Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 6 lis 2010

    Proszę szczególnie zwrucić uwagę na te zdania;
    "[...]Jako jedyny zgodził się kandydować przeciw faworytowi wyborów - urzędującemu burmistrzowi Maciejowi Ostrowskiemu, którego popiera PO i PiS. Zgłosiła go partia Giertycha, kiedy ze startu zrezygnowały inne osoby.

    - Chcieliśmy dać ludziom wybór, a nie poddać się bez walki. Pan Kielan jest spoza układu. Rodowity myśleniczanin, ale pracuje w Krakowie. Dzięki niemu może wreszcie coś zmieni się w naszej gminie[...]"

    Dlaczego zrezygnowały "inne" osoby? Bo wiedziały że ze sitwą nie wygrają. Jedyną osobą która podjęła nierówną walkę był Wiktor Kielan.
    Mam taką prośbę, może gość "???" zamieści wyniki wyborów z 2006 roku? Dla porównania procentowej relacji głosów. Bardzo proszę.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 6 lis 2010

    [quote=cygnus]Chamstwo napisane wprost. I co po takim poście napisać, wrzucić wszystkich wyborców Ostrowskiego do jednego wora, że chamy, w zasadzie powinno się skoro Kielanowcami wyciera sie podłoge w urzędzie i nie tylko.[/quote]

    Ale o co ci chodzi? Jak czytasz to czytaj wszystko a nie tylko wyrwane z kontekstu zdanie. Jak widać ten sposób prowadzenia rozmowy jest dla was Kielanowców podstawowym orężem siania nieprawdy i fałszu :)

    A przeczytałeś wcześniej to:

    [quote=Mysleniczanin007]Wacławek widzisz, znowu udowadniasz swoją niekompetencję. Już pisałem że jestem świnią i dlatego mam adekwatny avatar.[/quote]

    Chyba nie, bo inaczej byś nie walnął tak głupim wywodem jakim walnąłeś :)

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    [quote=Wacławek][quote]Ale o co ci chodzi? Jak czytasz to czytaj wszystko a nie tylko wyrwane z kontekstu zdanie. Jak widać ten sposób prowadzenia rozmowy jest dla was Ostrowców podstawowym orężem siania nieprawdy i fałszu :)[/quote]

    Cytuj
  • Wacław Nowak 6 lis 2010

    [quote=Mysleniczanin007]
    Jednak kiedyś opadnie "mgła" i trzeba się będzie obudzić. Może się okazać wtedy że komitetem powitalnym zamiast dziewczynek w strojach ludowych, będzie grupka lekarzy w białych kitlach. [/quote]
    Odbieram to jako groźbę, że gdy Kielan dojdzie do władzy to mnie znajdą i zapakują w białe wdzianka wiązane od tyłu. Czyżby partia Klielana była podobnym tworem fanatyków co Partia z Guru Jarkiem, gdzie inwigilacja, prowokacja z namawianiem do popełnienia przestępstwa czy nagminne łamanie Konstytucji było czymś na porządku dziennym ?

    Zastanawiam się czy nie czas rozpocząć dalsze udzielanie się tutaj ale już przez proxy z serwerem w Mogadiszu ??

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Zacznij pisać prawdę i przestań pieprzyć. Widać masz coś na sumieniu że zaczynasz wszędzie widzisz zagrożenie i represje. Deja vu?
    "[...] Ale to już było, i nie wróci więcej[...]"

    Cytuj
  • Wacław Nowak 6 lis 2010

    Mysleniczanin007 napisał:[hr][quote=Wacławek][quote]Ale o co ci chodzi? Jak czytasz to czytaj wszystko a nie tylko wyrwane z kontekstu zdanie. Jak widać ten sposób prowadzenia rozmowy jest dla was Ostrowców podstawowym orężem siania nieprawdy i fałszu :)[/quote]

    Brawo właśnie udowodniłeś że tak jest. To prawda co napisałeś wcześniej o sobie i swoim avatarze. Tylko świnia potrafi zrobić coś podobnego co zrobiłeś w tym momencie. Ugruntawia to moją postawę do całego komitetu Kielana, jako czyniącego podobne rzeczy.
    Więcej pytań nie mam, ale mam żal do ludzi którzy wam zaufają :)

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    "[...] zdawało się że grał jeszcze, a to echo grało.[...]"

    Cytuj
  • Wacław Nowak 6 lis 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Zacznij pisać prawdę i przestań pieprzyć. Widać masz coś na sumieniu że zaczynasz wszędzie widzisz zagrożenie i represje. Deja vu?
    "[...] Ale to już było, i nie wróci więcej[...]"[/quote]

    Łamanie konstytucji to dla ciebie pieprzenie? Obawiam się że prawda stoi po mojej stronie, a to wy siejecie nieprawdziwe informacje, domysły, oskarżenia bez dowodów, obietnice bez pokrycia, ściemę na każdym spotkaniu skierowaną tylko i wyłącznie w celu pozyskania głosów, nie bacząc na to że obietnice i tak nie będą dotrzymane, gdyż ciężko w całej gminie tylko obiecywać co damy co zrobimy gdy kasa co każdy wie, nie jest bezdenna?
    Ściema dla ludzi ciemnych i tylko takich ludzi możecie pozyskać (tzw. niezdecydowane mięso wyborcze, które pozyskuje się kiełbachą wyborczą). Reszta was prześwietliła i wie z kim ma do czynienia.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Nota bene, widzę że słowotwórczość też przejąłeś od Mistrza. Ciekawe słowo "ugruntawia". "Chciałeś lepi" ale Ci nie wyszło. Oj Wacławek, Wacławek.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Wy? Wacławek, okres komuny się już skończył. Ja wiem że masz sentyment ale prowadzimy dialod we dwóch (przynajmniej mam taką nadzieję) dlaczego więc kolokwialnie wypisujesz bzdety o "kielanowcach"? Piszesz do mnie czy "koło mnie"? Musisz się określić Wacławek.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 6 lis 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Nota bene, widzę że słowotwórczość też przejąłeś od Mistrza. Ciekawe słowo "ugruntawia". "Chciałeś lepi" ale Ci nie wyszło. Oj Wacławek, Wacławek. [/quote]

    To chyba twoje słownictwo jest za ubogie, jeżeli nie rozumiesz co do ciebie piszę, bo chyba nie chodzi ci o literówkę, bo to byłoby śmieszne ? :)
    http://megaslownik.pl/slownik/synonimy_antonimy/22814,ugruntowa ć

    Ok nie kompromituj się już więcej i przyślij kogoś bardziej kompetentnego :)

    Cytuj
  • Wacław Nowak 6 lis 2010

    [quote=Mysleniczanin007]Wy? Wacławek, okres komuny się już skończył. Ja wiem że masz sentyment ale prowadzimy dialod we dwóch (przynajmniej mam taką nadzieję) dlaczego więc kolokwialnie wypisujesz bzdety o "kielanowcach"? Piszesz do mnie czy "koło mnie"? Musisz się określić Wacławek. [/quote]

    Piszę ogólnie bo tak piszecie od dawna wy o ostrowcach, więc dlaczego mam was traktować inaczej ?

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Ojj Pan Wacławka!

    Ja czytać twoja, ja czuć wzruszona.

    Ty przyjąć zaproszenia w moja skromna proga, na pieczona sowa w sosie ziemniaczano-jabłkowa na słodko (być obecna burmistrz Ostałowska)?

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Ależ Wacławku nie dyskutuj! "Kielanowcy" są kryształowo czyści i bezgranicznie uczciwi. Natomiast te paskudne łobuzy co ośmielają się popierać Ostrowskiego to dranie. Jak mozesz nie wieżyc skoro mówi Ci to sam Myśleniczanin007.
    A tak poważnie czy nie zauważasz że Ostrowskiego można a nawet trzeba w prostacki sposób atakować natomiast histeria wybuch po zanegowaniu tego co oni mówią. Ty pieprzysz Myśleniczanin ale mam że już nie długo. Nie mogą się doczekać jak się z was ponabijam po wyborach. Już widzę te patetyczne i nadęte posty po wyborach tłumaczące klęskę. Dla mnie jesteście żenujący i wydaje się ze dla większości myśleniczan. Po kłapcie sobie jeszcze tyle waszego a potem "ze szpica w przedział" pisać sobie mądrości w darmowej gazetce. Taka jest prawda!!!

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    A ja dalej z uporem maniaka...
    Oj słyszymy o tej sprawie śmietnika już chyba parę lat toczy się i toczy.....
    Ciekawe tylko czy urzędasy z funduszy unijnych dałyby choć złotówkę gdyby sprawa nie była zakończona.
    A po drugie powiedzcie w końcu ludziom co będzie ze śmieciami jak już zamkniecie ten śmietnik ???? Wywieziemy nasze do ...lasu???
    Tylko znowu panie Cyrk nie zasłaniaj się programem, nie zapraszaj mnie na spotkania z Kielanem, bo byłem już na takim i pytanie o śmietnik zostało sprytnie rozmyte w ble ble ble... toczymy sprawę.... nie poddajemy się.... śmietnik jest nielegalny... Pytam konkretnie co po zamknięciu śmietnika???? No i ile będzie kosztowała rekultywacja terenu, nie licząc dotacji unijnych, które pewnie trzeba będzie zwrócić ?????
    POWIEDZCIE CHOCIAŻ S.....PADAJ STRAŻAKU !!! ALBO KONKRETNIE ODPOWIEDZCIE NA PYTANIE !!!!!!!! Ja myślę, że po wygranych (ewentualnie) przez pana Kielana wyborach będzie po prostu "wicie rozumicie" śmietnik jednak musi zostać i okaże się, że sprawa była odgrzewana tylko na potrzeby wyborów.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 6 lis 2010

    Oczywiście że większość spraw jest po to by siać przedwyborczy rozgłos, ale nie ma się czym martwić, na szczęście świadomość społeczna jest znacznie większa niż 4 lata temu a to daje nam pewność dobrego wyboru.
    Z ciekawostki powiem wam Kielanowcy że po dzisiejszej rozmowie ze "śwagrem" dowiedziałem się bardzo dla was dobrej rzeczy, a mianowicie "śwagier" jednoznaczne odpowiedział na pytanie na kogo będzie głosował w wyborach na Burmistrza - będzie nim Kielan. Nie drążyłem z nim za bardzo tego tematu ale wiem że gdyby wygrał Kielan, miałby jakieś szanse na zaznajomienie i układy w gronie władzy,(a może żonę udało by się umieścić w budżetówce) (jeahh), którego nie miał szans dotychczas zdobyć.

    Tak więc myślę, że przynajmniej kilkadziesiąt procent z wyborców Kielana, myśli podobnie, kilkadziesiąt procent to już powiązani, czyli mający układy a co za tym idzie pociągani przez wygranego do samego budynku Urzędu, kilkadziesiąt procent nie wie w ogóle czy sama coś potrafi myśleć, więc zdaje się na reklamę i 2% tych którzy myślą, że coś się zmieni (naiwnych).

    Tak więc tylko te kilka procent naiwnych jest coś warta, reszta to albo poszukiwacze nowych układów z możliwościami polepszenia swoich finansów, albo mięso wyborcze, czyli człowiek-głos.
    Szkoda że to wszystko tak kiepsko wygląda ?

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    A jakie poparcie ma pan Kielan w Borzęcie ????

    Cytuj
  • Wacław Nowak 6 lis 2010

    [quote]A jakie poparcie ma pan Kielan w Borzęcie ???? [/quote]

    Myślę że duże z uwagi na to że chce przenieść śmietnisko (z różnych źródeł) - albo na Chełm, albo pod Lipkę, bo tam nikt nie mieszka i nie musi nic obiecywać:) ? Ale to już pytanie bardziej do komitetu Kielana. Podobno była też mowa o terenach pomiędzy Porębą i Pcimiem (droga na Kudłacze od Poręby), ew. podzielić śmietnisko na te trzy miejsca, ale to już tylko pogłoski. Może przesunie w kierunku Polanki ?

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 6 lis 2010

    Szanowne mieskańcy!
    Nie wie kturen, gdzie najlepi w miast Myslenice nakupić walizek, żeby w taniości i do upchania rzecz?
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Zdzichu nie wyjeżdżaj. Może po wyborach nowy burmistrz przygarnie Cię...

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Tak czytam ten wątek i inne w których wypowiada się Wacławek i widzę, że prawda boli- zwłaszcza ludzi Kielana.
    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Marny ten spam "Wiesiek"

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    To nie spam tylko prawda. Widzę, że Ciebie też boli.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Mnie to śmieszy. Zabawne teksty piszecie razem z Wacławkiem. :D

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Wacławek napisał:

    .....zresztą kogo ty reprezentujesz skoro jesteś zwolennikiem mniejszości i to tej słabiej wykształconej kreującej Kielana na jedyny słuszny wybór.....

    Doprawdy Twój umysł jest zabójczy, zwłaszcza dla Ciebie samego skoro sam nie rozumiesz co piszesz i w sposób idiotyczny reagujesz, że ktoś śmiał zwrócić uwagę na chamstwo jakim sie posługujesz. I dobry człowieku chamstwo wyrwane z kontekstu zawsze pozostanie chamstwem.

    Pzdr.

    Cytuj

Odpowiedz