Forum » Społeczeństwo

"Ksiądz" J.J

  • 17 mar 2012

    A jeżeli wyzywasz mnie od skądinąd bardziej myślących i szerzej patrzących niż ty jak to obraźliwie określiłeś moherków (klasyczny przykład generalizacji i schematycznego pojmowania ludzi..) to proszę napisz co z tych słów które napisałem NIE JEST prawdą ??
    Proszę o fakty , argumenty , z twojego doświadzczenia / obserwacji (bez propaganda TVN vel innych środków masowego ogłupiania)?
    Czy Unia nie zabroniłą sprzedawać grzybów na ulicy bez zezwolenia starym grzybiarką??
    Czy Unia nie jest nowoczesną formą komunizmu ?
    Czy opluwanie tradycji swoich przodków - często umierających za nią , lub poświęcających swoje zdrowie i majętność aby ona przetrwała jest dobre??

    3 4 Cytuj
  • 19 mar 2012

    [quote=gość: Janosik2] A jeżeli wyzywasz mnie od skądinąd bardziej myślących i szerzej patrzących niż ty jak to obraźliwie określiłeś moherków (klasyczny przykład generalizacji i schematycznego pojmowania ludzi..) to proszę napisz co z tych słów które napisałem NIE JEST prawdą ??
    Proszę o fakty , argumenty , z twojego doświadzczenia / obserwacji (bez propaganda TVN vel innych środków masowego ogłupiania)?
    Czy Unia nie zabroniłą sprzedawać grzybów na ulicy bez zezwolenia starym grzybiarką??
    Czy Unia nie jest nowoczesną formą komunizmu ?
    Czy opluwanie tradycji swoich przodków - często umierających za nią , lub poświęcających swoje zdrowie i majętność aby ona przetrwała jest dobre?? [/quote]
    JAK WOLISZ INNE OKRESLENIE TO ADEKWATNYM BEDZIE CIMNOGRÓD

    6 4 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Który lepszy J.J. czy L.H.?

    2 3 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Jak się wam nie podoba JJ to pofatygujcie się do kościoła na osiedle.W niedzielę na Gorzkich Zalach Ksiądz Adam na kazaniu tak się darł,wrzeszczał wręcz,że trudno to było wytrzymać,tym bardziej że głos dodatkowo odbijał sie po tych pustych ścianach. A potem organista zaczął wyć...Naprawdę, nabożeństwa w rynku to pełna kultura w porównaniu do ekstremalnych przeżyć jakich stłamszonemu ludowi dostarcza proboszcz z osiedla. A ksiądz JJ jest ok.

    11 3 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Na poprzedniej stronie marina pazdioch napisał/napisała:

    „TO TY MASZ PROBLEM Z GLOWWA. A KTO POMAGAŁ FASZYSTA I ZBRODNIARZA WOJENNYM W UCIECZCE DO AMERYKI POLUDNIOWEJ PO 2 WOJNIE .TO BYL KOSCIOL I WATYKAN WIEC BUJAJ SIĘ”

    Jeśli ktoś nie wierzy na słowo, może o tym poczytać:

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Alois_Hudal
    http://www.qfant.pl/!Pliki/Fragmenty/kosciolafaszyzm.pdf

    6 2 Cytuj
  • 19 mar 2012

    [quote=gość: wasik] Jak się wam nie podoba JJ to pofatygujcie się do kościoła na osiedle.W niedzielę na Gorzkich Zalach Ksiądz Adam na kazaniu tak się darł,wrzeszczał wręcz,że trudno to było wytrzymać,tym bardziej że głos dodatkowo odbijał sie po tych pustych ścianach. A potem organista zaczął wyć...Naprawdę, nabożeństwa w rynku to pełna kultura w porównaniu do ekstremalnych przeżyć jakich stłamszonemu ludowi dostarcza proboszcz z osiedla. A ksiądz JJ jest ok. [/quote]
    kosciół zostanie niedłógo instytucja , którą będo wszyscy omijali z daleka . zobaczycie Pan Bóg tez zapewne podzielił by mój pogląd.ja tak robie tylko denerwuje mnie to , ze klechy wchodza buciorami w zycie świeckie i ludzią , którzy już dawno przejrzeli na oczy z kimk mają do czynieni .I pomysleć , że Jezus jezdził na osiołku , a tej bandzie w habitach ciągle mało.wstytd i hańba. ja swoja córke napewno tak wychowam aby omijała kosciół szerokom łukiem, a Pan Bóg niech zostanie świetościa dla niej , a koswcół do śmieci

    8 4 Cytuj
  • 19 mar 2012

    [quote=gość: marina pazdioch] gość: Janosik2 napisał/a: A jeżeli wyzywasz mnie od skądinąd bardziej myślących i szerzej patrzących niż ty jak to obraźliwie określiłeś moherków (klasyczny przykład generalizacji i schematycznego pojmowania ludzi..) to proszę napisz co z tych słów które napisałem NIE JEST prawdą ??
    Proszę o fakty , argumenty , z twojego doświadzczenia / obserwacji (bez propaganda TVN vel innych środków masowego ogłupiania)?
    Czy Unia nie zabroniłą sprzedawać grzybów na ulicy bez zezwolenia starym grzybiarką??
    Czy Unia nie jest nowoczesną formą komunizmu ?
    Czy opluwanie tradycji swoich przodków - często umierających za nią , lub poświęcających swoje zdrowie i majętność aby ona przetrwała jest dobre??
    JAK WOLISZ INNE OKRESLENIE TO ADEKWATNYM BEDZIE CIMNOGRÓD [/quote]
    Nie odpowiedziałeś mi na żadne z moich pytań , w zamian za to kolejny raz mnie nazwałeś mnie słówkiem stworzonym przed speców od manipulacji społecznej , dziękuje za komplement i kończę to bezowocną "dyskusję"...

    3 1 Cytuj
  • 20 mar 2012

    [quote=gość: wasik] Jak się wam nie podoba JJ to pofatygujcie się do kościoła na osiedle.W niedzielę na Gorzkich Zalach Ksiądz Adam na kazaniu tak się darł,wrzeszczał wręcz,że trudno to było wytrzymać,tym bardziej że głos dodatkowo odbijał sie po tych pustych ścianach. A potem organista zaczął wyć...Naprawdę, nabożeństwa w rynku to pełna kultura w porównaniu do ekstremalnych przeżyć jakich stłamszonemu ludowi dostarcza proboszcz z osiedla. A ksiądz JJ jest ok. [/quote]
    Ten Adam to tez jest niezły. Raz byłem na gorzkich i słyszałem, co krzyczał.
    Skąd się tacy biorą?

    8 2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    Adam jest gorszy od JJ. Ma taki negatywny żar w oczach. Nie lubi homo.

    10 2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    " nic ich teraz nie rozdzieli on zapiera się nogami ona trzyma go wargami... "

    Też miałbyś żar w oczach...

    11 4 Cytuj
  • 20 mar 2012

    [quote=gość: winny] Który lepszy J.J. czy L.H.?

    Jasne że J.J! Wykazuje jakieś resztki człowieczeństwa. A jakiż może być wybór pomiędzy homo sapiens a istotą o całkowitym braku ludzkich cech?

    13 3 Cytuj
  • 20 mar 2012

    kler to dno. to jest sednum sprawy

    8 6 Cytuj
  • 21 mar 2012

    [quote=gość: Oświecony] [quote=gość: winny] Który lepszy J.J. czy L.H.? Jasne że J.J! Wykazuje jakieś resztki człowieczeństwa. A jakiż może być wybór pomiędzy homo sapiens a istotą o całkowitym braku ludzkich cech? [/quote]
    "...jakieś resztki człowieczeństwa..."
    Brak szacunku dla zmarłego od JJ ????????????
    I te jego falujące grzywki nie są normalne...

    2 13 Cytuj
  • 21 mar 2012

    [quote=gość: Dorota19382] gość: Oświecony napisał/a: [quote=gość: winny] Który lepszy J.J. czy L.H.? Jasne że J.J! Wykazuje jakieś resztki człowieczeństwa. A jakiż może być wybór pomiędzy homo sapiens a istotą o całkowitym braku ludzkich cech?
    "...jakieś resztki człowieczeństwa..."
    Brak szacunku dla zmarłego od JJ ????????????
    I te jego falujące grzywki nie są normalne... [/quote]

    A byłaś na tym pogrzebie? Wydajesz wyrok, osądzasz bliźniego... A chociaż widziałaś to zdarzenie czy po prostu niszczysz kogoś tak sobie dla zabawy, bo inni tak mówią?
    Księża też są ludźmi, mają swoje zalety i wady, jak każdy. Czynią dobro i zło, tak jak my. I nie usprawiedliwiam jeśli czynią źle, bo uważam że z racji swojego kapłaństwa powinni dążyć do świętości, nie ulegając słabościom, a jeśli tak się stanie to walczyć z nimi. Wiem że tak nie robią ze zwykłego wygodnictwa. Jednak uważam że takie tematy nie powinny być poruszane na forum, ale w cztery oczy, twarzą w twarz! Byłaś na pogrzebie, uważasz że postawa księdza była niewłaściwa, to spotkaj się z nim i powiedz mu to osobiście!

    20 1 Cytuj
  • 21 mar 2012

    a jam mam ten caly kler w nosie i smiac mi sie z trych wszystkich mocherów na forum

    9 12 Cytuj
  • 21 mar 2012

    Oj Ludziska, ale ten mróz tej zimy ,wymroził wam komórki mózgowe,
    takie głupoty piszecie że jest Mi wstyd czytać tych Waszych wypocin.

    12 6 Cytuj
  • 23 mar 2012

    [quote=gość: jasmina] gość: Dorota19382 napisał/a:gość: Oświecony napisał/a: [quote=gość: winny] Który lepszy J.J. czy L.H.? Jasne że J.J! Wykazuje jakieś resztki człowieczeństwa. A jakiż może być wybór pomiędzy homo sapiens a istotą o całkowitym braku ludzkich cech? "...jakieś resztki człowieczeństwa..."Brak szacunku dla zmarłego od JJ ????????????I te jego falujące grzywki nie są normalne... A byłaś na tym pogrzebie? Wydajesz wyrok, osądzasz bliźniego... A chociaż widziałaś to zdarzenie czy po prostu niszczysz kogoś tak sobie dla zabawy, bo inni tak mówią? Księża też są ludźmi, mają swoje zalety i wady, jak każdy. Czynią dobro i zło, tak jak my. I nie usprawiedliwiam jeśli czynią źle, bo uważam że z racji swojego kapłaństwa powinni dążyć do świętości, nie ulegając słabościom, a jeśli tak się stanie to walczyć z nimi. Wiem że tak nie robią ze zwykłego wygodnictwa. Jednak uważam że takie tematy nie powinny być poruszane na forum, ale w cztery oczy, twarzą w twarz! Byłaś na pogrzebie, uważasz że postawa księdza była niewłaściwa, to spotkaj się z nim i powiedz mu to osobiście! [/quote]

    W cztery oczy można, i tak zrobiłam. Nie wszyscy chcą jednak rozmawiać. Eksponując swoje brzuchy czują się pewnie (chce pani ochrzcić dziecko ,to proszę nie krytykować-gadka JJ.)

    5 9 Cytuj
  • 23 mar 2012

    Warto zainteresować się pochodzeniem naszych przodków, ich kulturą i wierzeniami. To rodzi większą tolerancję i zrozumienie. Zanim trzeba było przyjąć chrześcijaństwo nasi pradziadowie czcili własne bóstwa. Są na to liczne dowody. Czyż to nie jest fascynujące?
    http://www.youtube.com/watch?v=kKxe_lkAFIg

    16 6 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    JAk oceniacie rekolekcje? L.H. pojechał ostro:)

    8 14 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    rekolekcje jak i ta cała bajka to frajerstwo do potegi prymitywnego narodu

    22 13 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    Tak sobie myśle że najlepiej byłoby gdyby wysłali LH na misje! Daleko, baaaardzo daleko. Gdzieś gdzie przeżycie każdego dnia jest wyzwaniem, a nie suchutko, cieplutko, jedzonko jak tutaj. I wtedy możemy posłuchać. A teraz są tylko słowa.

    21 5 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    bóg i kościów wobec dzisiejszej nauki to mit , który jest klultywowany w prmymitywnych społeczenśtwach

    20 13 Cytuj
  • 5 kwi 2012

    [quote=gość: maranos von pzdzioch] bóg i kościów wobec dzisiejszej nauki to mit , który jest klultywowany w prmymitywnych społeczenśtwach [/quote]
    masz racje popieram w 1000% tylko my zyjemy na prowincji swiata cywilizowanego .kosciół to żenuła

    17 7 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    jak czytam komentarze tutejsze tu mogę stwierdzić ze większość ludzi tu to bezmózgie pajace myślące gorzej niż 10 letnie dziecko.

    4 19 Cytuj

Odpowiedz