Forum » Okolice

Nowy kościół w Trzemeśni

  • 3 sty 2012

    Tak strasznie ciekawi was kościół w Trzemeśni a nawet tam nie mieszkacie, więc lepiej może zająć się swoimi sprawami! Uważacie że najlepiej się znacie.. a taka prawda że nie wiecie jaka jest prawda.

    1 8 Cytuj
  • 3 sty 2012

    To może napisz wszystkim jaka jest prawda???

    Jeszcze jedno. Nie jestem melomanem, ale to nagłośnienie jest dziwne. Wogóle nie czuję klimatu. W kościele to jednak powinno huczeć jak się zgra kolędę, a tu...cisza.
    Może to jednak tylko ze mną jest coś nie tak, ale według mnie akustyka jest kiepska.

    7 3 Cytuj
  • 10 sty 2012

    Czy mógłby ktoś wpłynąć na proboszcza żeby wreszcie zrobił stronę internetową dla parafii????
    To nie normalne żeby co niedzielę nasłuchiwać kiedy też akurat ksiądz u mnie będzie po kolędzie i jak skombinować wolne,a jak będzie akurat w poniedziałek to go po prost nie przyjmę z dnia na dzień nikt mi wolnego nie da.
    Aż wstyd się znajomym przyznać że u nas taki ciemnogród, zamiast listy ofiarodawców może by tak wydrukować rozpiskę kolędy jak się ks.Marian boi neta????

    10 5 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=gość: jaśka] Czy mógłby ktoś wpłynąć na proboszcza żeby wreszcie zrobił stronę internetową dla parafii????
    To nie normalne żeby co niedzielę nasłuchiwać kiedy też akurat ksiądz u mnie będzie po kolędzie i jak skombinować wolne,a jak będzie akurat w poniedziałek to go po prost nie przyjmę z dnia na dzień nikt mi wolnego nie da.
    Aż wstyd się znajomym przyznać że u nas taki ciemnogród, zamiast listy ofiarodawców może by tak wydrukować rozpiskę kolędy jak się ks.Marian boi neta???? [/quote]

    Nie jestem z Trzemeśni, ale pozwolę sobie Ciebie zapytać: Nie mogłabyś sama tego zaproponować ks. proboszczowi, tylko tu żale na forum wylewasz? Ewentualnie możesz napisać list lub zadzwonić, jeśli nie masz odwagi osobiście zapytać. Abyś nie musiała szukać podaję dane teleadresowe:
    Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Klemensa
    Trzemeśnia 324,
    32‑425 Trzemeśnia,
    tel. 12 273 55 91

    11 7 Cytuj
  • 10 sty 2012

    A kto wam każe chodzić do kościółka, Mamusia, Tatuś czy Teściowa?
    Ja w niedzielę dzień święty święcę i lezę do góry jajami i wam tego samego życzę.
    A najlepsze jest jak ludzie ciasna tam małe dzieci po co pytam, po co?

    6 7 Cytuj
  • 10 sty 2012

    W Piśmie Świętym jest napisane. "Pozwólcie im przyjść do Mnie", oczywiście chodzi o dzieci.

    4 3 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Szanowna Pani - "taki_gość
    posty: 744"
    Widzę że jest Pni niezmiernie blisko do Plebanka,może mu Pani sama w takim razie powiedzieć jak to leciało.
    Osobiście nie widzę potrzeby oglądania jego oblicza.

    1 10 Cytuj
  • 5 lut 2012

    ktoś dosłuchał dzisiaj podczas ogloszeń w Kościele. O co chodzi i kiedy są te spotkania z Burmistrza Myślenic z mieszkańcami Trzemeśni za Zasani, w sprawie wodociągu i kanalizacji?

    3 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Do Marko :
    -Jeżeli chodzi o głośniki, to nie jest możliwe że w okresie letnim kobieta w ciąży woli stać na zewnątrz(bo nie ma miejsc siedzących) jak jest taka duchota i gorąc, skoro w kościele jest aż przyjemnie, chłodno. Moim zdaniem to jest każdego osobista sprawa-Ludzie boją się wejść do środka, pomodlić się. stoją na polu i patrzą na przejeżdżające samochody i na zegarek myśląc ile jeszcze do końca.(śmieszne)
    - Plany parkingu oczywiście, że są w ubiegłym roku niestety nie zdążyli się za to wziąć.
    - Co do tego że w kościele jest zbyt cicho słychać pieśni spowodowane jest to tym, że organista gra na zwykłych klawiszach bo koszt organów to pewnie jakiś milion złotych i na to trzeba jeszcze poczekać.

    6 7 Cytuj
  • 12 mar 2012

    nie pojmuje ludzi którzy tak jak "jaśka" nie widzisz potrzeby to po co piszesz?

    4 Cytuj
  • 12 mar 2012

    jak ktoś się chce modlić to si modli a nie szuka dziury w całym

    3 4 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    No podczas święcenia wielkanocnego można było usłyszeć jak nagłośnienie na zewnątrz jest zbędne. Ja stałem przed proboszczem...i nie słyszałem kompletnie co mówi. Coś bębniło w środku świątyni i mieszało się z jego słowami na zewnątrz. Naprawdę rewelacja.

    9 9 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    [quote=marko] No podczas święcenia wielkanocnego można było usłyszeć jak nagłośnienie na zewnątrz jest zbędne. Ja stałem przed proboszczem...i nie słyszałem kompletnie co mówi. Coś bębniło w środku świątyni i mieszało się z jego słowami na zewnątrz. Naprawdę rewelacja. [/quote]
    MARKO PISZESZ I WYMYŚLASZ GŁUPOTY POKARMY ŚWIĘCIŁ WIKARY A NIE PROBOSZCZ- WIĘC NIE *** GŁUPOT. LEPIEJ ZAKOŃCZ TO WYPISYWANIE BREDNI ZMIEŃ PARAFIĘ BO AŻ SIĘ NIEDOBRZE ROBI NA MYŚL, ŻE TAKI *** CHODZI DO NASZEGO KOŚCIOŁA!

    7 7 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    moni czy to w tym sanktuarium nauczyłeś się być jadowity, kląć.
    Nie ma co, dajesz swiadectwo sobie i kościołowi do którego chodzisz /naszego, chyba swojego!/.

    4 6 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    [quote=marko] No podczas święcenia wielkanocnego można było usłyszeć jak nagłośnienie na zewnątrz jest zbędne. Ja stałem przed proboszczem...i nie słyszałem kompletnie co mówi. Coś bębniło w środku świątyni i mieszało się z jego słowami na zewnątrz. Naprawdę rewelacja. [/quote]
    ktoś kto ma problem ze słuchem to pierwsze odwiedza laryngologa! APOLLO dobrze napisał kto się idzie modlić to się modli a nie szuka dziury w całym, jak Ci nie pasuje ten kościół to zmień na inny! jak Ci przeszkadza nagłośnienie to zasponsoruj nowe!i nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy.Uważam, że moni miał/a racje piszesz brednie, które mijają się z celem.

    7 2 Cytuj
  • 28 kwi 2012

    marko myśle że jesteś pajacem

    6 8 Cytuj
  • 8 maj 2012

    Wikary? A co byliśmy na tej samej godzinie? Sam brednie piszesz, chyba potrafię ich odróżnić.

    Dużo możnaby o "super" proboszczu napisać, oj dużo. Jednak to nie jest temat tego wątku. Zresztą i tak nie mam w zwyczaju wypisywać takich rzeczy za plecami.

    Pozdrawiam Was Czule.

    3 6 Cytuj
  • 12 lip 2012

    Witam , ma ktoś może zdjęcia z uroczystości które odbywały w naszej parafii ( Wtorek , środa ) ?

    Cytuj
  • 5 sie 2012

    5-go sierpnia w niedziele na Mszy był czytany list- apel o TRZEŹWOŚĆ rodzin. Dwa tygodnie wcześniej odbył się w Trzemeśni ALKOHOLOWY FESTYN RODZINNY NA RZECZ DOKOŃCZENIA BUDOWY NOWEJ ŚWIĄTYNI!!!! Co za absurd!! Czyli jak na Kościół to możesz pić!!! Brawo!!! POWINNIŚMY SIĘ WSTYDZIĆ DRODZY PARAFIANIE!!!

    6 11 Cytuj
  • 7 sie 2012

    [quote=gość: cebula] 5-go sierpnia w niedziele na Mszy był czytany list- apel o TRZEŹWOŚĆ rodzin. Dwa tygodnie wcześniej odbył się w Trzemeśni ALKOHOLOWY FESTYN RODZINNY NA RZECZ DOKOŃCZENIA BUDOWY NOWEJ ŚWIĄTYNI!!!! Co za absurd!! Czyli jak na Kościół to możesz pić!!! Brawo!!! POWINNIŚMY SIĘ WSTYDZIĆ DRODZY PARAFIANIE!!! [/quote]

    Słuchaj ze zrozumieniem ..... SIERPIEŃ miesiąc trzeźwości ?? dalej nie kumasz?? zmieniły się miesiące :) Co za Typ :D hahaha

    5 2 Cytuj
  • 8 sie 2012

    Miesiąc sierpień został wybrany po to żeby w szczególny sposób zwrócić uwagę na problem alkoholizmu,,,ale nasz zły lub dobry przykład powinniśmy dawać przez cały rok- TAKŻE W LIPCU!!

    2 Cytuj
  • 9 sie 2012

    Sory macie racje chciałem przy punktować jako zwolennik Palikota ale trochę sie wygłupiłem.

    3 Cytuj
  • 22 sie 2012

    moim zdaniem proboszcz jest bardzo dobry i uczciwy,a w szczególności pomocny.kto go nie zna osobiście niech się nie wypowiada.Kościół jest duży przestronny,przynajmniej jest czym oddychać.Powinniśmy być dumni nie każdą parafie stać na wybudowanie kościoła,zwłaszcza że to za pieniążki mieszkańców.

    72 4 Cytuj
  • 23 sie 2012

    Kościół jest duży przestronny,przynajmniej jest czym oddychać.Powinniśmy być dumni nie każdą parafie stać na wybudowanie kościoła,zwłaszcza że to za pieniążki mieszkańców.

    Na litość jeden głośnik na zewnątrz kościoła,bo są różne okazje i ludzie się nie mieszczą w kościele i co cisza pozagrobowa.

    31 4 Cytuj
  • 13 gru 2012

    Wie ktoś może dlaczego w nowym kościele nie ma ogrzewania. Zawsze grzali na zimę a tu zonk zimno jak czort było ostatnio

    8 3 Cytuj

Odpowiedz