Forum » Okolice

Myślenice - Poręba - chodnik

  • 6 lut 2011

    Wesoły strażaku jechałem dzisiaj tą drogą i jest chyba ,,najbezpieczniejsza” w powiecie.

    Po pierwsze te dziurki powodują zmniejszenie szybkości czyli bezpieczeństwo na drodze, a i oszczędniej ponieważ nie trzeba budować garbów poprzecznych zwalniających.

    Po drugie kierowca omijając te dziurki trenuje refleks i spostrzegawczość a więc nabiera większego doświadczenia.

    Po trzecie szare komórki kierowcy muszą bardzo intensywnie pracować aby zawczasu ominąć te dziurki.

    Po czwarte jazda taka drogą nie powoduje zaśnięcia kierowcy za kierownicą podczas jazdy, tak jak to zdarza się na równych prostych drogach.

    Również resory i teleskopy w samochodzie zastały by się i zardzewiały, a tak poprzez pracę na tej drodze docierają się.

    A jeszcze plusem tej drogi jest, że więcej pracy jest dla innych, a to koło urwane czy coś innego.

    Więc na co tu narzekać?

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    No i takich ludzi trzeba w naszej kochanej Polsce więcej !!! Takich optymistów !!! Panie PRO !!! wielki szacunek dla ciebie!!
    ps. biorę dziś w nocy kilof i idę na drogę poprawiać bezpieczeństwo w Drogini.

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    http://www.youtube.com/watch?v=0Y1aWrNcOsU&feature=player_embedded
    tak nasi sąsiedzi łatają dziury może Grabi pojedzie tam pooglądać zamiast interesować się rzeczami mu zbędnymi

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    Czy zauważyliście jak droga przez Osieczany PIĘKNIE POŁATANA!!!!! teraz nawet największy mróz przez 10 lat nic nie zdziała , a my będziemy śmigać jak błyskawice po pięknej drodze przez piękną wieś !!!!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 10 lut 2011

    Ta.... dzisiaj widziałem dziury.
    Ta... przez Osieczany w szczególności koło kościoła, same dziury jeszcze w górkę a tu nagle cisza! Gdzie ja jestem? ach Droginia, odprężyłem się!

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Bo widzisz panie ADZ tu chodzi o to, aby w Osieczanach ZWOLNIĆ i podziwiać tę przepiękną wioskę, cudowną firmę Inter zoo, piękne chodniki. No a jak bezpiecznie, jak się wszyscy toczą tak ze 40km na godzinę!!!

    Cytuj
  • 17 lut 2011

    Podobno Sołtys z Zasani zostal szefem OSP w Trzemeśni . Powiedzcie czy to prawda ?

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    nie

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    Nie szefem, bo szefów w strazy nie ma. Są prezesi, naczelnicy, i ich v-ce ;)
    Został Vice Prezesem pan sołtys chyba :) No ale to dobrze że sie chłop udziela dla społecznoci. Na Zasani nie ma z kim wsółpracowac to poszedł tam gdzie cokolwiek może zdziałać ;]

    1 Cytuj
  • 23 lut 2011

    CHYBA MACIE SOŁTYSA W TRZEMEŚNI

    Cytuj
  • 28 lut 2011

    Osieczany - droga jest tak ZNISZCZONA ze trudno nie zaliczyć "DZIURKI" .

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    w Trzemeśni również zaczyna się robić dziurawo. Jadąc od Kościoła w górę, napotkamy stado dziur, z których kilka zaczyna poważanie zagrażać bezpieczeństwu.... uważać na koła!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 3 mar 2011

    Tzn jest jak w tym powiedzeniu Jadę sobie spokojnie aż tu nagle po przejechaniu Trzemeśni w dół za przedszkolem nagła cisza?!?!

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    1 sołtys zasani nie robi nic!!!!!! a jesli robi to jest to inicjatywa władz wyzszych!!!
    2-strazacy na zasani sa pracowici czego o trzemesni powiedziec nie mozna(akcje w ich wydaniu to zenada lepiej zeby nie jezdzili bo szkoda naszych pienedzy i ich czasu)
    3 narzekacie na te dziury ale nalezy pamietac ze groga do mc to nie zakopianka i obowiazuja jakies ograniczenia przy ktorych mozna ominac dziure i jechac bezpiecznie nie ryzykujac

    1 Cytuj
  • adzygmunt 3 mar 2011

    Zwłaszcza nocą, kiedy kałuże wypełniają dziury i deszcz pada.
    Najlepiej kiedy nie ma ruchu czyli po 24 tej!

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=gość: opamietajcie sie:)] 1 sołtys zasani nie robi nic!!!!!! a jesli robi to jest to inicjatywa władz wyzszych!!!
    2-strazacy na zasani sa pracowici czego o trzemesni powiedziec nie mozna(akcje w ich wydaniu to zenada lepiej zeby nie jezdzili bo szkoda naszych pienedzy i ich czasu)
    3 narzekacie na te dziury ale nalezy pamietac ze groga do mc to nie zakopianka i obowiazuja jakies ograniczenia przy ktorych mozna ominac dziure i jechac bezpiecznie nie ryzykujac [/quote]

    no tak, nikt nic nie robi, ale po co robić, kiedy to nie salony. Nie ma jak gruntowna i kreatywna inicjatywa obywatelska.

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    co na Zasani zrobiono za ostatnie 4 lata , kto wymieni 1 inwestycję ?

    Cytuj
  • 11 mar 2011

    W Zasani przez ostatnie 4 lata wybudowano nową szkołę co podobno było decyzją podjętą na zebraniu wiejskim, czyli wstrzymujemy wszystko inne a priorytetem jest szkoła ! (zresztą bardzo słuszna decyzja)

    Cytuj
  • 12 mar 2011

    Szkołe w Zasani zbudowano w 2005-2006 roku . Ja pytam o ostatnie 4 lata

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    a jak tam trzemeśnia po wyborach sołeckich? :)
    o chodniku nic nie słyszałem

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    szkoda gadać
    tylko czemu ta sołtyska mówi że to zrobiła.. tamto zrobiła.. a w rzeczywistości nie miała z tym nic wspólnego,bo ludzie sami musieli za tym chodzić,teraz opowiadają że to dzięki nim. Szlak człowieka trafia jak to słyszy!

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    miałem na myśli że tak opowiada sołtyska i jej kompan,wiadomo który

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    Nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem :) Przynajmniej wiadomo z góry że nie ma po co iść do sołtysa który umie tylko rozkładać ręce.

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    oj przepraszam , Sołtyski :)

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    ja po zebraniu myślę, że trzemeśnia oprócz kanalizacji, to nie ma żadnych potrzeb, z wyjątkiem oswietlenia dróg lokalnych i łatania dziur po powodziach. Czy rzeczywiście nie ma innych rzeczy do zrobienia?

    spodziewałem się jakiejs dyskusji, kłótni lub czegokolwiek, a tutaj oprócz jakiegoś starego dziadka który chyba nie łapał się kto gdzie kandyduje (w stosunku do kolesia z komisji liczącej głosy) to nic sie nie działo.

    Wieś schodzi na psy, albo wilki.

    Cytuj

Odpowiedz