Forum » Społeczeństwo

"Ksiądz" J.J

  • 24 wrz 2011

    ilu wiernych zna poniższe fakty historyczne?

    "Zbrodniarze hitlerowscy przez odpowiednich agentów najpierw trafiali do miasteczek w południowych Niemczech, takich jak Oberstdorf, czy Garmisch-Partenkirchen oraz w Austrii, np.: Innsbruck, czy Klagenfurt, a także do okolicznych wsi położonych blisko granic z Włochami i Szwajcarią. Następnie odpowiedni agenci-przewodnicy przeprowadzali esesmanów przez Alpy. Po drugiej stronie granicy inni agenci ułatwiali zbrodniarzom dostęp do Watykanu[3]. Ze względu na udział kleru katolickiego [4], a szczególnie franciszkanów trasę tę nazwano Drogą klasztorów.

    Kierowali się oni do domu przy Via Sicilia w Rzymie, będącym konspiracyjną stacją tranzytową, gdzie otrzymywali paszporty krajów niezależnych od aliantów, takich jak Argentyna czy Chile, a następnie drogą morską dostawali się do kraju, którego paszport posiadali. Proces ten koordynował Biskup Grazu Alois Hudal[5]. Proceder ten opisał Szymon Wiesenthal."
    http://pl.wikipedia.org/wiki/ODESSA_%28organizacja%29

    "W 1937 roku Hudal poparł rasistowskie ustawy norymberskie, ubolewając, że „mury getta zostały w XIX wieku obalone przez liberalne państwo”[2].

    Po II wojnie światowej, jako wysoki urzędnik Watykanu, pomagał niemieckim zbrodniarzom nazistowskim w ucieczkach do Ameryki Południowej (tzw. ratlines), chroniąc ich w ten sposób przed Międzynarodowym Trybunałem Wojskowym. W swoich pamiętnikach pisał: „po roku 1945 cała moja działalność dobroczynna była nastawiona na pomoc dla byłych członków partii narodowo-socjalistycznej i faszystowskiej, zwłaszcza dla tak zwanych zbrodniarzy wojennych [...] podlegających prześladowaniom”, którzy według Hudala „często byli całkowicie niewinni”. „[...] dzięki fałszywym dokumentom wielu z nich uratowałem. Mogli się wymknąć prześladowcom i uciec do szczęśliwszych krajów”[3]."
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Alois_Hudal

    7 6 Cytuj
  • 28 wrz 2011

    np. "że jako kraj jesteśmy pod niewolnictwem europejskich koncernów, jako naród jesteśmy niewolnikami "Przecież to fakty , a kto tego nie zauważa musi ładnemu praniu mózgu podlegać..

    8 12 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    Kogo ksiądz Leszek popiera? Leszka Murzyna z Ojcowizny?

    3 8 Cytuj
  • 29 wrz 2011

    [quote=Marla] Do: cjeDlaczego dzieci należy chrzcić? [/quote]
    A ty jesteś ochrzczona,czy nie,jeśli nie to sorry,ja swoje ochrzciłam,bo czułam taką potrzebe i chęć.Każdy ma prawo wyboru,oczywiście.

    9 1 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    Chrzest- nie chrzest. Temat dotyczy JJ.
    Czy JJ gra w karty?

    1 11 Cytuj
  • 30 wrz 2011

    a nie możesz zapytać JJ ?

    10 3 Cytuj
  • 12 paź 2011

    Kiedy ksiądz JJ zdejmie Szydło, która wisi koło kościoła? Już dawno po wyborach.

    14 Cytuj
  • 22 paź 2011

    czy ten ksiadz jeżdzi golfem IV bo chciałbym skojarzyc o kim mowa ?

    1 8 Cytuj
  • 22 paź 2011

    CYT.Cje: czasami ma sie ochotę odjść z Kościóła,właśnie min.przez księży ww.

    A od kiedy to się wierzy w Księży ? Ja wierzę w Boga i nie mam problemu,
    Księża jak Księża to też istota ludzka.

    15 3 Cytuj
  • 22 paź 2011

    [quote=gość: Miszcz] CYT.Cje: czasami ma sie ochotę odjść z Kościóła,właśnie min.przez księży ww.

    A od kiedy to się wierzy w Księży ? Ja wierzę w Boga i nie mam problemu,
    Księża jak Księża to też istota ludzka. [/quote]
    Brawo! Wreszcie mądre słowa.

    17 2 Cytuj
  • 22 paź 2011

    [quote=gość: WQW] Kiedy ksiądz JJ zdejmie Szydło, która wisi koło kościoła? Już dawno po wyborach. [/quote]
    A co to ksiądz JJ stawiał żeby zdejmował ??

    nie przesadzajcie !

    12 3 Cytuj
  • 23 paź 2011

    Znam go ma starego golfa, jest uczciwy i spokojny potrafi dać w czajnik przy imieninach.

    Generalnie do rany przyłóż takich nam trzeba.

    8 8 Cytuj
  • 23 paź 2011

    no golfa to on ma na pokaz udaje biednego tylko przed kim ...

    3 10 Cytuj
  • 23 paź 2011

    Dzisiaj JJ strzelił kazanie z wojną w tle.

    8 Cytuj
  • 23 paź 2011

    to ma tego golfa czy nie ma bo sie tam na garaż przejde

    10 Cytuj
  • 23 paź 2011

    Ale się ekscytujecie co najmniej jakbyście z tym księdzem pod jednym dachem mieszkali. Ja gdy kogoś nie lubię to go po prostu IGNORUJĘ traktuję jak POWIETRZE. Jedźcie sobie np. do spowiedzi do Łagiewnik tylko w dzień powszedni jak kolejki nie ma i ksiądz ma dużo czasu na spowiedź i rozmowę od razu porównacie, jakie "warzywa" Kuria do nas na prowincję przysyła.

    12 3 Cytuj
  • 8 lis 2011

    Ma golfa.

    1 3 Cytuj
  • 11 lis 2011

    Jak wam nie wstyd krytykować księży ,co wy od nich chcecie. Chyba z wami jest coś nie tak.Jak żyjecie jak zwierzęta to ksiądz ma prawo was upomnieć,po co wy w ogóle chodzicie do spowiedzi jak takie głupoty piszecie wstyd........

    6 5 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Nędzna prowokacja:/....zajmij się nauką dzieciaku....

    3 4 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Dokładnie dzieciak , prowokacja albo jakaś nawiedzona dewota młodego pokolenia a takich niestety nie brakuje. Ale dla wszystkich polecam link po niżej.

    http://zyciegwiazd.onet.pl/301881,0,wybierz-z-nami-najseksowniejsza-goralke,fotonews_detail.html

    2 4 Cytuj
  • 12 lis 2011

    Nie jestem dzieciakiem ani żadną dewotą mam trochę lat .Z domu wyniosłam szacunek do księży.

    5 6 Cytuj
  • 13 lis 2011

    Szacunek zwłaszcza po dzisiejszej mszy w Kościele NNMP. Przyjeżdża ksiądz mówi naprawdę wartościowe kazanie i dopiero przed ogłoszeniami może powiedzieć że prowadzi ośrodek dla ofiar przemocy. Przed ogłoszeniami może o tym powiedzieć ponieważ każdy ma wyliczoną kwotę i wtedy każdy wsparł by słuszne dzieło a nie dał na składkę. Co za hipokryzja. Ja tez mam szacunek do księżny niestety dla naszych z parafii coraz mniejszy !

    8 4 Cytuj
  • 14 lis 2011

    Czytam to od jakiegoś czasu. Miałam ochotę napisać wiele na to co tutaj piszecie, ale napiszę tylko tyle:
    "Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brat, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" (Mt7,3)

    13 4 Cytuj
  • 14 lis 2011

    Dołączam się do DOSI- nazywa to się w naszym potocznym słownictwie BOJCENIE. Jak kogoś czy czegoś nie lubię to od razu mu d--ę wysmarować.

    10 4 Cytuj
  • 14 lis 2011

    księża mają coraz większą swobodę i umieją z niej korzystać, tobie rozgrzeszenia za sex przedmałżeński z narzeczonym nie dadzą a sami dzieci mają i specjalny fundusz z tej okazji,a co do powyższych księży to pysk w konfesjonale umieją otwierać i przez to czuję się odrazę

    9 8 Cytuj

Odpowiedz