Forum » Społeczeństwo

"Ksiądz" J.J

  • 18 kwi 2012

    Dlaczego nie lubimy księdza L.H.?

    17 10 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    http://www.hotmoney.pl/przeczytaj/ceny-jajka-drob-i-wieprzowina-beda-duzo-drozsze-25010
    Polecam sfrustrowanym pseudo parafianom i innym przedstawicielom "postępowców" ten link. Zapoznajcie się z faktami zanim dalej pociagniecie tę żenujacą dyskusję

    5 6 Cytuj
  • 19 kwi 2012

    [quote=gość: rules] http://www.hotmoney.pl/przeczytaj/ceny-jajka-drob-i-wieprzowina-beda-duzo-drozsze-25010 Polecam sfrustrowanym pseudo parafianom i innym przedstawicielom "postępowców" ten link. Zapoznajcie się z faktami zanim dalej pociagniecie tę żenujacą dyskusję [/quote]
    Tam nic nie ma o L.H.!

    5 6 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    Wylano wiadra pomyj na wspaniałego księdza bo jakaś panienka poskarżyła się na forum ze ksiądz ją zrugał w czasie spowiedzi.I bardzo dobrze skoro zasłużyłaś! Podejrzewam że większość krytykujących to ludzie którzy wcale nie chodzą do kościoła,tylko chcą bezkarnie,anonimowo ulżyć swoim frustacjom i złapali okazję żeby dokopać kościołowi.Czas zakończyć ten żenujący wątek.

    32 22 Cytuj
  • 29 kwi 2012

    lalik najlepiej spalić ich wszystkich na stosie

    13 21 Cytuj
  • 3 maj 2012

    Warto rozmawiać. Dziś JJ był w szacie z orłem:)

    14 13 Cytuj
  • 4 maj 2012

    [quote=gość: Rys] Warto rozmawiać. Dziś JJ był w szacie z orłem:) [/quote]

    To może i o Tobie porozmawiamy?

    12 13 Cytuj
  • 6 maj 2012

    A niby co w tym księdzu jest takiego wspaniałego co ? Żaden ksiądz nie ma prawa decydować kto powienien dostać rozgrzeszenie , a kto nie ! Osoba przychodząca się wyspowiadać otwiera się przed danym księdzem więc niech potem się te świętoszki nie dziwią , że są własnie o brażane ba takich forach skoro mirszają człowieka z błotem . NIKT NIE MA DO TEGO PRAWA

    19 13 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Jak widzę księdza JJ na ulicy, to czuję strach. Nie wiem dlaczego. A Wy jak macie?

    13 19 Cytuj
  • 15 maj 2012

    A i jeszcze dodatkowo mam gazy praktycznie nie do opanowania.

    12 24 Cytuj
  • 15 maj 2012

    [quote=gość: Romet] Jak widzę księdza JJ na ulicy, to czuję strach. Nie wiem dlaczego. A Wy jak macie? [/quote]

    I prawidłowo, bo kościół ma władze! Byłem w niedziele, czekam na rodzinę i czytam ogłoszenia w tych czarnych gablotach. I co widzę? Caritas jeszcze zbiera 1% podatku!!!!!!!!!!!!!! Wszyscy inni 30 kwietnia skończyli a ci dalej zbierają!
    To jak ci ksiądz JJ do pita zaglądnie to oddasz 1% podatku! jeszcze!

    25 17 Cytuj
  • 16 maj 2012

    Romet czy ty napewno spotykasz ks.JJ na ulicy,może mylisz go z innym księdzem i przed innym czujesz stach.Dlaczego ks JJ ma zaglądać do pita skoro opiekunem Caritasu jest ks L.H i on sie tym zajmuje.

    20 13 Cytuj
  • 16 maj 2012

    Romet może chodzisz z lusterkiem i widzisz siebie?
    Jesteś żałosny pisząc takie bzdury.

    21 14 Cytuj
  • 16 maj 2012

    [quote=gość: Romet] Jak widzę księdza JJ na ulicy, to czuję strach. Nie wiem dlaczego. A Wy jak macie? [/quote]
    a kogo sie tu bac.on jest dla mnie nikim .zero

    18 18 Cytuj
  • 16 maj 2012

    K jj jest dla mnie normalnym prostym czlowiekiem takich wlasnie potrzeba dla mlodego pokolenia strach to ja czuje przed toba Rom...

    20 17 Cytuj
  • 17 maj 2012

    Dokładnie ksJJ jest prostym człowiekiem,który też potrafi głosniej wyrazić swoje opinie.Czytając te wszystkie posty zastanawia mnie czy niektórzy wypisując te brednaie na Ks JJ mieli pełną świadomość tego co piszą.Jakaś rodzina obużona zachowaniem księdza przy spowiedzi rozdmuchała to na forum ,a pozostali podłapali temat i piszą no bo jak to fajnie jest sobie popisać o kimś a zwłaszcza o księdzu i oczerniać go niewiedząc czy to prawda i nieznając nawet ks.JJ.Osobiście chodze do spowiedzi do tego księdza od kiedy jest u nas na parafii i nigdy z niczym niemiłym z jego strony sie nie spotkałam,i nie tylko ja ,ale także wiele innych osób które znam ,a które sie u niego spowiadają.Ponadto czepiacie sie jego kazań,powtórze to co już ktoś tutaj napisał.Kazania mówi konkretne niezależnie od tego czy to są pogrzebowe czy na zwykłej mszy jak umiemy innych słuchać tego co chcą nam przekazać a nie tylko samych siebie i tego co chcemy usłyszeć.Oczernić i wyśmiać jest najlepiej najwygodniej tylko czy ktoś sie zastanowił ile jest w tym prawdy temat podłapać to nie wszystko bo ktoś urażony odszedł od konfesjonału ks JJ.Gość 124 napisał co w tym ksiedzu jest takiego wspaniałego;Otóż to ze jest prostym człowiekiem nie zadumanym w sobie,ponadto gdyby osoby oczerniające ks JJ miały z nim kontakt podczas kolędy to takich bredni by nie wypisywały na jego temat. Inaczej patrzy sie na księdza gdy stoi przed ołtarzem a inaczej jak chodzi z wizytą duszpasterską.Ponadto dalej gość 124 napisał że ksiądz nie ma prawa decydować komu dać rozgrzeszenie ,a komu nie.To kto ma o tym decydować !! proste że ksiądz , są przypadki gdzie może nie udzielić rozgrzeszenia ale musi mieć ku temu powód.Jak sie chodziło na lekcje religii to o tym sie wie.Najwyższy czas zakończyć oczernianie ksJJ bo nie ma ku temu powodów ,a życie jest takie krótkie a co poniektórzy sie takimi bredniami dla przyjemności zajmują.

    32 20 Cytuj
  • 21 maj 2012

    [quote=gość: Eva] Dokładnie ksJJ jest prostym człowiekiem,który też potrafi głosniej wyrazić swoje opinie.Czytając te wszystkie posty zastanawia mnie czy niektórzy wypisując te brednaie na Ks JJ mieli pełną świadomość tego co piszą.Jakaś rodzina obużona zachowaniem księdza przy spowiedzi rozdmuchała to na forum ,a pozostali podłapali temat i piszą no bo jak to fajnie jest sobie popisać o kimś a zwłaszcza o księdzu i oczerniać go niewiedząc czy to prawda i nieznając nawet ks.JJ.Osobiście chodze do spowiedzi do tego księdza od kiedy jest u nas na parafii i nigdy z niczym niemiłym z jego strony sie nie spotkałam,i nie tylko ja ,ale także wiele innych osób które znam ,a które sie u niego spowiadają.Ponadto czepiacie sie jego kazań,powtórze to co już ktoś tutaj napisał.Kazania mówi konkretne niezależnie od tego czy to są pogrzebowe czy na zwykłej mszy jak umiemy innych słuchać tego co chcą nam przekazać a nie tylko samych siebie i tego co chcemy usłyszeć.Oczernić i wyśmiać jest najlepiej najwygodniej tylko czy ktoś sie zastanowił ile jest w tym prawdy temat podłapać to nie wszystko bo ktoś urażony odszedł od konfesjonału ks JJ.Gość 124 napisał co w tym ksiedzu jest takiego wspaniałego;Otóż to ze jest prostym człowiekiem nie zadumanym w sobie,ponadto gdyby osoby oczerniające ks JJ miały z nim kontakt podczas kolędy to takich bredni by nie wypisywały na jego temat. Inaczej patrzy sie na księdza gdy stoi przed ołtarzem a inaczej jak chodzi z wizytą duszpasterską.Ponadto dalej gość 124 napisał że ksiądz nie ma prawa decydować komu dać rozgrzeszenie ,a komu nie.To kto ma o tym decydować !! proste że ksiądz , są przypadki gdzie może nie udzielić rozgrzeszenia ale musi mieć ku temu powód.Jak sie chodziło na lekcje religii to o tym sie wie.Najwyższy czas zakończyć oczernianie ksJJ bo nie ma ku temu powodów ,a życie jest takie krótkie a co poniektórzy sie takimi bredniami dla przyjemności zajmują. [/quote]

    Niech JJ się wypowie!

    11 7 Cytuj
  • 4 cze 2012

    Komu kibicuje JJ?

    13 8 Cytuj
  • 4 cze 2012

    Myślę że JJ kibicuje wam wszystkim abyście w końcu odzyskali, trzeźwy umysł i przestali wypisywać te brednie.

    15 12 Cytuj
  • 6 cze 2012

    Obstawiam- L.H.- Niemcy
    JJ- WŁOCHY

    11 13 Cytuj
  • 7 cze 2012

    [quote=gość: Sewrotuski] Obstawiam- L.H.- Niemcy
    JJ- WŁOCHY [/quote]

    A ja myślę że LH ma daleko ciekawsze i bardziej interesujące jak dla niego zajęcia niż gapienie się na biegających facetów!

    11 10 Cytuj
  • 7 cze 2012

    Od kilku dni mam straszne gazy, nie wiem czy to nie wina tego wątku.

    7 5 Cytuj
  • 7 cze 2012

    [quote=gość: BARAN] gość: Sewrotuski napisał/a: Obstawiam- L.H.- Niemcy
    JJ- WŁOCHY

    A ja myślę że LH ma daleko ciekawsze i bardziej interesujące jak dla niego zajęcia niż gapienie się na biegających facetów! [/quote]

    Taaaa. Paryż Dakar!
    Ostatnio LH> mial 20 rocznicę święceń. Odejdzie?

    14 9 Cytuj
  • 11 cze 2012

    A ja poszedłem na procesje w Boże Ciało bo miałem nadzieje że ta rozczochrana co ma czym oddychać co była w kościele ze sztandarem w wielki czwartek będzie i na tej procesji, ciepełko było to miałem nadzieje coś pooglądać a tu klops! sami chłopcy! żal mi było!
    Ale jeszcze większy żal wczoraj mnie ogarnął! Rozwalili stary zabytkowy mur koło kościoła i "ładny" z nowych cegieł stawiają!!!!! Zgroza! Zegar na wieży to był dopiero początek! Teraz mur! A co następnego proboszcz zburzy bo stare???? Zastanawiam się czy można coś zrobić aby powstrzymać takie głupawe pomysły!?

    12 12 Cytuj

Odpowiedz