Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 7 maj 2011

    Ludzie, przecież nie wszystkim smakuje to samo. Więc co jak co, ale nie krytykujcie opinii innych, tylko wyrażajcie swoje nie obrażając nikogo.

    1 Cytuj
  • 7 maj 2011

    A co konkurecja zadrosci??Jak ci nie pasuje to nie czytaj forum i tyle!Nik nie bedzie pisal pod ciebie zeby tobie kazda wypowiedz pasowala!

    1 Cytuj
  • 7 maj 2011

    Ja nie chce żeby każda opinia mi pasowała tylko uważam że jak komus smakuje jedzenie w jednej restauracji to niekoniecznie innej osobie też będzie to samo pasowało. I chodzi mi tylko o to żeby nie kłócić się o swoje gusta smakowe bo to bez sensu. A czytam ten wątek by wiedzieć jakie są opinie innych na temat myślenickich restauracji i chcę wiedzieć gdzie można zjeść jedzenie, które zostało już ocenione przez inne osoby.

    1 Cytuj
  • 11 maj 2011

    nowy lokal jest na ulicy rzemieślnieczej, mają tam pierogi i inne dania - ale nie znam ich nazwy - może ktoś wie czy dobre jedzonko tam propomują ?

    Cytuj
  • 11 maj 2011

    ja jdam w BANDEROZIE wmiare tanio a jedzenie super......... teraz nawet dowożą

    1 Cytuj
  • 11 maj 2011

    na rzemieślniczej jest green bar i jedzenie jest naprawde dobre i świeże.polecam:)

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    Ale na rzemieśliczej też jest własnie to z pierogami obok apteki w tej drewnianej budzie. Nie polecam. Jadlem i myslalem ze sie nie odkleje od krzesla bo takie zasyfione. Co do jedzenia to mi osobisie nie smakowalo, a jadlem pierogi wiec to czym sie reklamoja wiec powinni miec dobre. Co do Gusto powiem tak. Jedzenie jest jak najbardziej ok, ale porcje są nie do przyjęcia. Ja jako mężczyzna, żeby tam pojeść musiał bym zamawiać podwojnie:) oprocz tego lokal jest malutki, a wentylacja (lub jej brak) nie dziala. Jak z tamtąd wychodzisz pachniesz caly olejem. Podsomowując jedzenie jest ok, ale dla anorektycznki, która lubi jeść na dworze :)
    Na następny ogień pojdzie green skoro tak piszzecie, że jest dobre:D

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    Ciekawe stwierdzenie z tym gusto, że porcje dla anorektyczki:) kilka razy miałem okazję tam próbować kilku potraw i stwierdzić muszę, że ani raz nie zjadłem całego dania, znajomi zresztą też nie podojadali(nie to że było nie smaczne tylko porjce były potęż:)) tak że agument z małymi porcjami jest raczej słąbu..
    od razu zaznaczę że nie mam żadnego związku z guto więc proszę nie pisać bzdur że robię reklame:)
    powiem tak oprócz gusto mogę na pewno polecić jedzienie w Paco, Sovie, czy w tym lokalu na przeciwku Orlenu nad Myślenicami.

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    nie jest jeszcze jeden taki nowy lokal z pierożkami, właśnie dostałem ich ulotke - kraina pierogów i coś tam jeszcze. zamówiłem dziś tam placki ziemniaczane, poprostu pysznotka, a wy co myślicie o tym nowym lokalu na przeciwko chemika?

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    no nic oprocz tego, że zerżneli kolorystyke z innej gastronomi znajdującej się na tej samjej ulicy to nic:)

    Cytuj
  • 12 maj 2011

    [quote=gość: kakatus] nie jest jeszcze jeden taki nowy lokal z pierożkami, właśnie dostałem ich ulotke - kraina pierogów i coś tam jeszcze. zamówiłem dziś tam placki ziemniaczane, poprostu pysznotka, a wy co myślicie o tym nowym lokalu na przeciwko chemika? [/quote]

    ooo, czyżby to ten sam lub chodź podobny lokal co kiedyś był na Piłsudskiego? mieli świetne pierogi!

    Cytuj
  • 14 maj 2011

    ten nowy lokal z pierogami jest tam gdzie był kiedyś sklep odzieżowy, obok niego jest taki sklep z wikliną. ale obsługa taka sobie, może muszą się jeszcze doorganizować.

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    zamawiałysmy sobie tam ruskie pierogi, ale takie troche za kwasne były, za to z mięsem juz lepsze -troszke długo trzeba czekac za nim dowioza, a poza tym może byc.

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    agusia
    pierogi ruskie akuarat musza być kwaśne

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    kwaśne ale nie do przesady, a te były no niestety takie sobie,

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    a ja polecam pierogi z Parkowego na Zarabiu, naprawdę smaczne : )

    1 Cytuj
  • 7 cze 2011

    a czy ktoś jada w restauracji corner? ostatnio jak byłem na spacerze zauważyłem że coś takiego w ogóle w naszym mieście funkcjonuje.

    2 2 Cytuj
  • 7 cze 2011

    A gdzie jest ten Corner?

    Cytuj
  • 7 cze 2011

    no włąśnie, obok hali sportowej, na rogu od strony strzelnicy

    Cytuj
  • 18 cze 2011

    same mecenasy hahaha

    1 2 Cytuj
  • 18 cze 2011

    Prawdziwy sponti to jest ale w Rabce tam płacisz za wagę jedzenia a nie za porcje tak jak tu. I ciekawe czy choć jedno danie ma taką wagę jak w menu.

    Cytuj
  • 27 cze 2011

    Chinol na Piłsudskiego- nie polecam. Zamówiłam kurczaka, mąż szaszłyk z wieprzowiny. Psikus losu- wieprzowina wygląda jak kurczak. Ba- wieprzowina jest kurczakiem.... Jak kto woli....

    3 1 Cytuj
  • 28 cze 2011

    Pomyłki w Chińczyku na Piłsudskiego zdarzały się na samym początku - jak widzę teraz również - oj nie ładnie, nie ładnie... Coś z tym trzeba zrobić drodzy Państwo bo robicie smaczne jedzonko ale klienci oczekują czegoś więcej...

    1 Cytuj
  • 15 lip 2011

    A z tej kawiarni Nina da się jedzenie zamówić?

    Cytuj
  • 17 lip 2011

    Ponawiam pytanie. Widział ktoś jakieś ulotki z dowozem albo coś? Nie mam czasu się tam wybrać a bardzo zasmakowały mi sałatki

    3 Cytuj

Odpowiedz