Forum » Społeczeństwo

"Ksiądz" J.J

  • 7 mar 2012

    Ksiadz JJ! Jak długo jeszcze? Zróbmy z tym coś. STOP!

    5 10 Cytuj
  • 7 mar 2012

    [quote=gość: jasmina] [/quote]
    gdyby owieczki były takie ja Pasterz podobne byłyby do Pana Jezusa
    natomiast jeśli nie są to mówmy o BARANACH a nie owieczkach

    4 11 Cytuj
  • 7 mar 2012

    ksiadz JJ nie do ruszenia jak caly kler . za komuny to bym wiedzial co zrobic z nimi , ale yeraz sie rozpanoszyly i tylko kasa ich interesuje.ja do kosciola nie chodze, nie daje i od nich nic nie chce.najlepsze rozwiazanie

    8 15 Cytuj
  • 7 mar 2012

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ile-kosciol-dostal-od-panstwa-w-2011-roku,1,5049792,wiadomosc.html
    SKANDAL.NIE MA SIE CO DZIWIC , ZE TAKI JJ JEST JAKI JEST .TYLKO FORSA

    6 12 Cytuj
  • Raphaell 7 mar 2012

    [quote=gość: king12] http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ile-kosciol-dostal-od-panstwa-w-2011-roku,1,5049792,wiadomosc.html
    SKANDAL.NIE MA SIE CO DZIWIC , ZE TAKI JJ JEST JAKI JEST .TYLKO FORSA [/quote]
    "Królu12"?:)-nie rozumiem tego zdania bo zaprzecza temu,które napisałeś powyżej?!:) Cyt.NIE DAJĘ-I OD NICH NIC NIE CHCĘ:)

    5 4 Cytuj
  • 8 mar 2012

    P.S. Osobiscie widze to w nastepujacy sospob. Rzecz jasna, nie chodzi o zadne abstrahowanie od faktu, ze mariawityzm przyjal konkretna forme eklezjalna (a, po rozlamie z 1935 r. nawet dwie niezalezne od siebie). Koscioly mariawickie istnieja (zreszta scisle rzecz biorac rowniez poza Plockiem i Felicjanowem), dzialaja i na swoj sospob oraz wedlug swoich zasad, ktore respektuje, glosza Dzielo Bozego Milosierdzia. Faktem jest rowniez, ze pierwotny ideal byl nieco' inny chodzilo o zgromadzenie zakonne, ktore staloby sie trzonem ruchu, majacego ogarnac swiat. EZM probuje ten cel realizowac w poczuciu duchowej lacznosci z pozostalymi nurtami, ale jednak na swoj sospob i przynajmniej w sensie jurysdykcyjnym od nich niezaleznie. Od czlonkow Zgromadzenia oczekuje sie tego, ze beda aktywnymi, lojalnymi, wiernymi czlonkami wlasnych denominacji (a jest ich w EZM troche!) i w ich ramach beda krzewic Dzielo, a nie, ze przejda na mariawityzm' (w sensie przynaleznosci koscielnej) czy tez zaczna podlegac jakiejs formie podwojnej jurysdykcji (tu powstalby problem jak takowa polaczyc za zasada lojalnosci wobec wlasnego biskupa/wlasnej spolecznosci). Oczywiscie, podlegamy przewodnictwu Kapituly i Ministra Generalnego, ale to jest zasadniczo inny rodzaj przewodnictwa (w tradycji franciszkanskiej, w odroznieniu od np. benedyktynskich opatow, zwierzchnicy nie posiadaja jurysydykcji porownywalnej z biskupia). To nie wyklucza, rzecz jasna, zywego zainteresowania tym, co sie dzieje w Kosciolach mariawickich. Ja np. dosc instensywnie zajmuje sie obecnie nurtem felicjanowskim' (na razie calkowicie wirtualnie' , bo wciaz nie udalo mi sie wybrac do Felicjanowa).

    1 8 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Kiedy zobaczyłem tytuł: "Ksiądz" J.J. , od razu przyszła mi do głowy ta piosenka.
    Myślę, że do większość piszących w tym temacie, pasuje jak ulał. ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=MCdvNtvbTLA

    5 6 Cytuj
  • 9 mar 2012

    Dlaczego JJ nie szanuje ludzi??

    7 13 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: WIREX] Dlaczego JJ nie szanuje ludzi?? [/quote]
    bo to psudo ksiadz tylko kasa

    8 17 Cytuj
  • 11 mar 2012

    Dajcie już spokój ks. J. J .Jest Wielki Post lepiej idźcie do kościoła na Gorzkie Żale posłuchać jakie mówi piękne kazania to może zmienicie o nim zdanie.Lepiej się modlić za kapłanów niż ich gnoić..........

    24 12 Cytuj
  • 11 mar 2012

    To prawda kazania ks.J.J. są bardzo ciekawe i mądre. Naprawdę warto posłuchać. I zgadzam się w 100% z wypowiedzią a.b.

    23 7 Cytuj
  • 12 mar 2012

    mam pytanie ; co sądzicie o odsyłaniu do innych parafii intencji mszy za zmarłego, a zapłacone w naszej parafii przed mszą pogrzebową, bez zapytania o zgodę wpłacającego? Moim zdaniem jest to nie w porządku w stosunku do rodziny.W końcu rodzina, która zamawia tą mszę chce być na tej mszy św. a tak to nawet nie wie do której parafii jest odesłana intencja i kiedy ta msza się odbędzie.

    15 8 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=gość: malta] To prawda kazania ks.J.J. są bardzo ciekawe i mądre. Naprawdę warto posłuchać. I zgadzam się w 100% z wypowiedzią a.b. [/quote]
    DNO I ZERO

    11 15 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=gość: max] mam pytanie ; co sądzicie o odsyłaniu do innych parafii intencji mszy za zmarłego, a zapłacone w naszej parafii przed mszą pogrzebową, bez zapytania o zgodę wpłacającego? Moim zdaniem jest to nie w porządku w stosunku do rodziny.W końcu rodzina, która zamawia tą mszę chce być na tej mszy św. a tak to nawet nie wie do której parafii jest odesłana intencja i kiedy ta msza się odbędzie. [/quote]
    Ktoś wymyślił dobrą formę zarobku,teraz na pogrzebach trwa licytacja kto z rodziny i znajomych zamówi więcej mszy i księża po prostu nie wyrabiają.Jest pewna prawidłowość-im młodsza osoba zmarła lub tragiczna przyczyna zgonu tym więcej mszy.Ludzie sami są winni,zamiast zamówić 10 mszy zamów jedną i bądź na niej.

    11 9 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=gość: malta] To prawda kazania ks.J.J. są bardzo ciekawe i mądre. Naprawdę warto posłuchać. I zgadzam się w 100% z wypowiedzią a.b. [/quote]
    O czym mówił pięknego???

    8 17 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=gość: max] mam pytanie ; co sądzicie o odsyłaniu do innych parafii intencji mszy za zmarłego, a zapłacone w naszej parafii przed mszą pogrzebową, bez zapytania o zgodę wpłacającego? Moim zdaniem jest to nie w porządku w stosunku do rodziny.W końcu rodzina, która zamawia tą mszę chce być na tej mszy św. a tak to nawet nie wie do której parafii jest odesłana intencja i kiedy ta msza się odbędzie. [/quote]

    A kase też odsyłają???????????

    8 11 Cytuj
  • 12 mar 2012

    kase odsyłaja czesc do episkopatu i watykanu( to tak samo dziala jak w K.L. Auschwitz 70 lat temu),a reszte dla siebie w karman i hulaj dusza w innym miescie anonimowo i po cywilnemu sex, drugs and rock and roll

    17 13 Cytuj
  • 12 mar 2012

    [quote=gość: bratny] kase odsyłaja czesc do episkopatu i watykanu( to tak samo dziala jak w K.L. Auschwitz 70 lat temu),a reszte dla siebie w karman i hulaj dusza w innym miescie anonimowo i po cywilnemu sex, drugs and rock and roll [/quote]

    No tak, bo to przecież oni są największymi złodziejami małżeńskiej wierności!!!

    15 16 Cytuj
  • 12 mar 2012

    kler to jest ja mafia. kasa kasa i jeszcze raz kasa ,a mochery płacić bahhaaha.zero kasy dla nie robów. smiac mis sie chce z tych co sprzataja koscioly bo ksiadz kazał , a sam du.pasterz liczy hajc i planuje co tu zrobic wieczorem jedna wielka banda.

    17 23 Cytuj
  • 12 mar 2012

    Niewazne w kim tkwi wina ksiądz nie powinien tak się zachowywać,zwlaszcza przed pogrzebem.To stalking,teraz karalny. A skoro ksiądz to tylko człowiek,to jego to prawo też obowiązuje.

    13 14 Cytuj
  • 13 mar 2012

    [quote=gość: iwa] Niewazne w kim tkwi wina ksiądz nie powinien tak się zachowywać,zwlaszcza przed pogrzebem.To stalking,teraz karalny. A skoro ksiądz to tylko człowiek,to jego to prawo też obowiązuje. [/quote]
    Co zrobił JJ. Szczegóły!

    6 6 Cytuj
  • 13 mar 2012

    jego postawa tego niby ksiedz znicheca ludzi do koscioła i tyle

    11 11 Cytuj
  • 13 mar 2012

    No dobra te minusy dają do myślenia. Zawsze jak jestem lekko wypity to lubię po kozaczyć. Tu mogę bo nikt mnie nie zna natomiast z chłopakami na budowie nie za bardzo mogę sobie na to pozwolić. Te minusy zbiły mnie z tropu bo myślałem że jestem nowoczesny w końcu skończyłem gimnazjum to jestem oblatany.

    2 20 Cytuj
  • 13 mar 2012

    [quote=gość: marianpazdzioch] No dobra te minusy dają do myślenia. Zawsze jak jestem lekko wypity to lubię po kozaczyć. Tu mogę bo nikt mnie nie zna natomiast z chłopakami na budowie nie za bardzo mogę sobie na to pozwolić. Te minusy zbiły mnie z tropu bo myślałem że jestem nowoczesny w końcu skończyłem gimnazjum to jestem oblatany. [/quote]
    WIDAC ZE ROBOL BUDOWLANY , BO CO MA TEN POST DO TEMATU JJ

    7 11 Cytuj
  • 13 mar 2012

    [quote=gość: bratny] jego postawa tego niby ksiedz znicheca ludzi do koscioła i tyle [/quote]

    I nie tylko jego postawa. Niestety nasz kler to kłamcy i wygodnickie nieroby. Tylko kasa i panienki, nie ważnie wolne czy mężatki, stare czy młode.
    Barany? Owszem, ale ci pseudo pasterze. Skutecznie swoją postawą potrafią zniechęcić człowieka do chodzenia do kościoła!
    No w końcu my mamy przestrzegać przykazań, więc ich to tym bardziej dotyczy!!!!!

    14 10 Cytuj

Odpowiedz