Forum » Okolice

Myślenice - Poręba - chodnik

  • adzygmunt 21 cze 2010

    Moniko! a kto ma go zrobić? miasto czy powiat?

    Cytuj
  • 23 cze 2010

    Niech zrobi kto chce ? ,ale chodnik powinien tu być jest nowy asfalt więc pora na chodnik samochody jeżdżą i nikt tu nie zwraca uwagi na dzieci A My rodzice nie możemy być ,nawet w drodze do domu może radny ,coś poradzi...

    Cytuj
  • 23 cze 2010

    A na radlanki w końcu będzie nowa droga :D i chyba koło strażnicy w Porębie parking nowy , Koło hutrowni w trzemeśni droga;] i nawet na zasani coś tam kładli ;p tak że nie ma co psioczyc bo coś gdzieś cały czas robią ;)

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    Podobno w Trzemeśni nowy asfalt od wysokości cmentarza ma się łączyć z tym jak sie jedzie do Poręby- nie wiem ile w tym prawdy, ale wydaje się całkiem prawdopodobne bo dzisiaj rano jacyś robotnicy tam robili ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 24 cze 2010

    Może tę dziurę pod-cmentarną zatykają?
    Przypominam jesienią są wybory!!!

    Cytuj
  • 24 cze 2010

    A może ktoś zainteresował by się chodnikami zrobionymi którymi się w ogóle nie da chodzić, np.w Osieczanach można sobie zęby wybić jak się idzie np. po deszczu nie mówiąc o kałużach i fontannach wodnych dziękuję za taki chodnik, jak nie było chodnika to przynajmniej woda spływała do fosy i dało się przejść, a teraz w czasie deszczu niestety słuchy człowiek nie przejdzie nie mówiąc o dzieciach które idą do szkoły ochlapane przez samochody fontanną wody .

    Cytuj
  • adzygmunt 24 cze 2010

    To chodnik skaza na honorze. Zastanawiam się czyim? radnego czy Monte Grabi?
    Za niski gdyby odseparować się od wody na dziurawej niepomiernie w tym miejscu drogi. Za wysoki dla auta by uciekać w "razie cóś"!
    Istny chiński mur nie do zadeptania. Ciekawe czy takie kuriozum widać z kosmosu!
    I te drogi poprzeczne. Po każdym deszczu spływające kamieniami i błotem na jezdnię. Osieczanie weźcie się za robotę. Hajda do roboty. Taczkami przywieźcie odpowiedzialnych za stan drogi i chodnika, zagońcie ich do roboty a sami do aut i ochlapujcie ich dla ochłody!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 26 cze 2010

    Koszmarna dziura pod górą cmentarną w Trzemeśni czeka aż radny urwie tam rury wydechowe. Ma duże szanse mimo, że ma w swoim aucie koła 18-tki!!!

    Cytuj
  • 26 cze 2010

    [quote]adzygmunt napisał:[hrJest jeszcze jeden odcinek drogi pilnie do naprawienia /powinien być naprawiany w ramach gwarancji/, pod zboczem cmentarza w Trzemeśni!!![/quote]

    Gwarancja na wykonane prace nie obowiązuje:

    1. Serdecznych przyjaciół dyrektorów zarządów dróg.
    2. Ulubieńców burmistrzów.
    3. Członków rodzin viceprzewodniczących rad miejskich.
    4. Szwagrów radnych.
    5. Działaczy rad sołeckich.

    W przypadku gdy wykonawca spełnia wszystkie powyższe kryteria spapraną robotę naprawia gmina/powiat po wpłaceniu na konto wykonawcy kwoty conajmniej równej
    wartości robót.

    Cytuj
  • adzygmunt 26 cze 2010

    O kurza stopa nie, nie, to niemożliwe ci piszesz !!!

    Cytuj
  • 4 lip 2010

    Niech wreszcie sie ktoś zorientuje i napisze co z tym chodnikiem do Poreby czy będzie wogóle zrobiony ,sa wakacje asfalt zrobili a chodnika jak nie było tak nie ma ...ludzie czy wy nie widzicie że tu jest konieczny chodnik wariatów na drodze do Poreby nie brakuje ..........

    Cytuj
  • adzygmunt 4 lip 2010

    Tak wariatów w Porębie nie brakuje /Twoje słowa - nie moje/! Chodnik ze wszech miar jest potrzebny... dla pieszych!!!

    Cytuj
  • 5 lip 2010

    Drodzy przedmówcy co tak Pijecie do Porębian? Ja uważam że w trzemeśni więcej Wariatów jest, wiec pilnujcie swojego podwórka.

    Cytuj
  • adzygmunt 6 lip 2010

    Gdybyż o mnie szło to nie pije w ogóle. No może lampkę szampana na Nowy Rok, może kielicha na urodziny moje, rodziny i sąsiadów, a imieniny także. Czasem jak spotkam się w gorący dzień to dla ochłody piwo z wkładką z kumplami.
    Nie stanowczo nie piję a już w szczególności do Porębian. Z całą pewnością nie piję!!!
    Nie piję także dlatego, by nie wpaść "po pijaku" do tej ogromnej dziury pod cmentarzem w Trzemeśni, na świeżo ułożonym asfalcie.
    I to jest niewątpliwa zasługa Monte Grabi.

    Cytuj
  • 12 lip 2010

    Ciekawe kto był taki madry i zrobił takie przepusty na drodze w Trzemeśni w strone morycówki ,przeciez wieczorem nie ma tu oswietlenia i mozna sobie nogi połamać .Ciężko to widzę i myśle że zostanie poprawione ,jak ktos sobie noge złamie..pozdrawiam

    Cytuj
  • adzygmunt 15 lip 2010

    Dziura pod-cmentarna straszy!
    Wymalowano linie na skrzyżowaniu Poręba Wiśniowa w Trzemeśni. Krawężnik ma pomalowany na czerwono biało brzuch. Wspaniale widać jak kierowcy go szlifują.
    Nikt nie zadbał przy okazji malowania aby usunąć żwir ze środka skrzyżowania pozostały po powodzi
    Monte Grabi ma ludzi na miarę jego czasu!!!

    Cytuj
  • 15 lip 2010

    po prostu roboty trzeba szanować, żeby starczyło na następny przetarg. dziurę i żwirek załatwią pewnie w przyszłym roku.

    Cytuj
  • 22 lip 2010

    I CO Z TYM ASFALTEM W STRONE PORĘBY,SĄ JAKIEŚ SZANSE CZY WSZYSTKIE PIENIĄDZE uRZĄD PZREZNACZYŁ NA ..WAKACJE....

    Cytuj
  • 24 lip 2010

    Nie cofam to trochę się wygłupiłam. To z racji wiejskiej mentalności która nie pozwala mi wyjechać na wakacje.

    Cytuj
  • adzygmunt 24 lip 2010

    Asfaltu nie będzie. Wcześniej tylko kiedy?, ma być chodnik.
    Wydaje się być to słuszniejsze postępowanie.
    Oby całość nie poszła a/a!

    Cytuj
  • 2 sie 2010

    MASAKRA NIECH WRESZCIE KTOŚ ZAINTERESUJE SIĘ POBOCZEM W TRZEMEŚNI TU NIE DA SIĘ RADY NOWRMALNIE CHODZIC TERAZ SEZON WIĘC DOŁĄCZYLI JESCZE MOTORZYŚĆI ,A CI DOPIERO JEŻDŻĄ JAK SZALENI............TRZEBA TRAGEDI ŻEBY WRESZCIE SIĘ KTOŚ ZAINERESOWAŁ..

    Cytuj
  • adzygmunt 2 sie 2010

    Anulka zainteresuj tym policję i straż miejską. Nie oglądaj się na innych.
    Nie wyciągaj kasztanów z ognia czyimiś rękami!
    Jednakowoż masz rację!

    Cytuj
  • 4 sie 2010

    Wiem że nie powinno mnie to interesować,ale naprawdę powinny sie urzędy tym interesować przecież my też mamy prawo do normalnego życia.......

    Cytuj
  • adzygmunt 4 sie 2010

    Anulka, ależ powinno Cię to interesować, co zresztą pokazałaś pisząc post.
    Tylko - zwróć uwagę jest różnica pomiędzy: interesować i interweniować!

    Cytuj
  • 8 sie 2010

    No i mamy drugi wypadek w Łękach ,szczęście że nikt nie zginą !!! może wreszcie dorobią ten CHODNIK!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj

Odpowiedz