Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 10 lis 2010

    ja bardzo polecam dr Micała. Jest kompetentny, miły i uczciwy. Jestem aktualnie w drugiej ciąży i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Za każdym razem przed wizytą jestem zdenerwowana czy jest wszystko ok i wchodząc do gabinetu i widząc jego spokojną i uśmiechniętą twarz nerwy puszczają, język się rozwiązuje. Można z nim pogadać na każdy temt, dla niego nie ma głupich pytań, wszystkie obawy zawsze realnie rozwiewa. Nie znam nawet z opowiadań lepszego lekarza. A wizyty tez nie bardzo drogie - 70 zł. Tylko nie zapisujcie się do niego naraz bo będą jeszcze dłuższe kolejki :)

    1 Cytuj
  • 10 lis 2010

    Lena nie martw się na zapas,zdarza się tak, moja koleżanka z kalendarza ma termin na 7 listopada(juz po terminie jest) a z usg na 21 listopada(podobno jedne zarodki dojrzewają wcześniej inne pózniej i z tą ta różnica,co prawda fachowcem nie jestem ,ale tak słyszałam,to może jakaś prawda w tym jest,pozdrowienia!!

    Cytuj
  • 12 lis 2010

    LOLKA bardzo dziękuję za numer. Jeśli możesz napisz w które dni doktor przyjmuje.

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    jeżeli ktoś wybiera się do Kocota - proszę nie róbcie tego, jesli zapytacie dlaczego - chętnie odpowiem ale nie na forum, może prywatnie na maila, dodam tylko że leczyłam się u niego 3 lata i
    TO BYŁ BŁAD

    3 1 Cytuj
  • 27 lis 2010

    Przerobiłam już prawie wszystkich gin w Myślenicach i bywało różnie, jakoś przypadkiem trafiłam na dr Zguda z Krakowa, przyjmował w b. Telefonice (po zmianie właściciela już niestety nie przyjmuje i prywatnie ma gabinet w Bochni), normalnie jest chyba kierownikiem oddziału gin w Krakowie na Wrocławskiej. Z całego serca mogę Go polecić i nie tylko ja bo mam kilka znajomych co właśnie do niego chodzą, może troszkę uciążliwy dojazd do Bochni ale warto.

    Cytuj
  • 29 lis 2010

    a co powiecie o dr.Stangel??

    Cytuj
  • 30 lis 2010

    nie polecam..............

    1 Cytuj
  • 30 lis 2010

    dlaczego??

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    jeżeli macie możliwość leczyć sie u innych gin.niz w myslenicach to zróbcie to !!!!! bo tu nie ma dobrego specjalisty z prawdziwego zdarzenia!! a ci co sie cos znaja na tym ich wiedza jest mizerna w porownaniu z innymi miastami! > nie komentuj dopuki sie nie przekonasz sam!!! jezeli sie od lat leczysz tylko w myslenicach i masz zasciankowe podejscie to zostan na swoich starych smiecach! WIADOMOSC TA JEST DLA DZIEWCZYN SZUKAJACYCH DOBRYCH SPECJALISTÓW POTRAFIACYCH POMORZ W KAZDEJ SYTUŁACJI O KAZDEJ PORZE DNIA I NOCY!!!

    1 Cytuj
  • 1 gru 2010

    [quote=gość: ktośxx] jeżeli macie możliwość leczyć sie u innych gin.niz w myslenicach to zróbcie to !!!!! bo tu nie ma dobrego specjalisty z prawdziwego zdarzenia!! a ci co sie cos znaja na tym ich wiedza jest mizerna w porownaniu z innymi miastami! > nie komentuj dopuki sie nie przekonasz sam!!! jezeli sie od lat leczysz tylko w myslenicach i masz zasciankowe podejscie to zostan na swoich starych smiecach! WIADOMOSC TA JEST DLA DZIEWCZYN SZUKAJACYCH DOBRYCH SPECJALISTÓW POTRAFIACYCH POMORZ W KAZDEJ SYTUŁACJI O KAZDEJ PORZE DNIA I NOCY!!! [/quote]

    Po przeczytaniu Twojego posta to chyba bym sie jednak zdecydowała (jakbym poszukiwała) na ginekologa w Myślenicach. Trzeba nie miec much w nosie a raz dwa znajdzie sie dobrego specjalistę, ja już takiego znalazłam i bede go polecać każdej kobiecie- jest nim Dr. Chęciński. Chodziłam do wielu ginekologów ale u tego jednego zostałam, jest człowiekiem kompetentnym i zna sie na tym co robi a co najważniejsze jest ludzki,nie zależu ma na tym żeby wziąć kasę i odbębnić wizyte w 5 minut.

    1 Cytuj
  • 1 gru 2010

    gdzie przyjmuje dr checinski

    Cytuj
  • 1 gru 2010

    Dr Chęciński przyjmuje na ul. Matejki (obok poczty,wynajmuje gabinet u Pani M. Makłowicz)
    przyjmuje w poniedziałki od 15-17 tej,piątki od 16 -18 tej, rejestracja telefoniczna

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    Ile kosztuje wizyta u dra Chęcińskiego? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz:)

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    [quote=gość: nieznajoma] gość: ktośxx napisał/a: jeżeli macie możliwość leczyć sie u innych gin.niz w myslenicach to zróbcie to !!!!! bo tu nie ma dobrego specjalisty z prawdziwego zdarzenia!! a ci co sie cos znaja na tym ich wiedza jest mizerna w porownaniu z innymi miastami! > nie komentuj dopuki sie nie przekonasz sam!!! jezeli sie od lat leczysz tylko w myslenicach i masz zasciankowe podejscie to zostan na swoich starych smiecach! WIADOMOSC TA JEST DLA DZIEWCZYN SZUKAJACYCH DOBRYCH SPECJALISTÓW POTRAFIACYCH POMORZ W KAZDEJ SYTUŁACJI O KAZDEJ PORZE DNIA I NOCY!!!

    Po przeczytaniu Twojego posta to chyba bym sie jednak zdecydowała (jakbym poszukiwała) na ginekologa w Myślenicach. Trzeba nie miec much w nosie a raz dwa znajdzie sie dobrego specjalistę, ja już takiego znalazłam i bede go polecać każdej kobiecie- jest nim Dr. Chęciński. Chodziłam do wielu ginekologów ale u tego jednego zostałam, jest człowiekiem kompetentnym i zna sie na tym co robi a co najważniejsze jest ludzki,nie zależu ma na tym żeby wziąć kasę i odbębnić wizyte w 5 minut. [/quote]
    Czy prócz tego, że jest kompetentny, jest też w miarę kontaktowy i powiedzmy... życzliwy? Za dużo opryskliwych i gburowatych lekarzy spotkałam, dlatego bardzo proszę o jakaś opinię na temat atmosfery w jakiej przebiega wizyta. Dziękuję:)

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    Czy to chodzi o doktora Bolesława Chęcińskiego -lekarza rodzinnego ? Czy on też jest ginekologiem ?
    Specjalistą ginekologiem ?

    Cytuj
  • 2 gru 2010

    [quote=gość: beataa] gość: nieznajoma napisał/a: gość: ktośxx napisał/a: jeżeli macie możliwość leczyć sie u innych gin.niz w myslenicach to zróbcie to !!!!! bo tu nie ma dobrego specjalisty z prawdziwego zdarzenia!! a ci co sie cos znaja na tym ich wiedza jest mizerna w porownaniu z innymi miastami! > nie komentuj dopuki sie nie przekonasz sam!!! jezeli sie od lat leczysz tylko w myslenicach i masz zasciankowe podejscie to zostan na swoich starych smiecach! WIADOMOSC TA JEST DLA DZIEWCZYN SZUKAJACYCH DOBRYCH SPECJALISTÓW POTRAFIACYCH POMORZ W KAZDEJ SYTUŁACJI O KAZDEJ PORZE DNIA I NOCY!!!

    Po przeczytaniu Twojego posta to chyba bym sie jednak zdecydowała (jakbym poszukiwała) na ginekologa w Myślenicach. Trzeba nie miec much w nosie a raz dwa znajdzie sie dobrego specjalistę, ja już takiego znalazłam i bede go polecać każdej kobiecie- jest nim Dr. Chęciński. Chodziłam do wielu ginekologów ale u tego jednego zostałam, jest człowiekiem kompetentnym i zna sie na tym co robi a co najważniejsze jest ludzki,nie zależu ma na tym żeby wziąć kasę i odbębnić wizyte w 5 minut.
    Czy prócz tego, że jest kompetentny, jest też w miarę kontaktowy i powiedzmy... życzliwy? Za dużo opryskliwych i gburowatych lekarzy spotkałam, dlatego bardzo proszę o jakaś opinię na temat atmosfery w jakiej przebiega wizyta. Dziękuję:) [/quote]
    [quote=gość: Turka] Czy to chodzi o doktora Bolesława Chęcińskiego -lekarza rodzinnego ? Czy on też jest ginekologiem ?
    Specjalistą ginekologiem ? [/quote]

    No przepraszam bardzo mam opisac Ci całą wizyte ze szcegółami?? Da Ci to coś?
    Lekarz o którym pisałam jest bardzo kontaktowy, sumienny, uczciwy i zna sie na rzeczy. Badanie jest dokładne, nie bede wdawac sie w szczegóły bo to moja i wyłącznie prywatna sprawa. Dr Chęciński to życzliwy i jak pisałam ludzki człowiek, nie wymagajmy zaś żeby lekarz głaskał nas po kolanie- no bez przesady!

    To nie chodzi o dr Bolesława Chęcinskiego! Nie jest on ginekologiem.

    Wizyta u dr. Chęcińskiego kosztuje 70 zł.

    Cytuj
  • 3 gru 2010

    [quote=gość: nieznajoma] gość: beataa napisał/a: gość: nieznajoma napisał/a: gość: ktośxx napisał/a: jeżeli macie możliwość leczyć sie u innych gin.niz w myslenicach to zróbcie to !!!!! bo tu nie ma dobrego specjalisty z prawdziwego zdarzenia!! a ci co sie cos znaja na tym ich wiedza jest mizerna w porownaniu z innymi miastami! > nie komentuj dopuki sie nie przekonasz sam!!! jezeli sie od lat leczysz tylko w myslenicach i masz zasciankowe podejscie to zostan na swoich starych smiecach! WIADOMOSC TA JEST DLA DZIEWCZYN SZUKAJACYCH DOBRYCH SPECJALISTÓW POTRAFIACYCH POMORZ W KAZDEJ SYTUŁACJI O KAZDEJ PORZE DNIA I NOCY!!!

    Po przeczytaniu Twojego posta to chyba bym sie jednak zdecydowała (jakbym poszukiwała) na ginekologa w Myślenicach. Trzeba nie miec much w nosie a raz dwa znajdzie sie dobrego specjalistę, ja już takiego znalazłam i bede go polecać każdej kobiecie- jest nim Dr. Chęciński. Chodziłam do wielu ginekologów ale u tego jednego zostałam, jest człowiekiem kompetentnym i zna sie na tym co robi a co najważniejsze jest ludzki,nie zależu ma na tym żeby wziąć kasę i odbębnić wizyte w 5 minut.
    Czy prócz tego, że jest kompetentny, jest też w miarę kontaktowy i powiedzmy... życzliwy? Za dużo opryskliwych i gburowatych lekarzy spotkałam, dlatego bardzo proszę o jakaś opinię na temat atmosfery w jakiej przebiega wizyta. Dziękuję:)
    gość: Turka napisał/a: Czy to chodzi o doktora Bolesława Chęcińskiego -lekarza rodzinnego ? Czy on też jest ginekologiem ?
    Specjalistą ginekologiem ?

    No przepraszam bardzo mam opisac Ci całą wizyte ze szcegółami?? Da Ci to coś?
    Lekarz o którym pisałam jest bardzo kontaktowy, sumienny, uczciwy i zna sie na rzeczy. Badanie jest dokładne, nie bede wdawac sie w szczegóły bo to moja i wyłącznie prywatna sprawa. Dr Chęciński to życzliwy i jak pisałam ludzki człowiek, nie wymagajmy zaś żeby lekarz głaskał nas po kolanie- no bez przesady!

    To nie chodzi o dr Bolesława Chęcinskiego! Nie jest on ginekologiem.

    Wizyta u dr. Chęcińskiego kosztuje 70 zł. [/quote]
    O Boże, co za wzburzenie:) w moim pytaniu nie było ani zdania, w którym prosiłabym o opisywanie wizyty u lekarza, mnie naprawde nie zżera ciekawośc z czym Pani chodzi do ginekologa i przedstawiac się imieniem i nazwiskiem na forum, też wbrew pozorom, Pani nie każe:) Może trochę mniej czytania poza wierszami i więcej taktu, bo nie każdy, tak jak Pani, uważa że ginekolog powinien nas głaskać po kolanie, bo ja tego naprawde nie napisałam:)
    Pozdrawiam i dziękuję za cenne informacje

    Cytuj
  • 3 gru 2010

    Kto teraz przyjmuje w przychodni ginekologicznej w Myślenicach?

    Cytuj
  • 4 gru 2010

    [quote=gość: beataa] gość: nieznajoma napisał/a: gość: beataa napisał/a: gość: nieznajoma napisał/a: gość: ktośxx napisał/a: jeżeli macie możliwość leczyć sie u innych gin.niz w myslenicach to zróbcie to !!!!! bo tu nie ma dobrego specjalisty z prawdziwego zdarzenia!! a ci co sie cos znaja na tym ich wiedza jest mizerna w porownaniu z innymi miastami! > nie komentuj dopuki sie nie przekonasz sam!!! jezeli sie od lat leczysz tylko w myslenicach i masz zasciankowe podejscie to zostan na swoich starych smiecach! WIADOMOSC TA JEST DLA DZIEWCZYN SZUKAJACYCH DOBRYCH SPECJALISTÓW POTRAFIACYCH POMORZ W KAZDEJ SYTUŁACJI O KAZDEJ PORZE DNIA I NOCY!!!

    Po przeczytaniu Twojego posta to chyba bym sie jednak zdecydowała (jakbym poszukiwała) na ginekologa w Myślenicach. Trzeba nie miec much w nosie a raz dwa znajdzie sie dobrego specjalistę, ja już takiego znalazłam i bede go polecać każdej kobiecie- jest nim Dr. Chęciński. Chodziłam do wielu ginekologów ale u tego jednego zostałam, jest człowiekiem kompetentnym i zna sie na tym co robi a co najważniejsze jest ludzki,nie zależu ma na tym żeby wziąć kasę i odbębnić wizyte w 5 minut.
    Czy prócz tego, że jest kompetentny, jest też w miarę kontaktowy i powiedzmy... życzliwy? Za dużo opryskliwych i gburowatych lekarzy spotkałam, dlatego bardzo proszę o jakaś opinię na temat atmosfery w jakiej przebiega wizyta. Dziękuję:)
    gość: Turka napisał/a: Czy to chodzi o doktora Bolesława Chęcińskiego -lekarza rodzinnego ? Czy on też jest ginekologiem ?
    Specjalistą ginekologiem ?

    No przepraszam bardzo mam opisac Ci całą wizyte ze szcegółami?? Da Ci to coś?
    Lekarz o którym pisałam jest bardzo kontaktowy, sumienny, uczciwy i zna sie na rzeczy. Badanie jest dokładne, nie bede wdawac sie w szczegóły bo to moja i wyłącznie prywatna sprawa. Dr Chęciński to życzliwy i jak pisałam ludzki człowiek, nie wymagajmy zaś żeby lekarz głaskał nas po kolanie- no bez przesady!

    To nie chodzi o dr Bolesława Chęcinskiego! Nie jest on ginekologiem.

    Wizyta u dr. Chęcińskiego kosztuje 70 zł.
    O Boże, co za wzburzenie:) w moim pytaniu nie było ani zdania, w którym prosiłabym o opisywanie wizyty u lekarza, mnie naprawde nie zżera ciekawośc z czym Pani chodzi do ginekologa i przedstawiac się imieniem i nazwiskiem na forum, też wbrew pozorom, Pani nie każe:) Może trochę mniej czytania poza wierszami i więcej taktu, bo nie każdy, tak jak Pani, uważa że ginekolog powinien nas głaskać po kolanie, bo ja tego naprawde nie napisałam:)
    Pozdrawiam i dziękuję za cenne informacje [/quote]

    Trzeba też nauczyć sie patrzeć na to co sie pisze!
    Nie napisałam że według mnie lekarz powinien głaskać nas po kolanie, wiec proszę nie przekręcać mojego zdania, bo może Pani urazić kogoś lub zepsuć mu opinie głupim tekstem.
    Pani ma swoje zdanie, ja swoje którego nie zmienię. Chce Pani chodzić do swojego ginekologa- proszę bardzo ale może nie trzeba swojego zdania narzucać innym??
    Pozdrowienia!

    Cytuj
  • 4 gru 2010

    [quote=gość: nieznajoma] gość: beataa napisał/a: gość: nieznajoma napisał/a: gość: beataa napisał/a: gość: nieznajoma napisał/a: gość: ktośxx napisał/a: jeżeli macie możliwość leczyć sie u innych gin.niz w myslenicach to zróbcie to !!!!! bo tu nie ma dobrego specjalisty z prawdziwego zdarzenia!! a ci co sie cos znaja na tym ich wiedza jest mizerna w porownaniu z innymi miastami! > nie komentuj dopuki sie nie przekonasz sam!!! jezeli sie od lat leczysz tylko w myslenicach i masz zasciankowe podejscie to zostan na swoich starych smiecach! WIADOMOSC TA JEST DLA DZIEWCZYN SZUKAJACYCH DOBRYCH SPECJALISTÓW POTRAFIACYCH POMORZ W KAZDEJ SYTUŁACJI O KAZDEJ PORZE DNIA I NOCY!!!

    Po przeczytaniu Twojego posta to chyba bym sie jednak zdecydowała (jakbym poszukiwała) na ginekologa w Myślenicach. Trzeba nie miec much w nosie a raz dwa znajdzie sie dobrego specjalistę, ja już takiego znalazłam i bede go polecać każdej kobiecie- jest nim Dr. Chęciński. Chodziłam do wielu ginekologów ale u tego jednego zostałam, jest człowiekiem kompetentnym i zna sie na tym co robi a co najważniejsze jest ludzki,nie zależu ma na tym żeby wziąć kasę i odbębnić wizyte w 5 minut.
    Czy prócz tego, że jest kompetentny, jest też w miarę kontaktowy i powiedzmy... życzliwy? Za dużo opryskliwych i gburowatych lekarzy spotkałam, dlatego bardzo proszę o jakaś opinię na temat atmosfery w jakiej przebiega wizyta. Dziękuję:)
    gość: Turka napisał/a: Czy to chodzi o doktora Bolesława Chęcińskiego -lekarza rodzinnego ? Czy on też jest ginekologiem ?
    Specjalistą ginekologiem ?

    No przepraszam bardzo mam opisac Ci całą wizyte ze szcegółami?? Da Ci to coś?
    Lekarz o którym pisałam jest bardzo kontaktowy, sumienny, uczciwy i zna sie na rzeczy. Badanie jest dokładne, nie bede wdawac sie w szczegóły bo to moja i wyłącznie prywatna sprawa. Dr Chęciński to życzliwy i jak pisałam ludzki człowiek, nie wymagajmy zaś żeby lekarz głaskał nas po kolanie- no bez przesady!

    To nie chodzi o dr Bolesława Chęcinskiego! Nie jest on ginekologiem.

    Wizyta u dr. Chęcińskiego kosztuje 70 zł.
    O Boże, co za wzburzenie:) w moim pytaniu nie było ani zdania, w którym prosiłabym o opisywanie wizyty u lekarza, mnie naprawde nie zżera ciekawośc z czym Pani chodzi do ginekologa i przedstawiac się imieniem i nazwiskiem na forum, też wbrew pozorom, Pani nie każe:) Może trochę mniej czytania poza wierszami i więcej taktu, bo nie każdy, tak jak Pani, uważa że ginekolog powinien nas głaskać po kolanie, bo ja tego naprawde nie napisałam:)
    Pozdrawiam i dziękuję za cenne informacje

    Trzeba też nauczyć sie patrzeć na to co sie pisze!
    Nie napisałam że według mnie lekarz powinien głaskać nas po kolanie, wiec proszę nie przekręcać mojego zdania, bo może Pani urazić kogoś lub zepsuć mu opinie głupim tekstem.
    Pani ma swoje zdanie, ja swoje którego nie zmienię. Chce Pani chodzić do swojego ginekologa- proszę bardzo ale może nie trzeba swojego zdania narzucać innym??
    Pozdrowienia! [/quote]

    Coż ja Pani narzucam?? Problem w tym, że nie napisałam ani słowa opinii o jakimkolwiek lekarzu, zadałam zwykłe pytanie,bo nie mam tu ginekologa, więc zdania w tym temacie również nie mam, a Pani zaczęła mi zarzucac Bóg wie co i nie skomentowałabym tego, gdyby mnie to nie uraziło w jakiś sposób, dlatego radę "trzeba nauczyć sie patrzeć na to co sie pisze!"proszę zachowac dla siebie.

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Chciałam się dowiedzieć w którym szpitalu przyjmuje dr.Dziewońska.

    Cytuj
  • 11 gru 2010

    Ja polecam dr.Chęcińskiego.

    1 Cytuj
  • 12 gru 2010

    Dr.Dziewońska pracuje w Myślenickim szpitalu.

    1 Cytuj
  • 13 gru 2010

    Witam , masz może nr kontaktowy do Dr Dziewońskiej ?W jakie dni przyjmuje ?I gdzie to dokładnie jest , bo nie jestem do końca miejscowa :)jakbyś miała chwilkę to odpisz ,
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    do jola;Dr Dziewońska przyjmowała na Kazimierza Wielkiego,bodajże poniedz i czwartek od godz 16 tej do ostatniego pacjenta,umawia się z nią telefoniczniesą to dane zebrane na forum,sama się do niej wybierałam,ale w ostatniej chwili zdecydowałam ,że pójdę do faceta i powiem szczerze ,że nie wiem jak jest u niej na wizycie,mogę Ci tylko odradzić korzystanie z usług P.Makłowicz koło poczty ,ceny ma kosmiczne a nie rewelacyjna.

    Cytuj

Odpowiedz