Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 19 paź 2010

    Ruszyła strona www.wiktorkielan.pl

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Załadunek strony Kielana już jest.
    Pozostał tylko wyładunek.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    [quote]19 pażdziernika jest dzisiaj a strony internetowej Pana Kielana jak nie było tak nie ma, po co obiecuje jak tego nie spełnia ... ciekaw jestem czy tak samo będzie jak zostanie wybrany na Burmistrza.[/quote]

    WWW.WIKTORKIELAN.PL - ZAPRASZAMY !!!
    ------------------------------------
    Pragniemy poinformować, że zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj tj. 19.10.2010 r. ruszyła oficjalna strona internetowa Wiktora Kielana. Strona będzie na bieżąco rozbudowywana i rozwijana w oparciu o nowe informacje oraz bieżące wydarzenia. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

    Mateusz Suder
    Rzecznik Prasowy
    Komitetu Wyborczego Wyborców Wiktora Kielana

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Kogoś jutro chyba trafi szlak.
    Moje Myślenice, mój urząd, a tu sobie jakąś stronę walnęli bez mojej zgody.
    Kto to zrobił , to niemożliwe, to niemożliwe, kto to zrobił?!
    Wyładunek już bliski.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    [quote=Mateusz Suder - Rzecznik Praso napisał:[hr][quote]]19 pażdziernika jest dzisiaj a strony internetowej Pana Kielana jak nie było tak nie ma, po co obiecuje jak tego nie spełnia ... ciekaw jestem czy tak samo będzie jak zostanie wybrany na Burmistrza.[/quote]

    WWW.WIKTORKIELAN.PL - ZAPRASZAMY !!!
    ------------------------------------
    Pragniemy poinformować, że zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj tj. 19.10.2010 r. ruszyła oficjalna strona internetowa Wiktora Kielana. Strona będzie na bieżąco rozbudowywana i rozwijana w oparciu o nowe informacje oraz bieżące wydarzenia. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

    Mateusz Suder
    Rzecznik Prasowy
    Komitetu Wyborczego Wyborców Wiktora Kielana[/quote]

    bardzo mnie to cieszy - juz sie zaglebiam w lekture. Co jak co - slowo sie rzeklo - brawo!

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    do Adi
    jeśli to samochód burmistrza, to on zapewne był u Cyrka, bo w okolicach jego domu zaparkował :)
    Czy Oni coś razem nie knują??? ;)

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Strona p. Kielana podoba mi się, ale .... nie działa zakładka "Popierają mnie" :(

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Taki Gościu a co, chcesz się wpisać? :D Na stronie jeszcze kilka niedociągnięć jest ;) Ale pracuje pięknie! Jeszcze parę tygodni i zamieni się w bloga.... ;)

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Zauważyłem, ze w SEDNIE bardzo dużo miejsca poświęca się tematyce żydowskiej.Tak więc, nie tylko krytyka Burmistrza tam jest.

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    brawo Krzesimir!
    Zapomniałeś zapewne dodać SEDNO do gazu!
    ładnie by to brzmiało: Moje Myślenice SEDNO do gazu!
    Brawo Krzesimir, wyładunek?
    Już wkrótce...

    Cytuj
  • 19 paź 2010

    Jak to mają zwyczaj mówić przyjaciele od rur kamionkowych; Entladen Sie! :D

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Chciało by się powiedzieć "Sedno do gazu ale nie od razu" to taki rym wymyślony na poczekaniu który jest wynikiem szoku po lekturze mojego ulubionego "Dziennika Polskiego". Jeszcze dziś do godziny ok 7.30 byłem przekonany że zagłosuje na Wiktora Kielana i jego listę. Jak zobaczyłem jednak Pana Zalubowskiego na pierwszym miejscu listy najpierw dostałem histerycznego śmiechu następnie ogarnęło mnie przerażenie a teraz już wiem , nie oddam głosu na Nich.

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Nędzna prowokacja panie CyrkwSzczyrku:).

    Gdzieście się uczyli takich prostackich metod na rozbijanie szeregów wroga?
    Na szkoleniu w Moskwie?

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    do Gość: Cyrk w Szczyrku
    Zawsze możesz zagłosować na Czesława Bisztyga
    wdzięcznego i dziękującego na każdym posiedzeniu rady burmistrzowi za coś tam co należy do jego obowiązków.Tylko zastanawiam sie czy jak wygra Kielan to radny Czesław też będzie za wszystko dziekował?

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Dzisiaj udało mi się znaleźć trochę więcej czasu i odwiedzić stronę W. Kielana. Widzę, że człowiek od PR pracował do późnych godzin nocnych, w każdym razie wszystko OK, podoba mi się jak szata graficzna witryny tak zawartość merytoryczna.
    Z minusem określam program wyborczny, bo jak w skrócie go wypunktowano, to w zasadzie, program wyborczy każdego innego kandydata na fotel w jakiejkolwiek gminie będzie wyglądał podobnie. Niczym się nie wyróżnia.
    W. Kielan pisze o tym, że chciałbym poprawić terminowość korespondencji z urzędem, w tym realizację KPA. Nie bardzo rozumiem, czy kandydat chce zmienić KPA? bo biurorkacji na pewno się nie da. Poza tym, KPA przewiduje inne formy dochodzenia swoich praw w przypadku przewlekłego postępowania ze strony organu administracji... to jest dla mnie takie lelum polelum, fajnie się czyta, ale w rzeczywistości nie możliwe do wykonania i mało realne.
    Pracownicy UMiG mają obowiązek być powołani w ramach konkursu - zwłaszcza stanowiska kierownicze, wynika to bezpośrednio z ustawy o naborze pracowników z 1990r. - jeżeli inaczej było w Myślenicach, to czy Prokuratura prowadziła postępowanie w tej sprawie? w każdym razie ja nie słyszałem o tym. Dlatego dziwne jest zapewnienianie realizacji praworządności przez kandydata, bo można byłoby wyciągnąć wniosek, że do tej pory, nabór na stanowiska w Myślenicach był bez prawny?!, przecież to jest oczywiste, a to jak się dostaje pracę w Myślenicach każdy wie (zwłaszcza ze sztabu wyborczego).
    Powołoanie zastępców - od tego są radni aby troszczyli się o interesy grupy poparcia. To z nimi należy rozmawiać, o czym kandydat nie wspomina. W mojej opinii to tylko dodatkowe etaty dla swoich ludzi i rozdawanie publicznych pieniędzy.
    Być może należaoby poprawić komunikację i kulturę wewnątrz organizacyjną w UMiG, bo nie jest to mocną stroną ani obecnego burmistrza ani samego urzędu.

    Podoba mi się Pana Życiorys, człowiek z pełnym planem działania i pełni konsekwencji. Obawiam się, że, nie starczy Panu czasu na burmistrzowanie w mieście.
    Program wyborczy jest, ale bez fajerwerków, w każdym razie brak odpowiedzi rozwiązań do najpiliniejszych problemów.

    Wnioski dla Was drodzy forumowicze, ja czekam na programy pozostałych kandydatów (których jest zdecydowanie za mało).
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Do Wyładunek. Twój post miał wyraźny podtekst antysemicki! Powinieneś się wstydzić. Ja tylko zauważyłem, zgodnie z resztą z rzeczywistością, że nieprawdą jest, jakoby SEDNO pisało tylko o Burmistrzu. Dużo pisze się tam o tematyce żydowskiej i miłośnicy judaików mogą znaleźć tam mnóstwo niezwykle ciekawych i pasjonujących informacji. Pismo nie jest zatem monotematyczne i wzbogaca myślenicki rynek prasowy. Proponuję więcej umiaru, rozsądku, przyzwoitości i po prostu LOGIKI!

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    [quote]dzisiaj zauważyłem że sztab wyborczy pana Kielana przejął lokal izby gospodarczej na cele wyborcze i jeszcze mi parking przed blokiem zajmują tak że przejechać się nie da nie zważając na znak stojący przy wjeździe i mam jeszcze prośbę do pana rzecznika prasowego :) jak już wjeżdża do kogoś na osiedle to mógłby parkować tak zeby nie utrudniać wyjazdu wszystkim mieszkańcom[/quote]

    A w moim sklepiku Pan Rzecznik robił też wczoraj zakupy a to nasz osiedlowy sklepik. Prosze pomóżcie jak ich jeszcze można zdyskredytować i oczernić?

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Wypastować ich czarną pastą do butów albo pomalować spray'em! Najłatwiej i najszybciej! Z Cyrkiem będzie problem, łatwo zafarbować się nie da! :D

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Ja nikogo nie chce oczernić tylko szlak mnie trafia jak do wyjechania z parkingu potrzebne sa 2 osoby bo ktoś nie umie zaparkować normalnie samochodu tylko tak żeby utrudnić wszystkim po kolei życie mówcie co chcecie napisałem ten post tutaj bo mnie to po prostu wkurzyło niech się spotykają gdzie chcą ale mają dookoła bloku parkingi a nie muszą stać zaraz pod drzwiami izby

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Pamiętaj drogi gościu "MA" na tym forum wypada krytykować TYLKO obecnego burmistrza, jego radę oraz jego zwolenników. Inne postępowanie jest wysoce niesmaczne i świadczy o prostactwie i naiwności oraz zwykłej głupocie piszącego (nawet jeśli chodzi o nieudane parkowanie).

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    [quote=taki_gość]Strona p. Kielana podoba mi się, ale .... nie działa zakładka "Popierają mnie" :([/quote]
    Przecież działa tylko nie ma kogo wpisać

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Panie niepełny.
    Sam Pański nick wskazuje, że Pańska wiedza o rzeczywstości nie jest w chwili obecnej pełna.
    W tej zakładce, która rzeczywiście jeszcze nie działa ale będzie, będziemy stopniowo gromadzić poparcie osób znanych w Myślenicach, choć znając realia zdaję sobie sprawę, że każdemu z nich dostanie się od popierających Pana Ostrowskiego banan.
    Zaraz się okaże, tak twierdzą niektórzy zwolennicy Macieja Ostrowskiego że każdy kto popiera Pana Kielana jest nieudacznikiem i frustratem. Na szczęście oprócz nich w gminie żyje jeszcze sporo ludzi sukcesu zwłaszcza relaizujących filantropijne programy rewitalizacji odpadów, dzięki czemu pozostali mogą utrzymać się przy życiu.
    Intersujące pytanie brzmi: ilu ludzi sukcesu mogło dotąd wyżywić i utrzymać jaką liczbę frustratów i nieudaczników.
    Odpowiedź na nie poznamy 21 listopada.
    Pozdrawiam
    Rafał Zalubowski

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    [quote]Każdy ma prawo do parkingu, przynajmniej nie parkuje tak jak obecny burmistrz na zakazie postoju dowód?? patrz zdjecie 11 http://www.miasto-info.pl/myslenice/myslenice-gdzie-parkuje-sie-niezgodnie-z-przepisami [/quote]

    Ja się dalej zastanawiał co robił burmistrz Ostrowski pod domem Cyrka? ;)

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    Był w pralni. Ciekawe co chciał wyprać ?

    Cytuj
  • 20 paź 2010

    [quote]Nędzna prowokacja panie CyrkwSzczyrku:).

    Gdzieście się uczyli takich prostackich metod na rozbijanie szeregów wroga?
    Na szkoleniu w Moskwie?

    [/quote]
    "Nie płacz Zieliński trzeba mieć nadzieje
    Wszak nie wszyscy giną może ocalejesz"
    To tylko nieco przekształcone słowa partyzanckiej piosenki ale jak że wymowne w tej chwili. A może swego stylu nie uczyłem się w Moskwie , w której nawet nie byłem, ale na wysypisku śmieci gdzie swoje korzenie ma reprezentowana przez Ciebie opozycja. Nie pomyślałeś o tym. Nie histeryzuj kolego wszak to forum i mamy demokracje. Ktoś słusznie napisał powyżej że tutaj bezkarnie opluwać można tylko Ostrowskiego reszta opinii natychmiast spotyka się wręcz z "dywanowymi nalotami". Otóż jeszcze raz podkreślam mój dotychczasowy faworyt Wiktor Kielan "umoczy" przez kandydatów ze swojej listy. I jeszcze raz podkreślam nie płacz.

    Cytuj

Odpowiedz