Forum » Myślenice

Rondo im Lecha Kaczyńskiego na Dolnym Przedmieściu - WASZE OPINIE

  • 18 cze 2012

    Rondo jest wyrazem szacunku dla wspaniałej prezydentury Lecha Kaczyńskiego!!!!

    7 6 Cytuj
  • 18 cze 2012

    [quote=gość: Koziołek Matołek] Mądrale a może wymienicie po kole co takiego dla Myślenic zrobili patroni pozostałych ulic,szkół itd?Nienawiść rozum odbiera i tyle,
    zresztą to forum to opinie kilkunastu ludzi którzy wszystko krytykują bo rozwala ich frustracja że to "głupie społeczeństwo" ich nie wybrało.I na szczęście dobrze się stało. [/quote]

    Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!! Lepiej tego ująć nie można!!!!!

    6 4 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Koziołek Matołek zrobił więcej dla Myśleniczan niż Lech Kaczyński.
    Nadawanie rondu jego imenia to hańba. Zbeszczeszczono WAWEL a teraz biorą się za inne miejsca. Przecież ten prezydent nic nie zrobił, to za co te pomniki? Za to że tragicznie zginął! Wstyd mi za radnych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Mam nadzieję że nowa rada znowu zmieni nazwę na Koziołka Matołka. Ta jest bardziej odpowiednia!

    8 9 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Koziołek Matołek nie chce ronda w mieście gdzie sfrustrowana opozycja kwestionuje decyzję Rady wybranej przez większość społeczeństwa.Tragicznie zmarły Prezydent zasłużył sobie na to aby o nim pamietano ale widać "kulturalni,tolerancyjni europejczycy"są za demokracją i wolnością ale tylko dla nich i mniejszości odbierając prawo większości do upamiętniania swoich bohaterów.Reksio wiem że dla Ciebie odpowiedniejszym patronem byłby Koziołek Matołek ale znowu nie jestem aż takim matołkiem aby się z Tobą i kilkoma krzykaczami zgadzać.
    "Nie dyskutuj z głupim bo ktoś inny nie zauważy różnicy a głupi sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."
    PS.Pocieszające dla Matołka jest to że na uroczystości widział jedną z najważniejszych osób z opozycji,jednak nie jest aż tak źle.

    3 7 Cytuj
  • 18 cze 2012

    [quote=gość: Koziołek Matołek] Koziołek Matołek nie chce ronda w mieście gdzie sfrustrowana opozycja kwestionuje decyzję Rady wybranej przez większość społeczeństwa.Tragicznie zmarły Prezydent zasłużył sobie na to aby o nim pamietano ale widać "kulturalni,tolerancyjni europejczycy"są za demokracją i wolnością ale tylko dla nich i mniejszości odbierając prawo większości do upamiętniania swoich bohaterów.Reksio wiem że dla Ciebie odpowiedniejszym patronem byłby Koziołek Matołek ale znowu nie jestem aż takim matołkiem aby się z Tobą i kilkoma krzykaczami zgadzać.
    "Nie dyskutuj z głupim bo ktoś inny nie zauważy różnicy a głupi sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."
    PS.Pocieszające dla Matołka jest to że na uroczystości widział jedną z najważniejszych osób z opozycji,jednak nie jest aż tak źle. [/quote]
    "Idź Ty lepiej, koziołeczku, szukać swego Pacanowa."
    A nie pisz bredni na Forum.

    5 4 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Właśnie to mam zrobić.Jest was kilkanaście osób na tym forum i macie aspiracje że reprezentujecie większość tego społeczeństwa a prawda jest taka że prawie nikt nie traktuje poważnie waszych wypocin.Wchodzę tu dla zabawy i pod różnymi nickami prowokuję dyskusję z wami .Na starym forum jeszcze było z kim podyskutować a teraz to już tylko zabawa.

    6 8 Cytuj
  • 18 cze 2012

    [quote=gość: Koziołek Matołek] Wchodzę tu dla zabawy i pod różnymi nickami prowokuję dyskusję z wami .Na starym forum jeszcze było z kim podyskutować a teraz to już tylko zabawa. [/quote]

    A to dla tego nie masz z kim dyskutować bo większość inteligentnych ludzi odpuszcza ludziom Twojego pokroju, pieniaczom, dwulicowcom i zawistnym maluczkim człowieczkiem który twierdzi ze tylko on ma racje a reszta to bydło.
    Nic dodać nic ująć: cytuje " spiep...j dziadu" to jest twoje motto.

    9 3 Cytuj
  • 18 cze 2012

    To wy nie chcecie uszanować woli większości.Przecież Rada została wybrana przez to społeczeństwo i go reprezentuje i jeżeli większościa głosów zdecydowano o nadaniu imienia to sie z tym zgadzam mimo że nie głosowałem na tą większość.Czy mieli pytać każdego z osobna czy inteligencji z Forum?
    Pieniaczem nie jestem a dobrze pamiętam jak przed wyborami na tym Forum straszono sądami ludzi którzy mieli inne zdanie.Dalej podtrzymuję zdanie że pisze tu paru krzykaczy i nikt więcej a mohery i zwolennicy PiS raczej tu nie wchodzą.Wolę być maluczkim człowieczkiem niż wielkim jak jeden z forumowiczów który często na forum miał inne zdanie a prywatnie inne.Taka teraz moda.
    Tragicznie zmarły Prezydent ma w wielu krajach swoje ulice czy pomniki tylko u nas nazwanie jakiejś ulicy czy wybudowanie pomnika budzi takie kontrowersje.Czy my nie potrafimy uszanować woli innych współobywateli?Nie podobało mi się nazwanie lotniska imieniem żyjącego do tego kontrowersyjnego bohatera ale nie pyszczałem z tego powodu i nie poniżałem tych którzy tak zadecydowali.
    http://www.airport.gdansk.pl/
    A taki pomnik nikomu nie przeszkadza?
    http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Czterech_Spiacych.jpg&filetimestamp=20100714115101
    Z Kaczyńskich zrobiono potworów ale zagrażali oni nie zwykłemu obywatelowi tylko pewnej grupie która po 1989 r zrobiła i robi dobre interesy dzięki słabości tego państwa.
    Tak naprawdę to poza "spie...aj dziadu" co wiesz o działalności Prezydenta,co takiego złego zrobił dla kraju?
    Dalej traktuję to jako zabawę bo o czym będziemy dyskutować ?Jakich argumentów poza "s...j d..u" używać?
    Dobrze wiesz że gdyby cokolwiek mieli na PiS dawno powsadzali by ich do więzienia a tak się składa że rzekome ofiary PiSu po latach otrzymują wyroki w sądach które nigdy raczej nie były i nie będą za tym ugrupowaniem.
    Na Tobie wrażenie zrobiło"sp...aj dz...du" a na mnie łzy skrzywdzonej posłanki czy Chlebowskiego.

    5 9 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Nie wiem czy jestem godny po tym rondzie jeździć?

    16 3 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Jeszcze jedno. Czy ten Lech Kaczyński w ogóle wiedział gdzie są Myślenice?i czym dla miasta się zasłużył ? Jeżeli bohaterstwem był ten wypadek , ale zginął w końcu nie on sam, więc rondo można by nazwać " Rondem Przypadkowych Bohaterów"

    11 5 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Ja nazwałbym to rondo,
    rondem miesięcznicy.
    Wycieczki moherowe z całej Polski każdego dziesiątego murowane.
    Wzrost obrotów w sklepach itp.
    Same plusy.

    10 4 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Żeby były pielgrzymki, to musiały by na rondzie zacząć dziać się jakieś cuda, np wyrosnąć drzewo w kszałcie krzyża, albo wyraźnie słyszalny głos Maciarewicza o 12.00 w nocy, albo tulipany w zimie........

    8 5 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Wszystko, tylko nie tulipany w zimie!!! Holandia za daleko, a ja mam wstręt do tulipan-pana

    6 2 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Czy nie można by następnego ronda nazwać "Rondem Zakompleksionych"?

    11 2 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Czy nie uważacie (prócz tego, że w ogóle skrzyżowanie nazywać czyimś imieniem to jakaś głupota, a faktycznie Kaczyńskiemu Myślenice pewnie kojarzyły się jedynie z nie myśleniem, znowu zafundowali nam jakieś obrzydlistwo, bez smaku, wyglądu ni sensu, znowu za plecami mieszkańców, bez przetargów, dyskusji, konkursów. Tak jak by stawiano coś we własnym ogródku. PRL.

    13 4 Cytuj
  • 18 cze 2012

    ....może chodzi o to aby dziecko które teraz chodzi do żłobka za kilka lat zapytało "KTO TO BYŁ...."
    tak mnie się pomyślało i tyle..?

    5 3 Cytuj
  • 18 cze 2012

    @Laozi
    Z tym twoim narzekaniem i podejrzeniami, nie mogę się zgodzić, że za plecami mieszkańców, bez przetargów. Nie rób nic nie będzie nic-chciało by się powiedzieć, byłby konkurs napisał byś że nie ci ludzie, byłby przetarg powiedział byś ustawiony, zgadzam się na wieczne dyskusje a w końcu nie podejmowanie żadnych decyzji.

    1 4 Cytuj
  • 18 cze 2012

    [quote=gość: natakinanie] ....może chodzi o to aby dziecko które teraz chodzi do żłobka za kilka lat zapytało "KTO TO BYŁ...."
    tak mnie się pomyślało i tyle..? [/quote]
    I usłyszało odpowiedź: "Dziecko, to był taki pan, przez którego zginęło 96 osób".

    8 7 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Cytat-I usłyszało odpowiedź: "Dziecko, to był taki pan, przez którego zginęło 96 osób"
    I po co te całe komisje jak mamy tam mądrych i obeznanych ludzi.To już chyba przypadek nie rokujący nadziei na poprawę nawet przy wykorzystaniu najnowocześniejszych leków.

    5 2 Cytuj
  • 18 cze 2012

    [quote=gość: Koziołek Matołek] Cytat-I usłyszało odpowiedź: "Dziecko, to był taki pan, przez którego zginęło 96 osób"
    I po co te całe komisje jak mamy tam mądrych i obeznanych ludzi.To już chyba przypadek nie rokujący nadziei na poprawę nawet przy wykorzystaniu najnowocześniejszych leków. [/quote]
    Koziołek, wpasowujesz się w tok myślenia Maciarewicza? Bo mnie się wydaje że komisje zamkneły już sprawę i podano oficjalne przyczyny katastrofy.

    5 4 Cytuj
  • 18 cze 2012

    I komisje uznały winę Prezydenta??????????
    Sprawę Katynia Rosjanie "wyjaśniali" ponad 60 lat a tu tak szybko im poszło.

    3 5 Cytuj
  • 18 cze 2012

    weźcieSZTUCZNE PENISY PALIKOTA I WYJDZCIE NA ULICE ŻAŁOSNE LEMINGI !!!! LEMINGUS POSPOLITUS ANONIMUS !!!!!!!

    8 7 Cytuj
  • 18 cze 2012

    [quote=gość: Koziołek Matołek] I komisje uznały winę Prezydenta??????????
    Sprawę Katynia Rosjanie "wyjaśniali" ponad 60 lat a tu tak szybko im poszło. [/quote]
    Można wyjaśniać w nieskończoność i na końcu znowu urodzi się "mądry" który to zakwestjonuje.
    Od ostatniej wojny minęło 68lat i ciągle sprawy nie załatwiliśmy, to dziwne bo I wojna światowa to tylko 20 lat wcześniej i nikt się sprawą nie zajmuje, nawet 40 lat po jej zakończeniu nikt na jej temat nie tworzył mitów i opowieści fantastycznych. Wygląda na to że co 20 lat powinna być wojna abyśmy zajmowali się ostatnią a nie tą z przed np. 25 lat.

    3 3 Cytuj
  • 19 cze 2012

    [quote=gość: frozen]myślę że minusy za to pytanie postawione odpowiedzą ci wystarczająco[/quote]

    Masz w nagłówku na stronie głównej wątek z tym tematem, więc faktem jest, że to pytanie nie na miejscu.....Kto miał ochotę wypowiedzieć się na ten temat już to zrobił na łamach tamtego artykułu....

    2 Cytuj
  • 19 cze 2012

    Znam Myśleniczan którzy stracili obojga rodziców będąc jeszcze dziećmi i nikt im nie współczuje i nikt ich nie żałuje z powodu osierocenia. Z Marty Kaczyńskiej robi się ofiarę biedną sierotę, albo ona sama ze siebie to robi i to jest żałosne. Owszem jest córką prezydenta, ale służy teraz Pisowcom do pokazywania, robi za kukiełkę. Powinna zdać sobie z tego sprawę że jest wykorzystywana.
    W końcu prezydent był tylko prezydentem i aż prezydentem zwykłym marzycielem oderwanym od realiów dzisiejszej polityki, żadna indywidualność, wręcz odwrotnie aby nie powiedzieć źle o zmarłym. Niczym poza spektakularną katastrofą nie zapisał się w historii kraju. I gdyby nie ta katastrofa, po upłynięciu jego kadencji o Marcie nikt by nic nie wiedział.

    8 3 Cytuj

Odpowiedz