Forum » Myślenice

Jestem głodna...skąd dobre jedzonko zamówić???

  • 12 paź 2011

    A ja generalnie podziwiam odwagę ludzi, którzy teraz decydują się na otwarcie knajpy w Myślenicach. Od jakiegość czasu widać, że jakaś bieda w narodzie.

    7 1 Cytuj
  • 15 paź 2011

    Bieda w narodzie a w SZYBKIM JADLE U GORKI kaza placic za keczup i sosy ZENADA

    9 1 Cytuj
  • 15 paź 2011

    nawet mi nie przypominaj jedzenia w SZYBKIM JADLE śmierdzące zimne i ohydne jedzenie. NIE POLECAM

    5 2 Cytuj
  • 16 paź 2011

    [quote=gość: sąsiadka] Babcia Malina to już przeszłość- teraz będzie tam otwierana restauracja polsko-włoska+ pizzeria.
    Podobno ma być bossssko [/quote]

    no nie spodziewałabym się na waszym miejscu tam żadnych rewelacji

    2 Cytuj
  • 16 paź 2011

    Czy jest w Myślenicach coś z jedzeniem dowożące w niedzielę jedzenie albo przynajmniej odbierające telefony? SPONTIAK tyle się nasłuchałem a telefonu nie potrafią odebrać, nawet jeśli nie dowożą to może by przygotowali żebym nie czekał.
    Myślenice to ostatnio porażka jeśli chodzi o jedzenie :(:(:(

    2 3 Cytuj
  • 16 paź 2011

    W pizzeriach odbierają: Da Grasso, Legendario, Camorra - z tych miejsc biorę przeważnie i nie nawalają ale jeśli chcesz kotleta to tam nie kupisz ;-)

    2 2 Cytuj
  • 16 paź 2011

    A Ja polecam tak jak inni dla odmiany chińczyka pod blachą, jeden ze współwłaścicieli to właściciel Karenu. Jedzenie naprawdę smaczne i w miarę po pieniądzach a porcje takie, że najesz się do syta. Pozdrawiam!!!)

    6 Cytuj
  • 18 paź 2011

    Bar Parkowy na Zarabiu. Zawsze smacznie, domowa atmosfera i czysto że mucha nie saida.Chodzą tam myślenickie szychy a to o czymś świadczy. Dla mnie to nie bar a zdecydowanie najlepsza restauracja w naszym mieście.

    7 8 Cytuj
  • 18 paź 2011

    Byłem ostatnio w smaczku na Przemysłowej 6 takiego jedzenia nie jadlem w całych myslenicach bardzo dobre i szybko w szczególności polecam barszcz biały z kiełbasa i jajkiem pychota

    3 7 Cytuj
  • 18 paź 2011

    w szybkim jadle zawsze coś było nie teges bo mięso biorą prosto z uboju z za ściany,dawniej też było liche.

    6 1 Cytuj
  • 20 paź 2011

    kasia zapomniała zauważyc ze w green barez nie dowożą wiec jej cała krytyka jest śmieszna

    1 Cytuj
  • 22 paź 2011

    Cale szczescie ze nie dowoza,z tak mala porcja za 10 zlotych nieoplaca sie odpalac samochodu.

    Cytuj
  • 10 lis 2011

    Sawickim niewypalil ten GREEN BAR,a moze tak GREEN CUKIERNIA VIS A VIS PIATKI

    4 2 Cytuj
  • 10 lis 2011

    jesli chodzi o cafe nina, to ostatnio miedzy wykladami wybralysmy sie tam z kolezanka na kawe i bylysmy zszokowane, gdy za zwykla biala kawe na wynos 100 ml zaplacilysmy 7 zł/szt, czekallysmy na nia 15 min bo taka byla kolejka i pan nie wiedzial ile mamy wogole zaplacic:/masakra:/ jesli chodzi o panini to maja dobre, ale malo warzyw i mieska porcje sa tam male:/ale plus za wystroj, minus za malo stolikow:/

    1 2 Cytuj
  • 10 lis 2011

    Ja polecam Bar CYBUCH

    3 1 Cytuj
  • 10 lis 2011

    [quote=gość: kacpi] jesli chodzi o cafe nina, to ostatnio miedzy wykladami wybralysmy sie tam z kolezanka na kawe i bylysmy zszokowane, gdy za zwykla biala kawe na wynos 100 ml zaplacilysmy 7 zł/szt, czekallysmy na nia 15 min bo taka byla kolejka i pan nie wiedzial ile mamy wogole zaplacic:/masakra:/ jesli chodzi o panini to maja dobre, ale malo warzyw i mieska porcje sa tam male:/ale plus za wystroj, minus za malo stolikow:/ [/quote]

    Ja też byłam w ten weekend w tej kawiarni i rzeczywiście ruch był niesamowity. Trzeba było czekać na jedzenie dosyć długo, ale nie ma się co dziwić przy takiej ilości gości. Podobno w domu kultury działo się to samo. Co do ceny kaw, nie uważam, że są one wysokie, ogólnie w każdej knajpie w Myślenicach są takie same. Panini jadłam tam tylko raz, z kurczakiem, ale było bardzo smaczne.

    2 1 Cytuj
  • 16 lis 2011

    7 zeta za kawe ,chyba poszaleli .Paczka dobrej kawy w sklepie kosztuje ok 10 zeta.

    1 2 Cytuj
  • 16 lis 2011

    buda stoi koło 18 stki -stamtąd dobre jedzonko można wziąć a pytać NON STOP NA FORUM!!!!!!!!

    1 2 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Kati. z tym 10 zł za dobra kawę to trochę przesadziłaś.. Zwykła rozpuszczalna Tchibo kosztuje chyba koło 30 zł, nie wspominając o cenie profesjonalnego ekspresu do kawy :)

    3 2 Cytuj
  • 17 lis 2011

    Kilo ziarnistej kawy zaczyna się od około 35-40 zł a kończy na 90 w hurcie dla gastronomii z tym, że ta za 35 to mieszanka z 50-60% zawartością najniższej jakości robusty. Ceny 100% arabik zaczynają się od 60 zł. Są kawy droższe niż 90 ale w PL kawiarniach jeszcze nie spotkałem.

    Cytuj
  • 18 lis 2011

    A CO MYŚLICIE O TYM LOKALU NA RZEMIEŚNICZEJ NA PRZECIWKO CHEMIKA - PIEROGI. JAKA JEST OBSŁUGA - CO TAM JESZCZE SERWUJĄ I JAKIE MAJĄ CENY - SŁYSZAŁAM ŻE PIEROGI MAJĄ STRASZNIE DROGIE?

    1 4 Cytuj
  • 18 lis 2011

    wszystko tylko nie ryba od bosmana stara smierdząca chyba zdechła albo trzymana ze dwa tygodnie!obrzydlistwo!!!

    1 4 Cytuj
  • 21 lis 2011

    Co powiecie o pizzeri WEZUWIUSZ?

    Ceny kuszą, ale czy dobre pizze? Jadł ktoś tam? Przechodziłem ostatnio i widziałem koło nich tylko jeden malutki stolik - chciałem tam wybrać się ze znajomymi, ale będzie nas około ośmiu... Czy pomieścimy się tam, są jakieś inne stoliki? można tam zamówić napoje? Czekam na odp

    1 2 Cytuj
  • 21 lis 2011

    [quote=gość: kamil95] Co powiecie o pizzeri WEZUWIUSZ?

    Ceny kuszą, ale czy dobre pizze? Jadł ktoś tam? Przechodziłem ostatnio i widziałem koło nich tylko jeden malutki stolik - chciałem tam wybrać się ze znajomymi, ale będzie nas około ośmiu... Czy pomieścimy się tam, są jakieś inne stoliki? można tam zamówić napoje? Czekam na odp [/quote]
    Pizza dobra ale raczej tylko na wywozy,napoje też mają.

    Cytuj
  • 21 lis 2011

    [quote=gość: kebab123] gość: kamil95 napisał/a: Co powiecie o pizzeri WEZUWIUSZ?

    Ceny kuszą, ale czy dobre pizze? Jadł ktoś tam? Przechodziłem ostatnio i widziałem koło nich tylko jeden malutki stolik - chciałem tam wybrać się ze znajomymi, ale będzie nas około ośmiu... Czy pomieścimy się tam, są jakieś inne stoliki? można tam zamówić napoje? Czekam na odp
    Pizza dobra ale raczej tylko na wywozy,napoje też mają. [/quote]
    Czyli nie ma tam miejsca do siedzenia?! Co to za pizzeria, a ceny chyba najtańsze w Myślenicach :<

    2 Cytuj

Odpowiedz