Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 18 paź 2010

    Szanowny Myśleniczaninie dla czego zadajesz w ogóle takie pytania :-). Odpowiedź wg mnie jest banalnie prosta, to stado baranów / z całym szacunkiem dla tych miłych zwierząt/ inaczej mówiąc "gości" którzy piszą tu bez jakiejkolwiek świadomości. Oni są tutaj tylko po to aby kogoś obrazić , anonimowo wykpić w prostacki sposób o tyle w temacie. Nas zalogowanych którzy tak naprawdę mają coś do powiedzenia oficjalnie jest garstka. A to jest to 7% pół mózgów.

    Cytuj
  • 18 paź 2010

    [quote=Mysleniczanin007]
    Co oznacza te 7% na NIE??? Bo nie bardzo rozumiem? Dlaczego ktoś głosowałby na nie? W końcu zależy nam na transparentnej, otwartej, merytorycznej i otwartej dyspucie pomiędzy kandydatami. Dlaczego więc na nie?[/quote]

    Jak to nie rozumiesz? Ja głosowałem na Nie bo mam już swojego kandydata, a dokładnie wiem że na dwóch kandydatów nigdy nie oddam głosu, więc chyba jasne dlaczego NIE ?

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    [quote]Kielan szaleje ze spotkaniami.
    Ostrowski hamuje z blogiem.
    [/quote]
    Podobno na spotkaniu z WK w Jasienicy było 7 osób + sztab Pana Kielana
    Człowiek marionetka zaczyna przegrwać........czyżby brak pomysłów lub śliny do plucia ?

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Sondaż Józia
    Ostrowski 65 %
    Gowin 20 %
    Kielan 15 %

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Witam!
    Mój post odnosi sie do Sondażu Józia.

    Wszystkie te sondaże to o d... rozbić! Niezależnie czy ten wyżej opublikowany czy tez inne prowadzone "przy okazji". Przepraszam za uniesienie, ale czytam Dziennik Polski i oczywiście patrzę na sondaż dotyczący wyborów na burmistrza a także nalepszego i najgorszego Radnego Powiatu i Gminy. Sondaż to niby nic, ale...
    Otóż odkryłem wczoraj, że "nagle i niespodzieanie" postanowiono "dokopać" Panu Węgrzynowi z Rady Miasta i nagle w trybie przyśpieszonym dostał okoo 50 głosów na nie, podczas gdy Przewodniczący Rady Miasta nabył pozycję lidera.
    Również w kolejnym sondażu " Kielan, Ostrowski , Gowin" jeszcze do niedzieli prowadził przewagą około 50 głosów Pan Kielan - a w poniedziałek - przewaga radykalnie zmalała.
    Nie chcę posądzać kogokolwiek z w/w osób o oszustwo, ale jakoś nie wierzę w "zbiegi okolicznośći", tym bardziej, że technikę mozna obejść stosując odpowiednie programy.
    Niby sondaż, niby nic... A jednak wkurza...

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Realisto, wybory to nie sondaże, tam nie pomoże zmienne IP, nie będzie wielokrotnego głosowania...

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Chciałbym tylko przypomnieć że dzisiaj akurat jest 19 października. Mam nadzieje że na obietnicach się nie skończy...

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Wyładunek Macieja!
    Załadunek Wiktora!

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    19 pażdziernika jest dzisiaj a strony internetowej Pana Kielana jak nie było tak nie ma, po co obiecuje jak tego nie spełnia ... ciekaw jestem czy tak samo będzie jak zostanie wybrany na Burmistrza.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Strona będzie czynna dzisiaj, myślę że najwcześniej ok 20.00. Przepraszamy za fakt, że nie jest czynna od rana.
    pozdrawiam

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    [quote=cyrk]Strona będzie czynna dzisiaj, myślę że najwcześniej ok 20.00. Przepraszamy za fakt, że nie jest czynna od rana.
    pozdrawiam
    [/quote]
    Raczyj powiniscie przyprosić za to że włogóle będzie czynno

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Przeprosimy Was wszyscy 21 listopada, zwłaszcza Macieja.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    [quote=cyrk]Strona będzie czynna dzisiaj, myślę że najwcześniej ok 20.00. Przepraszamy za fakt, że nie jest czynna od rana.
    pozdrawiam
    [/quote]

    nie ma co przepraszac, tylko dotrzymywac obietnic-zwlaszcza tych wyborczych

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    mer
    będziesz miał swój tryumf jak nie założą do północy
    19 października ma jeszcze kilka godzin, dokładnie sześć

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    to po co juz sie tlumacza?:) trzymam kciuki za ten zaladunek, z niecierpliwoscia czekam na ta strone odkad zobaczylem reklame w sednie

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    [quote]19 pażdziernika jest dzisiaj a strony internetowej Pana Kielana jak nie było tak nie ma, po co obiecuje jak tego nie spełnia ... ciekaw jestem czy tak samo będzie jak zostanie wybrany na Burmistrza.[/quote]

    Aż wstyd ogarnia jak się czyta bezmyślne komentarze takich pismaków jak ty człowieku ukrywający się pod nickiem Wyborca czy następny FB, widac że jest tu cała zgraja miłośników obecnej KLIKI burmistrza Ostrowskiego, wściekłych na to ze pojawił się kontrkandydat z tak wielkim poparciem, orientacją w sprawach miasta i gminy i na pewno skończą się wam piękne lata pasożytowania na miejskiej kasie. Obiecanki obecnego burmistrza są tak wiarygodne jak wspaniała kondycja finansowa gminy.

    Dalej brońcie marnotrawstwa publicznych pieniędzy na przepłacone inwestycje, cen za wodę wyższych niż w Krakowie (choc wodę pompują najwięcej z Dobczyc a nie mają na miejscu jak Myślenickie wodociągi), wydawania pieniędzy z budżetu na promowanie osoby obecnego burmistrza czy przewodniczącego grabowskiego który już chyba sam nie wie czy ma pracowac dla Gminy czy może Powiatu i na jakim zdjęciu go jeszcze nie było, oraz lekceważenia i unikania mieszkańców.

    Byłam na trzech spotkaniach gdzie występował p.Kielan, jednym wiejskim i dwóch zorganizowanych przez jego komitet i widziałam na każdym po 30-40 zainteresowanych tym co mówi osób !!! Jak więc możecie tak kłamac!? Sami robicie krecią robotę obecnemu burmistrzowi i uciekacie się wręcz do PZPR-owskich metod, ludzie w Myślenicach to doskonale widzą i na pewno słusznie zagłosują za demokracją i prawdą.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Myśleniczanka2 - Raczej za twoją prawdą.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Nie ma co się gorączkować, napisali że będzie to być musi. Niesądzę by Wiktor zawiódł zwłaszcza zniecierpliwionych wyborców Macieja Ostrowskiego i Leszka Gowina, którzy już nerwowo układają treści pierwszych wpisów na stronę Wiktora ;)

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Ranking mówi sam za siebie:

    ostrowski 40%
    Kielan 50%

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Coś Ci się pomyliło niko:

    Leszek Gowin Głosów: 56
    Wiktor Kielan Głosów: 336
    Maciej Ostrowski Głosów: 375

    Ranging Dziennika Polskiego.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    dzisiaj zauważyłem że sztab wyborczy pana Kielana przejął lokal izby gospodarczej na cele wyborcze i jeszcze mi parking przed blokiem zajmują tak że przejechać się nie da nie zważając na znak stojący przy wjeździe i mam jeszcze prośbę do pana rzecznika prasowego :) jak już wjeżdża do kogoś na osiedle to mógłby parkować tak zeby nie utrudniać wyjazdu wszystkim mieszkańcom

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    [quote]dzisiaj zauważyłem że sztab wyborczy pana Kielana przejął lokal izby gospodarczej na cele wyborcze i jeszcze mi parking przed blokiem zajmują tak że przejechać się nie da nie zważając na znak stojący przy wjeździe i mam jeszcze prośbę do pana rzecznika prasowego :) jak już wjeżdża do kogoś na osiedle to mógłby parkować tak zeby nie utrudniać wyjazdu wszystkim mieszkańcom[/quote]
    Tak właśnie wygląda panoszenie się kogoś komu wydaje się że jest powyżej innych. Ładny by mi burmistrz z takiego człowieka był jak już teraz pozwala sobie na coś więcej i prawa RD przestały go już obowiązywać. Szkoda gadać.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Widzę, że puszczają Wam nerwy?
    Wyładunek? Nie martwcie się, lekcja życia nikomu jeszcze krzywdy nie zrobiła.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Każdy ma prawo do parkingu, przynajmniej nie parkuje tak jak obecny burmistrz na zakazie postoju dowód?? patrz zdjecie 11 http://www.miasto-info.pl/myslenice/myslenice-gdzie-parkuje-sie-niezgodnie-z-przepisami

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Czują ,że są przegrani pozostała im tylko agresja, ostatnie objawy wścieklizny później pozostanie podwinąć ogon i.....

    Cytuj

Odpowiedz