ mozna w bardzo szybkim tempie nabawić się potówek oraz odparzeń!

    1 Cytuj
  • 17 maj 2013

    zgadzam sie, że są różni lekarze mnie u doktora Kowalskiego nie tylko podoba sie podejscie do pacjentki ale zawsze jak mam problem to wiem ze moge zadzwonic do niego w kazdy dzien i nigdy nie odczulam aby mnie zbywal wrecz przeciwnie, tym bardziej ze mialam zagrozona ciaze
    i juz pisalam o tym wczesniej i same wiecie ze jak jestescie w ciazy to o wszystko sie czlowiek martwi a dla mnie komfort tego ze moglam do niego dzwonic zawsze jest na plus
    jak chcesz do Kowalskiego to znajdz sobie na google jego strone.

    3 4 Cytuj
  • 18 maj 2013

    hej wczoraj odwiedziłam "serce sercu" w Mogilanach byłam na wizycie u pani ginekolog szczerze polecam Pani młoda konkretna spokojna to była moja pierwsza wizyta dokładnie wszystko zostało mi wyjaśnione jak odbywa się badanie. zostałam skierowana na badania gdzie każde z nich zostało mi opisane na czym polega i po co jest robione. PANI DOKTOR NIE JEST ZWOLENNICZKA PAKOWANIA W HORMONY BEZ POTRZEBY !!! jak robi to większość lekarzy CENA ZA WIZYTĘ 80 ZŁ

    5 Cytuj
  • 18 maj 2013

    lezalam na ginekologi w szpitalu w myslenicach 3tygodnie i moge napisac tylko tyle ze jedynie doktor chęcinski jest godny polecenia

    5 6 Cytuj
  • 18 maj 2013

    a ja mam złe wspomnienia po wizycie z panem dr ch....... w zeszłym roku w sierpniu poroniłam zabieg wykonywał właśnie pan dr. w grudniu dowiedziałam się, że test wyszedł pozytywny szczęście radość ale to był okres miedzy świętami i pech chciał, że zaczęło mnie boleć tak strasznie w krzyżach jak przy wcześniejszym poronieniu więc zadzwoniłam do swojego lekarza a on niestety jak każdy człowiek miał w tym czasie urlop i go nie było na miejscu i kazał mi jechać do szpitala tam był właśnie ten dr ch....... i wiecie przebadał mnie powiedział, że nie wie czemu mnie bolą krzyże to jest strasznie wczesna ciąża i serduszko jeszcze nie bije i wiecie co że tak powiedział to nic ale taki jego ton wypowiedzi dla mnie ignorancki w tym czasie, pewny siebie tak w ogóle bez uczuć potraktował mnie o tak przyszła panikara a mu głowę zawracam na dodatek to był sylwester więc tak jak mówie dla mnie jest to oschły lekarz

    15 10 Cytuj
  • 18 maj 2013

    duśka84 - zgadzam się z Tobą, w stu procentach, miałam podobną sytuację rok temu , a że chodziłam do innego lekarza niż dr ch....... to było tak samo jak u CIebie

    15 7 Cytuj
  • 19 maj 2013

    wiec same widzicie ze to zalezy od lekarza , moja kuzynka chodzila do dra Wroblewskiego i zawsze sluzyl radą nie zbywał jej , tak samo moj lekarz dr Kowalski nigdy nie odczulam z jego strony gdy dzwonilam ze mu zawracam glowe nawet jak byl weekend ,jeszcze jest mloda doktor Borczak ale ona chyba w myslenicach nie ma gabinetu

    6 1 Cytuj
  • 20 maj 2013

    dziewczyny a czy wogóle używacie teraz kaftaników?

    1 Cytuj
  • 20 maj 2013
    weronika napisał/a:

    dziewczyny a czy wogóle używacie teraz kaftaników?

    zdecydowanie tak ale przede wszystkim kaftaników bezpieczeństwa

    8 4 Cytuj
  • 21 maj 2013

    Ja miałam doświadczenie z wieloma myślenickimi ginekologami, bo mój przypadek jest niestety "wyjątkowy" i gdyby nie dr Chęciński to pewno do tej pory bym się odbijała od drzwi do drzwi; zawdzięczam mu tak wiele że chyba do końca życia będę mu za to wdzięczna; dla mnie jest zawsze bardzo miłym lekarzem, a przede wszystkim skutecznym w działaniu; dwa razy już lądowałam w szpitalu na ginekologii w M-cach i zawsze poświęca mi mega dużo czasu, nawet w nocy przychodził i pytał czy wszytko jest ok. Zdarzało się że nie raz za wizyty prywatne nie wziął ani grosza.
    Leżąc w szpitalu miałam okazję poznać niektórych naszych ginów i zdecydowanie najgorsze wrażenie zrobił na mnie Kocot, masakra jakaś, jaki on jest wstrętny, a nie daj Boże żeby go o coś zapytać- wyjechał na mnie z taką gębą...dramat. Byłam świadkiem jak swoją pacjentkę (której ciąże prowadzi prywatnie) wydarł się i trzasnął drzwiami.

    7 7 Cytuj
  • 22 maj 2013

    dziewczyny używacie wogóle teraz kaftaników?

    2 Cytuj
  • 22 maj 2013
    weronika napisał/a:

    dziewczyny używacie wogóle teraz kaftaników?

    co prawda mój syn ma już 4 lata więc nie wiem jak jest teraz ale ja używałam kaftaników,śpioszków i pajacyków, są rozpinane na całej długości i łatwiej jest założyć a przede wszystkim dziecko nie denerwuje się podczas ubierania, bo np mój syn nie lubił jak mu zakładało się czapeczkę albo coś przez głowę

    Cytuj
  • 23 maj 2013

    a na upale jak ubierałyście noworodka?niektórzy mi proponują np.body a na to jeszcze pajacyka.to chyba przesada....

    Cytuj
  • 23 maj 2013

    Ja w upale ubierałam podkoszulek z krótkim rękawkiem i spodenki- był lipiec i prawie 40 st.- dzidzi miało 3 tygodnie, nie ma co przegrzewać dziecka, śmiać mi się chce z tych kobiet co w lecie ubierają dzieci w kożuchy a potem zdziwione, że im chorują...

    3 Cytuj
  • 23 maj 2013

    jak leżał we wózku to zakładałam body z krótkim rękawem a na nóżki nakładałam cienką pieluszkę tetrową ewentualnie krótkie spodenki i zostawiałam gołe stópki

    2 Cytuj
  • 23 maj 2013
    justyna8705 napisał/a:

    jak leżał we wózku to zakładałam body z krótkim rękawem a na nóżki nakładałam cienką pieluszkę tetrową ewentualnie krótkie spodenki i zostawiałam gołe stópki

    dokładnie :) śpiochy i pajace w upał to głupota

    2 Cytuj
  • 24 maj 2013

    Z czystym sumieniem polecam dr Olszańską-Piątek. Naprawdę miła i uczciwa a przy tym profesjonalistka.

    5 1 Cytuj

Odpowiedz