Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 21 sie 2010

    Alinko 1980 napisałaś : "Tak się składa że pracuję w takim miejscu że te tematy są na porządku dziennym i nikt nie mówi tego szeptem"
    mamy rozumieć ,że pracujesz na targu?! Powodzenia w sprzedaży ogórków.

    1 Cytuj
  • 21 sie 2010

    [quote]Alinko 1980 napisałaś : "Tak się składa że pracuję w takim miejscu że te tematy są na porządku dziennym i nikt nie mówi tego szeptem"
    mamy rozumieć ,że pracujesz na targu?! Powodzenia w sprzedaży ogórków.[/quote]

    hahahahahaha dobre dobre;-)

    1 Cytuj
  • 21 sie 2010

    Do Alinki 1980....
    może w prokuraturze pracujesz że taka poinformowana jesteś? (...ale chyba jako sprzątaczka haha)
    a wiesz co grozi za wynoszenie informacji ?? hahaha
    a może napieprzasz na lekarzy bo nikt nie chciał Ci przepisać recepty na prochy wczesnoporonne ??????
    JESTEŚ ŻAŁOSNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Zamiast plotami to zajmij sie czymś pożytecznym o ile potrafisz....:)

    4 Cytuj
  • 22 sie 2010

    Nie chcę zakładać nowego tematu. Mam jedno pytanie:Czy w Myślenicach znajdę lekarza Proktologa??

    1 Cytuj
  • 22 sie 2010

    jak szukasz proktologa to polecam siebie. moge ci dobrze kakałko przeczyścic

    4 Cytuj
  • 23 sie 2010

    Alinko ależ proszę bardzo. Moja przyjaciółka miała zagrożoną ciąże, była wtedy młodą dziewczyną, przerażoną samym faktem bycia w ciąży. Okazało sie że dziecko przestało się rozwijać. Kocot bardzo przyjemnie powiedział: to jest kwestia czasu, myślę że możemy się wstępnie umówić na czyszczenie macicy za tydzień bo do tego czasu na pewno pani poroni. Dziękuję bardzo za takiego lekarza. Jest kompetentny czy nie- nie oceniam bo nie wiem. Ale minimalna doza człowieczeństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła- zwłascza lekarzowi, który przekazuje takie informacje.

    2 1 Cytuj
  • 23 sie 2010

    jestem ciekawa dlaczego wszystkie niekorzystne wpisy na temat DR KOCOTA zostają szybko usówane? to forum jest do wyrażania opinii zarówno pozytywnych jak i negatywnych!!

    3 Cytuj
  • 23 sie 2010

    koleżanka , koleżanki, koleżance mówiła itp...!!! nie wierzę w ani jedno zdanie wypowiedziane od osób, które do Dr Kocota nie chodziły tylko niby "słyszały" tak naprawdę to przemiły lekarz i bardzo chętny do pomocy, zawsze można do niego zadzwonić i się poradzić

    2 2 Cytuj
  • 25 sie 2010

    Żaden myślenicki ginekolog nie nadaje się do poważniejszych spraw, a do pierdołek to każdy z tych felczerów jest dobry.

    1 Cytuj
  • Dariusz Chmiel 25 sie 2010

    zapraszam ewentualnie do siebie - jestem ginekologiem z zamiłowania :) Jak to mówią ginekolog - gawędziarz. A tak na poważnie jak kto (któraś z Pań) chce namiary na solidnych ginekologów spoza Myślenic, bo zrazili się do naszych myślenickich - to proszę o wiadomość na priv ( choć uważam że wcale a wcale nie są oni tzn Ci nasi tacy źli : Dudek, Wróbel, Kocot czy Micał na prawdę umieją i zajmują się swoimi pacjentkami w miarę profesjonalnie).
    Pozdrawiam doc

    1 Cytuj
  • 26 sie 2010

    do 123
    nie wiem czy w Myślenicach jest proktolog ale w Krakowie przyjmuje dr Zbigniew Biesiada na ul. Szlak 28 w Evicie. Polecam - doświadczony i konkretny

    1 Cytuj
  • Dariusz Chmiel 26 sie 2010

    [quote=Marla]do 123
    nie wiem czy w Myślenicach jest proktolog ale w Krakowie przyjmuje dr Zbigniew Biesiada na ul. Szlak 28 w Evicie. Polecam - doświadczony i konkretny[/quote]

    Przepraszam Marla ale to jest temat o GINEKOLOGACH a nie PROKTOLOGACH.
    Różnica dla niewtajemniczonych jest kolosalna choć może niektórym niezbyt wprawnym znawcom tematu wydawałoby się że warsztaty ich pracy szczególnie u kobiet lezą tak bliziutko siebie że w zasadzie nie ma różnicy. Nie chcę się tu bynajmniej wymądrzać i przepraszam jeśli to tak "brzmi" ale dla ścisłości ginekolog zagląda do pochwy i zajmuje się rodzeniem dzieci a proktolog zagląda do dup.. (tyłka znaczy się :)) i zajmuje się "rodzeniem" stolców. A temat odnośnie proktologa jest również bardzo istotny (rzeczywiście w Myślenicach nie ma w tym kierunku specjalisty z prawdziwego zdarzenia). Zatem proponuję Marla abyś założyła post jako temat główny - bo w dziale ginekologii może zginąć w tłumie wypowiedzi.
    Pozdrawiam doc

    1 1 Cytuj
  • 26 sie 2010

    do doctorec70;Marla tylko odpowiedziała na pytanie wcześniej zadane przez gościa:123.Pozdrawiam!

    1 1 Cytuj
  • 29 sie 2010

    Kocot, Dudek czy Wróblewski którego wybrać do prowadzenia cąży

    2 Cytuj
  • 29 sie 2010

    polecam Wróblewskiego prowadził moje dwie ciąże jestem bardzo zadowolona gorąco polecam

    1 2 Cytuj
  • 29 sie 2010

    ja polecam Kocota bardzo profesjonalny doktor.dba o pacjentki nie tylko w czasie ciąży ale także po porodzie!!!

    1 2 Cytuj
  • 29 sie 2010

    ginekologiem nie jestem a jak trzeba to po patrze i zbadam:-)

    2 Cytuj
  • 29 sie 2010

    żeby ułatwić wybór ja polecam Dr Dudka prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona zawsze uśmiechnięty, miły.. nawet na porodówce się pojawił...(a do niego nie dzwoniłam..)

    1 1 Cytuj
  • 29 sie 2010

    tak że ASIA masz wszystko jasne hehe;-)

    Cytuj
  • 2 wrz 2010

    Olszańska zrobiła wielkie oczy jak była na obchodzie i patrzyła mi w krocze po porodzie i nie zobaczyła cięcia. Czyli jest za nacinaniem krocza, skoro tak ją to zaskoczyło.

    Polecam Kocota, każda wizyta to rozmowa, badanie usg. I w ogóle spoko z niego koleś

    1 1 Cytuj
  • 2 wrz 2010

    PODCZAS TRWANIA CIĄŻY MIAŁAM DO CZYNIENIA Z WIELOMA GINEKOLOGAMI.
    NAJWIĘCEJ WSPARCIA I RZECZOWYCH PRZYDATNYCH INFORMACJI DOSTAŁAM od doktora CHĘCIŃSKIEGO.
    ŻYCZYŁABYM SOBIE ŻEBY KAŻDA KOBIETA W OKRESIE CIĄŻY I POŁOGU MOGŁA LICZYC NA TAKĄ POMOC JAKĄ JA OTRZYMAŁAM.
    NAJWAŻNIEJSZE BYŁO POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA.
    CAŁKOWICIE ZAUFAŁAM I SIĘ NIE ROZCZAROWAŁAM.
    MOGLABYM NAPISAC WIELE SUPERLATYW ZARÓWO Z TRWANIA PORODU JAK I OPIEKI PO PORODOWEJ ALE TO NIE CHODZI O ILOSC SLOW LECZ O JAKOSC.
    SZCZERZE POLECAM, NIE MACIE NIC DO STRACENIA UMAWIAJAC SIE NA WIZYTE A NAJWAZNIEJSZE ZE MOZECIE WIELE ZYSKAC.

    POZYTYWNE WRAŻENIE PODCZAS POBYTU NA GINEKOLOGII <WCZEŚNIEJ> I TERAZ PODCZAS PORODU WYWARŁA NA MNIE DR KRYSTYNA KISZKA ;)
    PZDR BO WIEM ŻE LEKARZE CZĘSTO TU ZAGLĄDAJĄ ! ;)

    3 2 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    Ja też bardzo miło wspominam P. Kiszkę, bardzo miła, kompetentna osoba. Otrzymałam wiele wsparcia od niej w trudnych chwilach podczas porodu a później kiedy mieliśmy problemy z dzieckiem. Na szczęście teraz jest wszystko w porządku. pozdrawiam.

    2 2 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    moja żona rodziła i urodziła ;-] w myślenickim szpitalu. Prowadził ją dr.Dudek chodziła prywatnie na wizyty bo wiadomo jacy fachowcy przyjmują w przychodni! Wiec zaczęło się o 3 rano "wiem bo byłem przy porodzie" o 7 do 9 dr. KOCOT nie był łaskawy podpiąć kroplówki żonie!! a z jego oczu można było wyczytać DAWAJ KASĘ!!! pół godziny później pojawił się dr.Dudek który prowadził jakiś zabieg, podłączył żonie kroplówkę i było ok!! od 10 do 11 były skurcze parte i doktor KOCOT zamiast asystować przy porodzie UMAWIAŁ SOBIE PACJENTKĘ NA WIECZORNĄ WIZYTĘ!!! TO JEST NIE DO POMYŚLENIA!!!

    4 2 Cytuj
  • sara wzniosła 5 wrz 2010

    Kolego ksgrzes,
    urojenia i wybitna zdolność czytania z oczu-może czas zacząć pisać kryminały,albo, no cóż ,skonsultować te zdolności z psychiatrą :) . Gratulacje z powodu narodzin
    potomka.

    2 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    ksgrzes właśnie ci miałam napisać wieczorem żebyś lepiej nie pisał nic o Kococie bo cie zaraz posądzą o chorobe psychiczną czy inne tego typu fanaberie, a tu proszę. już. razek mnie uprzedził.

    1 Cytuj

Odpowiedz