Forum » Społeczeństwo

"Ksiądz" J.J

  • 11 cze 2012

    BARAN, o ile zegar, to porażka, o tyle ten mur był dobrym pomysłem.
    Bo co lubią robić stare mury? Ano zawalać się w najmniej odpowiednim momencie (przykład: dzisiaj gdzieś w Polsce zawaliła się ściana budynku, bo była stara i dobrze, że nikt nie zginął).

    12 7 Cytuj
  • 11 cze 2012

    a to jest temat o JJ bo z tych wypowiedzi nie zauwazyłam

    9 Cytuj
  • 11 cze 2012

    [quote=gość: Zenon Bombalina] BARAN, o ile zegar, to porażka, o tyle ten mur był dobrym pomysłem.
    Bo co lubią robić stare mury? Ano zawalać się w najmniej odpowiednim momencie (przykład: dzisiaj gdzieś w Polsce zawaliła się ściana budynku, bo była stara i dobrze, że nikt nie zginął). [/quote]

    Nie trzeba być geniuszem żeby wiedzieć że stare zabytkowe budowle a taka jest mur można odnowić, odrestaurować a nie zburzyć ! jest różnica, a dodatkowo odrestaurowany mur się nie zawali na nikogo!

    8 7 Cytuj
  • 12 cze 2012

    a kto powiedział że ten mur był zabytkowy ??? dawniej robili lepszą cegłę a to było badziewie które się sypało i nie było czego restaurować

    6 6 Cytuj
  • 12 cze 2012

    LH mocno był widoczny na Marszu.
    Masakra, jak go podrzucali:)

    12 8 Cytuj
  • 12 cze 2012

    [quote=gość: Sewszki] LH mocno był widoczny na Marszu.
    Masakra, jak go podrzucali:) [/quote]

    I było widać co ma pod spodem????

    14 9 Cytuj
  • 13 cze 2012

    [quote=gość: BARAN] gość: Sewszki napisał/a:LH mocno był widoczny na Marszu. Masakra, jak go podrzucali:) I było widać co ma pod spodem???? [/quote]
    Nie wiem.
    Wróćmy do JJ.
    Co z nim?

    10 8 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Aco ma być ??mam nadzieję że nie czyta tych bredni wypisywanych na jego temat!!!W niedziele odprawiał msze i wyglada zupełnie narmalnie jak człowiek i odpowiedni ksiądz

    12 11 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Nie wiem komu zależy na ciągnięciu tego durnego wątku ale dajcie sobie na wstrzymanie Jeden incydent (jeszcze nawet nie wiemy gdzie leży prawda) a wypocin na 10 stron o ich poziomie już nawet nie wspominam

    14 11 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Czy redakcja nie może usunąć już tego tematu, przecież to jest nudne i wlecze się jak flaki z olejem. Ksiądz jak ksiądz, nie nam jest go oceniać . W imieniu wszystkich użytkowników miasta-info proszę o usunięcie tych postów, bo robi się to już nie smaczne.

    17 12 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Ja również przyłączam się i uważam, że już najwyższy czas zakończyć ten wątek.Jak ktoś ma coś do powiedzenia o murach,zegarach, czy innych sprawach związanych z kościołem niech sobie założy nowy link, a księdzu J.J da w końcu święty spokój.Ile można ciągnąć takie smętne wywody.

    14 11 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Zaciekawił mnie temat księdza J.J.
    Nie podobają mi się wpisy atakujące kościół- to jest wątek o J.J, do diabła:)
    Jeżeli komuś nie podoba się postawa ksiądza J.J., niech się podzieli tym. Jeżeli komuś podoba się postawa ksiądza J.J., niech się podzieli tym. Jeżeli kogoś wkurza ten temat, niech nie czyta (są tematy o busach, weselach, kebabach, kupach psich itp.).
    Wątek odnośnie LH jest do zaakceptowania- to jego kolega i kumpel „po fachu”.
    Wątki odnośnie J.J.
    - skandaliczna spowiedź- gruntowny rachunek sumienia;
    - niewłaściwe zachowanie na pogrzebie- chwilowa słabość;
    - mądre- głupie kazania;
    - mówienie nie po polsku i krzyki;
    - fryzura??????

    12 13 Cytuj
  • 15 cze 2012

    ŻENADA

    2 11 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Wszyscy księża, bez wyjątków, to hipokryci i egoiści ! I nie ma co więcej dyskutować! I na tym zakończyć wątek!!!!!!!!!

    20 15 Cytuj
  • 18 cze 2012

    [quote=gość: BARAN] Wszyscy księża, bez wyjątków, to hipokryci i egoiści ! I nie ma co więcej dyskutować! I na tym zakończyć wątek!!!!!!!!! [/quote]

    Nie wszyscy!

    12 13 Cytuj
  • 18 cze 2012

    [quote=gość: Matczyny]
    - mądre- głupie kazania;
    - mówienie nie po polsku i krzyki;
    - fryzura?????? [/quote]

    a) Jego kazania są mądre ale tylko dla tych którzy umieją SŁUCHAĆ , gdyż po pierwsze są proste (choć nie prostackie , zasób słów które używa jest ponadprzeciętny) a po drugie zgodnie w całej rozciągłości z nauką Kościoła
    b) Wielu współczesnych język staropolski uznało by za nieprzyzwoity i starodmodny ,a jest on piękny poczytaj sobie choćby epilog Ogniem i Mieczem , piękne..
    c) Że niby co jest złego w jego fryzurze , powinien iść z cholernym duchem czasu i zrobić sobie irokeza , obciąć na łyso a może ufarbować ?? Taki poziom dyskusji to przegięcie..
    d) Piszę tu ostaatni raz bo obgadywanie ludzi w internecie jest nie na poziomie człowieka a na poziomie tresowanej przez telewizje i Wielkiego Brata małpy..

    14 12 Cytuj
  • 19 cze 2012

    [quote=gość: wqd] gość: Matczyny napisał/a:- mądre- głupie kazania;- mówienie nie po polsku i krzyki; - fryzura?????? a) Jego kazania są mądre ale tylko dla tych którzy umieją SŁUCHAĆ , gdyż po pierwsze są proste (choć nie prostackie , zasób słów które używa jest ponadprzeciętny) a po drugie zgodnie w całej rozciągłości z nauką Kościołab) Wielu współczesnych język staropolski uznało by za nieprzyzwoity i starodmodny ,a jest on piękny poczytaj sobie choćby epilog Ogniem i Mieczem , piękne..c) Że niby co jest złego w jego fryzurze , powinien iść z cholernym duchem czasu i zrobić sobie irokeza , obciąć na łyso a może ufarbować ?? Taki poziom dyskusji to przegięcie..d) Piszę tu ostaatni raz bo obgadywanie ludzi w internecie jest nie na poziomie człowieka a na poziomie tresowanej przez telewizje i Wielkiego Brata małpy.. [/quote]

    a)Mam tytuł doktora, nie uważam się za najmądrzejszego, ale kazania księdza JJ nie są mądre. Staram się ich słuchać, ale nie trzyma się to kupy. Sa niespójne, często traci wątek, gada od rzeczy. Ma mały zasób słów. Kazania są proste (choć nie prostackie)- tu się zgodzę. Proste- ale niezbyt mądre. Może efektowne- często zawiesza głos, to znowu podnosi, gestykuluje.
    b) Mylisz język staropolski z nieumiejętnością wysławiania się (jak w przypadku JJ).
    c) Nie zwracam na to uwagi. Noszę krótkie włosy. Mógłby się jednak zaczesać przed mszą.
    d) Nie musisz odpisywać.

    15 15 Cytuj
  • 20 cze 2012

    Do Wporl, czyli po prostu nie umiesz słuchać ks JJ i nie potrafisz zrozumieć tego co chce przekazać ,kazania nie mówi się ciągiem/ może wtedy niektórzy by zrozumieli /ale wtedy zapewne były by nudne.Widać ze jak w kazaniu występują przerywniki to już to jest niezrozumiałe dla pewnych osób.Widzisz ks JJ nie ma doktora tylko magistra i mówi kazania proste żeby dotarły do innych,a do tego trzeba umieć słuchać.Ciekawe czy ty umiesz poprawnie się wysławiać krytykujesz ks JJ,a chwalisz sie tytułem doktora.Co do jego fryzury jest ok ,odnośnie tego żeby sie zaczesywał przed mszą to jest bardzo prostackie posunięcie z twojej strony

    11 15 Cytuj
  • 21 cze 2012

    1. "Do Wporl"- Wprol,man,please!
    2. "czyli po prostu nie umiesz słuchać ks JJ i nie potrafisz zrozumieć tego co chce przekazać"- słucham z uwagą, nie wiem, o co mu chodzi.
    3. "kazania nie mówi się ciągiem/ może wtedy niektórzy by zrozumieli /ale wtedy zapewne były by nudne"- co to znaczy mówić ciągiem?
    4. "Widać ze jak w kazaniu występują przerywniki to już to jest niezrozumiałe dla pewnych osób"- to właśnie rozumię; przerywniki to nadrabianie braków, posiłkowaniem się brakiem słownictwa.
    5. "Widzisz ks JJ nie ma doktora tylko magistra"- to mnie zaskakuje, słaby były student.
    6. "Czy ty umiesz poprawnie się wysławiać krytykujesz ks JJ"- on także może mnie krytykować.
    7. "Co do jego fryzury jest ok"- co jest ok w tej fryzurze?
    8. "Odnośnie tego żeby sie zaczesywał przed mszą"- majestat tego wymaga.

    12 12 Cytuj
  • 22 cze 2012

    Wprol
    Człowieku zastanów się nad sobą ,jakie ty masz niedokonałości ,a masz ich bardzo dużo.Krytykujesz ks JJ ,popatrz lepiej w lusterko ale radze bardzo dokładnie swoich wad nie widzisz ,a zaśmiecasz forum wypisując bzdury na księdza.Szczycisz sie że masz tytuł doktora ,i co z tego jak twoja kultura słabiutka!!!!.Lepiej mieć magistra ,a być człowiekiem na poziomie.Jeszcze coś o fryzurze napisałeś że masz krótkie włosy -zapewne sie nie czeszesz ,że ks JJ ma dłuższe wiadomo że mu opadają to co w tym złego.

    6 15 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Wprol
    słuchasz i nie wiesz o co mu chodzi najwidoczniej słabo słuchasz lub masz problemy ze zrozumieniem
    nie wiesz co to znaczy mówić ciągiem -w szkole podstawowej dzieci się o tym uczą i wiedzą
    przerywniki występuą z powodu braku słownictwa to dziwne bo często jestem na mszy w Krakowie i mam szczęście trafić na księdza który jest doktorem i wten sam sposób mówi kazania co ks JJ
    Nie tobie jest oceniać jakim studentem był ksiądz,pozatym to nie jest powód że nie ma doktora ,może poprostu nie chciał wolał zostać sobą prostym człowiekiem.Oczywiście że ksJJ może cie krytykować,widać że twoim główym zainteresewaniem jest obgadywanie innych na forum.Co do jego fryzury czy ty już naprawdę nie masz sie czego czepiać ,skąd ty możesz wiedzieć czy przed mszą sie nie zaczesuje.Panie doktorze często przechodząc przez koński rynek słychać plotkowanie sprzedających pań ty podobnie sie zachowujesz na tym forum

    5 13 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Wprol,Ty uważasz się za katolika!!! zaglądnij najpierw w swoje wnętrze,czy jesteś naprawdę taki bez skazy /w co wątpię czytając twoje posty/zacznij naprawiać najpierw siebie,a potem jak sie odważysz ,a nie obgaduj innych na forum.Na człowieka z tytułem doktora to nie przystało.Pozatym dzisiaj msze odprawiał ks JJ ,miał też kazanie całkiem składnie i fajne.Jak sie słucha i myśli o tym co inna osoba mówi to wszystko jest zrozumiałe.Najwyższy czas zakończyć oczernianie ksJJ,nie ma ku temu powodów,czepacie się nawet jego fryzury ,a patrzcie sobie na swoje jakie macie ,a nie na jego.Osoby wypisujące brednie na ks JJ mają dużo czasu i chyba za bardzo się nudzą.Takpowstają plotki.

    9 11 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Ja pierdziele jak można być takimi przyczymasami i pisać takie brednie. Kiedy admin zamknie ten żenujący temat .

    12 10 Cytuj
  • 24 cze 2012

    Ksiądz jest tylko człowiekiem,tak jak my wszyscy.A Ci co oczerniają niech lepiej na siebie patrzą.

    12 12 Cytuj
  • 25 cze 2012

    Sam już nie wiem.
    Wprol napisał, co mu się nie podoba u JJ. Nie będę się wypowiadał na temat księdza JJ. Ciekawi mnie tylko, co tak uderzyło aanitkę, doboszka i Maje 33. Napiszcie co mądrego powiedział ksiądz JJ. Podyskutujmy!
    Sam nie wiem, co to znaczy mówić ciągiem (może pod wyciągiem?). Stare pokolenie nie zna takich określeń.?:)

    11 2 Cytuj

Odpowiedz