Forum » Społeczeństwo

"Ksiądz" J.J

  • 15 lis 2011

    [quote=gość: Dosia] Czytam to od jakiegoś czasu. Miałam ochotę napisać wiele na to co tutaj piszecie, ale napiszę tylko tyle:
    "Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brat, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?" (Mt7,3) [/quote]
    Dostrzegam,dostrzegam Dosiu,tyle ,że ja nie uzurpuję sobie takiej władzy,nie żądam takiego szacunku ani nie uważam,że jestem ponad,jak osoby publicznego"zaufania"np.księża,dlatego nie o moich belkach się tu mówi,pozdrawiam.

    7 3 Cytuj
  • 15 lis 2011

    Widzę że lobby kościelne sięga coraz głębiej ! Dla czego został wykasowany mój post na odpowiedź Dosi!!!??? Który mówił że dostrzegam i drzazgę u bliźniego i belkę w swoim oku. Jak wam brakuje argumentów to nie stosujcie prostackiej cenzury tylko najlepiej zamknijcie forum jak np na Białorusi.

    10 1 Cytuj
  • 16 lis 2011

    Białoruś jest to bardziej wolny kraj niż Polska i mówię to serio , nie podążaj za medialnym szumem , sprawdź fakty.

    9 1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Pewnik. Ksiadz L.H. odchodzi. Co wy na to?

    13 4 Cytuj
  • 2 sty 2012

    gdzie?

    8 1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Nie taki pewnik. Pewnik to będzie w czerwcu. Współpracuję z ks. Leszkiem w jednym z dzieł, które podejmuje i on sam na 100% nie wie. Szczerze to szkoda by było żeby odszedł, bo robi naprawdę dużo na Parafii i to wiele dobrych rzeczy.

    21 12 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Parafia straciłaby naprawdę dobrego księdza. Ks.Leszek robi bardzo dużo i poświęca się temu całkowicie.

    18 26 Cytuj
  • 3 sty 2012

    Robi bardzo dużo ... krzywdy i całkowicie poświęca się... gnojeniu normalnych ludzi!

    29 15 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Dziś bardzo ciekawe i mądre kazanie - dziękuje.

    8 15 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Faktycznie ciekawe, bo takie samo jak w tamtym roku.
    Jeżeli LH ma kazanie w Trzech Króli to wiadomo co będzie mówił.

    15 6 Cytuj
  • 6 sty 2012

    Mi bardzo podobało się kazanie o 18.00. I bardzo lubię kazania tego księdza zawsze są bardzo ciekawe.

    8 14 Cytuj
  • 7 sty 2012

    To prawda mpmp bardzo mądre

    6 13 Cytuj
  • 7 sty 2012

    do mammma - ale kazanie miał ksiądz JJ a nie LH - nawet nie słyszałaś a mówisz że takie same , kłamstwo.

    4 2 Cytuj
  • 7 sty 2012

    chyba że byliśmy na innej mszy - wtedy zwracam honor

    1 3 Cytuj
  • 7 sty 2012

    Wiecie czy on moze jezdzi GOLFEM IV ?? nie za bardzo kojarze kler myslenickiej dumy, widaje mi sie ze to ten koles od szpiczastego nosa blond przerzedzonego fryza poprawcie mnie jesli sie myle.

    9 16 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Po rekolekcjach wysyłają Go gdzieś na wschód. Nie wiem dokładnie.

    1 4 Cytuj
  • 25 sty 2012

    Ksiądz JJ na ostatniej niedzieli mowił dziwne rzeczy. Bóg = wegeta.

    8 17 Cytuj
  • 25 sty 2012

    [quote=gość: Fyt] Ksiądz JJ na ostatniej niedzieli mowił dziwne rzeczy. Bóg = wegeta. [/quote]
    Akurat to kazanie miało sens i odpowiedni wydźwięk a wyrywanie słów z kontekstu....słabe

    21 5 Cytuj
  • 1 lut 2012

    [quote=muza] gość: Fyt napisał/a:Ksiądz JJ na ostatniej niedzieli mowił dziwne rzeczy. Bóg = wegeta. Akurat to kazanie miało sens i odpowiedni wydźwięk a wyrywanie słów z kontekstu....słabe [/quote]

    Nie miało sensu. JJ myśli, że ludzie to ciemnota.

    7 15 Cytuj
  • 9 lut 2012

    Zanim cokolwiek napiszecie proponuję posłuchać:
    http://www.youtube.com/watch?v=CX0q60vxRIw

    1 5 Cytuj
  • 23 lut 2012

    ksiadz tzn pseudo ksiadz JJ nie powinien byc kaplanem .bylem wczoraj na pogrzebie kolezanki z pracy i to jak on sie zachowal dla rodziny to skandal ,

    10 15 Cytuj
  • 23 lut 2012

    Wczoraj na mszy o 18 zauważyłam pewien incydent i zaczęłam obserwować pewną kobietę. Jak się potem dowiedziałam że ta kobieta zawsze po mszy paraduje pod zakrystią i jeszcze kuka przez okno do środka zakrystii. Pewnie nie ma pojęcia że msza nie polega na siedzeniu w pierwszej ławce aby się pokazać.

    5 15 Cytuj
  • 23 lut 2012

    no to po co ona tam kukała ?

    8 4 Cytuj
  • 24 lut 2012

    odnośnie pogrzebu - też uczestniczyłam w tym pogrzebie, nie zgadzam sie z marianpazdzioch - jaki skandal?Zachowanie i kazanie adekwatne do tej smutnej sytuacji i na czasie.

    8 14 Cytuj

Odpowiedz