Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 6 lis 2010

    Jak czytam twoje wpisy też mnie one śmieszą- nie martw się- nie jesteś sam. :D

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Bardzo się cieszę że moje teksty bawią. Spotykam różne reakcje na to co piszę. Śmiech to znacznie lepsza reakcja niż złość czy płacz. No chyba że płacze się ze śmiechu. Gratuluje poczucia humoru.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 6 lis 2010

    [quote=cygnus] I dobry człowieku chamstwo wyrwane z kontekstu zawsze pozostanie chamstwem.

    Pzdr.[/quote]

    Chyba że jest prawdą, jakbyś nie zdążył załapać to sam M007 napisał że jest świnią, a ja odniosłem się do niego właśnie per świnia.

    Gdzie tu widzisz chamstwo ? Chcesz napisać coś wzbudzającego uwagę a wyszło jak zwykle, żenada :)

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Nie dyskutuj z głupim, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później przewyższy doświadczeniem!!! lub to polecam Nigdy nie dyskutuj z głupcem - ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
    Dyskusja z dworem jaśnie panującego naprawdę nie ma sensu,to jakby gadanie do ściany ale większość zwolenników to tacy którym z władzą obojętne jaką zawsze po drodze.
    Dobrze wiedzą jak jest ale zbyt wiele mają do stracenia i będą bronić zdobytej władzy do końca ale gdyby przypadkiem przegrali moment zmienią poglądy.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Właśnie gościu zależy mi na tym żeby ci co czytają z boku zrozumieli to o czym piszesz. Dziękuję za tą cenną uwagę, cieszy mnie że rozumiecie sens tej dyskusji. Pozdrawiam serdecznie, M007

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Wacławek Twój nick jest adekwatny co całego Ciebie, czyli chłopca, który nigdy nie dorósł żyjącego w świecie bajek. Myślisz ,że życie to komiks i w Myślenicach choćby jak kto je spierniczył to podobnie jak w bajce nastąpi szczęśliwe zakończenie. Mylisz się chłopczyku zdejmij różowe okulary odłóż powieść Korczaka "Król Maciuś Pierwszy" i spójrz realnie na świat.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    Nie mam siły ani ochoty tłumaczyć Wacławkowi po raz kolejny, to jest ten moment kiedy trzeba powiedzieć pax.

    Cytuj
  • 6 lis 2010

    wiecie z czym mi sie kojarzy wacławek?? wejdzcie na www.google.pl i wpiszcie WACEK a potem kliknijcie "szczesliwy traf" ot wlasnie z tym. Tylko ten jest na dodatek jeszcze taki maly.

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    Dzień dobry!
    Wczoraj wyszłam z dziećmi na spacer. Byłam w doskonałym nastroju bo obyło się bez płaczu i kłótni. Ale niestety to co dobre zostało w domu bo w czasie spaceru dzieci zadawały pytania: "kto to ten pan łysy i w okularach, który patrzy na nas z każdej strony?", " mamuś czy to święty?", " "musimy się do niego modlić?"... i tak dalej. I co ja mam dzieciom powiedzieć? Powiem im pewno prawdę. A prawda moim zdaniem jest straszna. Otóż " Król jest nagi" i taka też jest kampania pana Kielana. Nachalna i brudna. Myślę, że pan Kielan musi wybudować swoje wysypisko na własne plakaty bo chyba nie będzie ich palił licząc, ze z komina wydobywać się będzie biały dym. Mam jeszcze jedną propozycję: drodzy mieszkańcy Myślenic nazwijmy Rynek im. Wiktora Kielana bo i tak jego wizerunek wlał się w naszą i naszych dzieci pamięć. Do wczoraj nie byłam zdecydowana na kogo zagłosuję, ale moje dzieci mi podpowiedziały NIE ZAGŁOSUJĘ NA KIELANA, NIE ZAGŁOSUJĘ NA JEGO SEKTĘ!!! A wyobrażacie sobie co by było za 4 lata?!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 7 lis 2010

    Nie wie ktruren, skomd w miast Myślenice odjeżdża siem kolejo?
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    Super Niania na tu chyba coś do zrobienia .
    7.30 niedziela i tyle nienawiści przelanej w ekran .
    Litości ...mieszanie dzieci to już.....
    Dziś niedziela i kolejny Znak Pokoju ...pokiwamy główkami w lewo w prawo a potem znów robimy swoje.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 7 lis 2010

    Myślicie że tandetnym sposobem (robienia z kogoś idioty), który jest na porządku dziennym w Pisie skończycie temat :)
    Kielanowcy, co trafnie napisała mamuśka, to sekta, a z sektami trzeba walczyć dla dobra nas i naszych dzieci.

    Pozdrawiam normalnych. Nie dajmy się otumanić :)

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    I tu pomyłka przeczytałam to jako matka i tak mnie to ubawiło że jak sobie pomysle że z wczorajszego spaceru emocje pozostały do dziś ,to jak wygladała ta noc ?
    Emocje takie o poranku............

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    Nie pisuję na forum, ale to co wokół nas się dzieje zaczyna mnie przerażać. Rozumiem że jest kampania wyborcza i to czas zdobywania głosów. Po dzisiejszej nocy cała Bysina została dokładnie i skrupulatnie zaklejona plakatami pan Macieja Ostrowskiego nie pozostawiając ani jednego plakatu innych kandydatów na burmistrza, co można po części jakoś pojąć. Natomiast to, że nocą ktoś wchodzi na prywatną posesję i TNIE NOŻEM potężny bilbord Wiktora Kielana myślę że to jest poza wszelką krytyką i nie wymaga komentarza.

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    I to dopiero jest SEKTA!!!!

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    [quote]Natomiast to, że nocą ktoś wchodzi na prywatną posesję i TNIE NOŻEM potężny bilbord Wiktora Kielana myślę że to jest poza wszelką krytyką i nie wymaga komentarza.[/quote]

    Hmmm.. z czyjego sztabu to mogli być 'ludzie' ???

    No ale skoro zakleili wszystko i dokładnie podobiznami MO to nie ma już ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI !

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    Faktyczne dla mamuśki potrzebna jest super niania ale dla mamuśki nie dla dzieci. To jest przykład, że dzieci mają dzieci. Strach pomyśleć co z tych dzieci wyrośnie. Jak będzie powieszony list gończy to też dzieciom powie żeby się do tego pana modlili? Oto tacy ludzie popierają i głosują na Ostrowskiego.

    Podobnym przypadkiem jest Wacławek. On ma jeszcze halucynacje, może jest na dopalaczach. Pokaż Wacławek gdzie mamuśka napisała ,,co trafnie napisała mamuśka, to sekta”.

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    Zdzichó o kolei myśli Łódź tyko, że nie mają terenu aby sprzedać potencjalnemu inwestorowi, który wybuduje kolej.

    Jak załatwisz działki pod budowę kolei, oddasz je Łodzi, oni sprzedadzą działki inwestorowi a ten wybuduje i będziesz miał kolej z Myślenic. Jakie to proste to łódzkie myślenie.

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    A ja mam pytanie czy w sobotnią noc w marzeniach nie była obok kogoś innego bo opis by sie zgadzał tylko co na to głowa rodziny .
    Dziś idę na spacer moze warto dla takich przeżyc.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 7 lis 2010

    [quote]
    Podobnym przypadkiem jest Wacławek. On ma jeszcze halucynacje, może jest na dopalaczach. Pokaż Wacławek gdzie mamuśka napisała ,,co trafnie napisała mamuśka, to sekta”.
    [/quote]

    I znowu wychodzi brak umiejętności czytania kielanowców :)

    Mamuśka napisała to drukowanymi literkami, jak nie widzisz to pora skoczyć po nowe denka od słoików na oczy :)

    Czy wy kielanowcy jesteście jakimś poważnych społecznym nurtem czy starujecie tak dla jaj, bo czytając was balansuję pomiędzy powagą a farsą waszych zachowań ?

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    ...

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    Historia śmietnika jest wspaniała kilka lat temu płaciłem za kubeł na śmieci 36 zł.teraz płacę 106 zł.dlaczego, odpowiem sam za wiadomościami Dziennika Polskiego do niedawna wysypisko było spółką pana Bruzdy 60% i gmina 40% działalnością każdej spółki jest maksymalny zysk -ok więc zworzono śmieci z półpolski i zawalono nasz gminny śmietnik w zastraszającym tempie ździerając z nas między innymi co roku więcej pieniędzy.Zakończyło to się tym że większościowy udziałowiec zgarnął dochody sam z całego roku a potem fenomenalnie odsprzedał swoje udziały gminie bo nibyło już gdzie wysypywać śmieci, wszystko to za przyzwoleniem burmistrza i rady gminy.Jednak jestem za tym żeby wysypisko było w okolicy Myślenic bo niechcę płacić drastycznej podwyżki wywozu śmieci gdzieś daleko ,ale nich to będą tylko nasze gminne, a nie ze 150 sołect dwóch powiatów.

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    [quote]Nie pisuję na forum, ale to co wokół nas się dzieje zaczyna mnie przerażać. Rozumiem że jest kampania wyborcza i to czas zdobywania głosów. Po dzisiejszej nocy cała Bysina została dokładnie i skrupulatnie zaklejona plakatami pan Macieja Ostrowskiego nie pozostawiając ani jednego plakatu innych kandydatów na burmistrza, co można po części jakoś pojąć. Natomiast to, że nocą ktoś wchodzi na prywatną posesję i TNIE NOŻEM potężny bilbord Wiktora Kielana myślę że to jest poza wszelką krytyką i nie wymaga komentarza.

    [/quote]

    A dla mnie nie wymaga komentarza to,że ludzie którzy wieszają Kielana zrywają wszystkie inne plakaty i wywalaja je za przystanek albo pod tablice informacyjne.
    Panie Kielan powiedz pan coś swoim ludziom bo się robi Burdel !

    Cytuj
  • 7 lis 2010

    Brawo Wacławek, szybko odpowiadasz w 16 minut. Oczywiście, napisane dużymi literami.

    Wygląda na to, że jesteś spostrzegawczy, ale innych ważniejszych spraw nie zauważasz np. śmietnik, PKS, zadłużenie itd.

    Cytuj
  • Wacław Nowak 7 lis 2010

    [quote]Brawo Wacławek, szybko odpowiadasz w 16 minut. Oczywiście, napisane dużymi literami.

    Wygląda na to, że jesteś spostrzegawczy, ale innych ważniejszych spraw nie zauważasz np. śmietnik, PKS, zadłużenie itd.
    [/quote]

    OK. Jeszcze raz ponawiam pytanie: GDZIE PAN KIELAN MA ZAMIAR PRZENIEŚĆ ŚMIETNISKO ? CZY BĘDZIE TO :
    1. POD LIPKĄ
    2. LAS NA GÓRĘ CHEŁM
    3. POMIĘDZY PORĘBĄ A PCIMIEM (Poręba w stronę Kudłaczy)
    4. PRZESUNIĘCIE ŚMIETNISKA W STRONĘ POLANKI
    5. CHODZĄ SŁUCHY ŻE MOŻNA BY BYŁO GDZIEŚ KOŁO JAWORNIKA (Nie znam dokładnej lokalizacji)
    6. BYSINA

    PKS był od dawna do zlikwidowania, a teraz z pretensjami do kupców a nie do burmistrza !

    Cytuj

Odpowiedz