Forum » Społeczeństwo

Co powie Ryba która psuje się od ogona?

  • 17 kwi 2019
    taki_gość napisał/a:

    No Vivaldi, Ty i bono też w prawie każdym wątku brylujecie :)

    Tyz prowda.

    3 Cytuj
  • 17 kwi 2019

    Niepokoi mnie aktywność Węgier. Zamówili 16 caracali i kupili 20 mniejszych śmigłowców .
    Czy oni chcą nas wyprzedzić w wyjścigu zbrojeń w naszym regionie?
    Przeciez to cztery razy mniejszy kraj i raczej klepiącym biedę. A byłem ta w zeszłym roku i dobrze u nich nie jest.

    4 Cytuj
  • 17 kwi 2019

    A nie wiążesz tego z akcją Sorosout? Może poszło pod stołem jakieś zdanie w stylu OK nie robimy dymu ale kupicie 16 caracali i 20 innych. Noooo własnie zdroworozsądkowo nie wiadomo po co im 36 maszyn w tym 16 grubych. Dla mnie takie zakupy to gierka, tym bardziej że wojska tam mniej niż u nas harcerzy :-)

    3 1 Cytuj
  • 18 kwi 2019

    Vivaldi z czego Ty żyjesz?Wszędzie Cię pełno.Tak po ludzku zazdroszczę Ci chłopie.

    1 3 Cytuj
  • 18 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Widzisz potrafię logicznie fakty łączyć, wyciągnąć wnioski i z deka jedną z wersji przyszłość mi najbliższej zasymulować (w mojej głowie). Stąd i o Senece. Dla mnie tak mi Seneka siadł na wątrobie w mojej ocenie moralności świata, że większe zagrożenia tutaj w lokalnej Polsce zatem "widzę i opisuje, bo tęsknie po tobie" :-)))
    Uczono mnie, że jak się Polska waliła i paliła to chętnych nie było w pospolitym ruszeniu europejskim. Proponuję co najwyżej wysłać tych hydraulików z reklamy co to ich wyp****lili z Francji, może by co pomogli jak strażacy w Szwecji.
    Chłopie gdzie Ciebie nie ma? W Raciechowicach chciałeś od jutra dług spłacać (tylko nie ze swoich), w Dobczycach wypowiadałeś się jako znawca tematu Pani Dyrektor, tutaj naczelny dyzurny wszystkich tematów nawet jak brożka Beci upadnie na ziemię to już symbolicznie krwawisz o upadku PiSowskiej brozki jako symboliki, że PiS się może pakować. Ciebie nie można powaznie odbierać....ot taki szacunek. Ja już wiem dlaczego nauczyciele pchają się do polityki......mają za dużo czasu, Ci mogą chodzić na zebrania skoro pół dnia nie wiedzą co ze sobą zrobić. Aaaaa jest nowy temat nauczyciele wszczynają protest, że w strajku nie są poważnie odbierani. Widziałeś kiedyś takie jaja żeby oprotestować we własnym strajku, czyli strajkować strajkiem w strajku? To tylko ......u nauczycieli mogło być :-)))

    Zapomniałeś dodać, jak żeśmy w Jaworniku przedszkole budowali.

    1 7 Cytuj
  • 18 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    A nie wiążesz tego z akcją Sorosout? Może poszło pod stołem jakieś zdanie w stylu OK nie robimy dymu ale kupicie 16 caracali i 20 innych. Noooo własnie zdroworozsądkowo nie wiadomo po co im 36 maszyn w tym 16 grubych. Dla mnie takie zakupy to gierka, tym bardziej że wojska tam mniej niż u nas harcerzy :-)

    Ale skąd kasę mają, jeżeli nas na to nie stać?

    6 Cytuj
  • 22 kwi 2019
    Seneka napisał/a:

    Dla naszych ksenofobów martwiących się o bezpieczeństwo Francuzów I Niemców : https://www.msn.com/pl-pl/styl-zycia/spoleczenstwo/list-„zaprosiłam-koleżankę-z-francji-na-święta-do-polski-nic-jej-się-tu-nie-podoba”/ar-BBW8F9M?ocid=spartandhp

    mogę pomóc się spakować .... :-) ..... powinna zaprosić ja do ..... Wiednia np do X Bez. :-) pokochałaby Polskę, albo i tak nie. Art to totalna bzdura. Obecnie w Krakowie co druga, trzecia osoba komunikatywnie mówi po angielsku, w Myslenicach myślę, że co piata. A jakby trafiła na osoby w wieku Seneki to co najmniej komunikatywnie po rosyjsku więc raczej to nie wina Polski, że Francuzi nie będę rozmawiać w innym języku - sorry art ustawka
    https://www.youtube.com/watch?v=JkCakV9Tu1Q

    :-)

    9 3 Cytuj
  • 22 kwi 2019

    Wczorajszym popołudniem tłum modlących się na wieczornej mszy w jednym z Monachijskich kościołów został zaatakowany fajerwerkami przez kilkunastu napastników krzyczączych z arabskim akcentem "Aloha Snackbar" (Niemcy, kochamy Was). Około 24 osób zostało rannych nie licząc kilkanastu osób z niewielkimi poparzeniami. Wsród ofiar są także dzieci w róznym wieku. Aresztowani napastnicy nie są rdzennymi europejczykami o jasnej karnacji i włosami blond i wiary Chrystusowej.
    Otwarta wojna w Europie Zachodniej przeciwko Chrzescijanom właśnie się zaczęła.

    6 3 Cytuj
  • 22 kwi 2019
    bono napisał/a:

    Ale skąd kasę mają, jeżeli nas na to nie stać?

    Kto wie może z ..... Raciechowic ? :-)

    5 2 Cytuj
  • 28 kwi 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Kto wie może z ..... Raciechowic ? :-)

    Drukują? wiesz coś o tym?

    1 27 Cytuj
  • 29 kwi 2019

    W 1889 r. kanclerz Niemiec Otto Bismarck zarządził, że emeryturę można wypłacać ludziom od 65. roku życia. Takiego wieku dożywali wtedy tylko nieliczni, a jeżeli nawet dożywali, to nie więcej niż kilka lat zostawali na garnuszku państwa. Od tamtej pory średnia długość życia w Europie Zachodniej wzrosła o 20 lat i emeryci stanowią dziś przeciętnie 15,5 proc. społeczeństwa.
    Bismarckowski system przetrwał jednak bez zmian. W 2030 r. każdy pracujący Polak będzie musiał utrzymać siebie, rodzinę i jednego emeryta.

    Konkurencyjność USA czy Chin polega na tym ze u nich obowiązkowych ubezpieczeń nie ma. Stad tańsze produkty np. W USA.

    1 13 Cytuj
  • 29 kwi 2019
    bono napisał/a:

    Konkurencyjność USA czy Chin polega na tym ze u nich obowiązkowych ubezpieczeń nie ma. Stad tańsze produkty np. W USA.

    mądrość i wiedza mierzona przez bono....noooo jest nad czym zapłakać ;-) żenada

    2 4 Cytuj
  • 3 maj 2019

    Spyra, napisz coś o świecie 3 Maja i powiaz go z PiS.

    2 Cytuj
  • 3 maj 2019

    Bardzo Ci się spodobała moja ksywa z podstawówki i LO - fajnie, że legenda zyje :-)))

    1 Cytuj
  • 3 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Bardzo Ci się spodobała moja ksywa z podstawówki i LO - fajnie, że legenda zyje :-)))

    Ale prośba była inna. Coś o PiS i 3 maj. Udźwigniesz to?

    1 Cytuj
  • 4 maj 2019

    Te twoje pytania to ja mam już wedeupie i tak odpowiedzi nie ogarniasz. To są takie pytania dzieciaka na zasadzie : tato a dlacego krowa ma rogi? Z resztą wiecznie zdziwiony jesteś i pytanie masz.

    2 Cytuj
  • 4 maj 2019
    Vivaldi napisał/a:

    Te twoje pytania to ja mam już wedeupie i tak odpowiedzi nie ogarniasz. To są takie pytania dzieciaka na zasadzie : tato a dlacego krowa ma rogi? Z resztą wiecznie zdziwiony jesteś i pytanie masz.

    Na taki poziom cię oceniam, co będę ci głowę zawracał tematami których nie ogarniasz.
    Myślenie to nie twoje hobby, ty masz przekaz do zapamiętania z podporządkowanych PiS.
    Nie jeden już marzył o jedynym słusznym przekazie jak za komuny i teraz to już ma
    podane na tacy, jeszcze lepiej.
    I ludzie są szczęśliwi, ty jesteś w śród nich.

    1 Cytuj
  • 4 maj 2019

    :-) przypomnij mi o tych podziałach, wyjaśnij o co ci chodziło ?

    bono napisał/a:

    Na pewno jest kupa rzeczy wartościowych, które dokonał PiS, ale jest druga kupa rzeczy które PiS psuje codziennie.
    Do tych rzeczy należy podział społeczeństwa i budowanie wzajemnej nienawiści do tych dwóch społeczeństw. To system wykorzystywany przez naszych wrogów w czasie wojny, gdzie wyróżniano jednych i napuszczano na drugich.

    czyli albo się ma super umysł ściśnięty ...yyyy.....ścisły albo jest się na usługach partii rządzącej ?

    bono napisał/a:

    Ale żeby to zrozumieć trzeba mieć umysł ścisły, a byś na usługach partii rządzącej . Tyle w temacie.

    czyli za POprzedników nie byłeś na usługach partii rządzącej, tylko teraz Ci ścisło umysł? Kurde faktycznie nie ogarniam z tymi podziałami kto dobry i zły.

    1 Cytuj
  • 4 maj 2019

    Można tak po nitce dalej. Czy wnioski trzeba pokazać palcem?
    Co wiedział Lepper o Tusku a dokumentacja jest ponoć w ABW
    https://www.youtube.com/watch?v=vIf2hN7A7Z4

    M.in taka dokumentacja
    https://www.youtube.com/watch?v=RWSzPVhyT7c

    A T34 chce ciągle rozmawiać o negocjacjach i absurdalnej liczbie obiecanych 70 caracali ?
    Tak wyglądały negocjacje POprzedników:
    https://www.youtube.com/watch?v=HR0ossLy1s8

    zaraz wpadną i powklejają trzy strony z memami :-)))

    1 Cytuj
  • 4 maj 2019

    Vivaldi, jesteś już przemęczony, odpocznij. Twój mózg się nie wyłącza, pracuje nawet gdy taka praca nie jest wymagana.
    Dowodem na to jest temat, który tu poruszasz i ja go rzuciłem ileś tam dni temu. Wtedy nie odpowiedziałeś, bo miałeś teksy dla innych. Teraz twój uzależniony umysł odgrzebał w pamięci stare teksty, bo masz teraz pustkę a ponieważ nie możesz żyć bez polityki i śledzenia internetu, przywołałeś z pamięci jakiś tekst, aby mieć pretekst do pisania.
    To jest rodzaj nerwicy, spróbuj się wyłączyć, jeżeli nie potrafisz, należy szukać porady u lekarza. To tak moja życzliwa rada.

    2 Cytuj
  • 4 maj 2019

    Dziękuję Ci za twoje życzliwe rady. Przecież zacząłem cytować ciebie, czy to źle? Ile u ciebie trwa reset tego co mówisz i piszesz aby później nie móc tego zacytować i z jakiego powodu? POprzednicy też liczą na krótką pamięć wyborców. Aż tak mocno się z nimi identyfikujesz, że obojętne Ci jest co klepiesz? Ja inaczej podchodzę do tego co mówię.

    Dooglądałeś do końca? Podważysz któryś z tych faktów?
    https://www.youtube.com/watch?v=Bq-s4-auDG8&feature=youtu.be

    1 Cytuj

Odpowiedz