Forum » Myślenice

Kampania wyborcza 2010 WYSTARTOWALA!

  • 27 paź 2010

    Widzę, że wciąż pamiętasz, że jestem taki nieporadny... Ale akurat co do herbatek - sam wiedziałem, gdzie szukać.

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Nie musisz tłumaczyć, umiem czytać i czytam bardzo dokładnie ;)

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Dzięki, napisałem przecież, że NIE CHCE mi się szukać.(a wiem, że ty znasz to na pamięć.)

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Na pamięć? Nie, przeceniasz mnie Wesoły. Po prostu wiem gdzie szukać. (wybrnął inteligentnie) ;)

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Tak przy okazji , tylko 12 osób popierających (z imienia i nazwiska)weźcież zróbcie z tym co bo nieszczególnie to wygląda, Choć Sawickiego i Sikorę dopiszcie.

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Widzisz Wesoły, myślę że to działa w obie strony - spójrz ilu forumowiczów z imienia i nazwiska deklaruje poparcie dla Macieja Ostrowskiego? Gross jego "popleczników" to niezarejestrowani "goście" w większości piszący z pod kilku nicków w razie gdyby stała się rzecz niesłychana i wygrał Wiktor Kielan. Wtedy wiatr powieje w drugą strone i będą się chwalić jak to "oni" nie głosowali na Wiktora. A na razie trzeba popierać to co juz "sprawdzone" bo jest za co...

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    No, już widzę komentarze, jakby w osobach popierających był Sawicki albo Sikora...

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Wchodzę na forum info Myślenice, reklamy W. Kielana, wyjeżdżam rano do pracy, reklamy W. Kielana na drzewach, wracam to samo - przecież drzewa jak i sam Kielan wrosły już korzeniami w to miejsce. Jestem w Myślenicach, zgadnijcie? W. Kielan (w niektórych miejscach M. Ostrowski).
    Ale, wchodzę w wolnej chwili na kurnik.pl, a tutaj co? no jak myślicie? tak tak W. Kielan.
    No trafi mnie zaraz coś.
    Mógłby w końcu facet odpuścić, bo nie dość, że marny program wyborczy, to, nawet przystojny nie jest. Ten człowiek niczym ludzie głęboko upartyjnieni, wszędzie, na drzewach, domach, słupach...no tyłek nie długo sobie będę podcierał tymi plakatami.
    Mam wrażenie, że W. Kielan chce wygrać te wybory z ilości plakatów i reklam w prasie oraz internecie. Ciekawe kiedy w końcu ktoś w komitecie wyborczym postawi na jakość.

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    No widzisz irrussusie
    pozostaje Ci bezsilne oczekiwanie na wynik wyborczy a zapewniam Cię, że Kielan ich do siebie znakomicie przekonuje. Spotka Cię jeszcze niejeden powód do złości jeśli jesteś, co zadeklarowałeś zwolennikiem MO.

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Byłem zwolennikiem Pana Kielana ale widząc jakimi ludzmi się otacza i co wyprawiają tutaj jego poplecznicy bardzo się do niego zraziłem do niego i jego ludzi . Myślę ze to nie tylko moje zdanie.
    Co za dużo to nie zdrowo.

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    [quote]No widzisz irrussusie
    pozostaje Ci bezsilne oczekiwanie na wynik wyborczy a zapewniam Cię, że Kielan ich do siebie znakomicie przekonuje. Spotka Cię jeszcze niejeden powód do złości jeśli jesteś, co zadeklarowałeś zwolennikiem MO.[/quote]
    zwolennikiem MO? hehe, rozumiem, że dla Ciebie, są zwolennicy MO i reszta popierająca Kielana...

    stwierdzenie w stylu: Nie jesteś z PO? czyli jesteś PISOWIEC

    BUJDA, nie ma kandydatów, są jedynie dorobkiewicze, mam tylko nadzieję, ze obecny się już na tyle dorobił, ze pomyśli o mieszkańcach, a reszta chce tylko ugryźć kawałka tortu, stąd taka zmasowana kampania...

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Sznowny Piotrku, a nie zraża Cię czasem to;
    http://maciej.ostrowski.myslenice.pl/blog/?p=107#more-107
    Bo mnie tak i to bardzo, od 6 lat!

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Oczywiście ze mnie to irytuja ale Wy działacie krótko a juz zniechęcacie ludzi. Wolę spokój i tonowany sposób wypowiedzi.
    Co bardziej rozważni potrafią sami wyciągać wnioski a z wypowiedzi poleczników Pana Kielana wychodzi niestety totalne zadufanie i zaściankowość , bark kultury i umiaru. Pamiętajcie ze to tylko 4 lata.

    Chamstwem nie wygracie nic a stracić możecie sporo. Wasz wybór mojego głosu już nie macie. A szkoda !

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Irussus nie otwieraj konserwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 27 paź 2010

    Jeśli można chciała bym o potwierdzenie informacji. Zamierzam głosować na listę Pana Kielana, chciałam tylko się upewnić że na tejże liście obok Rafała Zalubowskiego będą bracia Mroczkowie i Kasia Cichopek bo tak słyszałam?

    Cytuj
  • Aurelia Stachowicz 28 paź 2010

    Burmistrz się rozpisał na blogu. W obawie przed cenzurą, kopia poniżej:

    Aurelia Stachowicz pisze:
    Twój komentarz oczekuje na moderację.
    28 października 2010 o 02:06
    Drogi Macieju
    Wybacz za szczerość, ale dla mnie – Jesteś śmieszny pisząc, że blog jest prywatną inicjatywą. Pytam więc czy kwestie związane z „Pierwszym w życiu Oskarem” dotyczą spraw prywatnych czy związanych z pełnioną funkcją? Czy informacja z Gazety Krakowskiej dotycząca środków z UE związana jest z sukcesem na polowaniu, czy pełnioną funkcją itd?
    Na próżno szukać w twoich wypocinach informacji, o czym rozmawiałeś z senatorem, jak było na imieninach u radnego Czesława, co u żony, jak czują się dzieci, jak smakuje kiełbasa z dzika, jak często czeszesz psa i co myślisz o ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami?

    CZŁOWIEK, KTÓRY NIE MA NIC DO UKRYCIA ODPOWIADA NA PYTANIA! NIE BOI SIĘ PRAWDY.
    JAK TY TRAKTUJESZ MIESZKAŃCÓW, KTÓRZY CHARUJĄ NA TWOJĄ PENSJĘ?
    ODSYŁASZ DO BUDŻETU?
    PROSISZ BY PISALI PISMA DO URZĘDU? CHCESZ POPRAWIĆ STATYSTYKI?
    PRZECIEŻ TO DLA CIEBIE JEDEN TELEFON DO PRACOWNIKA !!!

    Wielokrotnie słyszałam od znajomych co mówią Twoi najbliźsi współpracownicy, że raz zdobytej władzy nie oddaje się nigdy. Jesteś historykiem i jak się domyślam, maksyma – dziel i rządź – jest Ci szczególnie bliska.
    Bardzo prosto rzucić słowo na bliźniego, nie zdając sobie sprawy z konsekwencji tego, nie wiedząc co Ci ludzie czują. Życie oddaje i wierz mi , że „Oszołony i konfabulanci” tak naprawdę reagują na prawdziwe „Oszołomstwo i Konfabulację”. Prawdziwych leaderów poznaje się po tym jak potrafią łączyć, a nie dzielić.
    Coraz częściej dochodzę do przekonania, że mają rację Ci, którzy mówią że długo sprawowana władza deprawuje.

    Jeszcze raz przepraszam, za szczerość, ale mam przeczucie, że jestem ignorowana. Wybacz.

    Aurelia

    Poniżej jeszcze raz moje pytania:

    Aurelia Stachowicz pisze:
    27 października 2010 o 02:27
    Macieju
    Zadałam konkretne pytanie i proszę o konkretne odpowiedź, gdyż ta udzielona przez Ciebie jest niegrzeczna.
    ponizej jeszcze raz cytuję i dołączam również odpowiedź:

    A co do tego co powyżej. Proszę o informację jaka była w Pana kadencji całkowita kwota środków wydatkowana na reklamy i artykuły sponsorowane w Gazecie Krakowskiej i Polska The Times? Proszę również o informację na temat środków wydatkowanych na te same cele przez Zakład Utylizacji Odpadów?
    Aurelia

    Odpowiedz
    mostrowski pisze:
    20 października 2010 o 22:51
    Realizując projekty unijne mamy obowiązek reklamowania tych projektów w prasie i nie tylko. Są one finansowane ze środków unijnych. Odsyłam do budżetu gminy. Może Pani także napisać wniosek o udostępnienie takich danych.

    Odesłanie do budżetu Gminy jest co najmniej niegrzeczne. Jaka transparentność? Jaka otwartość?
    Macieju, przecież Budżet jest dokumentem jawnym i jak możesz odesłać mnie do dokumentu?
    Toż to lekceważenie!!! Sorry, polityka „jakby komunikacyjna”!!!
    To jeszcze raz przekonuje mnie do tego, że ten blog to jedno wielkie pozoranctwo. Macieju nie obraź się – jesteś Burmistrzem i nic mnie nie obchodzi czy to jest prywatna inicjatywa. Jeżeli jesteś otwarty na komunikacje ze społeczeństwem, to do cholery odpisz:
    1) Ile kasy poszło na reklamy w Gazetach – Myślenickiej, Głosie, Gońcu, Krakowskiej i Dzienniku Polskim. Toż to do cholery jeden telefon do księgowości?!
    2) Ile kasy wpłaciła spółka Blue Park i z jakiego tytułu?!
    3) Proszę przedstawić mieszkańcom sprawę rur kamionkowych. Chcielibyśmy się dowiedzieć, kto reprezentował firmę i kto Pana i Pana Urbańskiego zaprosił na spotanie do Niemiec?

    Macieju, myślę, że jesteś złym człowiekiem, a Twoje unikanie odpowiedzi, świadczy o tym, że masz coś do ukrycia.
    Koniec. Kropka.

    Odpowiedz
    Aurelia Stachowicz pisze:
    27 października 2010 o 02:35
    Macieju
    Piszesz, że wchodzenie w PKS Myślenice, było złym pomysłem.
    1) Mam prośbę o odniesienie się do tego w kontekście przejęcia przez Gminę Kraków i województwo małopolskie PKS Kraków?
    2) Czy nie myślisz, że tylko i wyłącznie Twojej nieudolności zawdzięczamy to że miasto i gmina Myślenice, nie mają publicznego Dworca?
    3) Dlaczego Miasto nie odkupiło terenów, które zostały sprzedane Panu Koźmińskiemu i samo nie wybudowało Dworca?
    4) Jak wyobrażasz sobie realizacji zadania gminy zapisanego w ustawie o samorządzie terytorialnym w zakresie organizacji transportu zbiorowego, pozbawiając się w absurdalny sposób wpływu na dworzec?
    5) Co odpowiesz ludziom, którzy chcą dojechać do Limanowej, Przemyśla, czy Zakopanego?
    pozdrawiam
    Aurelia

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Szanowna Pani Aurelio dla równowagi proszę zadać podobne pytania Panu Kielanowi ( np wszystko to o czym Pani mówi w sferze rodziny plus pare pytań w temacie firmy jakie są osiągnięcia jakie zyski jaka perspektywa rozwoju jakie kontakty w środowisku naprawde sporego biznesu może są jakieś nagrody, i jeszcze moze informacja kto finansuje naprawde bardzo bogatą kampanie (myśle że to ludzi jest ważne)

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Szczególnie że kampania ma limit i to niski wg. ustawy !!

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Szanowny Panie Kamocki!
    Proszę o podanie adresu e-mail. Postaramy się Panu wysłać wszystkie informacje, o które Panu chodzi pod warunkiem, że Pan je tutaj opublikuje.
    Sądzę zresztą, że zdążymy niebawem opublikować je na stronie internetowej www.wiktorkielan.pl
    Z oczywistych względów nie podamy Panu informacji na temat żródeł finansowania kampanii ponieważ sponsorzy nie zawsze sobie tego życzą. Natomiast możemy Panu wysłać ksero faktur, które zrelacjonuje Panu wysokość poniesionych dotąd wydatków na kampanię przez KWWWiktora Kielana, rozliczenie PiT Wiktora Kielana i jeśli Pan doprecyzuje to również inne dokumenty. Zapraszam także na spotkanie z kandydatem, gdzie może Pan osobiście zadać te pytania i uzyskać na nie odpowiedzi.
    pozdrawiam
    Rafał Zalubowski

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Proszę Pani Pana to naprawdę nie chodzi tylko o mnie ( i zapewniam nie mam żadnych wskazanych orientacji politycznych) poprostu mysle że należy solidnie podejmowac decyzje na przyszłość i tak zwyczajnie należy zadawać pytania wszystkim takie same czy Panu Ostrowskiemu , Gowinowi , Kielanowi .
    poprostu

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Ale nie zaprzeczy pan panie Kamocki, że reprezentuje pan raczej opcję obecnego burmistrza?

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Kamocki, dla równowagi zadaj takie samo pytanie na blogu Burmistrza. Ciekawe jaką otrzymasz tam odpowiedź. Zresztą o ile pamięć mnie nie myli to odpowiedź już tam jest.

    Tak na marginesie, pytania gości pięknie podsumował Realista na 21szej stronie tego wątku który to wpis pozwolę sobie zacytować;

    "Gość: Realista21.10.2010, 15:18

    No tak, i zaczeł się. Pieniądze, pieniądze, pieniądze. I zapewne i informatorzy typu "gość?" wiedzą najlepiej.
    Szanowni Forumowicze. Każdy doskonale wie, że kampania wyborcza kosztuje duuużo czasu i pieniędzy.
    Róznica między tymi dwoma rodzajami finansowania kampani prezentowanymi przez Gościa ? a Cyrka jest zasadnicza. Moim zdaniem pieniądze Izby Pracodawców sa juz opodatkowane i wolne od obciążeń i nie powinno nas obchodzić, czy przeznaczaja oni pieniadze na "gacie"," Panny" "Egipty" czy Kielana. Natomiast jeśli pieniadze wpływają do kasy badź co bądź urzędu to wypadałoby je wydac na cel potrzebny - a nie "zobaczmy to jeszcze raz" kończącej sie kadencji.

    Nie obchodzi mnie na co Pan Burmistrz przeznacza swoje prywatne pieniądze, ale jak chodzi o "samorządowe" to jak najbardziej!
    I niech sobie tam Pan Gowin rozdaje np. książki i wspomaga jakieś stowarzyszenie, a Pan Kielan stawia herbatkę i robi focusy / jesli w ogóle gościu ? wiesz co to jest:)))/ Mam to daleko za sobą. Mnie interesuje tylko to co będzie sie działo przez najbliższe cztery lata w MOIM mieście i MOJEJ gminie. Reszta zbędna...
    Pozdrawiam! "

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Jak dla mnie możecie się tu poobijać, wiem jedno że kto myśli sememu i widzi własnymi oczami i ma trochę w sobie inteligencji - zagłosuje na obecnego burmistrza.
    Nie mam nic do Kielana i Gowina ale nie potrzebujemy rocznego zastoju w gminie, bo kandydat się aklimatyzuje i i marnuje wartościowy czas na naukę zarządzania Gminą.

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Panie Rafale
    Myśle że nie koniecznie prawidłowo zważył Pan moją wypowiedz - sprawa dotycząca finansowania kampani była naprawde ostatnią o którą pytałem ( dziekuje za odpowiedz i będe cierpliwie czekał na uaktualnioną stronę internetową ) Bardziej interesują mnie przecież inne tematy o tu właśnie te o których pisałem wcześniej .

    Cytuj
  • 28 paź 2010

    Mieszkaniec008 zaręczam Cię że w rok nowej kadencji, w Gminie Myślenice zmieni się więcej niż przez ostatnie sześć bierzącej. Nadszedł czas zmiany, powrót szacunku dla ludzi, nie dla nagród, pierwszych miejsc na listach i pytań bez odpowiedzi. Dosyć "zastoju" w gminie pora zmącić tą zatęchłą wodę od której robi się niedobrze na sam jej widok. Jak to wspaniale ktoś określił - WYŁADUNEK!

    Cytuj

Odpowiedz